- Kopiera namn
- Kopiera namn + adress
- Kopiera adress
- Kopiera namn + adress
- Kopiera organisationsnummer
- {{ slotProps.copyInfoText }}
Pfizer Anti-Infectives AB
Organisationsnummer
556996-4959
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Telefon
-
Antal ansvariga
Vad är Pfizer Anti-Infectives?
Pfizer Anti-Infectives AB är ett aktiebolag som ska äga och förvalta fast och lös egendom samt bedriva därmed förenlig verksamhet. Pfizer Anti-Infectives AB har 0 anställda och gjorde ett resultat på 1 033 437 KSEK med omsättning 2 061 463 KSEK under 2025. Läs mer om Pfizer Anti-Infectives
Varifrån kommer informationen om Pfizer Anti-Infectives?
Informationen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Bolagsfakta. Läs mer om datan här.
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Solnavägen 3H
Översikt senaste bokslut
OmsättningFöretagets omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization).
UtdelningUtdelning är ett sätt för aktiebolag att ersätta dem som satsat i företaget.
Översikt bokslut 2018-2025
Produkter & Tjänster
Lönevisning
Lönevisning på hela bolaget- Lön på ansvariga
- Inkomst av kapital
- Helt anonymt
- Direkt på skärmen
Bolagsfakta Plus
- 20 st Lönevisningar per månad på ansvariga
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningar (ja/nej) på AB
- Hemadresser, person- och telnr
Bolagsfakta Premium
- Fria Lönevisningar inklusive Anmärkning (ja/nej) på ansvariga samt revisorer
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningskontroller på AB
- Reklamfritt
- Hemadress, person- och telnr
Liknande bolag (SNI 7499)
Här kan du se bolag som liknar Pfizer Anti-Infectives AB. Listorna visar bolag i samma bransch (SNI 7499 - All övrig verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik), som antingen är bland de största i Sverige, de största i kommunen, eller ligger i närheten av Pfizer Anti-Infectives AB.
SNI 7499 - All övrig verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
Verklig huvudmanVerklig huvudman är den person som verkligen har kontroll över ett företag.
Någon verklig huvudman finns ej registrerad för Pfizer Anti-Infectives AB.
De bolagsformer som inte omfattas av registrering är bland annat börsbolag och dotterbolag till dessa, enkla bolag, enskilda näringsidkare, dödsbon, konkursbon, staten, landsting och kommuner, samt juridiska personer där det offentliga har ett bestämmande inflytande.
Ansvariga
Insamlade uppgifter om ansvariga personer
Styrelsen i Pfizer Anti-Infectives består av
Ordförande
Malin Parkler (55)
Styrelseledamot
Malin Parkler (55)
Oskar Wrede (46)
Jonas Ålebring (43)
Revisor för bolaget
Huvudansvarig revisor
Revisor
Fördelning styrelse
Anmärkningskontroll
Se anmärkningar & skuldsaldo
Följande visas och specificeras: - Ansökningar
- Betalningsanmärkningar
- Utmätning
- Skuldsaldo
med Bolagsfakta Plus 
Bli Plus-kund och få fria anmärkningskontroller på alla aktiebolag. Med Plus får du också 20 fria Lönevisningar samt utökad information om ansvariga.
Koncern
Pfizer Anti-Infectives AB är ett koncernmoderbolag
För koncernmodern anges siffror enligt senaste årsredovisningen, dvs ej enligt koncernredovisningen.
Bolagets fordon
0 fordon registrerat på bolaget
Företagsuppgifter om Pfizer Anti-Infectives
| Juridisk personEn juridisk person är ett företag eller organisation som har rätt att bland annat ingå avtal och att anställa personal. Exempel på juridiska personer är aktiebolag, handels- och kommanditbolag och ekonomiska föreningar. En enskild firma är däremot en fysisk person. | |
| Organisationsnummer | 556996-4959 |
| Firmanamn | Pfizer Anti-Infectives AB |
| Bolagsform | Aktiebolag |
| Status | Aktiv |
| AdressDet skall alltid framgå inom vilken kommun som ett företag har sitt säte. Företaget kan ha sin verksamhet i en annan kommun, men det är i sätesorten som t ex inkomstdeklaration skall lämnas in och eventuella tvister skall göras upp. | |
| Gatuadress | Solnavägen 3H |
| Postadress | 113 63 Stockholm |
| Säte | Stockholm, Stockholms län |
| Uppgifter om registrering De olika registreringsdatumen ger svar på viktiga händelser i bolagets historia. Bolaget bildas genom den konstituerande stämman. / Bolaget registreras efter det hos myndighet. / Firmanamn registrerat avser senaste företagsnamnet. / Bolagsordning avser gällande bolagsordning. | |
| Bolaget bildat | 2014-12-11 |
| Bolaget registrerat | 2014-12-16 |
| Firmanamn registrerat | 2017-02-03 |
| Bolagsordning | 2023-02-09 |
| Uppgifter om skattAtt kontrollera att ett företag är registrerat för F-skatt, moms och arbetsgivaravgift är viktigt beroende på vilken relation du har till företaget. Att hålla dig informerad om detta kan bespara dig onödiga överraskningar i form av extra avgifter till Skatteverket. | |
| Arbetsgivare | Ej registrerad som arbetsgivare |
| F-skatt | Registrerad för F-skatt sedan 2015-01-29 |
| Moms | Aktiv i momsregistret sedan 2015-01-29 |
| Momsregistreringsnummer (VAT-nummer) |
SE556996495901 |
| Svensk näringsgrensindelning SNIDen femsiffriga SNI-koden ger svar på inom vilken bransch ett företag är verksamt inom. De första sifforna ger svar på inom vilken huvudgrupp företaget arbetar. De sista sifforna anger på detaljnivå inom vilken gren av branschen som företaget är verksamt. | ||
|
||
| VerksamhetsbeskrivningNär man startar ett företag måste man anmäla vad företaget skall arbeta med i sin verksamhet, en så kallad verksamhetsbeskrivning. Verksamhetsbeskrivningen anmäls till Bolagsverket som registrerar informationen i sina register. | ||
| Bolaget ska äga och förvalta fast och lös egendom samt bedriva därmed förenlig verksamhet. | ||
| FirmatecknareAtt veta vem som har rätt att sluta avtal och skriva under viktiga dokument för ett företags räkning är nödvändigt i juridiska sammanhang. Detta kallas firmateckning och uppgifter om detta skall anmälas till Bolagsverket. | ||
|
Alla arbetsställen
| HuvudkontorFöretagets alla adresser, arbetsställen. | |
| Arbetsställe: | 55437453 |
| Besöksadress: | Solnavägen 3 H |
| Postnummer: | 113 63 |
| Postort: | Stockholm |
| Län: | Stockholms län |
| Antal anställda: | 0 anställda |
| Telefonnummer: | |
| Arbetsställenummer: | 55437453 |
| SNI-kod: | 74990 - All övrig verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik |
| Arbetsställen: 1 st ställen | |
Detaljerade bokslut 2021-2025
Omsättning
Resultat
| NyckeltalFör att snabbt bilda sig en uppfattning om ett företags bokslut kan man ta hjälp av nyckeltal. Nyckeltalen räknas ut genom fastställda formler och presenteras oftast i procent. Med nyckeltalen kan man alltså enkelt följa ett företags trend över tid. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kassalikviditet (%)Kassalikviditet mäter betalningsförmågan på kort sikt. | 7,3 | 38,0 | 8,8 | 18,0 | 42,1 |
| Soliditet (%)Soliditet mäter betalningsförmågan på lång sikt. | 82,5 | 91,0 | 69,9 | 60,4 | 54,7 |
| Vinstmarginal efter finansnetto (%)Vinstmarginal efter finansnetto visar hur stor vinsten är ställt i relation till omsättningen. | 65,6 | 59,3 | 47,8 | 29,7 | −171,2 |
| EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization). | 1 268 071 | 1 013 495 | 983 695 | 415 653 | −565 977 |
| Personalkostnad per anställd (KSEK)Personalkostnad per anställd, är företagets totala personalkostnader ställ i relation till antalet anställda | |||||
| Omsättning per anställd (KSEK)Omsättning per anställd är ett mått på företagets effektivitet. | |||||
| Omsättningsförändring (%)Omsättningsförändring visar omsättningens förändring ställt i relation till föregående år. | 6,8 | −10,5 | 54,1 | 293,1 | −76,9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Bokslutsperiod | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bokslutsperiod | 2024-12-01 2025-11-30 | 2023-12-01 2024-11-30 | 2022-12-01 2023-11-30 | 2021-12-01 2022-11-30 | 2020-12-01 2021-11-30 |
| Bokslutslängd | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Resultaträkning (KSEK)I en resultaträkning redovisas ett företags intäkter och kostnader samt företagets resultat. Resultaträkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Rörelsens omsättningRörelsens omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | 2 061 463 | 1 930 675 | 2 157 355 | 1 400 077 | 356 149 |
| Nettoomsättning el Resultatavräknade fakturor | 1 984 522 | 1 826 423 | 2 115 306 | 1 353 259 | 330 523 |
| Aktiverat arbete för egen räkning | - | - | - | - | - |
| Övriga rörelseintäkter | 76 941 | 104 252 | 42 049 | 46 818 | 25 626 |
| Rörelsens kostnaderRörelsens kostnader kan till exempel vara lokalhyra och personalkostnader. | −793 392 | −917 180 | −1 173 660 | −984 424 | −922 127 |
| Försäljningskostnader | −0 | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Administrationskostnader | −0 | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Kostnader för forskning och utveckling | −33 947 | −188 394 | −246 620 | −436 963 | −452 886 |
| Övriga rörelsekostnader | 759 445 | 728 786 | 927 040 | 547 461 | 469 241 |
| Kostnad sålda varor | −0 | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Avskrivningar | −0 | −0 | −0 | −0 | −0 |
| RörelseresultatRörelseresultatet är differensen mellan rörelsens omsättning/intäkter och rörelsekostnaderna under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. Rörelseresultatet kallas i vissa sammanhang EBIT (Earnings Before Interest and Tax). | 1 268 071 | 1 013 495 | 983 695 | 415 653 | −565 977 |
| Detaljerat | |||||
| Jämförelsestörande poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finansiella poster | 33 465 | 70 268 | 26 967 | 472 | 1 267 |
| Resultat från andelar i koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ränteintäkter från koncernföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Externa ränteintäkter | 33 465 | 70 268 | 26 967 | 0 | 0 |
| Övriga finansiella ränteintäkter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Räntekostnader till koncernföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Externa räntekostnader | 0 | 0 | 0 | 472 | 1 267 |
| Övriga finansiella kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jämförelsestörande finansiella poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat efter finansnetto | 1 301 536 | 1 083 763 | 1 010 662 | 415 181 | −567 244 |
| Extraordinära intäkter och kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära intäkter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat före bokslutsdispositioner | 1 301 536 | 1 083 763 | 1 010 662 | 415 181 | −567 244 |
| Bokslutsdispositioner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Koncernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktieägartillskott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bokslutsdispositioner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat före skatt | 1 301 536 | 1 083 763 | 1 010 662 | 415 181 | −567 245 |
| Skatt | 268 099 | 222 810 | 208 188 | 85 549 | −116 842 |
| Minoritetsintressen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | 1 033 437 | 860 953 | 802 474 | 329 632 | −450 403 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Balansräkning (KSEK)En balansräkning innehåller information om företagets tillgångar, eget kapital och skulder vid ett visst datum, oftast vid sista dagen för räkenskapsåret. Balansräkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| BalansomslutningBalansomslutning visar värdet på tillgångssidan respektive skulder och eget kapital. | 2 245 734 | 2 878 110 | 2 513 576 | 1 580 650 | 1 142 755 |
| TillgångarTillgångar ger svar på vilka resurser som finns i företaget. | 2 245 734 | 2 878 110 | 2 513 576 | 1 580 650 | 1 142 755 |
| Anläggningstillgångar | 2 217 105 | 2 779 534 | 2 446 981 | 1 468 291 | 925 064 |
| Immateriella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 4 933 | 64 127 | 123 322 |
| Balanserade utgifter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patent, licenser mm | 0 | 0 | 4 933 | 64 127 | 123 322 |
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga immateriella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Materiella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byggnader och mark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maskiner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inventarier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maskiner och inventarier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga materiella anläggningstillgångar, ej avskrivningsbara | 0 | ||||
| Övriga materiella anläggningstillgångar avskrivningsbara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finansiella anläggningstillgångar | 2 217 105 | 2 779 534 | 2 442 048 | 1 404 164 | 801 742 |
| Andelar i koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fordringar på koncern- och intresseföretag | 2 217 105 | 2 779 534 | 2 442 048 | 1 372 871 | 684 900 |
| Lån till delägare & närstående | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga finansiella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 0 | 31 293 | 116 842 |
| Omsättningstillgångar | 28 629 | 98 576 | 66 595 | 112 359 | 217 691 |
| Summa varulager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pågående arbeten för annans räkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt varulager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga fordringar | 119 911 | 85 373 | 65 336 | 110 088 | 216 339 |
| Kundfordringar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fordringar hos koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga kortfristiga fordringar | 119 911 | 85 373 | 65 336 | 110 088 | 216 339 |
| Summa kassa och bank | 91 282 | 13 204 | 1 260 | 2 271 | 1 352 |
| Summa kortfristiga placeringar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassa och bank | 91 282 | 13 204 | 1 260 | 2 271 | 1 352 |
| Eget kapitalEget kapital är företagets egna medel och utgörs av tillgångar minus skulder. | 1 851 822 | 2 618 385 | 1 757 433 | 954 959 | 625 327 |
| Summa bundet eget kapital | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Aktiekapital | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Överkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uppskrivningsfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt bundet eget kapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa fritt eget kapital | 1 851 772 | 2 618 335 | 1 757 383 | 954 909 | 625 277 |
| Balanserat resultat | 818 335 | 1 757 383 | 954 909 | 625 277 | 1 075 680 |
| Erhållna/lämnade koncernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erhållna/lämnade aktieägartillskott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultat | 1 033 437 | 860 953 | 802 474 | 329 632 | −450 403 |
| Obeskattade reserverObeskattade reserver är ännu ej beskattad vinst som används för att jämna ut skattebelastningen mellan bra och dåliga år. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AvsättningarAvsättningar avser åtaganden som företaget har som till exempel pensioner och avgångsvederlag. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SkulderSkulder är en post som anger vilka skulder företaget har och delas upp i kortfristiga och långfristiga skulder. | 393 912 | 259 724 | 756 144 | 625 691 | 517 428 |
| Summa långfristiga skulder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Obligationslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skulder till kreditinstitut, långa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, långa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga långfristiga skulder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder | 393 912 | 259 724 | 756 144 | 625 691 | 517 428 |
| Skulder till kreditinstitut, korta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverantörsskulder | 35 | 38 | 0 | 0 | 31 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, korta | 315 050 | 178 535 | 756 088 | 625 638 | 517 370 |
| Övriga kortfristiga skulder | 78 827 | 81 152 | 56 | 53 | 27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| NoterNoterna är en obligatorisk del av årsredovisningen. I noterna specificeras innehållet i resultaträkningen och balansräkningen. Ibland kallas noterna "tilläggsupplysningar". | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tilläggsupplysningar | |||||
| Antal anställda | 0 | ||||
| Företagsinteckningar | 0 | ||||
| Fastighetsinteckningar | 0 | ||||
| Övriga säkerheter | 0 | ||||
| Summa säkerheter | |||||
| Villkorat aktieägartillskott | |||||
| Övriga ansvarsförbindelser | 0 | ||||
| Summa ansvarsförbindelser | |||||
| Beviljad checkräkningskredit | - | - | - | - | - |
| Utnyttjad checkräkningskredit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Räntenetto finansbolag | - | - | - | - | - |
| Utdelning | 1 000 000 | 1 800 000 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
|
Årsredovisning
Pfizer Anti-Infectives AB:s årsredovisningar
Ta del av vinstutdelning, resultaträkning, balansräkning, revisions & förvaltningsberättelse
Mer om Pfizer Anti-Infectives
Styrelsens könsfördelning
Samtliga Sveriges styrelsers könsfördelning
Senaste bokslut 2024
| Antal anställda |
| 0 |
| Könsfördelning styrelse |
| 66,7 % män (2), 33,3 % kvinnor (1) |
| Omsättning |
| 2 061 463 KSEK (+6,8 % mot föregående år) |
| Rörelseresultat |
| 1 268 071 KSEK (+25,1 % mot föregående år) |
| Total lön till styrelse & VD |
| - |
| Utdelning till aktieägare |
| 1 000 000 KSEK |
| Inbetald skatt |
| 268 099 KSEK |
| Inbetald skatt de senaste 5 åren |
| 667 804 KSEK |
Pfizer Anti-Infectives AB har 0 anställda och gjorde ett resultat på 1 033 437 KSEK med omsättning 2 061 463 KSEK under 2025.
Bolaget hade då en omsättningstillväxt på 6,8 %. Pfizer Anti-Infectives vinstmarginal låg vid senaste årsbokslutet på 65,6 % vilket ger Pfizer Anti-Infectives placeringen 53 526 i Sverige av totalt 797 267 aktiebolag. Det ger samtidigt Pfizer Anti-Infectives placeringen 12 495 av kommunens totalt 172 297 aktiebolag.
Ordförande för Pfizer Anti-Infectives AB är Malin Parkler och Styrelseledamot är Malin Parkler.
Under de senaste 5 åren har Pfizer Anti-Infectives betalat in totalt 667 804 KSEK i skatt vilket placerar bolaget på plats 126 av Sveriges alla 797 267 aktiebolag.
Pfizer Anti-Infectives AB har organisationsnummer 556996-4959. Pfizer Anti-Infectives har säte i Stockholm. Det går bra att ta kontakt med Pfizer Anti-Infectives AB på adress Solnavägen 3H, 113 63 Stockholm.
Registrerat på adressen
113 63 Stockholm
Företag (Säte) |
Status |
Ansvarig |
|---|---|---|
|
Aktiebolaget Svensk Filmindustri
Aktiv Iréne Lindblad (Extern VD) |
Aktiv | Iréne Lindblad (Extern VD) |
|
Pfizer Aktiebolag
Aktiv Malin Parkler (VD) |
Aktiv | Malin Parkler (VD) |
|
Bristol-Myers Squibb Aktiebolag
Aktiv Evristhenis Juhlin Michalopoulos (VD) |
Aktiv | Evristhenis Juhlin Michalopoulos (VD) |
|
Pfizer Health AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
Medivir Aktiebolag
Aktiv Jens Anders Fredrik Lindberg (Extern VD) |
Aktiv | Jens Anders Fredrik Lindberg (Extern VD) |
|
Tradera Marketplace AB
Aktiv Per Erik Ola Magnusson Grohman (Extern VD) |
Aktiv | Per Erik Ola Magnusson Grohman (Extern VD) |
|
Medivir Personal AB
Aktiv Jens Anders Fredrik Lindberg (Styrelseledamot) |
Aktiv | Jens Anders Fredrik Lindberg (Styrelseledamot) |
|
SF Studios Production AB
Aktiv Iréne Lindblad (Ordförande) |
Aktiv | Iréne Lindblad (Ordförande) |
|
Kyowa Kirin AB
Aktiv John Strandberg (VD) |
Aktiv | John Strandberg (VD) |
|
SF Anytime AB
Aktiv Iréne Lindblad (Ordförande) |
Aktiv | Iréne Lindblad (Ordförande) |
|
Xbrane Biopharma AB
Aktiv Karl Martin Erik Åmark (Extern VD) |
Aktiv | Karl Martin Erik Åmark (Extern VD) |
|
Cormorant Pharmaceuticals AB
Aktiv Evristhenis Juhlin Michalopoulos (Styrelseledamot) |
Aktiv | Evristhenis Juhlin Michalopoulos (Styrelseledamot) |
|
Immedica Pharma AB
Aktiv Anders Edvell (VD) |
Aktiv | Anders Edvell (VD) |
|
Tailor Hill AB
Aktiv Daniel Skalin (Ordförande) |
Aktiv | Daniel Skalin (Ordförande) |
|
Tailor Hill EQTY AB
Aktiv David Skalin (VD) |
Aktiv | David Skalin (VD) |
|
Pfizer Anti-Infectives AB
Aktiv Malin Parkler (Ordförande) |
Aktiv | Malin Parkler (Ordförande) |
|
N-TEK Stockholm AB
Aktiv Robert Mattias Caveness Mattsson (Extern VD) |
Aktiv | Robert Mattias Caveness Mattsson (Extern VD) |
|
TagsIT AB
Aktiv Hamed Shahedi Razavi (VD) |
Aktiv | Hamed Shahedi Razavi (VD) |
|
Wolt Sverige AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
SF Securities AB
Aktiv Iréne Lindblad (Ordförande) |
Aktiv | Iréne Lindblad (Ordförande) |
|
Immedica Pharma Holding AB
Ej aktiv Anders Edvell (VD) |
Ej aktiv | Anders Edvell (VD) |
|
STELLA FUTURA AB
Aktiv Leif Ottosson (Styrelseledamot) |
Aktiv | Leif Ottosson (Styrelseledamot) |
|
Dipps Holding AB
Aktiv Per Erik Ola Magnusson Grohman (Extern VD) |
Aktiv | Per Erik Ola Magnusson Grohman (Extern VD) |
|
SF Studios Production Services AB
Aktiv Iréne Lindblad (Ordförande) |
Aktiv | Iréne Lindblad (Ordförande) |
|
TraSwe Holding AB
Aktiv Per Erik Ola Magnusson Grohman (Extern VD) |
Aktiv | Per Erik Ola Magnusson Grohman (Extern VD) |
|
Wolt Services Sverige AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
Wolt Development Sverige AB
Aktiv Yatir Keren (En av Ledamöterna) |
Aktiv | Yatir Keren (En av Ledamöterna) |
|
TagsIT Solutions AB
Aktiv Daniel Grundh (Extern VD) |
Aktiv | Daniel Grundh (Extern VD) |
|
Nordic Exsense AB
Aktiv Hamed Shahedi Razavi (Styrelseledamot) |
Aktiv | Hamed Shahedi Razavi (Styrelseledamot) |
|
OsteoCat Therapeutics AB
Aktiv Jens Anders Fredrik Lindberg (VD) |
Aktiv | Jens Anders Fredrik Lindberg (VD) |
Inga personer med bolagsengagemang är folkbokförda på denna adress