| AB |
4HIL Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 919 |
|
4HIL Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 919 |
|
| AB |
A-Fastigheter Öjaby AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 565 |
125 |
|
A-Fastigheter Öjaby AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 565 |
| Vinst |
125 |
|
| AB |
Ainax Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Ainax Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Aktiebolaget Dure
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Aktiebolaget Dure
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Aktiebolaget Folkvagn
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Aktiebolaget Folkvagn
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Aktiebolaget Gyllensvaans Möbler
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 458 435 |
103 698 |
|
Aktiebolaget Gyllensvaans Möbler
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 458 435 |
| Vinst |
103 698 |
|
| AB |
Aktiebolaget Haga Industrihotell
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
614 |
−1 500 |
|
Aktiebolaget Haga Industrihotell
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
614 |
| Vinst |
−1 500 |
|
| AB |
Aktiebolaget Leba Industriservice
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
135 004 |
9 381 |
|
Aktiebolaget Leba Industriservice
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
135 004 |
| Vinst |
9 381 |
|
| AB |
Aktiebolaget Scania-Vabis
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Aktiebolaget Scania-Vabis
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Allt i Bygge Fastigheter i Tidaholm AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
584 |
106 |
|
Allt i Bygge Fastigheter i Tidaholm AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
584 |
| Vinst |
106 |
|
| AB |
Allt i Bygge i Tidaholm Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 003 |
|
Allt i Bygge i Tidaholm Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 003 |
|
| AB |
Allt i Bygge Tidaholm AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
133 366 |
9 041 |
|
Allt i Bygge Tidaholm AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
133 366 |
| Vinst |
9 041 |
|
| AB |
Aski Avvecklingsbolag AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−16 |
|
Aski Avvecklingsbolag AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−16 |
|
| AB |
Atteviks Bil AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 112 600 |
1 313 |
|
Atteviks Bil AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 112 600 |
| Vinst |
1 313 |
|
| AB |
Atteviks Finans AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 297 |
95 |
|
Atteviks Finans AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 297 |
| Vinst |
95 |
|
| AB |
Atteviks Lastbilar AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
904 214 |
3 235 |
|
Atteviks Lastbilar AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
904 214 |
| Vinst |
3 235 |
|
| AB |
Atteviksgruppen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
49 094 |
48 654 |
|
Atteviksgruppen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
49 094 |
| Vinst |
48 654 |
|
| AB |
Berg Skanderåsen 1:84 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 105 |
15 |
|
Berg Skanderåsen 1:84 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 105 |
| Vinst |
15 |
|
| AB |
Bilgruppen i Jönköping AB
|
Revisor |
Konkurs
|
2022 |
114 766 |
−4 845 |
|
Bilgruppen i Jönköping AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
114 766 |
| Vinst |
−4 845 |
|
| AB |
Bilskadescenter i Huskvarna AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 474 |
505 |
|
Bilskadescenter i Huskvarna AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 474 |
| Vinst |
505 |
|
| AB |
Björkö Flaggstänger Försäljnings Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
486 |
|
Björkö Flaggstänger Försäljnings Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
486 |
|
| AB |
Brahe Logistik AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
25 930 |
24 |
|
Brahe Logistik AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 930 |
| Vinst |
24 |
|
| AB |
Cummins Scania XPI Manufacturing Södertälje Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
166 107 |
10 389 |
|
Cummins Scania XPI Manufacturing Södertälje Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
166 107 |
| Vinst |
10 389 |
|
| AB |
Dahllöf snickeri falköping AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 578 |
267 |
|
Dahllöf snickeri falköping AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 578 |
| Vinst |
267 |
|
| AB |
Dufast AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 132 |
4 453 |
|
Dufast AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 132 |
| Vinst |
4 453 |
|
| AB |
DULEF Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
13 000 |
|
DULEF Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 000 |
|
| AB |
Ecospaan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
10 078 |
5 |
|
Ecospaan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
10 078 |
| Vinst |
5 |
|
| AB |
Emile Nölting Scandinavia AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 451 |
−1 366 |
|
Emile Nölting Scandinavia AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 451 |
| Vinst |
−1 366 |
|
| AB |
European Circularity Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
European Circularity Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Evoma AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 071 |
−1 225 |
|
Evoma AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 071 |
| Vinst |
−1 225 |
|
| AB |
Fabrikerna 4 och 11 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
68 |
953 |
|
Fabrikerna 4 och 11 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
68 |
| Vinst |
953 |
|
| AB |
Fabrikerna 4 och 11 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−59 |
|
Fabrikerna 4 och 11 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−59 |
|
| AB |
Fabrikerna 4 och 11 Projektutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 |
−955 |
|
Fabrikerna 4 och 11 Projektutveckling AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 |
| Vinst |
−955 |
|
| AB |
Fastighets AB Cyklopen
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 957 |
474 |
|
Fastighets AB Cyklopen
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 957 |
| Vinst |
474 |
|
| AB |
Fastighets AB Holavedsvägen
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Fastighets AB Holavedsvägen
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Fastighets AB Hyltena
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 687 |
72 |
|
Fastighets AB Hyltena
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 687 |
| Vinst |
72 |
|
| AB |
Fastighets AB Odalvägen
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 269 |
68 |
|
Fastighets AB Odalvägen
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 269 |
| Vinst |
68 |
|
| AB |
Fastighets AB Slätthultsvägen
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 737 |
20 |
|
Fastighets AB Slätthultsvägen
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 737 |
| Vinst |
20 |
|
| AB |
Fastighets AB Staven
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 365 |
282 |
|
Fastighets AB Staven
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 365 |
| Vinst |
282 |
|
| AB |
Fastighets AB Överkastet
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 864 |
36 |
|
Fastighets AB Överkastet
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 864 |
| Vinst |
36 |
|
| AB |
Fastighetsaktiebolaget Hjulnavet
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
113 990 |
4 760 |
|
Fastighetsaktiebolaget Hjulnavet
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
113 990 |
| Vinst |
4 760 |
|
| AB |
FFB Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
FFB Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Fjuks Fastighets AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Fjuks Fastighets AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Franssons Konsult i Gränna AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 804 |
1 375 |
|
Franssons Konsult i Gränna AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 804 |
| Vinst |
1 375 |
|
| AB |
Frösvik Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
49 |
1 360 |
|
Frösvik Förvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
49 |
| Vinst |
1 360 |
|
| AB |
Frösvik Förvaltning Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−19 |
|
Frösvik Förvaltning Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−19 |
|
| AB |
Försäkringskonsulterna Höglandet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 793 |
−637 |
|
Försäkringskonsulterna Höglandet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 793 |
| Vinst |
−637 |
|
| AB |
GeoPro AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 977 |
−74 |
|
GeoPro AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 977 |
| Vinst |
−74 |
|
| AB |
Gero AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 021 |
|
Gero AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 021 |
|
| AB |
GoAuto AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
75 682 |
1 086 |
|
GoAuto AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
75 682 |
| Vinst |
1 086 |
|
| AB |
Göteborgs Kex Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
836 |
|
Göteborgs Kex Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
836 |
|
| AB |
Haga Aktivitetshus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Likvidation
|
2022 |
0 |
0 |
|
Haga Aktivitetshus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Haga Värdshus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 351 |
840 |
|
Haga Värdshus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 351 |
| Vinst |
840 |
|
| AB |
HAGAB Entreprenad AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
23 079 |
−54 |
|
HAGAB Entreprenad AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 079 |
| Vinst |
−54 |
|
| AB |
Hifast Ett AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 422 |
2 433 |
|
Hifast Ett AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 422 |
| Vinst |
2 433 |
|
| AB |
Hifast Nitton AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 942 |
454 |
|
Hifast Nitton AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 942 |
| Vinst |
454 |
|
| AB |
Hifastgruppen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Hifastgruppen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Hilfa Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
31 667 |
−163 |
|
Hilfa Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
31 667 |
| Vinst |
−163 |
|
| AB |
HTD i Oskarshamn AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
400 |
−53 |
|
HTD i Oskarshamn AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
400 |
| Vinst |
−53 |
|
| AB |
Idrottsservice Småland AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 993 |
92 |
|
Idrottsservice Småland AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 993 |
| Vinst |
92 |
|
| AB |
JK Granaten 38 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
JK Granaten 38 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Kättilstorps Elektriska Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 707 |
469 |
|
Kättilstorps Elektriska Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 707 |
| Vinst |
469 |
|
| AB |
LOTS Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 206 |
−234 854 |
|
LOTS Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 206 |
| Vinst |
−234 854 |
|
| AB |
Martela AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
28 061 |
−10 609 |
|
Martela AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
28 061 |
| Vinst |
−10 609 |
|
| AB |
MW-hallen Restaurang AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
16 259 |
57 |
|
MW-hallen Restaurang AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 259 |
| Vinst |
57 |
|
| AB |
Mälardalens Tekniska Gymnasium Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
64 846 |
255 |
|
Mälardalens Tekniska Gymnasium Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
64 846 |
| Vinst |
255 |
|
| AB |
Nivika Bussen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 513 |
300 |
|
Nivika Bussen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 513 |
| Vinst |
300 |
|
| AB |
Nivika Glöden 8 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
329 |
63 |
|
Nivika Glöden 8 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
329 |
| Vinst |
63 |
|
| HB/KB |
Nivika Glöden Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Nivika Glöden Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Nivika LB 12 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Nivika LB 12 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Nivika Plåtvägen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Nivika Plåtvägen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Nivika Ädelmetallen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2025 |
1 963 |
1 |
|
Nivika Ädelmetallen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 963 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Nominit Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
205 097 |
22 167 |
|
Nominit Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
205 097 |
| Vinst |
22 167 |
|
| AB |
Nordic Re-Finance AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
251 551 |
−13 169 |
|
Nordic Re-Finance AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
251 551 |
| Vinst |
−13 169 |
|
| AB |
NordiQ Habo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
224 068 |
9 850 |
|
NordiQ Habo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
224 068 |
| Vinst |
9 850 |
|
| AB |
NordiQ MH AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 126 |
15 950 |
|
NordiQ MH AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 126 |
| Vinst |
15 950 |
|
| AB |
NRF BidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
NRF BidCo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
NRF MidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
NRF MidCo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
NutraQ Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
230 349 |
27 604 |
|
NutraQ Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
230 349 |
| Vinst |
27 604 |
|
| AB |
OBOS BBL AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
92 409 |
1 582 |
|
OBOS BBL AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
92 409 |
| Vinst |
1 582 |
|
| AB |
OBOS Kärnhem Svenska AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
39 472 |
−14 745 |
|
OBOS Kärnhem Svenska AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
39 472 |
| Vinst |
−14 745 |
|
| AB |
Polkaprinsen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
9 918 |
599 |
|
Polkaprinsen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
9 918 |
| Vinst |
599 |
|
| AB |
Prototal Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
13 741 |
−16 438 |
|
Prototal Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 741 |
| Vinst |
−16 438 |
|
| AB |
Prototal GTP AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
70 953 |
−152 |
|
Prototal GTP AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
70 953 |
| Vinst |
−152 |
|
| AB |
Prototal Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
9 028 |
−349 |
|
Prototal Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
9 028 |
| Vinst |
−349 |
|
| AB |
Prototal PDS AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
149 647 |
−1 305 |
|
Prototal PDS AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
149 647 |
| Vinst |
−1 305 |
|
| AB |
Prototal Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
146 195 |
−1 468 |
|
Prototal Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
146 195 |
| Vinst |
−1 468 |
|
| AB |
Prototal Tojos AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
49 122 |
38 |
|
Prototal Tojos AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
49 122 |
| Vinst |
38 |
|
| AB |
Railkeep AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
225 |
77 |
|
Railkeep AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
225 |
| Vinst |
77 |
|
| AB |
Scania Asset Management AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Scania Asset Management AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Scania Bus Financing AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−45 |
|
Scania Bus Financing AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−45 |
|
| AB |
Scania China Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Scania China Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Scania DCS AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
81 659 |
−345 |
|
Scania DCS AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
81 659 |
| Vinst |
−345 |
|
| AB |
Scania Delivery Center Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
729 918 |
5 844 |
|
Scania Delivery Center Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
729 918 |
| Vinst |
5 844 |
|
| AB |
Scania Griffin Sales & Services AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Scania Griffin Sales & Services AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Scania Growth Capital AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−270 467 |
|
Scania Growth Capital AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−270 467 |
|
| AB |
Scania Growth Capital II AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−147 753 |
|
Scania Growth Capital II AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−147 753 |
|
| AB |
Scania Industrial Maintenance Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 631 970 |
786 |
|
Scania Industrial Maintenance Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 631 970 |
| Vinst |
786 |
|
| AB |
Scania Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
839 |
|
Scania Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
839 |
|
| AB |
Scania Overseas Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
19 |
|
Scania Overseas Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
19 |
|
| AB |
Scania Real Estate Services Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 338 |
23 039 |
|
Scania Real Estate Services Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 338 |
| Vinst |
23 039 |
|
| AB |
Scania Sales and Services Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
4 767 625 |
|
Scania Sales and Services Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 767 625 |
|
| AB |
Scania Sverige Bussar Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Scania Sverige Bussar Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Scania Transportlaboratorium Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
176 222 |
−69 |
|
Scania Transportlaboratorium Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
176 222 |
| Vinst |
−69 |
|
| AB |
Scania Trucks & Buses Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
13 |
|
Scania Trucks & Buses Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 |
|
| AB |
Scania-Kringlan Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Scania-Kringlan Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Skeppsbrons Buss AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 |
−171 |
|
Skeppsbrons Buss AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 |
| Vinst |
−171 |
|
| AB |
Swede-Wheel Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
172 420 |
26 690 |
|
Swede-Wheel Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
172 420 |
| Vinst |
26 690 |
|
| AB |
Sågverket 6 Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 634 |
−998 |
|
Sågverket 6 Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 634 |
| Vinst |
−998 |
|
| AB |
Södertälje Bilkreditaktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Södertälje Bilkreditaktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
ToBe-Teknik Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
33 097 |
−96 |
|
ToBe-Teknik Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
33 097 |
| Vinst |
−96 |
|
| AB |
Vabis Bilverkstad Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Vabis Bilverkstad Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Vinga of Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
176 292 |
13 080 |
|
Vinga of Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
176 292 |
| Vinst |
13 080 |
|
| AB |
Vontech AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 505 |
289 |
|
Vontech AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 505 |
| Vinst |
289 |
|
| AB |
Winberg Logistikpartner AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
27 791 |
597 |
|
Winberg Logistikpartner AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
27 791 |
| Vinst |
597 |
|