| AB |
Bauer BidCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Bauer BidCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Bauer MidCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Bauer MidCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Crafty HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
856 |
|
Crafty HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
856 |
|
| AB |
DIAKRIT AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
520 |
−122 409 |
|
DIAKRIT AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
520 |
| Vinst |
−122 409 |
|
| AB |
F3 Bauer TopCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
210 |
2 |
|
F3 Bauer TopCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
210 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
F3 HVD Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−17 |
|
F3 HVD Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−17 |
|
| AB |
F3 HVD TopCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
12 923 |
|
F3 HVD TopCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
12 923 |
|
| AB |
F3 Presto Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−15 |
|
F3 Presto Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−15 |
|
| AB |
F3 Presto TopCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
711 |
|
F3 Presto TopCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
711 |
|
| AB |
Ferrodyne Dynamics AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
151 |
|
Ferrodyne Dynamics AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
151 |
|
| AB |
Hantverksdata Topholding Sverige AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 |
|
Hantverksdata Topholding Sverige AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
Presto AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
1 465 869 |
7 612 |
|
Presto AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 465 869 |
| Vinst |
7 612 |
|
| AB |
Presto Group AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
14 750 |
−8 |
|
Presto Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 750 |
| Vinst |
−8 |
|
| AB |
Presto Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 |
|
Presto Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Sileda VI Group Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−99 304 |
|
Sileda VI Group Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−99 304 |
|
| AB |
Trema AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 308 |
−362 711 |
|
Trema AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 308 |
| Vinst |
−362 711 |
|
| AB |
Trema Group Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
525 |
−271 236 |
|
Trema Group Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
525 |
| Vinst |
−271 236 |
|