| AB |
ABD Automotive Business Development AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
ABD Automotive Business Development AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
ABD Automotive Business Development Fastighets AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 194 |
−709 |
|
ABD Automotive Business Development Fastighets AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 194 |
| Vinst |
−709 |
|
| AB |
AdGrowth AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
19 484 |
2 129 |
|
AdGrowth AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 484 |
| Vinst |
2 129 |
|
| AB |
Affectus AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 188 |
1 355 |
|
Affectus AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 188 |
| Vinst |
1 355 |
|
| AB |
Ahlgrens Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 498 |
|
Ahlgrens Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 498 |
|
| AB |
AKI Travel AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
18 296 |
5 281 |
|
AKI Travel AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 296 |
| Vinst |
5 281 |
|
| AB |
Aktiebolaget Söder & Co Förvaltning
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Aktiebolaget Söder & Co Förvaltning
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Aktiebolaget Söder & Co Region Öst
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−44 |
|
Aktiebolaget Söder & Co Region Öst
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−44 |
|
| AB |
Algebäck & Sabo AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 460 |
1 492 |
|
Algebäck & Sabo AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 460 |
| Vinst |
1 492 |
|
| AB |
Andersén Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 208 |
|
Andersén Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 208 |
|
| AB |
Avere AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2026 |
0 |
155 681 |
|
Avere AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
155 681 |
|
| AB |
Avere Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2026 |
730 |
131 608 |
|
Avere Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
730 |
| Vinst |
131 608 |
|
| AB |
Beginners Borås AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
18 520 |
289 |
|
Beginners Borås AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 520 |
| Vinst |
289 |
|
| AB |
Beginners Etage AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2026 |
26 847 |
1 826 |
|
Beginners Etage AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
26 847 |
| Vinst |
1 826 |
|
| AB |
Beginners Trollhättan AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2026 |
3 501 |
1 838 |
|
Beginners Trollhättan AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
3 501 |
| Vinst |
1 838 |
|
| AB |
Bergman & Johansson i Borås Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 002 |
459 |
|
Bergman & Johansson i Borås Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 002 |
| Vinst |
459 |
|
| AB |
Bevent Rasch AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
241 220 |
7 509 |
|
Bevent Rasch AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
241 220 |
| Vinst |
7 509 |
|
| AB |
BITEAM Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 080 |
577 |
|
BITEAM Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 080 |
| Vinst |
577 |
|
| AB |
Borås Arena AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
30 867 |
63 |
|
Borås Arena AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
30 867 |
| Vinst |
63 |
|
| AB |
Borås Elmotor & Drivteknik AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
18 620 |
879 |
|
Borås Elmotor & Drivteknik AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 620 |
| Vinst |
879 |
|
| AB |
Borås Lärkträdet AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 824 |
342 |
|
Borås Lärkträdet AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 824 |
| Vinst |
342 |
|
| AB |
Borås Teleservice Installation AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 089 |
744 |
|
Borås Teleservice Installation AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 089 |
| Vinst |
744 |
|
| AB |
Borås Wäfveri AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
36 127 |
1 400 |
|
Borås Wäfveri AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
36 127 |
| Vinst |
1 400 |
|
| AB |
Borås Öfwre Station AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 541 |
70 |
|
Borås Öfwre Station AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 541 |
| Vinst |
70 |
|
| AB |
Brainforest AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
26 912 |
2 324 |
|
Brainforest AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
26 912 |
| Vinst |
2 324 |
|
| AB |
BRJ Projektledning AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2026 |
2 853 |
56 |
|
BRJ Projektledning AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
2 853 |
| Vinst |
56 |
|
| AB |
Bröd. Ahlgrens Marmorinredningar Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
38 889 |
1 528 |
|
Bröd. Ahlgrens Marmorinredningar Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 889 |
| Vinst |
1 528 |
|
| AB |
Byggpressarna AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2021 |
20 938 |
261 |
|
Byggpressarna AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2021 |
| Omsättning |
20 938 |
| Vinst |
261 |
|
| AB |
CKB Skor AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2021 |
0 |
−1 |
|
CKB Skor AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2021 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
COMER AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 800 |
|
COMER AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 800 |
|
| AB |
Comida AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 319 |
1 840 |
|
Comida AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 319 |
| Vinst |
1 840 |
|
| AB |
DenThu Bilskador AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 325 |
408 |
|
DenThu Bilskador AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 325 |
| Vinst |
408 |
|
| AB |
Ethora Green Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2026 |
0 |
0 |
|
Ethora Green Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Ethora Renewables AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2026 |
92 287 |
12 807 |
|
Ethora Renewables AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
92 287 |
| Vinst |
12 807 |
|
| AB |
Evidi AB
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
127 357 |
6 296 |
|
Evidi AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
127 357 |
| Vinst |
6 296 |
|
| AB |
Evodev AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 238 |
223 |
|
Evodev AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 238 |
| Vinst |
223 |
|
| AB |
Fastighetsaktiebolaget Kråktorp 6:1
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 460 |
138 |
|
Fastighetsaktiebolaget Kråktorp 6:1
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 460 |
| Vinst |
138 |
|
| AB |
FlödesOptimering FOAB Sverige Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
18 643 |
585 |
|
FlödesOptimering FOAB Sverige Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 643 |
| Vinst |
585 |
|
| AB |
FRIENDS OF MOLLY AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 798 |
|
FRIENDS OF MOLLY AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 798 |
|
| AB |
Fureho AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 698 |
151 |
|
Fureho AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 698 |
| Vinst |
151 |
|
| AB |
Färmartanken AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 654 |
0 |
|
Färmartanken AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 654 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
G. Toveks Bil Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 737 |
124 132 |
|
G. Toveks Bil Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 737 |
| Vinst |
124 132 |
|
| AB |
Gimmersta Group AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
571 |
2 369 |
|
Gimmersta Group AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
571 |
| Vinst |
2 369 |
|
| AB |
Gimmersta Wallpaper AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
465 125 |
73 281 |
|
Gimmersta Wallpaper AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
465 125 |
| Vinst |
73 281 |
|
| AB |
Gimmersta Wallpaper Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 967 |
77 639 |
|
Gimmersta Wallpaper Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 967 |
| Vinst |
77 639 |
|
| AB |
Golfturen Nordic AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
32 496 |
1 114 |
|
Golfturen Nordic AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 496 |
| Vinst |
1 114 |
|
| AB |
Grebbeshult Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 338 |
|
Grebbeshult Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 338 |
|
| AB |
GT Elite Scandinavia AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 197 |
217 |
|
GT Elite Scandinavia AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 197 |
| Vinst |
217 |
|
| AB |
Haglund Industri Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
220 860 |
3 640 |
|
Haglund Industri Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
220 860 |
| Vinst |
3 640 |
|
| AB |
Haglund Intressenter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
13 078 |
|
Haglund Intressenter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 078 |
|
| AB |
Happywall AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
67 647 |
9 151 |
|
Happywall AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
67 647 |
| Vinst |
9 151 |
|
| AB |
HEFRE Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
200 |
−702 |
|
HEFRE Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
200 |
| Vinst |
−702 |
|
| AB |
Hefre Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−373 |
|
Hefre Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−373 |
|
| AB |
Holdfast Drottning 14-20 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−745 |
|
Holdfast Drottning 14-20 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−745 |
|
| AB |
HPL Byggtjänst Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 953 |
361 |
|
HPL Byggtjänst Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 953 |
| Vinst |
361 |
|
| ÖV |
HRD International Ekonomisk förening
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
HRD International Ekonomisk förening
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Hydria AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
30 017 |
|
Hydria AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
30 017 |
|
| AB |
Hydria Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 194 |
61 |
|
Hydria Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 194 |
| Vinst |
61 |
|
| AB |
Hydria Finans AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 433 |
630 |
|
Hydria Finans AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 433 |
| Vinst |
630 |
|
| AB |
Hydria Group AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
23 073 |
14 548 |
|
Hydria Group AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 073 |
| Vinst |
14 548 |
|
| AB |
Hydria Water AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
176 885 |
8 032 |
|
Hydria Water AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
176 885 |
| Vinst |
8 032 |
|
| AB |
IF Elfsborg AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
IF Elfsborg AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
IH Förvaltnings AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
61 |
|
IH Förvaltnings AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
61 |
|
| AB |
Industriellt Utvecklingscenter i Sjuhärad Aktiebolag
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
2025 |
12 146 |
49 |
|
Industriellt Utvecklingscenter i Sjuhärad Aktiebolag
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 146 |
| Vinst |
49 |
|
| AB |
Interiörhuset i Väst AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2022 |
36 469 |
−62 |
|
Interiörhuset i Väst AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
36 469 |
| Vinst |
−62 |
|
| AB |
INVOLVUS AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
38 723 |
7 015 |
|
INVOLVUS AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 723 |
| Vinst |
7 015 |
|
| AB |
INVOLVUS Stockholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2025 |
5 848 |
1 084 |
|
INVOLVUS Stockholm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 848 |
| Vinst |
1 084 |
|
| AB |
IPM Brand & Communication AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
22 429 |
1 639 |
|
IPM Brand & Communication AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 429 |
| Vinst |
1 639 |
|
| AB |
IPM Ulricehamn Invest AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
497 |
|
IPM Ulricehamn Invest AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
497 |
|
| AB |
Jan Olof Fherm Dumper Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 516 |
4 014 |
|
Jan Olof Fherm Dumper Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 516 |
| Vinst |
4 014 |
|
| AB |
Jälmers Ur Daniel Järdemar AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
49 118 |
2 260 |
|
Jälmers Ur Daniel Järdemar AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
49 118 |
| Vinst |
2 260 |
|
| AB |
Kinds Elteknik Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
42 274 |
3 |
|
Kinds Elteknik Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
42 274 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Kinna Fastighets AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 200 |
160 |
|
Kinna Fastighets AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 200 |
| Vinst |
160 |
|
| AB |
KlimatService Sverige AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 200 |
448 |
|
KlimatService Sverige AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 200 |
| Vinst |
448 |
|
| AB |
Kulinggatan 1 Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 901 |
1 958 |
|
Kulinggatan 1 Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 901 |
| Vinst |
1 958 |
|
| AB |
Lars-Eric Bergman Transport Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 021 |
−203 |
|
Lars-Eric Bergman Transport Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 021 |
| Vinst |
−203 |
|
| AB |
Lennart-Vincent AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−87 |
|
Lennart-Vincent AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−87 |
|
| AB |
LH Max Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2024 |
16 214 |
−2 |
|
LH Max Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 214 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
Ljungadalsgatan 1 Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 077 |
4 051 |
|
Ljungadalsgatan 1 Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 077 |
| Vinst |
4 051 |
|
| AB |
Lövdalens Åkeri i Borås AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
28 986 |
332 |
|
Lövdalens Åkeri i Borås AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 986 |
| Vinst |
332 |
|
| AB |
Magasinsgatan 3 i Gbg AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−451 |
|
Magasinsgatan 3 i Gbg AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−451 |
|
| AB |
Matkompaniet Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
268 963 |
9 378 |
|
Matkompaniet Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
268 963 |
| Vinst |
9 378 |
|
| AB |
Maui Design AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 006 |
162 |
|
Maui Design AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 006 |
| Vinst |
162 |
|
| AB |
MELA Ånäs 9 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
541 |
0 |
|
MELA Ånäs 9 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
541 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Montessoriförskolan Regnbågen i Gävle AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2024 |
5 123 |
0 |
|
Montessoriförskolan Regnbågen i Gävle AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 123 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Mqvist Armbåga AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 764 |
2 |
|
Mqvist Armbåga AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 764 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
MQvist Bostäder AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 908 |
4 |
|
MQvist Bostäder AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 908 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
Mqvist Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 649 |
−3 288 |
|
Mqvist Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 649 |
| Vinst |
−3 288 |
|
| AB |
Mqvist Hem 8 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 293 |
0 |
|
Mqvist Hem 8 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 293 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Mqvist Lyckebo AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 390 |
488 |
|
Mqvist Lyckebo AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 390 |
| Vinst |
488 |
|
| AB |
Mqvist Office AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 867 |
1 |
|
Mqvist Office AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 867 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
NearYou Borås 7H AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
65 914 |
99 |
|
NearYou Borås 7H AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
65 914 |
| Vinst |
99 |
|
| AB |
NearYou Competence AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
160 017 |
6 211 |
|
NearYou Competence AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
160 017 |
| Vinst |
6 211 |
|
| AB |
NearYou Göteborg AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
97 611 |
−39 |
|
NearYou Göteborg AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
97 611 |
| Vinst |
−39 |
|
| AB |
NearYou Jönköping AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 013 |
−10 |
|
NearYou Jönköping AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 013 |
| Vinst |
−10 |
|
| AB |
NearYou Service AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
239 338 |
3 774 |
|
NearYou Service AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
239 338 |
| Vinst |
3 774 |
|
| AB |
NearYou Skåne AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 025 |
933 |
|
NearYou Skåne AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 025 |
| Vinst |
933 |
|
| AB |
NearYou Sverige AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 140 |
362 |
|
NearYou Sverige AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 140 |
| Vinst |
362 |
|
| AB |
NearYou Vårgårda AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
246 951 |
2 113 |
|
NearYou Vårgårda AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
246 951 |
| Vinst |
2 113 |
|
| AB |
Nilssons Trikåfabrik Förvaltnings Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 073 |
|
Nilssons Trikåfabrik Förvaltnings Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 073 |
|
| AB |
NLG i Sätila AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
87 |
|
NLG i Sätila AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
87 |
|
| AB |
Nordsjöfisk Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
246 229 |
−1 157 |
|
Nordsjöfisk Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
246 229 |
| Vinst |
−1 157 |
|
| AB |
Norlandia Förskolor Knivsta AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2024 |
17 383 |
0 |
|
Norlandia Förskolor Knivsta AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
17 383 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Norra Ryds Fastighets AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Norra Ryds Fastighets AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Otago Fastighets AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
297 |
|
Otago Fastighets AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
297 |
|
| AB |
Pgtech AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
72 202 |
3 821 |
|
Pgtech AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
72 202 |
| Vinst |
3 821 |
|
| AB |
Pgtech Group AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 498 |
|
Pgtech Group AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 498 |
|
| AB |
PizzaMaster Invest AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 506 |
19 573 |
|
PizzaMaster Invest AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 506 |
| Vinst |
19 573 |
|
| AB |
PR Home of Scandinavia AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
87 176 |
−6 286 |
|
PR Home of Scandinavia AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
87 176 |
| Vinst |
−6 286 |
|
| AB |
Primocon Group AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 069 |
|
Primocon Group AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 069 |
|
| AB |
Primocon Teknikkonsult AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
23 506 |
2 781 |
|
Primocon Teknikkonsult AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 506 |
| Vinst |
2 781 |
|
| AB |
Primocon Teknikkonsult Skövde AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
37 389 |
4 324 |
|
Primocon Teknikkonsult Skövde AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
37 389 |
| Vinst |
4 324 |
|
| AB |
R3 International AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 253 |
|
R3 International AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 253 |
|
| AB |
R3 Studio AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 975 |
1 057 |
|
R3 Studio AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 975 |
| Vinst |
1 057 |
|
| AB |
R3 Sweden AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
25 580 |
1 600 |
|
R3 Sweden AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 580 |
| Vinst |
1 600 |
|
| AB |
Rasch Fastighets AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 895 |
2 940 |
|
Rasch Fastighets AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 895 |
| Vinst |
2 940 |
|
| AB |
Restyle Group AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−722 |
|
Restyle Group AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−722 |
|
| AB |
Retex Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 820 |
−2 926 |
|
Retex Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 820 |
| Vinst |
−2 926 |
|
| AB |
Retex Nordic AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 787 |
−163 |
|
Retex Nordic AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 787 |
| Vinst |
−163 |
|
| AB |
Richard Steen Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 655 |
1 244 |
|
Richard Steen Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 655 |
| Vinst |
1 244 |
|
| AB |
Ricochet AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 542 |
|
Ricochet AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 542 |
|
| AB |
Rångedala Skogstransporter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
19 574 |
2 496 |
|
Rångedala Skogstransporter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 574 |
| Vinst |
2 496 |
|
| AB |
SALT Development AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
44 620 |
−5 641 |
|
SALT Development AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
44 620 |
| Vinst |
−5 641 |
|
| AB |
Sandwalls Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
905 |
−353 |
|
Sandwalls Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
905 |
| Vinst |
−353 |
|
| AB |
Sandwalls Mariedalsgatan 7 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 759 |
1 641 |
|
Sandwalls Mariedalsgatan 7 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 759 |
| Vinst |
1 641 |
|
| AB |
Sko-Aktuellt i Borås Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2021 |
5 988 |
239 |
|
Sko-Aktuellt i Borås Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2021 |
| Omsättning |
5 988 |
| Vinst |
239 |
|
| AB |
Skogspartner Sverige AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 740 |
4 |
|
Skogspartner Sverige AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 740 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
Sparsör Bilteknik AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
13 181 |
1 014 |
|
Sparsör Bilteknik AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 181 |
| Vinst |
1 014 |
|
| AB |
Stellan Haglund Kylindustri Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
207 |
|
Stellan Haglund Kylindustri Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
207 |
|
| AB |
Stenberg Förvaltning AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 785 |
|
Stenberg Förvaltning AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 785 |
|
| AB |
Stenberg IT AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 969 |
2 166 |
|
Stenberg IT AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 969 |
| Vinst |
2 166 |
|
| AB |
Svensk Virkesadministration AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 224 |
1 082 |
|
Svensk Virkesadministration AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 224 |
| Vinst |
1 082 |
|
| AB |
Svenska BakePartner Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
123 037 |
17 212 |
|
Svenska BakePartner Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
123 037 |
| Vinst |
17 212 |
|
| AB |
Sätila Fastighetsförvaltning AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 309 |
|
Sätila Fastighetsförvaltning AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 309 |
|
| AB |
Sätila Förvaltning AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 638 |
−149 |
|
Sätila Förvaltning AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 638 |
| Vinst |
−149 |
|
| AB |
Sätila Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 960 |
67 123 |
|
Sätila Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 960 |
| Vinst |
67 123 |
|
| AB |
Sätila Impact Investment AB (svb)
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 |
−2 281 |
|
Sätila Impact Investment AB (svb)
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 |
| Vinst |
−2 281 |
|
| AB |
Sätila of Sweden AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 329 |
−5 161 |
|
Sätila of Sweden AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 329 |
| Vinst |
−5 161 |
|
| AB |
Sätila Property Development AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−14 820 |
|
Sätila Property Development AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−14 820 |
|
| AB |
Sätila Treasury AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Sätila Treasury AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Sätila US Property AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−19 687 |
|
Sätila US Property AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−19 687 |
|
| AB |
T Runeson Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 935 |
429 |
|
T Runeson Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 935 |
| Vinst |
429 |
|
| AB |
Tech Stn AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
39 912 |
43 |
|
Tech Stn AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
39 912 |
| Vinst |
43 |
|
| AB |
Tegnérgatan 37 i Stockholm AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 089 |
4 648 |
|
Tegnérgatan 37 i Stockholm AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 089 |
| Vinst |
4 648 |
|
| AB |
Toveks Bil i Syd AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 747 972 |
41 896 |
|
Toveks Bil i Syd AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 747 972 |
| Vinst |
41 896 |
|
| AB |
Toveks Billackering i Motala AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 514 |
626 |
|
Toveks Billackering i Motala AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 514 |
| Vinst |
626 |
|
| AB |
Toveks Fastigheter i Borås AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 251 |
4 958 |
|
Toveks Fastigheter i Borås AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 251 |
| Vinst |
4 958 |
|
| AB |
Toveks Fastigheter i Lidköping AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 673 |
385 |
|
Toveks Fastigheter i Lidköping AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 673 |
| Vinst |
385 |
|
| AB |
Toveks Fastigheter i Mariestad AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
618 |
|
Toveks Fastigheter i Mariestad AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
618 |
|
| AB |
Toveks Fastigheter i Motala AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 696 |
1 753 |
|
Toveks Fastigheter i Motala AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 696 |
| Vinst |
1 753 |
|
| AB |
Toveks Fastigheter i Stenungsund AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 600 |
692 |
|
Toveks Fastigheter i Stenungsund AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 600 |
| Vinst |
692 |
|
| AB |
Toveks Fastigheter i Syd AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 300 |
1 132 |
|
Toveks Fastigheter i Syd AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 300 |
| Vinst |
1 132 |
|
| AB |
Toveks Förvaltning AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
28 024 |
1 770 |
|
Toveks Förvaltning AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 024 |
| Vinst |
1 770 |
|
| AB |
Toveks Lastbilar AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 064 417 |
30 831 |
|
Toveks Lastbilar AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 064 417 |
| Vinst |
30 831 |
|
| AB |
Toveks Personbilar AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 350 748 |
51 862 |
|
Toveks Personbilar AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 350 748 |
| Vinst |
51 862 |
|
| AB |
TRB Sverige Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 905 |
298 |
|
TRB Sverige Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 905 |
| Vinst |
298 |
|
| AB |
Valsgravyr i Borås Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 307 |
35 |
|
Valsgravyr i Borås Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 307 |
| Vinst |
35 |
|
| AB |
Veraz Holding Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
508 |
|
Veraz Holding Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
508 |
|
| AB |
Veraz Real Estate Holding Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
52 321 |
|
Veraz Real Estate Holding Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
52 321 |
|
| AB |
Vildbuketten i Borås AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 917 |
291 |
|
Vildbuketten i Borås AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 917 |
| Vinst |
291 |
|
| AB |
Vindtyget Viared Fastighets AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 529 |
2 334 |
|
Vindtyget Viared Fastighets AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 529 |
| Vinst |
2 334 |
|
| AB |
Väby Entreprenad AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 536 |
247 |
|
Väby Entreprenad AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 536 |
| Vinst |
247 |
|
| HB/KB |
Västra Hamngatan 9 i Göteborg Kommanditbolag
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Västra Hamngatan 9 i Göteborg Kommanditbolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Västra Hamngatan Fastighetsinvest AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
6 833 |
|
Västra Hamngatan Fastighetsinvest AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
6 833 |
|
| AB |
W.L.S. Sportfiske Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 716 |
270 |
|
W.L.S. Sportfiske Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 716 |
| Vinst |
270 |
|
| AB |
Whewharabubawucricam Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
108 |
|
Whewharabubawucricam Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
108 |
|
| AB |
WL Solutions AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
13 919 |
1 341 |
|
WL Solutions AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 919 |
| Vinst |
1 341 |
|
| AB |
WL Ventures AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 003 |
|
WL Ventures AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 003 |
|
| AB |
Öhrvalls Isolering AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 632 |
−1 454 |
|
Öhrvalls Isolering AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 632 |
| Vinst |
−1 454 |
|