| AB |
ANDAC Holding AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
7 124 |
|
ANDAC Holding AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
7 124 |
|
| AB |
CDG Competence Development Group Sverige AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
10 780 |
|
CDG Competence Development Group Sverige AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 780 |
|
| AB |
CodeIT AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
35 796 |
2 996 |
|
CodeIT AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
35 796 |
| Vinst |
2 996 |
|
| AB |
CR Group Nordic AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
12 831 |
33 592 |
|
CR Group Nordic AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 831 |
| Vinst |
33 592 |
|
| AB |
Elevera Education Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
30 938 |
|
Elevera Education Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
30 938 |
|
| EF |
Eriksson, Marie
|
Innehavare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Eriksson, Marie
|
| Befattning |
Innehavare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Ersten Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
18 |
|
Ersten Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
18 |
|
| AB |
Fastighets AB Kalvringen Lomma 25:96
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 958 |
−140 |
|
Fastighets AB Kalvringen Lomma 25:96
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 958 |
| Vinst |
−140 |
|
| AB |
Fastighets AB Kalvringen Sisjön
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
20 667 |
−1 001 |
|
Fastighets AB Kalvringen Sisjön
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 667 |
| Vinst |
−1 001 |
|
| AB |
Fastighets Aktiebolaget Kalvringen
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
8 491 |
7 463 |
|
Fastighets Aktiebolaget Kalvringen
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 491 |
| Vinst |
7 463 |
|
| AB |
Formica Capital AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 |
89 839 |
|
Formica Capital AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 |
| Vinst |
89 839 |
|
| AB |
Formica Capital Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
91 |
|
Formica Capital Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
91 |
|
| AB |
Formica Ventures AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 886 |
|
Formica Ventures AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 886 |
|
| AB |
Fürst VVS- & Energiteknik Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
13 384 |
−161 |
|
Fürst VVS- & Energiteknik Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 384 |
| Vinst |
−161 |
|
| AB |
GEME Ventures AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−20 |
|
GEME Ventures AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−20 |
|
| AB |
Heartflow Sanctuaries AB
|
Styrelseledamot, VD |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−576 |
|
Heartflow Sanctuaries AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, VD |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−576 |
|
| AB |
Heartflow Ventures AB
|
Styrelseledamot, VD |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−21 |
|
Heartflow Ventures AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, VD |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−21 |
|
| AB |
Inläggerskan i Gustavsberg AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
18 771 |
−685 |
|
Inläggerskan i Gustavsberg AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 771 |
| Vinst |
−685 |
|
| AB |
Institutet för Högre Urmakeriutbildning i Norden AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
5 239 |
2 |
|
Institutet för Högre Urmakeriutbildning i Norden AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 239 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
IT-Högskolan Stockholm AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
14 975 |
4 183 |
|
IT-Högskolan Stockholm AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
14 975 |
| Vinst |
4 183 |
|
| AB |
IT-Högskolan Sverige AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
24 145 |
5 956 |
|
IT-Högskolan Sverige AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
24 145 |
| Vinst |
5 956 |
|
| AB |
Iterum Education AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
12 187 |
2 508 |
|
Iterum Education AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 187 |
| Vinst |
2 508 |
|
| AB |
Kalvringen Dadeln 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 885 |
14 357 |
|
Kalvringen Dadeln 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 885 |
| Vinst |
14 357 |
|
| AB |
Kalvringen Göteborg Masthugget 712:39 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
513 |
3 286 |
|
Kalvringen Göteborg Masthugget 712:39 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
513 |
| Vinst |
3 286 |
|
| AB |
Kalvringen Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
Kalvringen Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Kalvringen Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Kalvringen Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Kalvringen Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
29 308 |
|
Kalvringen Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
29 308 |
|
| AB |
Kalvringen Lunden AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
886 |
537 |
|
Kalvringen Lunden AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
886 |
| Vinst |
537 |
|
| AB |
Kalvringen Parkeringshus AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 502 |
10 |
|
Kalvringen Parkeringshus AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 502 |
| Vinst |
10 |
|
| AB |
Kalvringen Soldiset i Lund AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
19 946 |
−561 |
|
Kalvringen Soldiset i Lund AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 946 |
| Vinst |
−561 |
|
| AB |
Kalvringen Stampen 19:15-16 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 183 |
1 735 |
|
Kalvringen Stampen 19:15-16 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 183 |
| Vinst |
1 735 |
|
| HB/KB |
KOMMANDITBOLAGET KALVRINGEN 1
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
KOMMANDITBOLAGET KALVRINGEN 1
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget MASTHUGGSTERMINALEN 1
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget MASTHUGGSTERMINALEN 1
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
KOMMANDITBOLAGET VEGABYGGEN 6
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
KOMMANDITBOLAGET VEGABYGGEN 6
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Venturi Vinstocken
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Venturi Vinstocken
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Koppformaren Gustavsberg AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
10 936 |
−659 |
|
Koppformaren Gustavsberg AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 936 |
| Vinst |
−659 |
|
| AB |
Lynghem Tokarp AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−290 |
|
Lynghem Tokarp AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−290 |
|
| ÖV |
MADELEINE OLSSON ERIKSSONS STIFTELSE
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
MADELEINE OLSSON ERIKSSONS STIFTELSE
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Medieinstitutet i Sverige AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
197 561 |
25 770 |
|
Medieinstitutet i Sverige AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
197 561 |
| Vinst |
25 770 |
|
| AB |
Mollitiam AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2025 |
165 |
−1 |
|
Mollitiam AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
165 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Nationellt SensorSystem AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2025 |
0 |
2 |
|
Nationellt SensorSystem AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
NMT Fabriks AB
|
Verklig Huvudman |
|
Konkurs
|
2022 |
223 440 |
−46 630 |
|
NMT Fabriks AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Konkurs
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
223 440 |
| Vinst |
−46 630 |
|
| AB |
Nock Massiva Trähus AB
|
Verklig Huvudman |
|
Konkurs
|
2021 |
0 |
−3 390 |
|
Nock Massiva Trähus AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Konkurs
|
| Bokslut |
2021 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 390 |
|
| AB |
Nösnäs Allé Fastighets AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
943 |
70 |
|
Nösnäs Allé Fastighets AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
943 |
| Vinst |
70 |
|
| AB |
Rototec AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
221 874 |
1 589 |
|
Rototec AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
221 874 |
| Vinst |
1 589 |
|
| AB |
Rototec Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
5 879 |
−12 865 |
|
Rototec Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 879 |
| Vinst |
−12 865 |
|
| AB |
Rototec Holding AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
44 |
1 525 |
|
Rototec Holding AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
44 |
| Vinst |
1 525 |
|
| AB |
Slutplattan HARZI 127780 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
7 |
−5 |
|
Slutplattan HARZI 127780 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 |
| Vinst |
−5 |
|
| AB |
Spinneriet Lynghem AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
5 847 |
176 |
|
Spinneriet Lynghem AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 847 |
| Vinst |
176 |
|
| AB |
Spunnet AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−11 |
|
Spunnet AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 |
|
| AB |
Stena Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
165 000 |
415 000 |
|
Stena Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
165 000 |
| Vinst |
415 000 |
|
| AB |
Stena Metall Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
399 000 |
260 000 |
|
Stena Metall Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
399 000 |
| Vinst |
260 000 |
|
| AB |
Stena Sessan Line Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
460 |
|
Stena Sessan Line Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
460 |
|
| AB |
Synarchy Ventures AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 714 |
|
Synarchy Ventures AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 714 |
|
| AB |
TEC Travel Education Centre AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
21 913 |
3 756 |
|
TEC Travel Education Centre AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
21 913 |
| Vinst |
3 756 |
|
| AB |
TUC Sweden AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
181 158 |
1 296 |
|
TUC Sweden AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
181 158 |
| Vinst |
1 296 |
|
| AB |
Tutus Data AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
355 047 |
1 518 |
|
Tutus Data AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
355 047 |
| Vinst |
1 518 |
|
| AB |
Venturi Arendal 3:2 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
6 915 |
−743 |
|
Venturi Arendal 3:2 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 915 |
| Vinst |
−743 |
|
| AB |
Venturi Drift AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
10 233 |
−748 |
|
Venturi Drift AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 233 |
| Vinst |
−748 |
|
| AB |
Venturi Fastigheter AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
447 |
−5 065 |
|
Venturi Fastigheter AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
447 |
| Vinst |
−5 065 |
|
| AB |
Venturi Hogstorp Holding AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 |
|
Venturi Hogstorp Holding AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Venturi Hogstorp SPV 2 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
425 |
0 |
|
Venturi Hogstorp SPV 2 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
425 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Venturi Hogstorp SPV1 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
213 |
−1 401 |
|
Venturi Hogstorp SPV1 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
213 |
| Vinst |
−1 401 |
|
| AB |
Venturi HoldCo 1 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−355 |
|
Venturi HoldCo 1 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−355 |
|
| AB |
Venturi HoldCo 2 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−5 |
|
Venturi HoldCo 2 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−5 |
|
| AB |
Venturi HoldCo 3 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 |
|
Venturi HoldCo 3 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Venturi HoldCo 4 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 |
|
Venturi HoldCo 4 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Venturi HoldCo 5 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Venturi HoldCo 5 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Venturi HoldCo Komplementär AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 429 |
|
Venturi HoldCo Komplementär AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 429 |
|
| AB |
Venturi HoldCo Ollebo AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−8 260 |
|
Venturi HoldCo Ollebo AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−8 260 |
|
| AB |
Venturi Klevshult AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−72 |
|
Venturi Klevshult AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−72 |
|
| AB |
Venturi Mellby AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
2 105 |
−1 |
|
Venturi Mellby AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 105 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Venturi Nösnäs Strand AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
11 759 |
−99 |
|
Venturi Nösnäs Strand AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 759 |
| Vinst |
−99 |
|
| AB |
Venturi Ollebo Terminalen AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
8 310 |
325 |
|
Venturi Ollebo Terminalen AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 310 |
| Vinst |
325 |
|
| AB |
Venturi Projekt AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−123 |
|
Venturi Projekt AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−123 |
|
| AB |
Venturi Tokarp Väst AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−11 |
|
Venturi Tokarp Väst AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 |
|
| AB |
Venturi Tokarp Öst AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Venturi Tokarp Öst AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Venturi Vaggeryd 3:7 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 |
|
Venturi Vaggeryd 3:7 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Voreios Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Voreios Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Voreios Holding AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Voreios Holding AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|