| AB |
CPOESWE Brunnarna Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
29 |
127 |
|
CPOESWE Brunnarna Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
29 |
| Vinst |
127 |
|
| AB |
CPOESWE Hälsobrunnen AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
13 894 |
−4 554 |
|
CPOESWE Hälsobrunnen AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 894 |
| Vinst |
−4 554 |
|
| AB |
CPOESWE Ljungstenen AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
12 467 |
−7 936 |
|
CPOESWE Ljungstenen AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 467 |
| Vinst |
−7 936 |
|
| AB |
CPOESWE Mobilkranen AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
14 883 |
−48 816 |
|
CPOESWE Mobilkranen AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
14 883 |
| Vinst |
−48 816 |
|
| AB |
CPOESWE Stödstorp AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
22 108 |
5 115 |
|
CPOESWE Stödstorp AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 108 |
| Vinst |
5 115 |
|
| AB |
CPOESWE Stödstorp Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−6 308 |
|
CPOESWE Stödstorp Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 308 |
|
| AB |
CPOESWE Vattenbrunnen AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
7 448 |
−2 504 |
|
CPOESWE Vattenbrunnen AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 448 |
| Vinst |
−2 504 |
|
| AB |
Fastighetsbolaget Anlos 2 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
65 061 |
19 149 |
|
Fastighetsbolaget Anlos 2 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
65 061 |
| Vinst |
19 149 |
|
| AB |
Genesta Holding IV AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−85 |
|
Genesta Holding IV AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−85 |
|
| AB |
Genesta Holding VI AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 182 |
|
Genesta Holding VI AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 182 |
|
| AB |
Genesta Holding VII AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−299 |
|
Genesta Holding VII AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−299 |
|
| AB |
Genesta Invest IV AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−17 |
|
Genesta Invest IV AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−17 |
|
| AB |
Genesta Invest VI AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 |
|
Genesta Invest VI AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Genesta Invest VII AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−16 |
|
Genesta Invest VII AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−16 |
|
| AB |
Genesta Invest VIII AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 |
|
Genesta Invest VIII AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
Genesta Property Nordic AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
58 908 |
7 038 |
|
Genesta Property Nordic AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
58 908 |
| Vinst |
7 038 |
|
| AB |
GNRE Fund II Insurance Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−38 |
|
GNRE Fund II Insurance Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−38 |
|
| AB |
GNRE III Saltängen 1 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
96 147 |
−23 161 |
|
GNRE III Saltängen 1 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
96 147 |
| Vinst |
−23 161 |
|
| AB |
GNRE III Sweden Bidco 6 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
14 |
|
GNRE III Sweden Bidco 6 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
14 |
|
| AB |
GNRE Value-Add Fund III Insurance Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−46 |
|
GNRE Value-Add Fund III Insurance Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−46 |
|
| AB |
GNREIIISWE Filmstjärnan AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
32 666 |
−18 071 |
|
GNREIIISWE Filmstjärnan AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 666 |
| Vinst |
−18 071 |
|
| AB |
GNREIIISWE Mullvadsberget AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−60 381 |
|
GNREIIISWE Mullvadsberget AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−60 381 |
|
| AB |
GNREIIISWE Mullvadsberget Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
15 |
0 |
|
GNREIIISWE Mullvadsberget Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
15 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
GNREIIISWE Stenvreten AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
186 |
−72 112 |
|
GNREIIISWE Stenvreten AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
186 |
| Vinst |
−72 112 |
|
| AB |
GNSWE Arninge Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 911 |
|
GNSWE Arninge Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 911 |
|
| AB |
GNSWE Core Plus Opened Ended Insurance Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−12 |
|
GNSWE Core Plus Opened Ended Insurance Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−12 |
|
| AB |
Ted Söderlund Invest AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
82 |
|
Ted Söderlund Invest AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
82 |
|