| AB |
AgoyIt AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
7 689 |
0 |
|
AgoyIt AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 689 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Boardeaser AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
30 478 |
−6 236 |
|
Boardeaser AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
30 478 |
| Vinst |
−6 236 |
|
| AB |
Cling Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
8 015 |
1 716 |
|
Cling Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 015 |
| Vinst |
1 716 |
|
| AB |
Fastigheten Sölvesborgsvägen 21 AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
2 757 |
7 |
|
Fastigheten Sölvesborgsvägen 21 AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 757 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Fortnox Service AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
3 |
22 |
|
Fortnox Service AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 |
| Vinst |
22 |
|
| AB |
Fortnox Starta Företag AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
35 617 |
7 000 |
|
Fortnox Starta Företag AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
35 617 |
| Vinst |
7 000 |
|
| AB |
Furukraft AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
109 775 |
22 674 |
|
Furukraft AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
109 775 |
| Vinst |
22 674 |
|
| AB |
Furukraft Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
151 |
−137 736 |
|
Furukraft Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
151 |
| Vinst |
−137 736 |
|
| AB |
Hermi Holding AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 987 |
|
Hermi Holding AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 987 |
|
| AB |
Hermi Invest Aktiebolag
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
399 |
|
Hermi Invest Aktiebolag
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
399 |
|
| AB |
Hugal Fastighets Aktiebolag
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
10 572 |
983 |
|
Hugal Fastighets Aktiebolag
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 572 |
| Vinst |
983 |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Hammerdalsvägen 1, Växjö
|
Revisor |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Hammerdalsvägen 1, Växjö
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Småländska Bränslen AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
137 647 |
5 649 |
|
Småländska Bränslen AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
137 647 |
| Vinst |
5 649 |
|
| AB |
VisualBy Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
7 483 |
342 |
|
VisualBy Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 483 |
| Vinst |
342 |
|
| AB |
Växjö Citysamverkan AB
|
Revisorssuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
7 162 |
−272 |
|
Växjö Citysamverkan AB
|
| Befattning |
Revisorssuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 162 |
| Vinst |
−272 |
|