| AB |
AB M113
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 564 |
|
AB M113
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 564 |
|
| AB |
Barkåkra 56:1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Barkåkra 56:1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Bjurhovda Fastighets AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−454 |
|
Bjurhovda Fastighets AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−454 |
|
| AB |
Bo i Norrviken AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−8 |
|
Bo i Norrviken AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−8 |
|
| AB |
Boende Bankeryd AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 479 |
−626 |
|
Boende Bankeryd AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 479 |
| Vinst |
−626 |
|
| AB |
Bojfästet Invest AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
2 047 |
−285 |
|
Bojfästet Invest AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 047 |
| Vinst |
−285 |
|
| AB |
Bröderna Paulsson Peab Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
9 582 |
426 |
|
Bröderna Paulsson Peab Aktiebolag
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 582 |
| Vinst |
426 |
|
| AB |
Båramo i Värnamo AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
390 |
−879 |
|
Båramo i Värnamo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
390 |
| Vinst |
−879 |
|
| AB |
Fanfaren Fastighets AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Fanfaren Fastighets AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Fastigheten 2:9 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−638 |
|
Fastigheten 2:9 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−638 |
|
| AB |
Fastighets AB Gamlestadens Smedja
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
9 887 |
−20 997 |
|
Fastighets AB Gamlestadens Smedja
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 887 |
| Vinst |
−20 997 |
|
| AB |
Fastighets AB Partille 11
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
34 360 |
51 706 |
|
Fastighets AB Partille 11
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
34 360 |
| Vinst |
51 706 |
|
| AB |
Fastighetsbolaget Draglädret 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−523 |
|
Fastighetsbolaget Draglädret 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−523 |
|
| AB |
Flexbook AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
|
|
|
Flexbook AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Fredborg 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
114 |
0 |
|
Fredborg 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
114 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Furuspecialen i Nyköping Fastighets AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
192 |
−2 679 |
|
Furuspecialen i Nyköping Fastighets AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
192 |
| Vinst |
−2 679 |
|
| AB |
Fältjägaren 7 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
76 |
−109 |
|
Fältjägaren 7 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
76 |
| Vinst |
−109 |
|
| AB |
Halmstad Fyllinge 7:2 Fastighets AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 359 |
|
Halmstad Fyllinge 7:2 Fastighets AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 359 |
|
| AB |
Hasselnöten Fastighets 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 013 |
|
Hasselnöten Fastighets 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 013 |
|
| AB |
Hasselnöten Fastighets 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−619 |
|
Hasselnöten Fastighets 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−619 |
|
| AB |
HavreluddEtt AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
36 497 |
−8 425 |
|
HavreluddEtt AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
36 497 |
| Vinst |
−8 425 |
|
| AB |
Hemvård Öster AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
6 |
|
Hemvård Öster AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
6 |
|
| AB |
Kokpunkten Fastighets AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
6 317 |
−3 102 |
|
Kokpunkten Fastighets AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 317 |
| Vinst |
−3 102 |
|
| AB |
Kreaton AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−843 |
|
Kreaton AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−843 |
|
| AB |
Kvarnbacken Barkarö Fastighet AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−576 |
|
Kvarnbacken Barkarö Fastighet AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−576 |
|
| AB |
Kyrkbacken i Tavelsjö AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−14 |
|
Kyrkbacken i Tavelsjö AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−14 |
|
| AB |
Liraren 4 i Solna AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
Liraren 4 i Solna AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Liraren 5 i Solna AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
Liraren 5 i Solna AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Liraren Garage AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
Liraren Garage AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Lommen 6 i Norrköping AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 |
|
Lommen 6 i Norrköping AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
NOD01 Mobility AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 084 |
|
NOD01 Mobility AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 084 |
|
| AB |
Packhusallén Fastighets AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
18 937 |
0 |
|
Packhusallén Fastighets AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 937 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Partille 11 Bostad Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 591 |
|
Partille 11 Bostad Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 591 |
|
| AB |
Partille Port Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
276 |
|
Partille Port Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
276 |
|
| AB |
Peab Bostad AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 496 825 |
−116 239 |
|
Peab Bostad AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 496 825 |
| Vinst |
−116 239 |
|
| AB |
Peab BU Holding 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 790 |
|
Peab BU Holding 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 790 |
|
| AB |
Peab BU Holding 10 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−14 287 |
|
Peab BU Holding 10 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−14 287 |
|
| AB |
Peab BU Holding 11 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
Peab BU Holding 11 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Peab BU Holding 12 Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
26 250 |
9 296 |
|
Peab BU Holding 12 Aktiebolag
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
26 250 |
| Vinst |
9 296 |
|
| AB |
Peab BU Holding 13 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 408 |
|
Peab BU Holding 13 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 408 |
|
| AB |
Peab BU Holding 14 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−111 245 |
|
Peab BU Holding 14 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−111 245 |
|
| AB |
Peab BU Holding 15 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
23 182 |
|
Peab BU Holding 15 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
23 182 |
|
| AB |
Peab BU Holding 16 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Peab BU Holding 16 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Peab BU Holding 17 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
7 396 |
|
Peab BU Holding 17 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
7 396 |
|
| AB |
Peab BU Holding 18 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−143 |
|
Peab BU Holding 18 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−143 |
|
| AB |
Peab BU Holding 19 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 259 |
|
Peab BU Holding 19 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 259 |
|
| AB |
Peab BU Holding 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 130 |
|
Peab BU Holding 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 130 |
|
| AB |
Peab BU Holding 20 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 373 |
|
Peab BU Holding 20 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 373 |
|
| AB |
Peab BU Holding 21 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−78 |
|
Peab BU Holding 21 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−78 |
|
| AB |
Peab BU Holding 22 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 663 |
|
Peab BU Holding 22 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 663 |
|
| AB |
Peab BU Holding 23 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Peab BU Holding 23 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Peab BU Holding 24 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Peab BU Holding 24 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Peab BU Holding 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−96 932 |
|
Peab BU Holding 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−96 932 |
|
| AB |
Peab BU Holding 4 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−20 475 |
|
Peab BU Holding 4 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−20 475 |
|
| AB |
Peab BU Holding 5 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 086 |
|
Peab BU Holding 5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 086 |
|
| AB |
Peab BU Holding 6 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−5 959 |
|
Peab BU Holding 6 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−5 959 |
|
| AB |
Peab BU Holding 7 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
72 330 |
|
Peab BU Holding 7 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
72 330 |
|
| AB |
Peab BU Holding 8 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
20 228 |
−12 379 |
|
Peab BU Holding 8 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 228 |
| Vinst |
−12 379 |
|
| AB |
Peab BU Holding 9 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
22 171 |
|
Peab BU Holding 9 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
22 171 |
|
| AB |
Peab Drivaarena AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 604 |
|
Peab Drivaarena AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 604 |
|
| AB |
Peab Eskilstorp AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 093 |
|
Peab Eskilstorp AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 093 |
|
| AB |
Peab Fastighetsutveckling AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
192 761 |
|
Peab Fastighetsutveckling AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
192 761 |
|
| AB |
Peab FU Almnäs AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 |
|
Peab FU Almnäs AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 |
|
| AB |
Peab FU Finland AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Peab FU Finland AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Peab FU Gardens AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 963 |
|
Peab FU Gardens AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 963 |
|
| AB |
Peab FU Holding 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−5 908 |
|
Peab FU Holding 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−5 908 |
|
| AB |
Peab FU Holding 10 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
519 833 |
|
Peab FU Holding 10 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
519 833 |
|
| AB |
Peab FU Holding 11 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 751 |
|
Peab FU Holding 11 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 751 |
|
| AB |
Peab FU Holding 12 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−175 |
|
Peab FU Holding 12 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−175 |
|
| AB |
Peab FU Holding 13 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
747 |
|
Peab FU Holding 13 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
747 |
|
| AB |
Peab FU Holding 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 504 |
|
Peab FU Holding 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 504 |
|
| AB |
Peab FU Holding 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
Peab FU Holding 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Peab FU Holding 4 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
707 |
|
Peab FU Holding 4 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
707 |
|
| AB |
Peab FU Holding 5 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 072 |
|
Peab FU Holding 5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 072 |
|
| AB |
Peab FU Holding 6 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 406 |
|
Peab FU Holding 6 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 406 |
|
| AB |
Peab FU Holding 7 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
37 960 |
|
Peab FU Holding 7 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
37 960 |
|
| AB |
Peab FU Holding 8 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
144 157 |
|
Peab FU Holding 8 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
144 157 |
|
| AB |
Peab FU Holding 9 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 752 |
|
Peab FU Holding 9 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 752 |
|
| AB |
Peab FU Husbacka AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−501 |
|
Peab FU Husbacka AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−501 |
|
| AB |
Peab FU Jupiter 4 Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
2 543 |
499 |
|
Peab FU Jupiter 4 Aktiebolag
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 543 |
| Vinst |
499 |
|
| AB |
Peab FU Rebbelberga 147 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
Peab FU Rebbelberga 147 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Peab FU Vintrie 5 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−798 |
|
Peab FU Vintrie 5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−798 |
|
| AB |
Peab FU Visby AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
10 453 |
382 |
|
Peab FU Visby AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 453 |
| Vinst |
382 |
|
| AB |
Peab FU Visby Exploatering AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Peab FU Visby Exploatering AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Peab Förslöv Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
608 |
14 393 |
|
Peab Förslöv Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
608 |
| Vinst |
14 393 |
|
| AB |
Peab Hermelinen AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Peab Hermelinen AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Peab Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
325 |
|
Peab Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
325 |
|
| AB |
Peab Högsbo 34:6 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
3 599 |
17 |
|
Peab Högsbo 34:6 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 599 |
| Vinst |
17 |
|
| AB |
Peab Landskampen AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
450 |
|
Peab Landskampen AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
450 |
|
| AB |
Peab Norr 16:2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
425 |
−438 |
|
Peab Norr 16:2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
425 |
| Vinst |
−438 |
|
| AB |
Peab Origo AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 961 |
|
Peab Origo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 961 |
|
| AB |
Peab Origo Fastighets AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
478 |
−759 |
|
Peab Origo Fastighets AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
478 |
| Vinst |
−759 |
|
| AB |
Peab Primus 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
5 132 |
|
Peab Primus 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 132 |
|
| AB |
Peab Primus 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
161 |
|
Peab Primus 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
161 |
|
| AB |
Peab Primus 4 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−42 010 |
|
Peab Primus 4 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−42 010 |
|
| AB |
Peab Primus Garage AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 |
|
Peab Primus Garage AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Peab Projektutveckling AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
33 159 |
−28 240 |
|
Peab Projektutveckling AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 159 |
| Vinst |
−28 240 |
|
| AB |
Peab Södra Änggården Kvarter 14 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−956 |
|
Peab Södra Änggården Kvarter 14 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−956 |
|
| AB |
Peab Södra Änggården Kvarter 9 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−646 |
|
Peab Södra Änggården Kvarter 9 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−646 |
|
| AB |
Peab Trading Solna AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 690 |
|
Peab Trading Solna AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 690 |
|
| AB |
Peab Tvärbanan AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
414 |
−516 |
|
Peab Tvärbanan AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
414 |
| Vinst |
−516 |
|
| AB |
Peab Vallmovallen AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 102 |
|
Peab Vallmovallen AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 102 |
|
| AB |
Peab Vilunda 19:11 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
Peab Vilunda 19:11 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Peab Åkerbäret AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 232 |
−222 |
|
Peab Åkerbäret AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 232 |
| Vinst |
−222 |
|
| AB |
PeaKun 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
PeaKun 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
PeaKun 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
PeaKun 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
PeaKun Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
PeaKun Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Projektfastigheter Götaland AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
3 006 |
−596 |
|
Projektfastigheter Götaland AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 006 |
| Vinst |
−596 |
|