| AB |
Aksoy Consulting AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
11 282 |
3 986 |
|
Aksoy Consulting AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 282 |
| Vinst |
3 986 |
|
| AB |
Aksoy Invest AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 |
|
Aksoy Invest AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Aksoy Redovisning AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
381 |
205 |
|
Aksoy Redovisning AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
381 |
| Vinst |
205 |
|
| AB |
Ancore AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
Ancore AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Avveckling 1 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
19 674 |
−3 097 |
|
Avveckling 1 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
19 674 |
| Vinst |
−3 097 |
|
| AB |
Berghs Rörteknik AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
15 910 |
−63 |
|
Berghs Rörteknik AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
15 910 |
| Vinst |
−63 |
|
| AB |
Birch & Oak AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−28 |
|
Birch & Oak AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−28 |
|
| AB |
Blå Tråget 3 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
157 |
23 |
|
Blå Tråget 3 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
157 |
| Vinst |
23 |
|
| AB |
BMA Säkerhet AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
16 178 |
−215 |
|
BMA Säkerhet AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 178 |
| Vinst |
−215 |
|
| AB |
EBJ Förvaltning 2 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
56 749 |
|
EBJ Förvaltning 2 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
56 749 |
|
| AB |
Elfving Silver AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
214 |
−3 |
|
Elfving Silver AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
214 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Farstaviken Entreprenad 2 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 384 |
|
Farstaviken Entreprenad 2 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 384 |
|
| AB |
Farstaviken Entreprenad AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 917 |
|
Farstaviken Entreprenad AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 917 |
|
| AB |
GMT SWEDEN AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2025 |
27 103 |
−18 |
|
GMT SWEDEN AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
27 103 |
| Vinst |
−18 |
|
| AB |
HanssonGruppen Erlataket AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−190 |
|
HanssonGruppen Erlataket AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−190 |
|
| AB |
Protectum AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
44 390 |
−301 |
|
Protectum AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
44 390 |
| Vinst |
−301 |
|
| AB |
Retail Operations Sweden AB
|
Delgivningsbar person |
Aktiv
|
2024 |
6 576 |
−305 |
|
Retail Operations Sweden AB
|
| Position |
Delgivningsbar person |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 576 |
| Vinst |
−305 |
|
| AB |
Rör-Janne Svensson AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
26 791 |
1 137 |
|
Rör-Janne Svensson AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
26 791 |
| Vinst |
1 137 |
|
| AB |
Rörteknik i Farsta AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
150 565 |
43 |
|
Rörteknik i Farsta AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
150 565 |
| Vinst |
43 |
|
| AB |
Selbea Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
585 |
978 |
|
Selbea Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
585 |
| Vinst |
978 |
|
| AB |
Solotec Energiteknik AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2025 |
42 485 |
−26 |
|
Solotec Energiteknik AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
42 485 |
| Vinst |
−26 |
|
| AB |
Säkerhetsbolaget FST AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
62 674 |
−2 018 |
|
Säkerhetsbolaget FST AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
62 674 |
| Vinst |
−2 018 |
|
| AB |
TGVS Invest AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
|
|
|
|
TGVS Invest AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
TKVS Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
TKVS Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|