- Kopiera namn
- Kopiera namn + adress
- Kopiera adress
- Kopiera namn + adress
- Kopiera organisationsnummer
- {{ slotProps.copyInfoText }}
Northmill Group AB (publ)
Organisationsnummer
556786-5257
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Telefon
-
Antal ansvariga
Vad är Northmill Group AB (publ)?
Northmill Group AB (publ) är ett aktiebolag vars verksamhet ska vara att äga och förvalta fast och lös egendom, förvärva och förvalta aktier i andra bolag och idka därmed förenlig verksamhet. Northmill Group AB (publ) har 0 anställda och gjorde ett resultat på 177 204 KSEK med omsättning 30 KSEK under 2025. Läs mer om Northmill Group AB (publ)
Varifrån kommer informationen om Northmill Group AB (publ)?
Informationen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Bolagsfakta. Läs mer om datan här.
Är detta ditt företag?
Dina konkurrenter använder den här ytan för att berätta om sitt företag i syfte att nå nya kunder. Vi har miljontals användare så en korrekt och snygg företagsrapport gör skillnad.
Se exempel och hur du gör för att uppdatera dina företagsuppgifter
Översikt senaste koncernbokslut
OmsättningFöretagets omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår.
EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization).
UtdelningUtdelning är ett sätt för aktiebolag att ersätta dem som satsat i företaget.
Översikt koncernbokslut 2018-2025
Produkter & Tjänster
Lönevisning
Lönevisning på hela bolaget- Lön på ansvariga
- Inkomst av kapital
- Helt anonymt
- Direkt på skärmen
Bolagsfakta Plus
- 20 st Lönevisningar per månad på ansvariga
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningar (ja/nej) på AB
- Hemadresser, person- och telnr
Bolagsfakta Premium
- Fria Lönevisningar inklusive Anmärkning (ja/nej) på ansvariga samt revisorer
- Fria Årsredovisningar på AB
- Fria Anmärkningskontroller på AB
- Reklamfritt
- Hemadress, person- och telnr
Liknande bolag (SNI 6421)
Här kan du se bolag som liknar Northmill Group AB (publ). Listorna visar bolag i samma bransch (SNI 6421 - Holdingverksamhet), som antingen är bland de största i Sverige, de största i kommunen, eller ligger i närheten av Northmill Group AB (publ).
SNI 6421 - Holdingverksamhet
Verklig huvudmanVerklig huvudman är den person som verkligen har kontroll över ett företag.
Någon verklig huvudman finns ej registrerad för Northmill Group AB (publ).
De bolagsformer som inte omfattas av registrering är bland annat börsbolag och dotterbolag till dessa, enkla bolag, enskilda näringsidkare, dödsbon, konkursbon, staten, landsting och kommuner, samt juridiska personer där det offentliga har ett bestämmande inflytande.
Ansvariga
Insamlade uppgifter om ansvariga personer
Befattningshavare
Extern VD
Julie Mona Chatterjee (49)
Styrelsen i Northmill Group AB (publ) består av
Styrelseledamot
Simon Lindfors (62)
Nils Fredrik Wedin (56)
Hikmet Ego (52)
Margareta Lindahl Gelin (49)
Louise Linden Bagewitz (45)
Åberg, Tomas Karl-Gustav
Ordförande
Åberg, Tomas Karl-Gustav
Revisor för bolaget
Huvudansvarig revisor
Revisor
Fördelning styrelse
Anmärkningskontroll
Se anmärkningar & skuldsaldo
Följande visas och specificeras: - Ansökningar
- Betalningsanmärkningar
- Utmätning
- Skuldsaldo
med Bolagsfakta Plus 
Bli Plus-kund och få fria anmärkningskontroller på alla aktiebolag. Med Plus får du också 20 fria Lönevisningar samt utökad information om ansvariga.
Koncern
Northmill Group AB (publ) är ett koncernmoderbolag
För koncernmodern anges siffror enligt senaste årsredovisningen, dvs ej enligt koncernredovisningen.
Bolagets fordon
0 fordon registrerat på bolaget
Företagsuppgifter om Northmill Group AB (publ)
| Juridisk personEn juridisk person är ett företag eller organisation som har rätt att bland annat ingå avtal och att anställa personal. Exempel på juridiska personer är aktiebolag, handels- och kommanditbolag och ekonomiska föreningar. En enskild firma är däremot en fysisk person. | |
| Organisationsnummer | 556786-5257 |
| Firmanamn | Northmill Group AB (publ) |
| Bolagsform | Aktiebolag |
| Status | Aktiv |
| AdressDet skall alltid framgå inom vilken kommun som ett företag har sitt säte. Företaget kan ha sin verksamhet i en annan kommun, men det är i sätesorten som t ex inkomstdeklaration skall lämnas in och eventuella tvister skall göras upp. | |
| Gatuadress | Box 3616 |
| Postadress | 103 59 Stockholm |
| Säte | Stockholm, Stockholms län |
| Uppgifter om registrering De olika registreringsdatumen ger svar på viktiga händelser i bolagets historia. Bolaget bildas genom den konstituerande stämman. / Bolaget registreras efter det hos myndighet. / Firmanamn registrerat avser senaste företagsnamnet. / Bolagsordning avser gällande bolagsordning. | |
| Bolaget bildat | 2009-06-18 |
| Bolaget registrerat | 2009-07-31 |
| Firmanamn registrerat | 2017-12-14 |
| Bolagsordning | 2021-05-26 |
| Uppgifter om skattAtt kontrollera att ett företag är registrerat för F-skatt, moms och arbetsgivaravgift är viktigt beroende på vilken relation du har till företaget. Att hålla dig informerad om detta kan bespara dig onödiga överraskningar i form av extra avgifter till Skatteverket. | |
| Arbetsgivare | Ej registrerad som arbetsgivare |
| F-skatt | Ej registrerad för F-skatt |
| Moms | Aktiv i momsregistret sedan 2026-03-16 |
| Momsregistreringsnummer (VAT-nummer) |
SE556786525701 |
| Svensk näringsgrensindelning SNIDen femsiffriga SNI-koden ger svar på inom vilken bransch ett företag är verksamt inom. De första sifforna ger svar på inom vilken huvudgrupp företaget arbetar. De sista sifforna anger på detaljnivå inom vilken gren av branschen som företaget är verksamt. | ||
|
||
| VerksamhetsbeskrivningNär man startar ett företag måste man anmäla vad företaget skall arbeta med i sin verksamhet, en så kallad verksamhetsbeskrivning. Verksamhetsbeskrivningen anmäls till Bolagsverket som registrerar informationen i sina register. | ||
| Bolagets verksamhet ska vara att äga och förvalta fast och lös egendom, förvärva och förvalta aktier i andra bolag och idka därmed förenlig verksamhet | ||
| FirmatecknareAtt veta vem som har rätt att sluta avtal och skriva under viktiga dokument för ett företags räkning är nödvändigt i juridiska sammanhang. Detta kallas firmateckning och uppgifter om detta skall anmälas till Bolagsverket. | ||
|
Alla arbetsställen
| HuvudkontorFöretagets alla adresser, arbetsställen. | |
| Arbetsställe: | 60418019 |
| Besöksadress: | Regeringsgatan 20 |
| Postnummer: | 111 53 |
| Postort: | Stockholm |
| Län: | Stockholms län |
| Antal anställda: | 0 anställda |
| Telefonnummer: | |
| Arbetsställenummer: | 60418019 |
| SNI-kod: | 64211 - Holdingverksamhet i finansiella koncerner |
| Arbetsställen: 1 st ställen | |
Detaljerade koncernbokslut 2021-2025
Omsättning
Resultat
| NyckeltalFör att snabbt bilda sig en uppfattning om ett företags bokslut kan man ta hjälp av nyckeltal. Nyckeltalen räknas ut genom fastställda formler och presenteras oftast i procent. Med nyckeltalen kan man alltså enkelt följa ett företags trend över tid. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kassalikviditet (%)Kassalikviditet mäter betalningsförmågan på kort sikt. | 112,8 | 1,3 | 1,9 | 113,2 | 116,6 |
| Soliditet (%)Soliditet mäter betalningsförmågan på lång sikt. | 14,4 | 17,1 | 15,5 | 13,7 | 17,3 |
| Vinstmarginal efter finansnetto (%)Vinstmarginal efter finansnetto visar hur stor vinsten är ställt i relation till omsättningen. | 21,0 | 15,4 | 15,0 | 45,6 | 48,6 |
| EBITDAEBITDA är ett mått på ett företags rörelseresultat före räntor, skatt, nedskrivningar, avskrivningar och goodwillavskrivningar (Earnings before interest, taxes, depreciation & amortization). | 259 233 | 482 211 | 171 518 | 354 857 | 278 437 |
| Personalkostnad per anställd (KSEK)Personalkostnad per anställd, är företagets totala personalkostnader ställ i relation till antalet anställda | 882 | ||||
| Omsättning per anställd (KSEK)Omsättning per anställd är ett mått på företagets effektivitet. | 5 605 | 5 973 | 6 367 | 4 142 | 3 360 |
| Omsättningsförändring (%)Omsättningsförändring visar omsättningens förändring ställt i relation till föregående år. | 14,2 | 6,0 | 25,7 | 37,9 | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Bokslutsperiod | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bokslutsperiod | 2025-01-01 2025-12-31 | 2024-01-01 2024-12-31 | 2023-01-01 2023-12-31 | 2022-01-01 2022-12-31 | 2021-01-01 2021-12-31 |
| Bokslutslängd | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Resultaträkning (KSEK)I en resultaträkning redovisas ett företags intäkter och kostnader samt företagets resultat. Resultaträkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Rörelsens omsättningRörelsens omsättning är totalen av alla dess intäkter från utförda tjänster och sålda varor under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | 1 070 527 | 937 758 | 884 990 | 704 064 | 510 701 |
| Nettoomsättning el Resultatavräknade fakturor | 1 047 716 | 911 724 | 865 253 | 704 064 | 507 926 |
| Aktiverat arbete för egen räkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga rörelseintäkter | 22 811 | 26 034 | 19 737 | 0 | 2 775 |
| Rörelsens kostnaderRörelsens kostnader kan till exempel vara lokalhyra och personalkostnader. | −514 442 | −471 047 | −426 775 | −325 411 | −231 200 |
| Övriga rörelsekostnader | −331 668 | −32 340 | −325 058 | −57 596 | −31 044 |
| Förändring lager mm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Råvaror och förnödenheter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Handelsvaror | −0 | −0 | −0 | −0 | −0 |
| Övriga externa kostnader | −479 625 | −423 206 | −265 850 | −291 611 | −201 219 |
| Personalkostnader | −0 | −0 | −122 563 | −0 | −0 |
| Avskrivningar | −34 817 | −47 841 | −38 362 | −33 800 | −29 981 |
| RörelseresultatRörelseresultatet är differensen mellan rörelsens omsättning/intäkter och rörelsekostnaderna under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. Rörelseresultatet kallas i vissa sammanhang EBIT (Earnings Before Interest and Tax). | 224 416 | 434 370 | 133 156 | 321 057 | 248 456 |
| Detaljerat | |||||
| Jämförelsestörande poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finansiella poster | 0 | 290 180 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat från andelar i koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ränteintäkter från koncernföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Externa ränteintäkter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga finansiella ränteintäkter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Räntekostnader till koncernföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Externa räntekostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga finansiella kostnader | 0 | 290 180 | 0 | 0 | 0 |
| Jämförelsestörande finansiella poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat efter finansnetto | 224 416 | 144 190 | 133 156 | 321 057 | 248 456 |
| Extraordinära intäkter och kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära intäkter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extraordinära kostnader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat före bokslutsdispositioner | 224 416 | 144 190 | 133 156 | 321 057 | 248 456 |
| Bokslutsdispositioner | 0 | 0 | 0 | −246 139 | 0 |
| Koncernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktieägartillskott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bokslutsdispositioner | 0 | 0 | 0 | −246 139 | 0 |
| Resultat före skatt | 224 416 | 144 191 | 133 157 | 74 918 | 248 456 |
| Skatt | 47 212 | 27 330 | 27 430 | 17 459 | 165 162 |
| Minoritetsintressen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultatÅrets resultat är skillnaden mellan samtliga intäkter och samtliga kostnader under en viss period, vanligtvis ett räkenskapsår. | 177 204 | 116 861 | 105 727 | 57 459 | 83 294 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Balansräkning (KSEK)En balansräkning innehåller information om företagets tillgångar, eget kapital och skulder vid ett visst datum, oftast vid sista dagen för räkenskapsåret. Balansräkningen och siffrorna däri är hämtade ur företagets årsredovisning som lämnats in till Bolagsverket. | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| BalansomslutningBalansomslutning visar värdet på tillgångssidan respektive skulder och eget kapital. | 7 284 174 | 5 144 700 | 4 950 249 | 4 774 784 | 3 496 453 |
| TillgångarTillgångar ger svar på vilka resurser som finns i företaget. | 7 284 174 | 5 144 700 | 4 950 249 | 4 774 784 | 3 496 453 |
| Anläggningstillgångar | 250 940 | 5 089 696 | 4 871 997 | 111 438 | 125 328 |
| Immateriella anläggningstillgångar | 10 070 | 20 989 | 37 850 | 44 624 | 43 770 |
| Balanserade utgifter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patent, licenser mm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goodwill | 0 | 9 077 | 9 077 | 0 | 0 |
| Övriga immateriella anläggningstillgångar | 10 070 | 11 912 | 28 773 | 44 624 | 43 770 |
| Materiella anläggningstillgångar | 33 281 | 29 439 | 51 257 | 66 814 | 81 558 |
| Byggnader och mark | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maskiner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inventarier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maskiner och inventarier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga materiella anläggningstillgångar, ej avskrivningsbara | 33 281 | 29 439 | 51 257 | 66 814 | 81 558 |
| Övriga materiella anläggningstillgångar avskrivningsbara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finansiella anläggningstillgångar | 207 589 | 5 039 268 | 4 782 890 | 0 | 0 |
| Andelar i koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fordringar på koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lån till delägare & närstående | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga finansiella anläggningstillgångar | 207 589 | 5 039 268 | 4 782 890 | 0 | 0 |
| Omsättningstillgångar | 7 033 234 | 55 005 | 78 251 | 4 663 346 | 3 371 125 |
| Summa varulager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pågående arbeten för annans räkning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt varulager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga fordringar | 6 059 266 | 55 005 | 78 251 | 4 565 366 | 3 369 448 |
| Kundfordringar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fordringar hos koncern- och intresseföretag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga kortfristiga fordringar | 6 059 266 | 55 005 | 78 251 | 4 565 366 | 3 369 448 |
| Summa kassa och bank | 973 969 | 0 | 0 | 97 980 | 1 677 |
| Summa kortfristiga placeringar | 203 811 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassa och bank | 770 158 | 0 | 0 | 97 980 | 1 677 |
| Eget kapitalEget kapital är företagets egna medel och utgörs av tillgångar minus skulder. | 1 049 168 | 881 283 | 769 234 | 655 759 | 605 292 |
| Summa bundet eget kapital | 187 433 | 192 579 | 190 963 | 173 978 | 168 135 |
| Aktiekapital | 541 | 541 | 541 | 5 534 | 534 |
| Överkursfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uppskrivningsfond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övrigt bundet eget kapital | 186 892 | 192 038 | 190 422 | 168 444 | 167 601 |
| Summa fritt eget kapital | 861 735 | 688 704 | 578 271 | 481 781 | 437 157 |
| Balanserat resultat | 684 531 | 571 844 | 472 544 | 424 322 | 353 862 |
| Erhållna/lämnade koncernbidrag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erhållna/lämnade aktieägartillskott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årets resultat | 177 204 | 116 861 | 105 727 | 57 459 | 83 294 |
| Obeskattade reserverObeskattade reserver är ännu ej beskattad vinst som används för att jämna ut skattebelastningen mellan bra och dåliga år. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AvsättningarAvsättningar avser åtaganden som företaget har som till exempel pensioner och avgångsvederlag. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SkulderSkulder är en post som anger vilka skulder företaget har och delas upp i kortfristiga och långfristiga skulder. | 6 235 006 | 4 263 417 | 4 181 015 | 4 119 025 | 2 891 161 |
| Summa långfristiga skulder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Obligationslån | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skulder till kreditinstitut, långa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, långa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga långfristiga skulder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summa kortfristiga skulder | 6 235 006 | 4 263 417 | 4 181 015 | 4 119 025 | 2 891 161 |
| Skulder till kreditinstitut, korta | 0 | 0 | 0 | 197 | 400 |
| Leverantörsskulder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skulder till koncern- och intresseföretag, korta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Övriga kortfristiga skulder | 6 235 006 | 4 263 417 | 4 181 015 | 4 118 828 | 2 890 761 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| NoterNoterna är en obligatorisk del av årsredovisningen. I noterna specificeras innehållet i resultaträkningen och balansräkningen. Ibland kallas noterna "tilläggsupplysningar". | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tilläggsupplysningar | |||||
| Antal anställda | 191 | 157 | 139 | 170 | 152 |
| Företagsinteckningar | |||||
| Fastighetsinteckningar | |||||
| Övriga säkerheter | 1 684 843 | 1 100 874 | 6 245 | 5 941 | 7 005 |
| Summa säkerheter | |||||
| Villkorat aktieägartillskott | |||||
| Övriga ansvarsförbindelser | |||||
| Summa ansvarsförbindelser | |||||
| Beviljad checkräkningskredit | - | - | - | - | - |
| Utnyttjad checkräkningskredit | 0 | 0 | - | - | - |
| Räntenetto finansbolag | 769 677 | 654 606 | - | 554 093 | 393 205 |
| Utdelning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
|
Årsredovisning
Northmill Group AB (publ):s årsredovisningar
Ta del av vinstutdelning, resultaträkning, balansräkning, revisions & förvaltningsberättelse
Mer om Northmill Group AB (publ)
Styrelsens könsfördelning
Samtliga Sveriges styrelsers könsfördelning
Senaste bokslut 2025
| Antal anställda |
| 0 |
| Könsfördelning styrelse |
| 50,0 % män (3), 33,3 % kvinnor (2), 16,7 % (1) okänt |
| Omsättning |
| 30 KSEK (−6,2 % mot föregående år) |
| Rörelseresultat |
| −1 105 KSEK (−132,1 % mot föregående år) |
| Total lön till styrelse & VD |
| 0 KSEK |
| Utdelning till aktieägare |
| 6 975 KSEK |
| Inbetald skatt |
| 1 385 KSEK |
| Inbetald skatt de senaste 5 åren |
| 1 385 KSEK |
Northmill Group AB (publ) har 0 anställda och gjorde ett resultat på 177 204 KSEK med omsättning 30 KSEK under 2025.
Bolaget hade då en omsättningstillväxt på −6,2 %. Northmill Group AB (publ)s vinstmarginal låg vid senaste årsbokslutet på −3 683,3 % vilket ger Northmill Group AB (publ) placeringen 490 394 i Sverige av totalt 797 593 aktiebolag. Det ger samtidigt Northmill Group AB (publ) placeringen 95 903 av kommunens totalt 172 380 aktiebolag.
Extern VD för Northmill Group AB (publ) är Julie Mona Chatterjee och styrelseordförande är Åberg, Tomas Karl-Gustav .
Under de senaste 5 åren har Northmill Group AB (publ) betalat in totalt 1 385 KSEK i skatt vilket placerar bolaget på plats 50 700 av Sveriges alla 797 593 aktiebolag.
Northmill Group AB (publ) har organisationsnummer 556786-5257. Northmill Group AB (publ) har säte i Stockholm. Det går bra att ta kontakt med Northmill Group AB (publ) på adress Box 3616, 103 59 Stockholm.
Läs mer om intressant företagsstatistik i Stockholms kommun.
Registrerat på adressen
103 59 Stockholm
Företag (Säte) |
Status |
Ansvarig |
|---|---|---|
|
Northmill Bank AB
Aktiv Julie Mona Chatterjee (Extern VD) |
Aktiv | Julie Mona Chatterjee (Extern VD) |
|
Northmill Group AB (publ)
Aktiv Julie Mona Chatterjee (Extern VD) |
Aktiv | Julie Mona Chatterjee (Extern VD) |
|
Ideella föreningen Margineanu Academy med firma Margineanu Academy
Aktiv Felicia Postumus (VD) |
Aktiv | Felicia Postumus (VD) |
Inga personer med bolagsengagemang är folkbokförda på denna adress