- Kopiera namn
- Kopiera namn + adress
- Kopiera adress
- Kopiera namn + adress
- Kopiera organisationsnummer
- {{ slotProps.copyInfoText }}
MergeCo Vendus 15 AB
Organisationsnummer
559352-4159
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Telefon
-
Adress
c/o Vendus Förvaltning AB
Mäster Samuelsgatan 3, 2 tr.
111 44 Stockholm
Antal ansvariga
Vad är MergeCo Vendus 15?
MergeCo Vendus 15 AB är ett aktiebolag som ska investera i fastigheter och aktier, förvärva, förvalta och förädla fastigheter, äga och avyttra fast egendom samt därmed förenlig verksamhet. MergeCo Vendus 15 AB har 0 anställda och gjorde ett resultat på 10 501 KSEK med omsättning 18 233 KSEK under 2025. Läs mer om MergeCo Vendus 15
Varifrån kommer informationen om MergeCo Vendus 15?
Informationen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Bolagsfakta. Läs mer om datan här.
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Mäster Samuelsgatan 3, 2 tr.
Översikt senaste koncernbokslut
OmsättningFöretagets omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization).
UtdelningUtdelning är ett sätt för aktiebolag att ersätta dem som satsat i företaget.
Översikt koncernbokslut 2018-2025
Produkter & Tjänster
Lönevisning
Lönevisning på hela bolaget- Lön på ansvariga
- Inkomst av kapital
- Helt anonymt
- Direkt på skärmen
Bolagsfakta Plus
- 20 st Lönevisningar per månad på ansvariga
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningar (ja/nej) på AB
- Hemadresser, person- och telnr
Bolagsfakta Premium
- Fria Lönevisningar inklusive Anmärkning (ja/nej) på ansvariga samt revisorer
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningskontroller på AB
- Reklamfritt
- Hemadress, person- och telnr
Liknande bolag (SNI 7020)
Här kan du se bolag som liknar MergeCo Vendus 15 AB. Listorna visar bolag i samma bransch (SNI 7020 - Konsultverksamhet avseende företags organisation), som antingen är bland de största i Sverige, de största i kommunen, eller ligger i närheten av MergeCo Vendus 15 AB.
SNI 7020 - Konsultverksamhet avseende företags organisation
Verklig huvudmanVerklig huvudman är den person som verkligen har kontroll över ett företag.
Någon verklig huvudman finns ej registrerad för MergeCo Vendus 15 AB.
De bolagsformer som inte omfattas av registrering är bland annat börsbolag och dotterbolag till dessa, enkla bolag, enskilda näringsidkare, dödsbon, konkursbon, staten, landsting och kommuner, samt juridiska personer där det offentliga har ett bestämmande inflytande.
Ansvariga
Insamlade uppgifter om ansvariga personer
Styrelsen i MergeCo Vendus 15 består av
Styrelseledamot
Mattias Bülow (45)
Styrelsesuppleant
Anton Livion (36)
Revisor för bolaget
Huvudansvarig revisor
Revisor
Fördelning styrelse
Anmärkningskontroll
Se anmärkningar & skuldsaldo
Följande visas och specificeras: - Ansökningar
- Betalningsanmärkningar
- Utmätning
- Skuldsaldo
med Bolagsfakta Plus 
Bli Plus-kund och få fria anmärkningskontroller på alla aktiebolag. Med Plus får du också 20 fria Lönevisningar samt utökad information om ansvariga.
Koncern
MergeCo Vendus 15 AB är ett koncernmoderbolag
För koncernmodern anges siffror enligt senaste årsredovisningen, dvs ej enligt koncernredovisningen.
Bolagets fordon
0 fordon registrerat på bolaget
Företagsuppgifter om MergeCo Vendus 15
| Juridisk personEn juridisk person är ett företag eller organisation som har rätt att bland annat ingå avtal och att anställa personal. Exempel på juridiska personer är aktiebolag, handels- och kommanditbolag och ekonomiska föreningar. En enskild firma är däremot en fysisk person. | |
| Organisationsnummer | 559352-4159 |
| Firmanamn | MergeCo Vendus 15 AB |
| Bolagsform | Aktiebolag |
| Status | Aktiv |
| AdressDet skall alltid framgå inom vilken kommun som ett företag har sitt säte. Företaget kan ha sin verksamhet i en annan kommun, men det är i sätesorten som t ex inkomstdeklaration skall lämnas in och eventuella tvister skall göras upp. | |
| Gatuadress | Mäster Samuelsgatan 3, 2 tr. |
| Postadress | 111 44 Stockholm |
| Säte | Stockholm, Stockholms län |
| Uppgifter om registrering De olika registreringsdatumen ger svar på viktiga händelser i bolagets historia. Bolaget bildas genom den konstituerande stämman. / Bolaget registreras efter det hos myndighet. / Firmanamn registrerat avser senaste företagsnamnet. / Bolagsordning avser gällande bolagsordning. | |
| Bolaget bildat | 2021-11-24 |
| Bolaget registrerat | 2021-12-09 |
| Firmanamn registrerat | 2026-08-26 |
| Bolagsordning | 2026-07-01 |
| Uppgifter om skattAtt kontrollera att ett företag är registrerat för F-skatt, moms och arbetsgivaravgift är viktigt beroende på vilken relation du har till företaget. Att hålla dig informerad om detta kan bespara dig onödiga överraskningar i form av extra avgifter till Skatteverket. | |
| Arbetsgivare | Ej registrerad som arbetsgivare |
| F-skatt | Registrerad för F-skatt sedan 2022-06-16 |
| Moms | Aktiv i momsregistret sedan 2022-06-16 |
| Momsregistreringsnummer (VAT-nummer) |
SE559352415901 |
| Svensk näringsgrensindelning SNIDen femsiffriga SNI-koden ger svar på inom vilken bransch ett företag är verksamt inom. De första sifforna ger svar på inom vilken huvudgrupp företaget arbetar. De sista sifforna anger på detaljnivå inom vilken gren av branschen som företaget är verksamt. | ||
|
||
| VerksamhetsbeskrivningNär man startar ett företag måste man anmäla vad företaget skall arbeta med i sin verksamhet, en så kallad verksamhetsbeskrivning. Verksamhetsbeskrivningen anmäls till Bolagsverket som registrerar informationen i sina register. | ||
| Bolaget ska investera i fastigheter och aktier, förvärva, förvalta och förädla fastigheter, äga och avyttra fast egendom samt därmed förenlig verksamhet. | ||
| FirmatecknareAtt veta vem som har rätt att sluta avtal och skriva under viktiga dokument för ett företags räkning är nödvändigt i juridiska sammanhang. Detta kallas firmateckning och uppgifter om detta skall anmälas till Bolagsverket. | ||
|
Alla arbetsställen
| HuvudkontorFöretagets alla adresser, arbetsställen. | |
| Arbetsställe: | 68372804 |
| Besöksadress: | |
| Postnummer: | |
| Postort: | Göteborg |
| Län: | Västra Götalands län |
| Antal anställda: | 0 anställda |
| Telefonnummer: | |
| Arbetsställenummer: | 68372804 |
| SNI-kod: | 70200 - Konsultverksamhet avseende företags organisation |
| Arbetsställen: 1 st ställen | |
Detaljerade koncernbokslut 2022-2025
Omsättning
Resultat
| NyckeltalFör att snabbt bilda sig en uppfattning om ett företags bokslut kan man ta hjälp av nyckeltal. Nyckeltalen räknas ut genom fastställda formler och presenteras oftast i procent. Med nyckeltalen kan man alltså enkelt följa ett företags trend över tid. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kassalikviditet (%)Kassalikviditet mäter betalningsförmågan på kort sikt. | 5,7 | 7,8 | 43,2 | 61,8 |
| Soliditet (%)Soliditet mäter betalningsförmågan på lång sikt. | 25,4 | 25,3 | 25,1 | 26,3 |
| Vinstmarginal efter finansnetto (%)Vinstmarginal efter finansnetto visar hur stor vinsten är ställt i relation till omsättningen. | 50,3 | 50,5 | 24,4 | 31,8 |
| EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization). | 155 358 | 150 456 | 68 241 | 60 522 |
| Personalkostnad per anställd (KSEK)Personalkostnad per anställd, är företagets totala personalkostnader ställ i relation till antalet anställda | ||||
| Omsättning per anställd (KSEK)Omsättning per anställd är ett mått på företagets effektivitet. | ||||
| Omsättningsförändring (%)Omsättningsförändring visar omsättningens förändring ställt i relation till föregående år. | 2,9 | 6,4 | 49,5 | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Bokslutsperiod | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Bokslutsperiod | 2025-01-01 2025-12-31 | 2024-01-01 2024-12-31 | 2023-01-01 2023-12-31 | 2021-12-01 2022-12-31 |
| Bokslutslängd | 12 | 12 | 12 | 13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Resultaträkning (KSEK)I en resultaträkning redovisas ett företags intäkter och kostnader samt företagets resultat. Resultaträkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Rörelsens omsättningRörelsens omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | 311 858 | 302 926 | 284 648 | 190 400 |
| Nettoomsättning el Resultatavräknade fakturor | 311 858 | 302 926 | 284 648 | 190 400 |
| Aktiverat arbete för egen räkning | - | - | - | - |
| Övriga rörelseintäkter | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rörelsens kostnaderRörelsens kostnader kan till exempel vara lokalhyra och personalkostnader. | −156 501 | −152 471 | −216 407 | −129 878 |
| Försäljningskostnader | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Administrationskostnader | −18 374 | −16 828 | −17 517 | −14 221 |
| Kostnader för forskning och utveckling | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Övriga rörelsekostnader | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kostnad sålda varor | −138 127 | −135 643 | −198 890 | −115 657 |
| Avskrivningar | −0 | −0 | −0 | −0 |
| RörelseresultatRörelseresultatet är differensen mellan rörelsens omsättning/intäkter och rörelsekostnaderna under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. Rörelseresultatet kallas i vissa sammanhang EBIT (Earnings Before Interest and Tax). | 155 358 | 150 456 | 68 241 | 60 522 |
| Detaljerat | ||||
| Jämförelsestörande poster | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finansiella poster | 123 338 | 133 657 | 133 110 | 69 443 |
| Resultat från andelar i koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ränteintäkter från koncernföretag | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Externa ränteintäkter | 0 | 0 | 1 138 | 89 |
| Övriga finansiella ränteintäkter | 1 420 | 2 440 | 0 | 0 |
| Räntekostnader till koncernföretag | 0 | 116 189 | 1 698 | 0 |
| Externa räntekostnader | 115 476 | 3 310 | 0 | 69 354 |
| Övriga finansiella kostnader | 6 442 | 11 718 | 130 274 | 0 |
| Jämförelsestörande finansiella poster | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat efter finansnetto | 34 860 | 21 680 | −62 593 | −8 743 |
| Extraordinära intäkter och kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära intäkter | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat före bokslutsdispositioner | 34 860 | 21 680 | −62 593 | −8 743 |
| Bokslutsdispositioner | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Koncernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktieägartillskott | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bokslutsdispositioner | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat före skatt | 34 860 | 21 680 | −62 593 | −8 743 |
| Skatt | 24 359 | 12 425 | 10 549 | 5 126 |
| Minoritetsintressen | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | 10 501 | 9 255 | −73 142 | −13 869 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Balansräkning (KSEK)En balansräkning innehåller information om företagets tillgångar, eget kapital och skulder vid ett visst datum, oftast vid sista dagen för räkenskapsåret. Balansräkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| BalansomslutningBalansomslutning visar värdet på tillgångssidan respektive skulder och eget kapital. | 3 932 346 | 3 983 354 | 3 985 122 | 4 069 681 |
| TillgångarTillgångar ger svar på vilka resurser som finns i företaget. | 3 932 346 | 3 983 354 | 3 985 122 | 4 069 681 |
| Anläggningstillgångar | 3 878 611 | 3 901 191 | 3 926 360 | 3 998 922 |
| Immateriella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Balanserade utgifter | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patent, licenser mm | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goodwill | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga immateriella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Materiella anläggningstillgångar | 3 878 590 | 3 901 170 | 3 925 625 | 3 998 922 |
| Byggnader och mark | 3 807 393 | 3 860 846 | 3 880 066 | 3 930 484 |
| Maskiner | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inventarier | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maskiner och inventarier | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga materiella anläggningstillgångar, ej avskrivningsbara | ||||
| Övriga materiella anläggningstillgångar avskrivningsbara | 71 196 | 40 324 | 45 559 | 68 438 |
| Finansiella anläggningstillgångar | 21 | 21 | 735 | 0 |
| Andelar i koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fordringar på koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lån till delägare & närstående | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga finansiella anläggningstillgångar | 21 | 21 | 735 | 0 |
| Omsättningstillgångar | 53 735 | 82 163 | 58 762 | 70 759 |
| Summa varulager | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pågående arbeten för annans räkning | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt varulager | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga fordringar | 11 866 | 29 671 | 21 797 | 35 794 |
| Kundfordringar | 0 | 401 | 1 111 | 320 |
| Fordringar hos koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga kortfristiga fordringar | 11 866 | 29 270 | 20 686 | 35 474 |
| Summa kassa och bank | 41 869 | 52 492 | 36 965 | 34 965 |
| Summa kortfristiga placeringar | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassa och bank | 41 869 | 52 492 | 36 965 | 34 965 |
| Eget kapitalEget kapital är företagets egna medel och utgörs av tillgångar minus skulder. | 998 909 | 1 008 408 | 999 153 | 1 072 295 |
| Summa bundet eget kapital | 1 086 164 | 1 086 164 | 50 | 50 |
| Aktiekapital | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Överkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uppskrivningsfond | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt bundet eget kapital | 1 086 114 | 1 086 114 | 0 | 0 |
| Summa fritt eget kapital | −87 255 | −77 756 | 999 103 | 1 072 245 |
| Balanserat resultat | −97 756 | −87 011 | −13 869 | 0 |
| Erhållna/lämnade koncernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erhållna/lämnade aktieägartillskott | 0 | 0 | 1 086 114 | 1 086 114 |
| Årets resultat | 10 501 | 9 255 | −73 142 | −13 869 |
| Obeskattade reserverObeskattade reserver är ännu ej beskattad vinst som används för att jämna ut skattebelastningen mellan bra och dåliga år. | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AvsättningarAvsättningar avser åtaganden som företaget har som till exempel pensioner och avgångsvederlag. | 125 442 | 127 058 | 129 956 | 143 939 |
| SkulderSkulder är en post som anger vilka skulder företaget har och delas upp i kortfristiga och långfristiga skulder. | 2 807 995 | 2 847 888 | 2 856 013 | 2 853 447 |
| Summa långfristiga skulder | 1 866 236 | 1 797 159 | 2 720 097 | 2 738 910 |
| Obligationslån | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skulder till kreditinstitut, långa | 1 866 236 | 1 797 159 | 2 720 097 | 2 738 910 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, långa | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga långfristiga skulder | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder | 941 759 | 1 050 729 | 135 916 | 114 537 |
| Skulder till kreditinstitut, korta | 773 252 | 869 608 | 0 | 0 |
| Leverantörsskulder | 9 516 | 17 746 | 13 367 | 15 071 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, korta | 0 | 115 000 | 85 000 | 55 000 |
| Övriga kortfristiga skulder | 158 991 | 48 375 | 37 549 | 44 466 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| NoterNoterna är en obligatorisk del av årsredovisningen. I noterna specificeras innehållet i resultaträkningen och balansräkningen. Ibland kallas noterna "tilläggsupplysningar". | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tilläggsupplysningar | ||||
| Antal anställda | 0 | |||
| Företagsinteckningar | ||||
| Fastighetsinteckningar | 2 749 680 | 2 749 680 | 2 749 680 | 2 749 680 |
| Övriga säkerheter | 377 894 | |||
| Summa säkerheter | ||||
| Villkorat aktieägartillskott | ||||
| Övriga ansvarsförbindelser | ||||
| Summa ansvarsförbindelser | ||||
| Beviljad checkräkningskredit | - | - | - | - |
| Utnyttjad checkräkningskredit | - | - | - | - |
| Räntenetto finansbolag | - | - | - | - |
| Utdelning | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
Årsredovisning
MergeCo Vendus 15 AB:s årsredovisningar
Ta del av vinstutdelning, resultaträkning, balansräkning, revisions & förvaltningsberättelse
Mer om MergeCo Vendus 15
Styrelsens könsfördelning
Samtliga Sveriges styrelsers könsfördelning
Senaste bokslut 2025
| Antal anställda |
| 0 |
| Könsfördelning styrelse |
| 100,0 % män (2), 0,0 % kvinnor (0) |
| Omsättning |
| 18 233 KSEK (−2,2 % mot föregående år) |
| Rörelseresultat |
| −779 KSEK (−31,1 % mot föregående år) |
| Total lön till styrelse & VD |
| 0 KSEK |
| Utdelning till aktieägare |
| 0 KSEK |
| Inbetald skatt |
| −1 KSEK |
| Inbetald skatt de senaste 4 åren |
| 94 KSEK |
MergeCo Vendus 15 AB har 0 anställda och gjorde ett resultat på 10 501 KSEK med omsättning 18 233 KSEK under 2025.
Bolaget hade då en omsättningstillväxt på −2,2 %. MergeCo Vendus 15s vinstmarginal låg vid senaste årsbokslutet på 730,4 % vilket ger MergeCo Vendus 15 placeringen 6 798 i Sverige av totalt 797 455 aktiebolag. Det ger samtidigt MergeCo Vendus 15 placeringen 1 842 av kommunens totalt 172 334 aktiebolag.
Styrelseledamot för MergeCo Vendus 15 AB är Mattias Bülow och Styrelsesuppleant är Anton Livion.
Under de senaste 5 åren har MergeCo Vendus 15 betalat in totalt 94 KSEK i skatt vilket placerar bolaget på plats 291 300 av Sveriges alla 797 455 aktiebolag.
MergeCo Vendus 15 AB har organisationsnummer 559352-4159. MergeCo Vendus 15 har säte i Stockholm. Det går bra att ta kontakt med MergeCo Vendus 15 AB på adress Mäster Samuelsgatan 3, 2 tr., 111 44 Stockholm.
Läs mer om intressant företagsstatistik i Stockholms kommun.
Registrerat på adressen
111 44 Stockholm
Företag (Säte) |
Status |
Ansvarig |
|---|---|---|
|
V Real Estate Livs Fastigheter 100 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Mullsjö 99 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Klippan 89 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Älvsbyn 93 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Vara 73 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Katrineholm 84 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Västerås 80 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Östhammar 87 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Sölvesborg 81 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Herrljunga 50 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Tingsryd 83 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Sjöbo 97 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
MergeCo Vendus 15 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
MergeCo Vendus 8 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
MergeCo Vendus 10 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
MergeCo Vendus 11 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
MergeCo Vendus 12 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
MergeCo Vendus 13 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
MergeCo Vendus 14 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Nälden 49 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Sotenäs 78 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Vänersborg 75 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Haparanda 62 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Nynäshamn 69 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Leksand 70 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Pajala 71 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Malung-Sälen 64 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Skurup 63 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Stockholm 66 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Malung-Sälen 74 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
|
V Real Estate Livs Östhammar 68 AB
Aktiv Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Aktiv | Mattias Bülow (Styrelseledamot) |
Inga personer med bolagsengagemang är folkbokförda på denna adress