- Kopiera namn
- Kopiera namn + adress
- Kopiera adress
- Kopiera namn + adress
- Kopiera organisationsnummer
- {{ slotProps.copyInfoText }}
ECP Valbo Centrum AB
Organisationsnummer
556970-1088
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Telefon
Adress
c/o Eurocommercial Properties Sweden AB
Kungsgatan 48, 7tr
111 35 Stockholm
Antal ansvariga
Vad är ECP Valbo Centrum?
ECP Valbo Centrum AB är ett aktiebolag som ska ha till föremål för sin verksamhet att, direkt eller indirekt förvärva, äga och förvalta fastigheter och värdehandligar och därmed förenlig verksamhet. Läs mer om ECP Valbo Centrum
Varifrån kommer informationen om ECP Valbo Centrum?
Informationen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Bolagsfakta. Läs mer om datan här.
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Kungsgatan 48, 7tr
Översikt senaste bokslut
OmsättningFöretagets omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization).
UtdelningUtdelning är ett sätt för aktiebolag att ersätta dem som satsat i företaget.
Översikt bokslut 2018-2025
Produkter & Tjänster
Lönevisning
Lönevisning på hela bolaget- Lön på ansvariga
- Inkomst av kapital
- Helt anonymt
- Direkt på skärmen
Bolagsfakta Plus
- 20 st Lönevisningar per månad på ansvariga
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningar (ja/nej) på AB
- Hemadresser, person- och telnr
Bolagsfakta Premium
- Fria Lönevisningar inklusive Anmärkning (ja/nej) på ansvariga samt revisorer
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningskontroller på AB
- Reklamfritt
- Hemadress, person- och telnr
Liknande bolag (SNI 6820)
Här kan du se bolag som liknar ECP Valbo Centrum AB. Listorna visar bolag i samma bransch (SNI 6820 - Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter), som antingen är bland de största i Sverige, de största i kommunen, eller ligger i närheten av ECP Valbo Centrum AB.
SNI 6820 - Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter
Verklig huvudmanVerklig huvudman är den person som verkligen har kontroll över ett företag.
Någon verklig huvudman finns ej registrerad för ECP Valbo Centrum AB.
De bolagsformer som inte omfattas av registrering är bland annat börsbolag och dotterbolag till dessa, enkla bolag, enskilda näringsidkare, dödsbon, konkursbon, staten, landsting och kommuner, samt juridiska personer där det offentliga har ett bestämmande inflytande.
Ansvariga
Insamlade uppgifter om ansvariga personer
Befattningshavare
Delgivningsbar person
Tom Roger Gunnar Ågren (56)
Styrelsen i ECP Valbo Centrum består av
Ordförande
van Garderen, Evert Jan
Styrelseledamot
van Garderen, Evert Jan
Meijer, Vincent Petrus Jacobus
Fraticelli, Roberto
Revisor för bolaget
Huvudansvarig revisor
Revisor
Fördelning styrelse
Anmärkningskontroll
Se anmärkningar & skuldsaldo
Följande visas och specificeras: - Ansökningar
- Betalningsanmärkningar
- Utmätning
- Skuldsaldo
med Bolagsfakta Plus 
Bli Plus-kund och få fria anmärkningskontroller på alla aktiebolag. Med Plus får du också 20 fria Lönevisningar samt utökad information om ansvariga.
Koncern
ECP Valbo Centrum AB är ett dotterbolag
För koncernmodern anges siffror enligt senaste årsredovisningen, dvs ej enligt koncernredovisningen.
Koncernmoderbolag
Moderbolag
Bolagets fordon
1 fordon registrerat på bolaget
Märke |
Märke Modell (år) |
Fordonstyp |
Leasing |
Reg.datum |
Se mer |
|---|---|---|---|---|---|
|
Fordonstyp
|
100 138 |
|
Nej | 2025-10-02 | Se mer fordonsdata |
Företagsuppgifter om ECP Valbo Centrum
| Juridisk personEn juridisk person är ett företag eller organisation som har rätt att bland annat ingå avtal och att anställa personal. Exempel på juridiska personer är aktiebolag, handels- och kommanditbolag och ekonomiska föreningar. En enskild firma är däremot en fysisk person. | |
| Organisationsnummer | 556970-1088 |
| Firmanamn | ECP Valbo Centrum AB |
| Bolagsform | Aktiebolag |
| Status | Aktiv |
| AdressDet skall alltid framgå inom vilken kommun som ett företag har sitt säte. Företaget kan ha sin verksamhet i en annan kommun, men det är i sätesorten som t ex inkomstdeklaration skall lämnas in och eventuella tvister skall göras upp. | |
| Gatuadress | Kungsgatan 48, 7tr |
| Postadress | 111 35 Stockholm |
| Säte | Stockholm, Stockholms län |
| Uppgifter om registrering De olika registreringsdatumen ger svar på viktiga händelser i bolagets historia. Bolaget bildas genom den konstituerande stämman. / Bolaget registreras efter det hos myndighet. / Firmanamn registrerat avser senaste företagsnamnet. / Bolagsordning avser gällande bolagsordning. | |
| Bolaget bildat | 2014-04-14 |
| Bolaget registrerat | 2014-04-29 |
| Firmanamn registrerat | 2018-01-29 |
| Bolagsordning | 2020-06-18 |
| Uppgifter om skattAtt kontrollera att ett företag är registrerat för F-skatt, moms och arbetsgivaravgift är viktigt beroende på vilken relation du har till företaget. Att hålla dig informerad om detta kan bespara dig onödiga överraskningar i form av extra avgifter till Skatteverket. | |
| Arbetsgivare | Ej registrerad som arbetsgivare |
| F-skatt | Registrerad för F-skatt sedan 2014-07-24 |
| Moms | Aktiv i momsregistret sedan 2014-07-24 |
| Momsregistreringsnummer (VAT-nummer) |
SE556970108801 |
| Svensk näringsgrensindelning SNIDen femsiffriga SNI-koden ger svar på inom vilken bransch ett företag är verksamt inom. De första sifforna ger svar på inom vilken huvudgrupp företaget arbetar. De sista sifforna anger på detaljnivå inom vilken gren av branschen som företaget är verksamt. | ||
|
||
| VerksamhetsbeskrivningNär man startar ett företag måste man anmäla vad företaget skall arbeta med i sin verksamhet, en så kallad verksamhetsbeskrivning. Verksamhetsbeskrivningen anmäls till Bolagsverket som registrerar informationen i sina register. | ||
| Bolaget ska ha till föremål för sin verksamhet att, direkt eller indirekt förvärva, äga och förvalta fastigheter och värdehandligar och därmed förenlig verksamhet. | ||
| FirmatecknareAtt veta vem som har rätt att sluta avtal och skriva under viktiga dokument för ett företags räkning är nödvändigt i juridiska sammanhang. Detta kallas firmateckning och uppgifter om detta skall anmälas till Bolagsverket. | ||
|
Alla arbetsställen
| HuvudkontorFöretagets alla adresser, arbetsställen. | |
| Arbetsställe: | 54876743 |
| Besöksadress: | Kungsgatan 48 7 tr Sweden Ab |
| Postnummer: | 111 35 |
| Postort: | Stockholm |
| Län: | Stockholms län |
| Antal anställda: | 0 anställda |
| Telefonnummer: | |
| Arbetsställenummer: | 54876743 |
| SNI-kod: | 68203 - Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade, andra lokaler |
| Arbetsställen: 1 st ställen | |
Detaljerade bokslut 2021-2025
Omsättning
Resultat
| NyckeltalFör att snabbt bilda sig en uppfattning om ett företags bokslut kan man ta hjälp av nyckeltal. Nyckeltalen räknas ut genom fastställda formler och presenteras oftast i procent. Med nyckeltalen kan man alltså enkelt följa ett företags trend över tid. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kassalikviditet (%)Kassalikviditet mäter betalningsförmågan på kort sikt. | 67,6 | 6,7 | 114,0 | 21,5 | 113,3 |
| Soliditet (%)Soliditet mäter betalningsförmågan på lång sikt. | 32,4 | 27,3 | 28,9 | 32,5 | 34,4 |
| Vinstmarginal efter finansnetto (%)Vinstmarginal efter finansnetto visar hur stor vinsten är ställt i relation till omsättningen. | 27,5 | 25,0 | 29,7 | 17,8 | −8,6 |
| EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization). | 45 186 | 43 107 | 44 975 | 41 273 | 32 318 |
| Personalkostnad per anställd (KSEK)Personalkostnad per anställd, är företagets totala personalkostnader ställ i relation till antalet anställda | |||||
| Omsättning per anställd (KSEK)Omsättning per anställd är ett mått på företagets effektivitet. | |||||
| Omsättningsförändring (%)Omsättningsförändring visar omsättningens förändring ställt i relation till föregående år. | −1,1 | 7,7 | 9,5 | 4,8 | −27,3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Bokslutsperiod | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bokslutsperiod | 2025-01-01 2025-12-31 | 2024-01-01 2024-12-31 | 2023-01-01 2023-12-31 | 2022-01-01 2022-12-31 | 2021-01-01 2021-12-31 |
| Bokslutslängd | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Resultaträkning (KSEK)I en resultaträkning redovisas ett företags intäkter och kostnader samt företagets resultat. Resultaträkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Rörelsens omsättningRörelsens omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | 81 377 | 82 258 | 76 397 | 69 770 | 66 560 |
| Nettoomsättning el Resultatavräknade fakturor | 81 377 | 82 258 | 75 660 | 69 770 | 65 806 |
| Aktiverat arbete för egen räkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga rörelseintäkter | 0 | 0 | 737 | 0 | 754 |
| Rörelsens kostnaderRörelsens kostnader kan till exempel vara lokalhyra och personalkostnader. | −64 416 | −72 872 | −66 716 | −69 009 | −80 527 |
| Övriga rörelsekostnader | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Förändring lager mm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Råvaror och förnödenheter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Handelsvaror | −0 | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Övriga externa kostnader | −36 190 | −39 151 | −31 422 | −28 497 | −34 242 |
| Personalkostnader | −0 | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Avskrivningar | −28 226 | −33 721 | −35 294 | −40 512 | −46 285 |
| RörelseresultatRörelseresultatet är differensen mellan rörelsens omsättning/intäkter och rörelsekostnaderna under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. Rörelseresultatet kallas i vissa sammanhang EBIT (Earnings Before Interest and Tax). | 16 960 | 9 386 | 9 681 | 761 | −13 967 |
| Detaljerat | |||||
| Jämförelsestörande poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finansiella poster | 29 014 | 52 083 | 49 813 | 29 974 | 23 412 |
| Resultat från andelar i koncern- och intresseföretag | 5 351 | 11 056 | 12 673 | 11 638 | 8 302 |
| Ränteintäkter från koncernföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Externa ränteintäkter | 34 | 94 | 96 | 3 | 6 |
| Övriga finansiella ränteintäkter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Räntekostnader till koncernföretag | 5 806 | 16 299 | 13 667 | 0 | 7 332 |
| Externa räntekostnader | 17 823 | 24 634 | 23 377 | 18 333 | 7 772 |
| Övriga finansiella kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jämförelsestörande finansiella poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat efter finansnetto | −1 284 | −20 397 | −14 594 | −5 931 | −20 763 |
| Extraordinära intäkter och kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära intäkter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat före bokslutsdispositioner | −1 284 | −20 397 | −14 594 | −5 931 | −20 763 |
| Bokslutsdispositioner | 2 000 | 0 | 105 | −12 000 | −2 544 |
| Koncernbidrag | 2 000 | 0 | 105 | −12 000 | −2 544 |
| Aktieägartillskott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bokslutsdispositioner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat före skatt | 716 | −20 397 | −14 489 | −17 931 | −23 307 |
| Skatt | 2 694 | 2 604 | 2 672 | 1 493 | 73 |
| Minoritetsintressen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | −1 978 | −23 001 | −17 161 | −19 424 | −23 380 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Balansräkning (KSEK)En balansräkning innehåller information om företagets tillgångar, eget kapital och skulder vid ett visst datum, oftast vid sista dagen för räkenskapsåret. Balansräkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| BalansomslutningBalansomslutning visar värdet på tillgångssidan respektive skulder och eget kapital. | 747 348 | 895 392 | 922 674 | 875 981 | 881 660 |
| TillgångarTillgångar ger svar på vilka resurser som finns i företaget. | 747 348 | 895 392 | 922 674 | 875 981 | 881 660 |
| Anläggningstillgångar | 712 466 | 863 203 | 879 059 | 843 744 | 841 993 |
| Immateriella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 5 147 | 15 412 | 25 677 |
| Balanserade utgifter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patent, licenser mm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goodwill | 0 | 0 | 5 147 | 15 412 | 25 677 |
| Övriga immateriella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Materiella anläggningstillgångar | 631 817 | 651 919 | 673 684 | 640 777 | 640 399 |
| Byggnader och mark | 567 724 | 578 971 | 596 334 | 566 639 | 587 674 |
| Maskiner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inventarier | 63 815 | 70 200 | 75 097 | 43 195 | 52 407 |
| Maskiner och inventarier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga materiella anläggningstillgångar, ej avskrivningsbara | |||||
| Övriga materiella anläggningstillgångar avskrivningsbara | 278 | 2 748 | 2 253 | 30 943 | 318 |
| Finansiella anläggningstillgångar | 80 649 | 211 284 | 200 228 | 187 555 | 175 917 |
| Andelar i koncern- och intresseföretag | 80 649 | 211 284 | 200 228 | 187 555 | 175 917 |
| Fordringar på koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lån till delägare & närstående | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga finansiella anläggningstillgångar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omsättningstillgångar | 34 882 | 32 189 | 43 615 | 32 237 | 39 667 |
| Summa varulager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pågående arbeten för annans räkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt varulager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga fordringar | 9 395 | 5 684 | 7 241 | 8 750 | 7 746 |
| Kundfordringar | 2 012 | 829 | 117 | 291 | 695 |
| Fordringar hos koncern- och intresseföretag | 205 | 218 | 1 345 | 100 | 2 450 |
| Övriga kortfristiga fordringar | 7 178 | 4 637 | 5 779 | 8 359 | 4 601 |
| Summa kassa och bank | 25 487 | 26 505 | 36 374 | 23 487 | 31 921 |
| Summa kortfristiga placeringar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassa och bank | 25 487 | 26 505 | 36 374 | 23 487 | 31 921 |
| Eget kapitalEget kapital är företagets egna medel och utgörs av tillgångar minus skulder. | 242 118 | 244 096 | 267 097 | 284 257 | 303 681 |
| Summa bundet eget kapital | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Aktiekapital | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Överkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uppskrivningsfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt bundet eget kapital | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa fritt eget kapital | 242 068 | 244 046 | 267 047 | 284 207 | 303 631 |
| Balanserat resultat | 244 046 | 267 047 | 284 208 | 303 631 | 327 011 |
| Erhållna/lämnade koncernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erhållna/lämnade aktieägartillskott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultat | −1 978 | −23 001 | −17 161 | −19 424 | −23 380 |
| Obeskattade reserverObeskattade reserver är ännu ej beskattad vinst som används för att jämna ut skattebelastningen mellan bra och dåliga år. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AvsättningarAvsättningar avser åtaganden som företaget har som till exempel pensioner och avgångsvederlag. | 633 | 160 | 0 | 0 | 0 |
| SkulderSkulder är en post som anger vilka skulder företaget har och delas upp i kortfristiga och långfristiga skulder. | 504 597 | 651 136 | 655 577 | 591 724 | 577 979 |
| Summa långfristiga skulder | 453 024 | 170 149 | 617 323 | 441 650 | 542 957 |
| Obligationslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skulder till kreditinstitut, långa | 398 063 | 0 | 441 650 | 441 650 | 441 650 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, långa | 54 961 | 170 149 | 175 673 | 0 | 101 307 |
| Övriga långfristiga skulder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder | 51 573 | 480 987 | 38 254 | 150 074 | 35 022 |
| Skulder till kreditinstitut, korta | 8 250 | 441 650 | 0 | 0 | 0 |
| Leverantörsskulder | 3 898 | 1 736 | 6 956 | 7 465 | 3 671 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, korta | 17 960 | 10 244 | 0 | 121 059 | 2 544 |
| Övriga kortfristiga skulder | 21 465 | 27 357 | 31 298 | 21 550 | 28 807 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| NoterNoterna är en obligatorisk del av årsredovisningen. I noterna specificeras innehållet i resultaträkningen och balansräkningen. Ibland kallas noterna "tilläggsupplysningar". | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tilläggsupplysningar | |||||
| Antal anställda | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Löner till styrelse & VD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Varav tantiem till styrelse & VD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Löner till övriga anställda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Varav resultatlön till övriga anställda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sociala kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Företagsinteckningar | |||||
| Fastighetsinteckningar | 555 000 | 441 650 | 441 650 | 441 650 | 441 650 |
| Övriga säkerheter | 80 649 | 212 556 | 207 233 | 183 238 | |
| Summa säkerheter | |||||
| Villkorat aktieägartillskott | |||||
| Övriga ansvarsförbindelser | 144 345 | 7 434 | 10 522 | 10 025 | |
| Summa ansvarsförbindelser | |||||
| Beviljad checkräkningskredit | - | - | - | - | - |
| Utnyttjad checkräkningskredit | - | - | - | - | - |
| Räntenetto finansbolag | - | - | - | - | - |
| Utdelning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
|
Årsredovisning
ECP Valbo Centrum AB:s årsredovisningar
Ta del av vinstutdelning, resultaträkning, balansräkning, revisions & förvaltningsberättelse
Mer om ECP Valbo Centrum
Styrelsens könsfördelning
Samtliga Sveriges styrelsers könsfördelning
Senaste bokslut 2025
| Antal anställda |
| 0 |
| Könsfördelning styrelse |
| 0,0 % män (0), 0,0 % kvinnor (0), 100,0 % (3) okänt |
| Omsättning |
| 81 377 KSEK (−1,1 % mot föregående år) |
| Rörelseresultat |
| 16 960 KSEK (+80,7 % mot föregående år) |
| Total lön till styrelse & VD |
| 0 KSEK |
| Utdelning till aktieägare |
| 0 KSEK |
| Inbetald skatt |
| 2 694 KSEK |
| Inbetald skatt de senaste 5 åren |
| 9 536 KSEK |
ECP Valbo Centrum AB har 0 anställda och gjorde ett resultat på −1 978 KSEK med omsättning 81 377 KSEK under 2025.
Bolaget hade då en omsättningstillväxt på −1,1 %. ECP Valbo Centrums vinstmarginal låg vid senaste årsbokslutet på 27,5 % vilket ger ECP Valbo Centrum placeringen 141 912 i Sverige av totalt 800 457 aktiebolag. Det ger samtidigt ECP Valbo Centrum placeringen 30 755 av kommunens totalt 173 038 aktiebolag.
Ordförande för ECP Valbo Centrum AB är van Garderen, Evert Jan och Styrelseledamot är van Garderen, Evert Jan .
Under de senaste 5 åren har ECP Valbo Centrum betalat in totalt 9 536 KSEK i skatt vilket placerar bolaget på plats 8 371 av Sveriges alla 800 457 aktiebolag.
ECP Valbo Centrum AB har organisationsnummer 556970-1088. ECP Valbo Centrum har säte i Stockholm. Det går bra att ta kontakt med ECP Valbo Centrum AB på telefonnummer 026-13 06 85.
Läs mer om intressant företagsstatistik i Stockholms kommun.
Registrerat på adressen
111 35 Stockholm
Företag (Säte) |
Status |
Ansvarig |
|---|---|---|
|
Eurocommercial Properties Sweden AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
Aktiebolaget Skövde K-mannen 2
Aktiv |
Aktiv | |
|
Aktiebolaget Norrköping Silvret 1
Aktiv |
Aktiv | |
|
Samarkandfastigheter AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
SAR Degeln AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
ECP Moraberg Holding AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
Premi Fastighets AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
Ugglum Fastigheter AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
ECP Kristianstad AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
Lagergatan i Växjö AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
Fastighetsbolaget ES Örebro AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
C4 Shopping Fastighet 2 AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
C4 Shopping Fastighet 1 AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
ECP Valbo Holding AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
ECP Valbo Centrum AB
Aktiv |
Aktiv | |
|
ECP Valboön-Fastigheten Kommanditbolag
Aktiv |
Aktiv |
Inga personer med bolagsengagemang är folkbokförda på denna adress