| AB |
Femöringen 1 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−565 |
|
Femöringen 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−565 |
|
| AB |
Femöringen 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
976 |
785 |
|
Femöringen 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
976 |
| Vinst |
785 |
|
| AB |
Hyllie Gärde Bostads AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
56 561 |
−23 653 |
|
Hyllie Gärde Bostads AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
56 561 |
| Vinst |
−23 653 |
|
| AB |
Hyllie Gärde Parkeringsplatser AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
2 461 |
−1 128 |
|
Hyllie Gärde Parkeringsplatser AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 461 |
| Vinst |
−1 128 |
|
| AB |
Inverness Garage AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
810 |
−55 961 |
|
Inverness Garage AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
810 |
| Vinst |
−55 961 |
|
| AB |
Inverness Phase 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
8 315 |
−30 646 |
|
Inverness Phase 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 315 |
| Vinst |
−30 646 |
|
| AB |
Inverness Phase 3 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
212 |
−241 |
|
Inverness Phase 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
212 |
| Vinst |
−241 |
|
| AB |
Kolartorp Kv10 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
29 434 |
−6 703 |
|
Kolartorp Kv10 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
29 434 |
| Vinst |
−6 703 |
|
| AB |
Kolartorp Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 276 |
−458 |
|
Kolartorp Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 276 |
| Vinst |
−458 |
|
| AB |
LB Västerås Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
13 613 |
2 413 |
|
LB Västerås Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 613 |
| Vinst |
2 413 |
|
| AB |
LiCi Femöringen Bidco AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
LiCi Femöringen Bidco AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
LiCi Inverness 1 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−202 205 |
|
LiCi Inverness 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−202 205 |
|
| AB |
LiCi Inverness 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
LiCi Inverness 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
LiCi Kompassen PropCo AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
15 736 |
−20 471 |
|
LiCi Kompassen PropCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
15 736 |
| Vinst |
−20 471 |
|
| AB |
LiCi Snättringe AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
LiCi Snättringe AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
LiCi Viggby Bidco AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
LiCi Viggby Bidco AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
PanEuropean Keflavik AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
18 596 |
−4 290 |
|
PanEuropean Keflavik AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
18 596 |
| Vinst |
−4 290 |
|
| AB |
PB Arnö AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 047 |
1 018 |
|
PB Arnö AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 047 |
| Vinst |
1 018 |
|
| AB |
PB Glaskolven 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 830 |
−2 235 |
|
PB Glaskolven 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 830 |
| Vinst |
−2 235 |
|
| AB |
PB Glaskronan 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
12 754 |
−17 323 |
|
PB Glaskronan 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 754 |
| Vinst |
−17 323 |
|
| AB |
PB Goliath Nyköping AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
7 455 |
−815 |
|
PB Goliath Nyköping AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 455 |
| Vinst |
−815 |
|
| AB |
PB Grepen 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 954 |
−1 120 |
|
PB Grepen 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 954 |
| Vinst |
−1 120 |
|
| AB |
PB Gumsbacken 3 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
1 258 |
−1 016 |
|
PB Gumsbacken 3 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 258 |
| Vinst |
−1 016 |
|
| AB |
PB HoldCo 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 749 |
−13 675 |
|
PB HoldCo 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 749 |
| Vinst |
−13 675 |
|
| AB |
PB JV Holdings AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 446 |
33 |
|
PB JV Holdings AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 446 |
| Vinst |
33 |
|
| AB |
PB Kopparn 14 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 606 |
−3 600 |
|
PB Kopparn 14 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 606 |
| Vinst |
−3 600 |
|
| AB |
PB Mallen 17 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 088 |
−2 383 |
|
PB Mallen 17 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 088 |
| Vinst |
−2 383 |
|
| AB |
PB OM AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 877 |
−7 633 |
|
PB OM AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 877 |
| Vinst |
−7 633 |
|
| AB |
PB Säkringen 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 544 |
−1 725 |
|
PB Säkringen 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 544 |
| Vinst |
−1 725 |
|
| AB |
Snättringe 1 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−351 |
|
Snättringe 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−351 |
|
| AB |
Snättringe 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−354 |
|
Snättringe 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−354 |
|
| AB |
Snättringe 3 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−354 |
|
Snättringe 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−354 |
|
| AB |
Snättringe 4 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−354 |
|
Snättringe 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−354 |
|
| AB |
Stockholm Lammet AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
38 219 |
−12 461 |
|
Stockholm Lammet AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 219 |
| Vinst |
−12 461 |
|
| AB |
Viggby PropCo AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
1 788 |
−4 169 |
|
Viggby PropCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 788 |
| Vinst |
−4 169 |
|