| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 E
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 E
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 F
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 F
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 G
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 G
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 H
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 H
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 I
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 I
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 A
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 A
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 B
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 B
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 C
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 C
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 D
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 D
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 E
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 E
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 F
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 F
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 G
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 G
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 H
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 H
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Corbita Förvaltnings AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 |
|
Corbita Förvaltnings AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| ÖV |
Gunhild 5 A ekonomisk förening
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 A ekonomisk förening
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Gunhild 5 B Ekonomisk förening
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 B Ekonomisk förening
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Gunhild 5 C ekonomisk förening
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 C ekonomisk förening
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Gunhild 5 D Ekonomisk förening
|
Styrelseledamot |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 D Ekonomisk förening
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
MSES AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 |
|
MSES AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 |
|
| AB |
Parkgren Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
2 104 |
686 |
|
Parkgren Fastigheter AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 104 |
| Vinst |
686 |
|
| AB |
Slättö Core Sicklaön Property MergeCo AB
|
Extern firmatecknare |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−9 839 |
|
Slättö Core Sicklaön Property MergeCo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−9 839 |
|
| AB |
Slättö LSS AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 267 |
|
Slättö LSS AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 267 |
|
| AB |
Slättö LSS HoldCo 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 574 |
|
Slättö LSS HoldCo 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 574 |
|
| AB |
Slättö LSS HoldCo AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−631 |
|
Slättö LSS HoldCo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−631 |
|
| AB |
Slättö LSS Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−5 508 |
|
Slättö LSS Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−5 508 |
|
| AB |
Slättö LSS II AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
15 |
|
Slättö LSS II AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
15 |
|
| AB |
Slättö LSS MidCo AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−571 |
|
Slättö LSS MidCo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−571 |
|
| AB |
Slättö LSS MidCo Holding 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−7 270 |
|
Slättö LSS MidCo Holding 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 270 |
|
| AB |
Slättö LSS MidCo Holding 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−13 244 |
|
Slättö LSS MidCo Holding 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−13 244 |
|
| AB |
Slättö Nybrofast Samariten AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
22 003 |
6 795 |
|
Slättö Nybrofast Samariten AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 003 |
| Vinst |
6 795 |
|
| AB |
Slättö Nybrofast Samariten Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Nybrofast Samariten Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Nybrofast Samariten MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Nybrofast Samariten MergeCo AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter HoldCo AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
38 390 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter HoldCo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
38 390 |
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−293 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−293 |
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
701 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
701 |
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo II AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
85 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo II AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
85 |
|
| AB |
Slättö PU 18 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−341 |
|
Slättö PU 18 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−341 |
|
| AB |
Slättö Sam Alingsås 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 915 |
|
Slättö Sam Alingsås 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 915 |
|
| AB |
Slättö Sam Alingsås 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−73 |
|
Slättö Sam Alingsås 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−73 |
|
| AB |
Slättö Sam Bergvreten 1:19 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
2 034 |
−902 |
|
Slättö Sam Bergvreten 1:19 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 034 |
| Vinst |
−902 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 290 |
|
Slättö Sam Borås 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 290 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
81 |
|
Slättö Sam Borås 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
81 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−751 |
|
Slättö Sam Borås 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−751 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 4 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−732 |
|
Slättö Sam Borås 4 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−732 |
|
| AB |
Slättö Sam Botarve 1:88 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
5 868 |
−693 |
|
Slättö Sam Botarve 1:88 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 868 |
| Vinst |
−693 |
|
| AB |
Slättö Sam Bronsåldern 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
3 822 |
−2 086 |
|
Slättö Sam Bronsåldern 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 822 |
| Vinst |
−2 086 |
|
| AB |
Slättö Sam Chokladhjulet 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
3 327 |
−21 |
|
Slättö Sam Chokladhjulet 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 327 |
| Vinst |
−21 |
|
| AB |
Slättö Sam Doktorn 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
4 732 |
−1 616 |
|
Slättö Sam Doktorn 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 732 |
| Vinst |
−1 616 |
|
| AB |
Slättö Sam Fjällhavren 3&4 och Påskliljan 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
2 517 |
−17 280 |
|
Slättö Sam Fjällhavren 3&4 och Påskliljan 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 517 |
| Vinst |
−17 280 |
|
| AB |
Slättö Sam Fören 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
11 534 |
−3 784 |
|
Slättö Sam Fören 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 534 |
| Vinst |
−3 784 |
|
| AB |
Slättö Sam Förvärv Holding 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−73 |
|
Slättö Sam Förvärv Holding 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−73 |
|
| AB |
Slättö Sam Förvärv Holding 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−73 |
|
Slättö Sam Förvärv Holding 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−73 |
|
| AB |
Slättö Sam Gylleby 1:22 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
7 702 |
−438 |
|
Slättö Sam Gylleby 1:22 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 702 |
| Vinst |
−438 |
|
| AB |
Slättö Sam Joneberg 5 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
5 221 |
−1 750 |
|
Slättö Sam Joneberg 5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 221 |
| Vinst |
−1 750 |
|
| AB |
Slättö Sam Kassakvittot 3 och 4 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 176 |
−480 |
|
Slättö Sam Kassakvittot 3 och 4 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 176 |
| Vinst |
−480 |
|
| AB |
Slättö Sam Köpstaden 6:29 och 6:30 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
6 212 |
−2 133 |
|
Slättö Sam Köpstaden 6:29 och 6:30 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 212 |
| Vinst |
−2 133 |
|
| AB |
Slättö Sam LSS/HVB Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−168 |
|
Slättö Sam LSS/HVB Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−168 |
|
| AB |
Slättö Sam Medicinaren 22 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
20 369 |
−15 649 |
|
Slättö Sam Medicinaren 22 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
20 369 |
| Vinst |
−15 649 |
|
| AB |
Slättö Sam Odenslunda 1:653 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
2 891 |
−526 |
|
Slättö Sam Odenslunda 1:653 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 891 |
| Vinst |
−526 |
|
| AB |
Slättö Sam Oxelbergen 1:5 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
6 483 |
−5 519 |
|
Slättö Sam Oxelbergen 1:5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 483 |
| Vinst |
−5 519 |
|
| AB |
Slättö Sam Seniorboende Holding 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−754 |
|
Slättö Sam Seniorboende Holding 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−754 |
|
| AB |
Slättö Sam Seniorboende Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−77 061 |
|
Slättö Sam Seniorboende Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−77 061 |
|
| AB |
Slättö Sam Sjökarby 1:5 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
1 928 |
−54 |
|
Slättö Sam Sjökarby 1:5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 928 |
| Vinst |
−54 |
|
| AB |
Slättö Sam Skola Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−497 |
|
Slättö Sam Skola Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−497 |
|
| AB |
Slättö Sam Skolsta 10:20 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 596 |
−304 |
|
Slättö Sam Skolsta 10:20 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 596 |
| Vinst |
−304 |
|
| AB |
Slättö Sam Skörden 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
11 917 |
−3 973 |
|
Slättö Sam Skörden 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 917 |
| Vinst |
−3 973 |
|
| AB |
Slättö Sam Smedby 19:291 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
17 621 |
−2 044 |
|
Slättö Sam Smedby 19:291 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
17 621 |
| Vinst |
−2 044 |
|
| AB |
Slättö Sam Snickaren 8 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
3 370 |
−444 |
|
Slättö Sam Snickaren 8 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 370 |
| Vinst |
−444 |
|
| AB |
Slättö Sam Tråsättra 1:879 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
3 587 |
−377 |
|
Slättö Sam Tråsättra 1:879 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 587 |
| Vinst |
−377 |
|
| AB |
Slättö Sam Tuna 3:182 Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
12 214 |
−3 878 |
|
Slättö Sam Tuna 3:182 Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 214 |
| Vinst |
−3 878 |
|
| AB |
Slättö Sam Vatthagen 1:110 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 537 |
−1 181 |
|
Slättö Sam Vatthagen 1:110 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 537 |
| Vinst |
−1 181 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende Holding 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 807 |
|
Slättö Sam Äldreboende Holding 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 807 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende Holding 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
15 371 |
|
Slättö Sam Äldreboende Holding 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
15 371 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−9 705 |
|
Slättö Sam Äldreboende Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−9 705 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende/HVB AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 741 |
|
Slättö Sam Äldreboende/HVB AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 741 |
|
| AB |
Slättö Sam Öland 2 Holding AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
23 322 |
−5 370 |
|
Slättö Sam Öland 2 Holding AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 322 |
| Vinst |
−5 370 |
|
| AB |
Slättö Samfastigheter HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−41 007 |
|
Slättö Samfastigheter HoldCo AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−41 007 |
|
| AB |
Slättö VAIII Sweden Social Infra HoldCo AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAIII Sweden Social Infra HoldCo AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
WWPS Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
638 |
|
WWPS Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
638 |
|