| AB |
Aidnala Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 752 |
|
Aidnala Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 752 |
|
| AB |
Aktiebolaget Camestro
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2021 |
0 |
29 |
|
Aktiebolaget Camestro
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2021 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
29 |
|
| AB |
Alder CV TopCo SI AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Alder CV TopCo SI AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Alder CV TopCo SMG AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Alder CV TopCo SMG AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Alder III (No. 1) MidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
3 019 |
−83 |
|
Alder III (No. 1) MidCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 019 |
| Vinst |
−83 |
|
| AB |
Alder III (No. 1) TopCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−118 |
|
Alder III (No. 1) TopCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−118 |
|
| AB |
Alder III (No. 3) MidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−62 |
|
Alder III (No. 3) MidCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−62 |
|
| AB |
Alder III (No. 3) TopCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−60 |
|
Alder III (No. 3) TopCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−60 |
|
| AB |
Alder III (No. 4) TopCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−60 |
|
Alder III (No. 4) TopCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−60 |
|
| AB |
Alder III Advisory AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
38 428 |
1 030 |
|
Alder III Advisory AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 428 |
| Vinst |
1 030 |
|
| AB |
Alder III SI TopCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Alder III SI TopCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Alder III SMG TopCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Alder III SMG TopCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Alder III TopHolding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
27 058 |
|
Alder III TopHolding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
27 058 |
|
| AB |
Alder Strategic Opportunities Advisory I AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Alder Strategic Opportunities Advisory I AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Alder TopCo Europe AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 245 |
|
Alder TopCo Europe AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 245 |
|
| AB |
Auci Invest Industriutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
34 |
−26 |
|
Auci Invest Industriutveckling AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
34 |
| Vinst |
−26 |
|
| AB |
Audika AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
224 826 |
8 141 |
|
Audika AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
224 826 |
| Vinst |
8 141 |
|
| AB |
Avalanche Studios Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
596 000 |
46 272 |
|
Avalanche Studios Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
596 000 |
| Vinst |
46 272 |
|
| AB |
BAMSE Förlaget Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
12 564 |
208 |
|
BAMSE Förlaget Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 564 |
| Vinst |
208 |
|
| AB |
BEWI Automotive Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
−4 011 |
−5 738 |
|
BEWI Automotive Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
−4 011 |
| Vinst |
−5 738 |
|
| AB |
BEWI Circular Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
20 939 |
−17 354 |
|
BEWI Circular Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
20 939 |
| Vinst |
−17 354 |
|
| AB |
BEWiSynbra Group AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
18 428 |
−30 285 |
|
BEWiSynbra Group AB (publ)
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 428 |
| Vinst |
−30 285 |
|
| HB/KB |
Bonniers Konsthall Handelsbolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Bonniers Konsthall Handelsbolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Bonsoc AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2022 |
1 180 |
12 |
|
Bonsoc AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
1 180 |
| Vinst |
12 |
|
| AB |
Book of travel AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−51 |
|
Book of travel AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−51 |
|
| AB |
BR Industriutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−64 |
|
BR Industriutveckling AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−64 |
|
| AB |
Brandkonsultbyrån Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
24 501 |
1 910 |
|
Brandkonsultbyrån Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 501 |
| Vinst |
1 910 |
|
| AB |
Briab Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
160 842 |
2 252 |
|
Briab Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
160 842 |
| Vinst |
2 252 |
|
| AB |
CA Invest Industriutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−283 |
|
CA Invest Industriutveckling AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−283 |
|
| AB |
Cint AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
664 505 |
−11 366 |
|
Cint AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
664 505 |
| Vinst |
−11 366 |
|
| AB |
Cint Group AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
209 067 |
−1 894 744 |
|
Cint Group AB (publ)
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
209 067 |
| Vinst |
−1 894 744 |
|
| AB |
Cint International Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 053 |
|
Cint International Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 053 |
|
| ÖV |
Cisco Sweden, filial of Cisco International Limited
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Cisco Sweden, filial of Cisco International Limited
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Cisco Systems (Sweden) Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 102 104 |
96 609 |
|
Cisco Systems (Sweden) Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 102 104 |
| Vinst |
96 609 |
|
| AB |
ControTech i Malmö Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
38 851 |
272 |
|
ControTech i Malmö Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 851 |
| Vinst |
272 |
|
| AB |
Dassault Systemes AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
967 163 |
34 839 |
|
Dassault Systemes AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
967 163 |
| Vinst |
34 839 |
|
| AB |
Dell Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
6 286 208 |
98 728 |
|
Dell Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 286 208 |
| Vinst |
98 728 |
|
| AB |
Demant Sweden AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
130 121 |
4 945 |
|
Demant Sweden AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
130 121 |
| Vinst |
4 945 |
|
| AB |
Digital Media Innovations Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
316 778 |
23 078 |
|
Digital Media Innovations Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
316 778 |
| Vinst |
23 078 |
|
| AB |
Driftklart AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
41 650 |
1 994 |
|
Driftklart AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
41 650 |
| Vinst |
1 994 |
|
| AB |
EcoMobility Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 488 |
|
EcoMobility Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 488 |
|
| AB |
Egmont Holding Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−96 952 |
|
Egmont Holding Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−96 952 |
|
| AB |
EGMONT STORY HOUSE AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
657 439 |
5 602 |
|
EGMONT STORY HOUSE AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
657 439 |
| Vinst |
5 602 |
|
| AB |
EM Industriutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
58 |
4 501 |
|
EM Industriutveckling AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
58 |
| Vinst |
4 501 |
|
| AB |
EMC Information Systems Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2021 |
0 |
−72 |
|
EMC Information Systems Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2021 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−72 |
|
| AB |
Emotivum AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
7 697 |
−505 |
|
Emotivum AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 697 |
| Vinst |
−505 |
|
| AB |
Enea Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
77 868 |
−17 056 |
|
Enea Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
77 868 |
| Vinst |
−17 056 |
|
| AB |
Enea Software AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
218 928 |
61 256 |
|
Enea Software AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
218 928 |
| Vinst |
61 256 |
|
| AB |
EPOS Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
44 214 |
4 860 |
|
EPOS Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
44 214 |
| Vinst |
4 860 |
|
| AB |
Evoke Gaming Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2023 |
0 |
3 740 |
|
Evoke Gaming Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 740 |
|
| AB |
Fatalist Development AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
668 165 |
−996 |
|
Fatalist Development AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
668 165 |
| Vinst |
−996 |
|
| AB |
Fatalist Production 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
211 001 |
1 346 |
|
Fatalist Production 2 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
211 001 |
| Vinst |
1 346 |
|
| AB |
Fatalist Production 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 |
9 |
|
Fatalist Production 3 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 |
| Vinst |
9 |
|
| AB |
Fatalist Production 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
235 061 |
−511 |
|
Fatalist Production 4 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
235 061 |
| Vinst |
−511 |
|
| AB |
Fatalist Production 5 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
3 818 |
583 |
|
Fatalist Production 5 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 818 |
| Vinst |
583 |
|
| AB |
Filipstads Miljösanering AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
7 645 |
824 |
|
Filipstads Miljösanering AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 645 |
| Vinst |
824 |
|
| AB |
FM Miljö Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
20 |
|
FM Miljö Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
20 |
|
| AB |
Genevad Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
98 827 |
943 655 |
|
Genevad Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
98 827 |
| Vinst |
943 655 |
|
| AB |
Gigaset Communications Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2020 |
22 693 |
−1 014 |
|
Gigaset Communications Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2020 |
| Omsättning |
22 693 |
| Vinst |
−1 014 |
|
| AB |
GJ & Son AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
47 960 |
1 022 |
|
GJ & Son AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
47 960 |
| Vinst |
1 022 |
|
| AB |
Greener Tomorrow AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−140 |
|
Greener Tomorrow AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−140 |
|
| AB |
Gridheart AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
55 946 |
−5 642 |
|
Gridheart AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
55 946 |
| Vinst |
−5 642 |
|
| AB |
Gridheart Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−336 |
|
Gridheart Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−336 |
|
| AB |
Högtrycks tjänst Syd AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2025 |
6 541 |
2 115 |
|
Högtrycks tjänst Syd AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 541 |
| Vinst |
2 115 |
|
| AB |
Interlab Brazil AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2017 |
|
|
|
Interlab Brazil AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2017 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
IRG Rörinspektion AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
45 678 |
−217 |
|
IRG Rörinspektion AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
45 678 |
| Vinst |
−217 |
|
| AB |
Kanmalmo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
116 909 |
7 355 |
|
Kanmalmo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
116 909 |
| Vinst |
7 355 |
|
| AB |
LGT:s Högtryck Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
57 110 |
507 |
|
LGT:s Högtryck Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
57 110 |
| Vinst |
507 |
|
| AB |
Litium AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
90 523 |
−3 480 |
|
Litium AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
90 523 |
| Vinst |
−3 480 |
|
| AB |
Livitron MidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 004 |
|
Livitron MidCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 004 |
|
| AB |
Mainline Developments AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2021 |
0 |
0 |
|
Mainline Developments AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2021 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Majority AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−20 371 |
|
Majority AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−20 371 |
|
| AB |
Majority Global Shareholders AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−36 |
|
Majority Global Shareholders AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−36 |
|
| AB |
Majority Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 |
|
Majority Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Majority Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
87 209 |
−15 154 |
|
Majority Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
87 209 |
| Vinst |
−15 154 |
|
| AB |
Mavenoid AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
39 988 |
|
|
Mavenoid AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
39 988 |
| Vinst |
|
|
| AB |
Might and Delight AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
5 843 |
−23 345 |
|
Might and Delight AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 843 |
| Vinst |
−23 345 |
|
| AB |
Minority Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−38 |
|
Minority Invest AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−38 |
|
| AB |
Minority Invest II AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
24 893 |
|
Minority Invest II AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
24 893 |
|
| ÖV |
NCR International Inc, USA filial i Sverige
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
NCR International Inc, USA filial i Sverige
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
NDS Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Likvidation
|
2025 |
220 |
49 248 |
|
NDS Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
220 |
| Vinst |
49 248 |
|
| AB |
Nitma AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
11 025 |
115 |
|
Nitma AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 025 |
| Vinst |
115 |
|
| AB |
Nordisk Film Biografer Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
52 162 |
−19 |
|
Nordisk Film Biografer Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
52 162 |
| Vinst |
−19 |
|
| AB |
Nordisk Film Distribution AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
127 048 |
441 |
|
Nordisk Film Distribution AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
127 048 |
| Vinst |
441 |
|
| AB |
Nordisk Film Interactive AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
427 174 |
697 |
|
Nordisk Film Interactive AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
427 174 |
| Vinst |
697 |
|
| AB |
Nordisk Film Production Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
121 581 |
−210 |
|
Nordisk Film Production Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
121 581 |
| Vinst |
−210 |
|
| AB |
Nordisk Film Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
98 108 |
|
Nordisk Film Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
98 108 |
|
| AB |
Norva24 Miljöhantering AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
62 822 |
789 |
|
Norva24 Miljöhantering AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
62 822 |
| Vinst |
789 |
|
| AB |
Norva24 Miljövision AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
77 174 |
|
|
Norva24 Miljövision AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
77 174 |
| Vinst |
|
|
| AB |
Norva24 Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
7 860 |
−7 037 |
|
Norva24 Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 860 |
| Vinst |
−7 037 |
|
| AB |
NRJ Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
105 441 |
17 885 |
|
NRJ Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
105 441 |
| Vinst |
17 885 |
|
| AB |
Other Games AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 |
|
Other Games AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
ProAct Finance AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
46 117 |
5 912 |
|
ProAct Finance AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
46 117 |
| Vinst |
5 912 |
|
| AB |
Proact IT Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 534 159 |
126 043 |
|
Proact IT Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 534 159 |
| Vinst |
126 043 |
|
| AB |
Quest Software AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
28 329 |
1 038 |
|
Quest Software AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 329 |
| Vinst |
1 038 |
|
| AB |
Rebtel AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
40 000 |
|
Rebtel AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
40 000 |
|
| AB |
RebTel Networks AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 209 651 |
88 620 |
|
RebTel Networks AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 209 651 |
| Vinst |
88 620 |
|
| AB |
Right Side Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 499 |
1 406 |
|
Right Side Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 499 |
| Vinst |
1 406 |
|
| AB |
Right Side Intressenter AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−29 |
|
Right Side Intressenter AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−29 |
|
| AB |
Royale BidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
22 793 |
−545 |
|
Royale BidCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
22 793 |
| Vinst |
−545 |
|
| AB |
Royale HoldCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−7 504 |
|
Royale HoldCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 504 |
|
| AB |
Royale MidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
66 |
|
Royale MidCo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
66 |
|
| AB |
Rör & Ledningsinspektion i Stockholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
17 053 |
983 |
|
Rör & Ledningsinspektion i Stockholm AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
17 053 |
| Vinst |
983 |
|
| AB |
S360 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
13 730 |
−287 |
|
S360 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 730 |
| Vinst |
−287 |
|
| AB |
SA Invest Industriutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
220 374 |
|
SA Invest Industriutveckling AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
220 374 |
|
| AB |
Shelter Games AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
Shelter Games AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
SIIV Automation Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
194 707 |
|
SIIV Automation Invest AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
194 707 |
|
| AB |
SN Industriutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 707 |
|
SN Industriutveckling AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 707 |
|
| AB |
Solna Högtrycksspolning Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
43 321 |
391 |
|
Solna Högtrycksspolning Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
43 321 |
| Vinst |
391 |
|
| AB |
Splunk Services Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
257 563 |
24 008 |
|
Splunk Services Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
257 563 |
| Vinst |
24 008 |
|
| AB |
SPV Esports Investment AB (Publ)
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−309 |
|
SPV Esports Investment AB (Publ)
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−309 |
|
| AB |
Stockholm Relining AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
34 140 |
1 049 |
|
Stockholm Relining AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
34 140 |
| Vinst |
1 049 |
|
| AB |
Tacton Systems AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
529 149 |
41 816 |
|
Tacton Systems AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
529 149 |
| Vinst |
41 816 |
|
| AB |
UFC Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
17 797 |
1 946 |
|
UFC Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
17 797 |
| Vinst |
1 946 |
|
| AB |
Ulvsby Miljö AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
85 809 |
228 |
|
Ulvsby Miljö AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
85 809 |
| Vinst |
228 |
|
| AB |
Vi Kultur & Litteratur AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Vi Kultur & Litteratur AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Wolfspeed Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
4 462 |
260 |
|
Wolfspeed Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 462 |
| Vinst |
260 |
|
| AB |
Your Special Delivery Service Sweden AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
123 082 |
2 104 |
|
Your Special Delivery Service Sweden AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
123 082 |
| Vinst |
2 104 |
|
| AB |
Your Special Delivery Service Teleport R&D AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
24 185 |
790 |
|
Your Special Delivery Service Teleport R&D AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
24 185 |
| Vinst |
790 |
|