| AB |
Allvida Group AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
20 646 |
−87 521 |
|
Allvida Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 646 |
| Vinst |
−87 521 |
|
| AB |
Allvida MC AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−279 |
|
Allvida MC AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−279 |
|
| AB |
Elvirian AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 163 |
−1 526 |
|
Elvirian AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 163 |
| Vinst |
−1 526 |
|
| AB |
Elvirian MC AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Elvirian MC AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Izkira AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 528 |
|
Izkira AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 528 |
|
| AB |
JH Elvirian Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
JH Elvirian Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
JH Nilario Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
JH Nilario Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
JH Oxevia Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
JH Oxevia Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
JH Safecto Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
JH Safecto Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
K W Intressenter AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
6 273 |
3 270 |
|
K W Intressenter AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 273 |
| Vinst |
3 270 |
|
| AB |
Kinnareds Well Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
81 634 |
122 |
|
Kinnareds Well Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
81 634 |
| Vinst |
122 |
|
| AB |
MotionTech Group AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
35 097 |
−1 467 |
|
MotionTech Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
35 097 |
| Vinst |
−1 467 |
|
| AB |
MotionTech MC AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−100 |
|
MotionTech MC AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−100 |
|
| AB |
Musikspar AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 |
|
Musikspar AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Nilario AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Nilario AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Nilario MC AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Nilario MC AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Novellix AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
10 042 |
264 |
|
Novellix AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 042 |
| Vinst |
264 |
|
| AB |
Oxevia AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Oxevia AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Oxevia MC AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Oxevia MC AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Premune AB (publ)
|
Verklig Huvudman |
|
Likvidation
|
2022 |
1 548 |
−1 277 |
|
Premune AB (publ)
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
1 548 |
| Vinst |
−1 277 |
|
| AB |
Ryleon AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
24 037 |
9 647 |
|
Ryleon AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 037 |
| Vinst |
9 647 |
|
| AB |
Ryleon MC AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 |
|
Ryleon MC AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 |
|
| AB |
S Fund I AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−16 149 |
|
S Fund I AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−16 149 |
|
| AB |
S Fund II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−16 145 |
|
S Fund II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−16 145 |
|
| AB |
S Growth AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
22 |
−505 |
|
S Growth AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
22 |
| Vinst |
−505 |
|
| AB |
Safecto AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 225 |
144 |
|
Safecto AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 225 |
| Vinst |
144 |
|
| AB |
Safecto MC AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Safecto MC AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
SG Allvida Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−121 |
|
SG Allvida Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−121 |
|
| AB |
SG Elvirian Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
SG Elvirian Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SG Elvirian Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
SG Elvirian Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SG IV Corporate Services AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
SG IV Corporate Services AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SG KCO Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
265 217 |
|
SG KCO Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
265 217 |
|
| AB |
SG MotionTech Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−11 |
|
SG MotionTech Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 |
|
| AB |
SG Nilario Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
SG Nilario Holding AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
SG Nilario Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
SG Nilario Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SG Oxevia Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
SG Oxevia Holding AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SG Oxevia Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
SG Oxevia Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SG Ryleon Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
SG Ryleon Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
SG Safecto Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
SG Safecto Holding AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SG Safecto Platform AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
SG Safecto Platform AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
SG Wellma Holding 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
SG Wellma Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
SG Wellma Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
48 |
−5 461 |
|
SG Wellma Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
48 |
| Vinst |
−5 461 |
|
| AB |
Systematic Four AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
74 023 |
|
Systematic Four AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
74 023 |
|
| AB |
Systematic Four Principal AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 758 |
|
Systematic Four Principal AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 758 |
|
| AB |
Systematic Group AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
307 825 |
|
Systematic Group AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
307 825 |
|
| AB |
Systematic Holding A AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 591 668 |
282 762 |
|
Systematic Holding A AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 591 668 |
| Vinst |
282 762 |
|
| AB |
Systematic Holding B AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
311 390 |
|
Systematic Holding B AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
311 390 |
|
| AB |
Systematic Holding C AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 392 |
|
Systematic Holding C AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 392 |
|
| AB |
Systematic Holding D AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−11 721 |
|
Systematic Holding D AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 721 |
|
| AB |
Systematic Holding E AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
7 610 |
|
Systematic Holding E AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
7 610 |
|
| AB |
Systematic Management AB
|
Extern VD |
|
Aktiv
|
2025 |
165 452 |
629 386 |
|
Systematic Management AB
|
| Befattning |
Extern VD |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
165 452 |
| Vinst |
629 386 |
|
| AB |
Systematic Three AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
570 602 |
|
Systematic Three AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
570 602 |
|
| AB |
Systematic Three Principal AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
53 124 |
|
Systematic Three Principal AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
53 124 |
|
| AB |
Wellma Group AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
54 392 |
21 512 |
|
Wellma Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
54 392 |
| Vinst |
21 512 |
|
| AB |
Wellma MC AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−111 |
|
Wellma MC AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−111 |
|