| ÖV |
HSB Bostadsrättsförening Storspoven i Västerås
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
HSB Bostadsrättsförening Storspoven i Västerås
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Johans Bilfrakt AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
76 135 |
5 423 |
|
Johans Bilfrakt AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
76 135 |
| Vinst |
5 423 |
|
| AB |
m4 Ballast AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
175 |
107 |
|
m4 Ballast AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
175 |
| Vinst |
107 |
|
| AB |
m4 Delägare AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−567 |
|
m4 Delägare AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−567 |
|
| AB |
m4 Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
11 262 |
737 |
|
m4 Fastigheter AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 262 |
| Vinst |
737 |
|
| AB |
m4 gruppen Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
912 137 |
18 003 |
|
m4 gruppen Aktiebolag
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
912 137 |
| Vinst |
18 003 |
|
| AB |
m4 Löparängen AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 |
|
m4 Löparängen AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 |
|
| AB |
m4 Utveckling AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
63 076 |
45 |
|
m4 Utveckling AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
63 076 |
| Vinst |
45 |
|
| AB |
SJM transport AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
24 113 |
571 |
|
SJM transport AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 113 |
| Vinst |
571 |
|