| EF |
Above the fold
|
Innehavare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Above the fold
|
| Befattning |
Innehavare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Boberg-Dotetorp VAF ekonomisk förening
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Boberg-Dotetorp VAF ekonomisk förening
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Lars B. Konsult Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
610 |
|
Lars B. Konsult Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
610 |
|
| AB |
N Hassel Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 445 |
|
N Hassel Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 445 |
|
| HB/KB |
P P Länsmansgården 7 Kommanditbolag
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
P P Länsmansgården 7 Kommanditbolag
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
P P LÄNSMANSGÅRDEN TVÅ KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
P P LÄNSMANSGÅRDEN TVÅ KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Per Industri Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 |
|
Per Industri Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Per Produktion Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
4 372 |
1 131 |
|
Per Produktion Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 372 |
| Vinst |
1 131 |
|
| AB |
Pervendo Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
652 |
|
Pervendo Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
652 |
|
| HB/KB |
PP FÖRVALTNING KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
PP FÖRVALTNING KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
PP LÄNSMANSGÅRDEN ETT KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
PP LÄNSMANSGÅRDEN ETT KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
PP LÄNSMANSGÅRDEN FEM KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
PP LÄNSMANSGÅRDEN FEM KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
PP LÄNSMANSGÅRDEN FYRA KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
PP LÄNSMANSGÅRDEN FYRA KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
PP LÄNSMANSGÅRDEN SEX KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
PP LÄNSMANSGÅRDEN SEX KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
PP LÄNSMANSGÅRDEN TRE KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
PP LÄNSMANSGÅRDEN TRE KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
PP PRODUKTION KOMMANDITBOLAG
|
Kommanditdelägare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
PP PRODUKTION KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Kommanditdelägare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
RZ AGV Sweden Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
1 290 |
736 |
|
RZ AGV Sweden Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 290 |
| Vinst |
736 |
|
| AB |
RZ Emmaboda AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
62 |
|
RZ Emmaboda AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
62 |
|
| AB |
RZ Fastigheter i Karlstad AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
8 254 |
2 086 |
|
RZ Fastigheter i Karlstad AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 254 |
| Vinst |
2 086 |
|
| AB |
RZ Fastigheter i Kil AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
2 160 |
465 |
|
RZ Fastigheter i Kil AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 160 |
| Vinst |
465 |
|
| AB |
RZ Fastigheter i Köping AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
1 708 |
651 |
|
RZ Fastigheter i Köping AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 708 |
| Vinst |
651 |
|
| AB |
RZ Fastigheter i Trollhättan AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
4 311 |
1 828 |
|
RZ Fastigheter i Trollhättan AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 311 |
| Vinst |
1 828 |
|
| AB |
RZ Ferromekano AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
17 311 |
2 094 |
|
RZ Ferromekano AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
17 311 |
| Vinst |
2 094 |
|
| AB |
RZ Finmekanik Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
21 361 |
2 062 |
|
RZ Finmekanik Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 361 |
| Vinst |
2 062 |
|
| AB |
RZ HB Mekaniska AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
155 416 |
7 573 |
|
RZ HB Mekaniska AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
155 416 |
| Vinst |
7 573 |
|
| AB |
RZ INM Mekaniska AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
83 844 |
303 |
|
RZ INM Mekaniska AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
83 844 |
| Vinst |
303 |
|
| AB |
RZ Karlstad AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
91 |
|
RZ Karlstad AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
91 |
|
| AB |
RZ Kils Investment AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
RZ Kils Investment AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
RZ Kils Mekaniska AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
47 036 |
1 400 |
|
RZ Kils Mekaniska AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
47 036 |
| Vinst |
1 400 |
|
| AB |
RZ Kils Verkstad AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Konkurs
|
2019 |
52 330 |
−138 |
|
RZ Kils Verkstad AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Konkurs
|
| Bokslut |
2019 |
| Omsättning |
52 330 |
| Vinst |
−138 |
|
| AB |
RZ Mekpart AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
133 682 |
2 844 |
|
RZ Mekpart AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
133 682 |
| Vinst |
2 844 |
|
| AB |
RZ MF i Slamby AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
300 |
−297 |
|
RZ MF i Slamby AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
300 |
| Vinst |
−297 |
|
| AB |
RZ Olda Innovation AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
70 332 |
12 781 |
|
RZ Olda Innovation AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
70 332 |
| Vinst |
12 781 |
|
| AB |
RZ Pervision AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
48 |
145 |
|
RZ Pervision AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
48 |
| Vinst |
145 |
|
| AB |
RZ Pressmetall AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
54 189 |
4 130 |
|
RZ Pressmetall AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
54 189 |
| Vinst |
4 130 |
|
| AB |
RZ Riboverken AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
52 775 |
30 |
|
RZ Riboverken AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
52 775 |
| Vinst |
30 |
|
| AB |
RZ ZamPart AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
586 204 |
31 444 |
|
RZ ZamPart AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
586 204 |
| Vinst |
31 444 |
|
| AB |
RZ-Gruppen Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
60 285 |
43 034 |
|
RZ-Gruppen Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
60 285 |
| Vinst |
43 034 |
|
| AB |
RZABAK AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
84 500 |
32 |
|
RZABAK AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
84 500 |
| Vinst |
32 |
|