| AB |
A-Search AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 093 |
1 |
|
A-Search AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 093 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
A-Staffing Construction AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
173 140 |
133 |
|
A-Staffing Construction AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
173 140 |
| Vinst |
133 |
|
| AB |
A-Staffing Group Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2025 |
10 836 |
3 331 |
|
A-Staffing Group Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 836 |
| Vinst |
3 331 |
|
| AB |
A-Staffing Nordic AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2025 |
0 |
−29 |
|
A-Staffing Nordic AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−29 |
|
| AB |
A-Talent Group Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 425 |
|
A-Talent Group Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 425 |
|
| AB |
A-Talent Tech Management Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
38 605 |
8 |
|
A-Talent Tech Management Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 605 |
| Vinst |
8 |
|
| AB |
Advantage Asset Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
248 655 |
−2 394 |
|
Advantage Asset Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
248 655 |
| Vinst |
−2 394 |
|
| AB |
Advantage Aviation Services Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
32 154 |
−667 |
|
Advantage Aviation Services Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 154 |
| Vinst |
−667 |
|
| AB |
Advantage Aviation Services Sweden Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
100 |
6 157 |
|
Advantage Aviation Services Sweden Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
6 157 |
|
| AB |
Advantage Turbine Services Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 527 |
245 |
|
Advantage Turbine Services Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 527 |
| Vinst |
245 |
|
| AB |
Aktiebolaget Johan Hansson
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
191 871 |
2 622 |
|
Aktiebolaget Johan Hansson
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
191 871 |
| Vinst |
2 622 |
|
| AB |
Avastar AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 754 |
755 |
|
Avastar AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 754 |
| Vinst |
755 |
|
| AB |
Blue Brothers Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−43 |
|
Blue Brothers Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−43 |
|
| AB |
Buttle Foder & Spannmål Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
60 396 |
−544 |
|
Buttle Foder & Spannmål Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
60 396 |
| Vinst |
−544 |
|
| AB |
Chefspoolen i Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 119 |
66 |
|
Chefspoolen i Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 119 |
| Vinst |
66 |
|
| AB |
Enköpings Maskinstation AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
13 736 |
9 |
|
Enköpings Maskinstation AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 736 |
| Vinst |
9 |
|
| AB |
ES-Medical AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 621 |
1 018 |
|
ES-Medical AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 621 |
| Vinst |
1 018 |
|
| AB |
Euro Teaterteknik AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 908 |
408 |
|
Euro Teaterteknik AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 908 |
| Vinst |
408 |
|
| AB |
Executive Partners Scandinavia AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2025 |
0 |
−63 |
|
Executive Partners Scandinavia AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−63 |
|
| AB |
FörsäkringsInvest Holding i Stockholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−60 |
|
FörsäkringsInvest Holding i Stockholm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−60 |
|
| AB |
FörsäkringsInvest i Stockholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 768 |
−60 |
|
FörsäkringsInvest i Stockholm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 768 |
| Vinst |
−60 |
|
| AB |
GELEK Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
913 |
121 |
|
GELEK Fastighets AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
913 |
| Vinst |
121 |
|
| AB |
Gradientech AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 634 |
−63 620 |
|
Gradientech AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 634 |
| Vinst |
−63 620 |
|
| AB |
IT Consulting Network Nordic AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 016 263 |
4 450 |
|
IT Consulting Network Nordic AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 016 263 |
| Vinst |
4 450 |
|
| AB |
Job Solution Engineering Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Job Solution Engineering Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Job Solution Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 490 |
−1 718 |
|
Job Solution Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 490 |
| Vinst |
−1 718 |
|
| AB |
Job Solution Sweden Consulting AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 871 |
733 |
|
Job Solution Sweden Consulting AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 871 |
| Vinst |
733 |
|
| AB |
K.I.A.E. Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
261 |
126 |
|
K.I.A.E. Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
261 |
| Vinst |
126 |
|
| AB |
K2 Imports AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 229 |
406 |
|
K2 Imports AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 229 |
| Vinst |
406 |
|
| AB |
KI Consulting Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 336 |
1 413 |
|
KI Consulting Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 336 |
| Vinst |
1 413 |
|
| AB |
KI Rör AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
124 304 |
−4 521 |
|
KI Rör AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
124 304 |
| Vinst |
−4 521 |
|
| AB |
KI Sprinkler AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
62 |
34 |
|
KI Sprinkler AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
62 |
| Vinst |
34 |
|
| AB |
Montico AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
26 489 |
384 |
|
Montico AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
26 489 |
| Vinst |
384 |
|
| AB |
Montico HR Partner AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
285 473 |
6 268 |
|
Montico HR Partner AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
285 473 |
| Vinst |
6 268 |
|
| AB |
Montico HR Partner i Katrineholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
33 125 |
1 271 |
|
Montico HR Partner i Katrineholm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 125 |
| Vinst |
1 271 |
|
| AB |
Montico Installationsteknik AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 434 |
1 198 |
|
Montico Installationsteknik AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 434 |
| Vinst |
1 198 |
|
| AB |
Montico Kompetensutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
91 106 |
3 204 |
|
Montico Kompetensutveckling AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
91 106 |
| Vinst |
3 204 |
|
| AB |
Montico Rekrytering AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 378 |
1 474 |
|
Montico Rekrytering AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 378 |
| Vinst |
1 474 |
|
| AB |
Montico Teknik AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 154 |
3 519 |
|
Montico Teknik AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 154 |
| Vinst |
3 519 |
|
| AB |
Nowonomics AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 006 |
−15 905 |
|
Nowonomics AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 006 |
| Vinst |
−15 905 |
|
| AB |
Obsido Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 149 |
330 |
|
Obsido Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 149 |
| Vinst |
330 |
|
| AB |
Oplana AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
38 567 |
2 755 |
|
Oplana AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 567 |
| Vinst |
2 755 |
|
| AB |
Oplana Manufacturing Services AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
706 |
−882 |
|
Oplana Manufacturing Services AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
706 |
| Vinst |
−882 |
|
| AB |
Oplana Produktion AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
642 |
0 |
|
Oplana Produktion AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
642 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Oplana Resurs AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
19 098 |
−4 |
|
Oplana Resurs AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 098 |
| Vinst |
−4 |
|
| AB |
Perpetua Medical AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
8 888 |
−2 364 |
|
Perpetua Medical AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 888 |
| Vinst |
−2 364 |
|
| AB |
Pro4u AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
153 703 |
4 555 |
|
Pro4u AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
153 703 |
| Vinst |
4 555 |
|
| AB |
Quest Consulting Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2025 |
33 505 |
2 817 |
|
Quest Consulting Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 505 |
| Vinst |
2 817 |
|
| AB |
RnC Consulting AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
13 929 |
1 509 |
|
RnC Consulting AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 929 |
| Vinst |
1 509 |
|
| AB |
RnC Enterprises AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 964 |
|
RnC Enterprises AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 964 |
|
| AB |
RnC Technology AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
41 783 |
4 611 |
|
RnC Technology AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
41 783 |
| Vinst |
4 611 |
|
| AB |
Robotic Lawn Care Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 659 |
−1 540 |
|
Robotic Lawn Care Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 659 |
| Vinst |
−1 540 |
|
| AB |
Roland Carlberg Processystem Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2026 |
73 491 |
12 672 |
|
Roland Carlberg Processystem Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
73 491 |
| Vinst |
12 672 |
|
| AB |
Scenteknik AVL AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
46 398 |
522 |
|
Scenteknik AVL AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
46 398 |
| Vinst |
522 |
|
| AB |
Serveoffice AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 681 |
336 |
|
Serveoffice AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 681 |
| Vinst |
336 |
|
| AB |
Spirotronic AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 856 |
−2 066 |
|
Spirotronic AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 856 |
| Vinst |
−2 066 |
|
| AB |
Swest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 925 |
163 |
|
Swest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 925 |
| Vinst |
163 |
|
| AB |
Taplow AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
261 |
10 |
|
Taplow AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
261 |
| Vinst |
10 |
|