| AB |
AB Adlon Hotell
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
112 978 |
−29 |
|
AB Adlon Hotell
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
112 978 |
| Vinst |
−29 |
|
| AB |
AB Körsbärsbladet
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 797 |
7 203 |
|
AB Körsbärsbladet
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 797 |
| Vinst |
7 203 |
|
| AB |
AB Max Sievert
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 118 |
−77 942 |
|
AB Max Sievert
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 118 |
| Vinst |
−77 942 |
|
| AB |
Aktiebolaget Sandvik International
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Aktiebolaget Sandvik International
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Aligro NRS Fastigheter AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
277 |
1 871 |
|
Aligro NRS Fastigheter AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
277 |
| Vinst |
1 871 |
|
| AB |
Aponsa Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 804 |
−2 509 |
|
Aponsa Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 804 |
| Vinst |
−2 509 |
|
| AB |
Arktika Capital AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Arktika Capital AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Avarda Bank AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Avarda Bank AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Avarn Låsteknik i Göteborg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
138 |
|
Avarn Låsteknik i Göteborg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
138 |
|
| AB |
Avarn Security AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 063 812 |
54 304 |
|
Avarn Security AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 063 812 |
| Vinst |
54 304 |
|
| AB |
Avarn Security Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
22 115 |
|
Avarn Security Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
22 115 |
|
| AB |
Avarn Security Systems AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
733 691 |
−1 217 |
|
Avarn Security Systems AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
733 691 |
| Vinst |
−1 217 |
|
| AB |
Avarn Teknik Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 |
−5 191 |
|
Avarn Teknik Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 |
| Vinst |
−5 191 |
|
| ÖV |
Bank of America Europe Designated Activity Company Stockholm Bankfilial
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Bank of America Europe Designated Activity Company Stockholm Bankfilial
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Bishop Scandinavia AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
304 821 |
3 870 |
|
Bishop Scandinavia AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
304 821 |
| Vinst |
3 870 |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Vaxskivlingen 2
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Vaxskivlingen 2
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Dalslands Sparbank
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Dalslands Sparbank
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Data Center Invest Holding Sweden AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Likvidation
|
2025 |
0 |
122 209 |
|
Data Center Invest Holding Sweden AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
122 209 |
|
| AB |
DT Markets Service AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 306 |
−3 383 |
|
DT Markets Service AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 306 |
| Vinst |
−3 383 |
|
| AB |
Elite Avenue AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
207 096 |
−61 |
|
Elite Avenue AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
207 096 |
| Vinst |
−61 |
|
| AB |
Elite Hotel Storgatan Örebro AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Elite Hotel Storgatan Örebro AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Elite Hotels of Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2024 |
917 892 |
−36 687 |
|
Elite Hotels of Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
917 892 |
| Vinst |
−36 687 |
|
| AB |
Elite Mollberg 1 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
13 303 |
5 776 |
|
Elite Mollberg 1 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 303 |
| Vinst |
5 776 |
|
| AB |
Elite Rosen Malmö AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
51 772 |
849 |
|
Elite Rosen Malmö AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
51 772 |
| Vinst |
849 |
|
| AB |
ETILE Idrott och Kultur AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
35 |
|
ETILE Idrott och Kultur AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
35 |
|
| ÖV |
Evli Fondbolag Ab (Finland), Stockholmsfilial
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Evli Fondbolag Ab (Finland), Stockholmsfilial
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Eyre Invest Svenska AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 054 |
6 068 |
|
Eyre Invest Svenska AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 054 |
| Vinst |
6 068 |
|
| AB |
Fastighets AB Mollberg 4
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 154 |
1 260 |
|
Fastighets AB Mollberg 4
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 154 |
| Vinst |
1 260 |
|
| AB |
Fotograf Lucas Wallenberg AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
30 |
−476 |
|
Fotograf Lucas Wallenberg AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
30 |
| Vinst |
−476 |
|
| HB/KB |
Förvaltningsbolaget Proban Kommanditbolag
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Förvaltningsbolaget Proban Kommanditbolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Galba Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
231 |
13 673 |
|
Galba Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
231 |
| Vinst |
13 673 |
|
| AB |
Gimo Utbildningsaktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
9 185 |
559 |
|
Gimo Utbildningsaktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
9 185 |
| Vinst |
559 |
|
| AB |
goda livet Restaurant AB
|
Revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
14 259 |
−8 771 |
|
goda livet Restaurant AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
14 259 |
| Vinst |
−8 771 |
|
| HB/KB |
Handelsbolaget Kalkonen 8
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Handelsbolaget Kalkonen 8
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Hotel Knaust AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 994 |
600 |
|
Hotel Knaust AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 994 |
| Vinst |
600 |
|
| AB |
Hotel Mollberg Skåne Aktiebolag
|
Revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
65 151 |
−132 |
|
Hotel Mollberg Skåne Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
65 151 |
| Vinst |
−132 |
|
| AB |
Hotellet i Halmstad AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
76 385 |
−78 |
|
Hotellet i Halmstad AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
76 385 |
| Vinst |
−78 |
|
| AB |
Hotellresidenset Hans M. AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 709 |
2 383 |
|
Hotellresidenset Hans M. AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 709 |
| Vinst |
2 383 |
|
| AB |
Hyarastorni 10 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 084 |
|
Hyarastorni 10 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 084 |
|
| AB |
KFH Hotell AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
32 164 |
396 |
|
KFH Hotell AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 164 |
| Vinst |
396 |
|
| HB/KB |
Kommanditbolag Nedre Vätan 13
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolag Nedre Vätan 13
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Hotellet vid Tyska Torget
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Hotellet vid Tyska Torget
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
KOMMANDITBOLAGET NYA KNUTPUNKTEN 6
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
KOMMANDITBOLAGET NYA KNUTPUNKTEN 6
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Kongrexum AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
103 832 |
624 |
|
Kongrexum AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
103 832 |
| Vinst |
624 |
|
| AB |
Kristianstad Hertig Carl 4 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 122 |
309 |
|
Kristianstad Hertig Carl 4 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 122 |
| Vinst |
309 |
|
| AB |
Körsbärsbladet studentbostäder AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 986 |
567 |
|
Körsbärsbladet studentbostäder AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 986 |
| Vinst |
567 |
|
| AB |
Lamedond 3 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
15 829 |
|
Lamedond 3 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
15 829 |
|
| AB |
Louis De Geer Konsert & Kongress i Norrköping Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
72 954 |
6 070 |
|
Louis De Geer Konsert & Kongress i Norrköping Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
72 954 |
| Vinst |
6 070 |
|
| AB |
Markets & Corporate Law Nordic AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 425 |
−1 404 |
|
Markets & Corporate Law Nordic AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 425 |
| Vinst |
−1 404 |
|
| AB |
Max Mitteregger Kapitalförvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 974 |
17 074 |
|
Max Mitteregger Kapitalförvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 974 |
| Vinst |
17 074 |
|
| AB |
Miss Voon Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
85 520 |
1 700 |
|
Miss Voon Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
85 520 |
| Vinst |
1 700 |
|
| AB |
MS Intressenter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−39 |
|
MS Intressenter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−39 |
|
| AB |
Möten i Västerås AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
48 425 |
298 |
|
Möten i Västerås AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
48 425 |
| Vinst |
298 |
|
| AB |
N/S BEVAKNING AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
N/S BEVAKNING AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Nadroj Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Likvidation
|
2024 |
4 295 |
−11 901 |
|
Nadroj Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 295 |
| Vinst |
−11 901 |
|
| AB |
Nindamos 10 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
9 340 |
|
Nindamos 10 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 340 |
|
| AB |
Nipigon Invest Svenska AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 815 |
|
Nipigon Invest Svenska AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 815 |
|
| AB |
Nokas CMS AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
87 391 |
242 |
|
Nokas CMS AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
87 391 |
| Vinst |
242 |
|
| AB |
Nordic Capital Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
123 684 |
|
Nordic Capital Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
123 684 |
|
| AB |
Nordic Capital Investment Advisory AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
381 164 |
47 184 |
|
Nordic Capital Investment Advisory AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
381 164 |
| Vinst |
47 184 |
|
| AB |
Nordic Capital Operations Advisory AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
75 580 |
17 594 |
|
Nordic Capital Operations Advisory AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
75 580 |
| Vinst |
17 594 |
|
| AB |
Nordic Capital Services AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
57 883 |
2 008 |
|
Nordic Capital Services AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
57 883 |
| Vinst |
2 008 |
|
| AB |
Nordic Issuing AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 447 |
−274 |
|
Nordic Issuing AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 447 |
| Vinst |
−274 |
|
| AB |
NRS Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−62 300 |
|
NRS Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−62 300 |
|
| AB |
NVG Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
145 502 |
|
NVG Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
145 502 |
|
| AB |
Obofor 1 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
6 286 |
|
Obofor 1 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
6 286 |
|
| AB |
Ostkustens Risk & Compliance AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 863 |
165 |
|
Ostkustens Risk & Compliance AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 863 |
| Vinst |
165 |
|
| AB |
PAOLO'S AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 675 |
115 |
|
PAOLO'S AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 675 |
| Vinst |
115 |
|
| AB |
Placing Corporate Finance Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Placing Corporate Finance Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Qred Bank AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2022 |
561 477 |
−192 |
|
Qred Bank AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
561 477 |
| Vinst |
−192 |
|
| AB |
Qred Holding AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
9 287 |
|
Qred Holding AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 287 |
|
| AB |
RAMUK Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 000 |
77 854 |
|
RAMUK Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 000 |
| Vinst |
77 854 |
|
| AB |
Ramuk II AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
4 |
|
Ramuk II AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
Sandvik Besöksservice AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Sandvik Besöksservice AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Sandvik Global Purchasing AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Sandvik Global Purchasing AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Sandvik Group IT AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Sandvik Group IT AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Sandvik Intellectual Property Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 747 378 |
41 379 |
|
Sandvik Intellectual Property Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 747 378 |
| Vinst |
41 379 |
|
| AB |
Sandvik Mining and Construction Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Sandvik Mining and Construction Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Sandvik Mining and Construction Tools AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 085 |
864 |
|
Sandvik Mining and Construction Tools AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 085 |
| Vinst |
864 |
|
| AB |
Sandvik Utbildningsaktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
41 335 |
2 576 |
|
Sandvik Utbildningsaktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
41 335 |
| Vinst |
2 576 |
|
| AB |
Sandvik Venture AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
114 989 |
|
Sandvik Venture AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
114 989 |
|
| AB |
Sankt Göran 4 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 368 |
361 |
|
Sankt Göran 4 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 368 |
| Vinst |
361 |
|
| AB |
Shark Communication AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 046 |
−18 |
|
Shark Communication AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 046 |
| Vinst |
−18 |
|
| AB |
Solteq Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
27 |
|
Solteq Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
27 |
|
| AB |
Sparbanken Bergslagen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Sparbanken Bergslagen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Sparbanken Spira AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Sparbanken Spira AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SPGR avv Skåne AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
43 859 |
−346 |
|
SPGR avv Skåne AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
43 859 |
| Vinst |
−346 |
|
| AB |
Spotlight Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 440 |
−1 866 |
|
Spotlight Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 440 |
| Vinst |
−1 866 |
|
| AB |
Spotlight Stock Market AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
78 138 |
−1 015 |
|
Spotlight Stock Market AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
78 138 |
| Vinst |
−1 015 |
|
| AB |
SRN Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
181 158 |
|
SRN Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
181 158 |
|
| AB |
SSRS Bishop City AB
|
Revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
SSRS Bishop City AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SSRS Bishop Söder AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 797 |
148 |
|
SSRS Bishop Söder AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 797 |
| Vinst |
148 |
|
| AB |
SSRS Brage Hotel Borlänge AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
44 240 |
−27 |
|
SSRS Brage Hotel Borlänge AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
44 240 |
| Vinst |
−27 |
|
| AB |
SSRS Fastighets Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 246 |
27 191 |
|
SSRS Fastighets Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 246 |
| Vinst |
27 191 |
|
| AB |
SSRS Grand Hotel Norrköping Aktiebolag
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
117 065 |
−631 |
|
SSRS Grand Hotel Norrköping Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
117 065 |
| Vinst |
−631 |
|
| AB |
SSRS Grand Hotel Savoy AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
128 878 |
265 |
|
SSRS Grand Hotel Savoy AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
128 878 |
| Vinst |
265 |
|
| AB |
SSRS Holding Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
88 227 |
|
SSRS Holding Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
88 227 |
|
| AB |
SSRS Hotel Statt Växjö AB
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
106 429 |
77 |
|
SSRS Hotel Statt Växjö AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
106 429 |
| Vinst |
77 |
|
| AB |
SSRS Hotell AB
|
Revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
68 221 |
−216 |
|
SSRS Hotell AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
68 221 |
| Vinst |
−216 |
|
| AB |
SSRS Marina Aktiebolag
|
Revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
89 670 |
−1 450 |
|
SSRS Marina Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
89 670 |
| Vinst |
−1 450 |
|
| AB |
SSRS Nedre Vätan 11 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−157 |
|
SSRS Nedre Vätan 11 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−157 |
|
| AB |
SSRS Plaza Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
78 380 |
−28 824 |
|
SSRS Plaza Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
78 380 |
| Vinst |
−28 824 |
|
| AB |
SSRS Pyramiden AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
27 860 |
2 213 |
|
SSRS Pyramiden AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
27 860 |
| Vinst |
2 213 |
|
| AB |
SSRS Sqvalperup 13 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 179 |
5 235 |
|
SSRS Sqvalperup 13 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 179 |
| Vinst |
5 235 |
|
| AB |
SSRS Stadshotellet i Västerås Aktiebolag
|
Revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
66 662 |
−3 |
|
SSRS Stadshotellet i Västerås Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
66 662 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
SSRS Stadshotellet Karlstad AB
|
Revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
127 683 |
−2 483 |
|
SSRS Stadshotellet Karlstad AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
127 683 |
| Vinst |
−2 483 |
|
| AB |
SSRS Stadshotellet Luleå AB
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
91 372 |
−72 |
|
SSRS Stadshotellet Luleå AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
91 372 |
| Vinst |
−72 |
|
| AB |
SSRS Statt Karlstad AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
24 054 |
6 189 |
|
SSRS Statt Karlstad AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 054 |
| Vinst |
6 189 |
|
| AB |
SSRS Stockholm Nord Hotel Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
335 233 |
−503 |
|
SSRS Stockholm Nord Hotel Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
335 233 |
| Vinst |
−503 |
|
| AB |
SSRS Stora Hotellet Jönköping AB
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
85 908 |
−10 |
|
SSRS Stora Hotellet Jönköping AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
85 908 |
| Vinst |
−10 |
|
| AB |
SSRS Stora Hotellet Stadshotellet Örebro AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
46 890 |
−281 |
|
SSRS Stora Hotellet Stadshotellet Örebro AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
46 890 |
| Vinst |
−281 |
|
| AB |
SSRS Storan Örebro AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 400 |
988 |
|
SSRS Storan Örebro AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 400 |
| Vinst |
988 |
|
| AB |
SSRS Sundsvall Hotel AB
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
64 207 |
−2 055 |
|
SSRS Sundsvall Hotel AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
64 207 |
| Vinst |
−2 055 |
|
| AB |
SSRS Syd AB
|
Revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
SSRS Syd AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Stanlo Productions AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−8 |
|
Stanlo Productions AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−8 |
|
| HB/KB |
Stora Kvarnen Kommanditbolag
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Stora Kvarnen Kommanditbolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Synenergy AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 |
−5 |
|
Synenergy AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 |
| Vinst |
−5 |
|
| AB |
Themis 3 i Växjö Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 861 |
4 201 |
|
Themis 3 i Växjö Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 861 |
| Vinst |
4 201 |
|
| AB |
Winstrup 6 AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 268 |
−285 |
|
Winstrup 6 AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 268 |
| Vinst |
−285 |
|
| AB |
Ösmo Mark AB
|
Huvudansvarig revisor |
Likvidation
|
2023 |
0 |
−49 |
|
Ösmo Mark AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−49 |
|