| AB |
AB Grävmaskinen 12
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 225 |
2 936 |
|
AB Grävmaskinen 12
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 225 |
| Vinst |
2 936 |
|
| AB |
Arborem Fastigheter AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Arborem Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Granbacken 1 i Fullerö
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Granbacken 1 i Fullerö
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 E
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 E
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 F
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 F
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 G
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 G
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 H
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 H
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 I
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gunhild 5 I
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 A
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 A
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 B
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 B
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 C
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 C
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 D
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 D
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 E
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 E
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 F
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 F
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 G
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 G
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 H
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Gustav 1 H
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Mäster Samuel
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Mäster Samuel
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Silhuetten 1
|
Styrelseledamot |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Silhuetten 1
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Silhuetten 2
|
Styrelseledamot |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Silhuetten 2
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Botkyrka NewCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 000 |
|
Botkyrka NewCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 000 |
|
| AB |
Bromsten 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−84 |
|
Bromsten 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−84 |
|
| AB |
Bromsten 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−84 |
|
Bromsten 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−84 |
|
| AB |
Bromsten Fusion 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−1 880 |
|
Bromsten Fusion 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 880 |
|
| AB |
Bromsten Fusion 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−1 496 |
|
Bromsten Fusion 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 496 |
|
| AB |
Bromsten Fusion 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−2 367 |
|
Bromsten Fusion 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 367 |
|
| AB |
Bromsten Fusion 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−12 766 |
|
Bromsten Fusion 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−12 766 |
|
| AB |
Bromsten Fusion 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−6 060 |
|
Bromsten Fusion 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 060 |
|
| AB |
Bromsten Fusion 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−6 559 |
|
Bromsten Fusion 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 559 |
|
| AB |
Bromsten Gunhild 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−112 |
|
Bromsten Gunhild 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−112 |
|
| AB |
Bromsten Gunhild 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−195 |
|
Bromsten Gunhild 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−195 |
|
| AB |
Bromsten Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−521 |
|
Bromsten Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−521 |
|
| AB |
Bromsten Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 473 |
|
Bromsten Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 473 |
|
| AB |
Bromsten Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 861 |
|
Bromsten Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 861 |
|
| AB |
Bromsten Miljö AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−255 |
|
Bromsten Miljö AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−255 |
|
| AB |
Bromsten Utveckling AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
22 830 |
−360 |
|
Bromsten Utveckling AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 830 |
| Vinst |
−360 |
|
| AB |
Bysjön Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 |
|
Bysjön Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
Bysjön Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
139 |
|
Bysjön Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
139 |
|
| AB |
Bålsta Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Bålsta Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Djurängens Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 541 |
222 |
|
Djurängens Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 541 |
| Vinst |
222 |
|
| AB |
Dr Westerlunds Gata 13 Fastighetsförvaltning AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
43 |
−195 |
|
Dr Westerlunds Gata 13 Fastighetsförvaltning AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
43 |
| Vinst |
−195 |
|
| ÖV |
Ekonomisk förening Barkarbyhusen 1
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Ekonomisk förening Barkarbyhusen 1
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Ekonomisk förening Barkarbyhusen 2
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Ekonomisk förening Barkarbyhusen 2
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Enköping Lillsidan Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−7 476 |
|
Enköping Lillsidan Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 476 |
|
| AB |
Evolv Askersundsby 1:19 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Askersundsby 1:19 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Backa AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 120 |
−826 |
|
Evolv Backa AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 120 |
| Vinst |
−826 |
|
| AB |
Evolv Backa MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Backa MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Backtorpshöjden 13 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 706 |
751 |
|
Evolv Backtorpshöjden 13 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 706 |
| Vinst |
751 |
|
| AB |
Evolv Backtorpshöjden 9 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 652 |
1 578 |
|
Evolv Backtorpshöjden 9 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 652 |
| Vinst |
1 578 |
|
| AB |
Evolv Bro Skällsta AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 903 |
−2 036 |
|
Evolv Bro Skällsta AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 903 |
| Vinst |
−2 036 |
|
| AB |
Evolv Bruket 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Bruket 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Brunna Viby AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
93 |
−1 234 |
|
Evolv Brunna Viby AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
93 |
| Vinst |
−1 234 |
|
| AB |
Evolv Brunna Viby MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Brunna Viby MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Bågsågen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 561 |
−2 429 |
|
Evolv Bågsågen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 561 |
| Vinst |
−2 429 |
|
| AB |
Evolv Båtbyggaren 13 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Båtbyggaren 13 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Bärgningsbilen 10 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Bärgningsbilen 10 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Core Plus Holding Finland AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
25 |
−720 |
|
Evolv Core Plus Holding Finland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 |
| Vinst |
−720 |
|
| AB |
Evolv Domnarvet 11 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 763 |
793 |
|
Evolv Domnarvet 11 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 763 |
| Vinst |
793 |
|
| AB |
Evolv Eriksberg AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 149 |
−724 |
|
Evolv Eriksberg AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 149 |
| Vinst |
−724 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
5 756 |
|
Evolv Fastigheter 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 756 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
700 |
|
Evolv Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
700 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter Core 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 329 |
|
Evolv Fastigheter Core 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 329 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter Core AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 621 |
26 064 |
|
Evolv Fastigheter Core AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 621 |
| Vinst |
26 064 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter Core Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−256 |
|
Evolv Fastigheter Core Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−256 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter Core Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 371 |
|
Evolv Fastigheter Core Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 371 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter Core Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 637 |
−10 990 |
|
Evolv Fastigheter Core Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 637 |
| Vinst |
−10 990 |
|
| AB |
Evolv Fastigheter Core MTH AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 633 |
|
Evolv Fastigheter Core MTH AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 633 |
|
| AB |
Evolv Glashyttan AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 128 |
−564 |
|
Evolv Glashyttan AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 128 |
| Vinst |
−564 |
|
| AB |
Evolv Glädjen MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Glädjen MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Green Terminals 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−3 357 |
|
Evolv Green Terminals 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 357 |
|
| AB |
Evolv Green Terminals AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
723 |
|
Evolv Green Terminals AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
723 |
|
| AB |
Evolv Hagalund AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 975 |
−61 |
|
Evolv Hagalund AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 975 |
| Vinst |
−61 |
|
| AB |
Evolv Hammarby-Smedby AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
989 |
−202 |
|
Evolv Hammarby-Smedby AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
989 |
| Vinst |
−202 |
|
| AB |
Evolv Hammarby-Smedby MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Hammarby-Smedby MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Haninge Fors 6:23 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
6 |
4 |
|
Evolv Haninge Fors 6:23 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
Evolv Hene 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
684 |
−5 963 |
|
Evolv Hene 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
684 |
| Vinst |
−5 963 |
|
| AB |
Evolv Hene AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Evolv Hene AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Evolv Hårstorp 5:8 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Hårstorp 5:8 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Industrien 18 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Industrien 18 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Kallskänkan AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 407 |
−158 |
|
Evolv Kallskänkan AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 407 |
| Vinst |
−158 |
|
| AB |
Evolv Karossen 2 & 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Karossen 2 & 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Kryddgården AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 083 |
−1 890 |
|
Evolv Kryddgården AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 083 |
| Vinst |
−1 890 |
|
| AB |
Evolv Kungälv Muttern 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 085 |
277 |
|
Evolv Kungälv Muttern 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 085 |
| Vinst |
277 |
|
| AB |
Evolv Kungälv Niten AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 570 |
−440 |
|
Evolv Kungälv Niten AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 570 |
| Vinst |
−440 |
|
| AB |
Evolv Kungälv Niten MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Kungälv Niten MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Kungälv Startmotorn 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 747 |
1 268 |
|
Evolv Kungälv Startmotorn 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 747 |
| Vinst |
1 268 |
|
| AB |
Evolv Kuröd 1 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Kuröd 1 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Kuröd 2 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Kuröd 2 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Kuröd 3 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Kuröd 3 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Kuröd 4 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Kuröd 4 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Lindeshyttan 8:1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Lindeshyttan 8:1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Linköping Glasröret 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Linköping Glasröret 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Loviseberg AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 685 |
1 314 |
|
Evolv Loviseberg AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 685 |
| Vinst |
1 314 |
|
| AB |
Evolv Mellby AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 005 |
−2 488 |
|
Evolv Mellby AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 005 |
| Vinst |
−2 488 |
|
| AB |
Evolv Mellby MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Mellby MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Bruket 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Bruket 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Bärgningsbilen 10 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Bärgningsbilen 10 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Drejaren 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Drejaren 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Glasröret 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Glasröret 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Hårstorp 5:8 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Hårstorp 5:8 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Industrien 18 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Industrien 18 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Karossen 2 & 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Karossen 2 & 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Lastbilen 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Lastbilen 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Lindeshyttan 8:1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Lindeshyttan 8:1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Motorn 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Motorn 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Märsta 11:11 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−1 176 |
|
Evolv MergeCo Märsta 11:11 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 176 |
|
| AB |
Evolv MergeCo Märsta 11:14 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
0 |
−1 326 |
|
Evolv MergeCo Märsta 11:14 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 326 |
|
| AB |
Evolv MergeCo Märsta 21:46 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−1 384 |
|
Evolv MergeCo Märsta 21:46 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 384 |
|
| AB |
Evolv MergeCo Papegojan 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Papegojan 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Parketten 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Parketten 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Ratten 5 & 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Ratten 5 & 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Signalen 17 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Signalen 17 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Slakthuset 14 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Slakthuset 14 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Vedette 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Vedette 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv MergeCo Östra Malmskogen 1:24 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv MergeCo Östra Malmskogen 1:24 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Motala Motorn 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Motala Motorn 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Mrec Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
25 |
−20 311 |
|
Evolv Mrec Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 |
| Vinst |
−20 311 |
|
| AB |
Evolv Mrec JV AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
25 |
−1 367 |
|
Evolv Mrec JV AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 |
| Vinst |
−1 367 |
|
| AB |
Evolv Mrec JV Holdco AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 921 |
|
Evolv Mrec JV Holdco AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 921 |
|
| AB |
Evolv Muttern 1 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Muttern 1 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Måttbandet 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 696 |
−2 316 |
|
Evolv Måttbandet 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 696 |
| Vinst |
−2 316 |
|
| AB |
Evolv Märsta 11:11 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
453 |
−211 |
|
Evolv Märsta 11:11 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
453 |
| Vinst |
−211 |
|
| AB |
Evolv Märsta 11:14 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 471 |
−83 |
|
Evolv Märsta 11:14 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 471 |
| Vinst |
−83 |
|
| AB |
Evolv Märsta 21:21 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 389 |
−156 |
|
Evolv Märsta 21:21 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 389 |
| Vinst |
−156 |
|
| AB |
Evolv Märsta 21:46 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 852 |
2 167 |
|
Evolv Märsta 21:46 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 852 |
| Vinst |
2 167 |
|
| AB |
Evolv Norrköping Drejaren 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Norrköping Drejaren 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Norrköping Kopparn 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Norrköping Kopparn 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Norrköping Kromen 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Norrköping Kromen 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Oakland AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 011 |
|
Evolv Oakland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 011 |
|
| AB |
Evolv Oakland Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−20 763 |
|
Evolv Oakland Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−20 763 |
|
| AB |
Evolv Odenslunda 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
6 505 |
|
Evolv Odenslunda 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
6 505 |
|
| AB |
Evolv Odenslunda 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−53 |
|
Evolv Odenslunda 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−53 |
|
| AB |
Evolv Orrekulla Kärra AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 846 |
−813 |
|
Evolv Orrekulla Kärra AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 846 |
| Vinst |
−813 |
|
| AB |
Evolv Orrekulla Kärra MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Orrekulla Kärra MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Papegojan 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Papegojan 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Parketten 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Parketten 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Partille Mellby 4:92 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 227 |
−850 |
|
Evolv Partille Mellby 4:92 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 227 |
| Vinst |
−850 |
|
| AB |
Evolv Ratten 5 & 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Ratten 5 & 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Riksten 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−670 |
|
Evolv Riksten 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−670 |
|
| AB |
Evolv Riksten 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 562 |
448 |
|
Evolv Riksten 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 562 |
| Vinst |
448 |
|
| AB |
Evolv Signalen 17 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Signalen 17 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Skyttbrink AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 752 |
−575 |
|
Evolv Skyttbrink AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 752 |
| Vinst |
−575 |
|
| AB |
Evolv Slakthuset 14 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Slakthuset 14 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Sollentuna Rotorn AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 095 |
−1 360 |
|
Evolv Sollentuna Rotorn AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 095 |
| Vinst |
−1 360 |
|
| AB |
Evolv Sollentuna Rotorn MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Sollentuna Rotorn MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Sunnanå AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 020 |
−38 |
|
Evolv Sunnanå AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 020 |
| Vinst |
−38 |
|
| AB |
Evolv Sunnanå Bussen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
12 878 |
−382 |
|
Evolv Sunnanå Bussen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 878 |
| Vinst |
−382 |
|
| AB |
Evolv Svarven 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Svarven 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Syd 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
21 540 |
−12 068 |
|
Evolv Syd 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 540 |
| Vinst |
−12 068 |
|
| AB |
Evolv Syd Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 826 |
|
Evolv Syd Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 826 |
|
| AB |
Evolv Södertälje 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
5 946 |
−6 721 |
|
Evolv Södertälje 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 946 |
| Vinst |
−6 721 |
|
| AB |
Evolv Södertälje 2 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Södertälje 2 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Södertälje AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
228 |
|
Evolv Södertälje AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
228 |
|
| AB |
Evolv Tavlan AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 800 |
−1 704 |
|
Evolv Tavlan AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 800 |
| Vinst |
−1 704 |
|
| AB |
Evolv Teknikern AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 368 |
−653 |
|
Evolv Teknikern AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 368 |
| Vinst |
−653 |
|
| AB |
Evolv Tingstadsvassen 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−971 |
|
Evolv Tingstadsvassen 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−971 |
|
| AB |
Evolv Tingstadsvassen 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Evolv Tingstadsvassen 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Evolv Tranås Lastbilen 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Tranås Lastbilen 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Tullinge AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 066 |
−1 207 |
|
Evolv Tullinge AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 066 |
| Vinst |
−1 207 |
|
| AB |
Evolv Tuna Gårdsväg AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Tuna Gårdsväg AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Vaggeryd AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 393 |
7 554 |
|
Evolv Vaggeryd AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 393 |
| Vinst |
7 554 |
|
| AB |
Evolv Vaggeryd MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv Vaggeryd MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAII DTH AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 944 |
|
Evolv VAII DTH AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 944 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
897 |
|
Evolv VAII Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
897 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 11 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 261 |
|
Evolv VAII Holding 11 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 261 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 12 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
110 |
|
Evolv VAII Holding 12 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
110 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 13 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
38 |
|
Evolv VAII Holding 13 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
38 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 131 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 771 |
|
Evolv VAII Holding 131 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 771 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 133 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
383 |
|
Evolv VAII Holding 133 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
383 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−14 676 |
|
Evolv VAII Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−14 676 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 155 |
|
Evolv VAII Holding 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 155 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−2 943 |
|
Evolv VAII Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 943 |
|
| AB |
Evolv VAII Holding Finland 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAII Holding Finland 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAII Holding Finland AB
|
Styrelseledamot |
|
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
2 115 |
|
Evolv VAII Holding Finland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 115 |
|
| AB |
Evolv VAIII Denmark HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Denmark HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Finland BN 1 HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−14 |
|
Evolv VAIII Finland BN 1 HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−14 |
|
| AB |
Evolv VAIII Finland HoldCo 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Finland HoldCo 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Finland HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−89 |
|
Evolv VAIII Finland HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−89 |
|
| AB |
Evolv VAIII Finland Invest 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Finland Invest 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Fors MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Fors MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Grävmaskinen MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Grävmaskinen MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Kopparn MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Kopparn MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Kromen MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Kromen MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII MergeCo 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
0 |
−1 286 |
|
Evolv VAIII MergeCo 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 286 |
|
| AB |
Evolv VAIII MergeCo 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv VAIII MergeCo 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Norslunda MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Norslunda MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Noten MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Noten MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Rome Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Rome Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Rome Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Rome Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Rome Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Rome Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Rome Holding 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Rome Holding 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Rome Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Rome Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Sweden Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Sweden Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Sweden Holding 21 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Sweden Holding 21 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Sweden Holding 22 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Sweden Holding 22 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Sweden Holding 23 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Sweden Holding 23 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv VAIII Sweden Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv VAIII Sweden Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Vedette 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Vedette 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Evolv Vilbergen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
11 561 |
−4 405 |
|
Evolv Vilbergen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 561 |
| Vinst |
−4 405 |
|
| AB |
Evolv Åmål Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
23 |
22 969 |
|
Evolv Åmål Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
23 |
| Vinst |
22 969 |
|
| AB |
Evolv Östra Malmskogen 1:24 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Evolv Östra Malmskogen 1:24 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Fastigheter Viby AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
13 275 |
−5 407 |
|
Fastigheter Viby AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 275 |
| Vinst |
−5 407 |
|
| AB |
Fastighets AB Barkarbyhusen
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
529 |
−98 |
|
Fastighets AB Barkarbyhusen
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
529 |
| Vinst |
−98 |
|
| AB |
Fastighets AB Brandberget
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
8 380 |
−2 438 |
|
Fastighets AB Brandberget
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 380 |
| Vinst |
−2 438 |
|
| AB |
Fastighets AB Byholmen
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
27 165 |
−17 395 |
|
Fastighets AB Byholmen
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
27 165 |
| Vinst |
−17 395 |
|
| AB |
Fastighets AB Helsingborgsitalien
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 484 |
−9 800 |
|
Fastighets AB Helsingborgsitalien
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 484 |
| Vinst |
−9 800 |
|
| AB |
Fastighets AB Industrivägen 24 i Härryda
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 495 |
−5 619 |
|
Fastighets AB Industrivägen 24 i Härryda
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 495 |
| Vinst |
−5 619 |
|
| AB |
Fastighets AB Kalmarporten
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
12 653 |
4 791 |
|
Fastighets AB Kalmarporten
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 653 |
| Vinst |
4 791 |
|
| AB |
Fastighets AB Konkret
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
32 239 |
−11 958 |
|
Fastighets AB Konkret
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
32 239 |
| Vinst |
−11 958 |
|
| AB |
Fastighets AB Luleåkronan
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
15 069 |
−4 314 |
|
Fastighets AB Luleåkronan
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 069 |
| Vinst |
−4 314 |
|
| AB |
Fastighets AB MalVal Holding
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−130 |
|
Fastighets AB MalVal Holding
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−130 |
|
| AB |
Fastighets AB Norslunda 50:35
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Fastighets AB Norslunda 50:35
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Fastighets AB Nyköping Rosen
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 550 |
|
Fastighets AB Nyköping Rosen
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 550 |
|
| AB |
Fastighets AB Nyköping Rosen 2
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−152 |
|
Fastighets AB Nyköping Rosen 2
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−152 |
|
| AB |
Fastighets AB Nyköpingsgården
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
|
|
|
Fastighets AB Nyköpingsgården
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Fastighets AB Segelflygaren
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
24 703 |
4 427 |
|
Fastighets AB Segelflygaren
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 703 |
| Vinst |
4 427 |
|
| AB |
Fastighets AB Spångahusen
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
31 082 |
−17 250 |
|
Fastighets AB Spångahusen
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
31 082 |
| Vinst |
−17 250 |
|
| AB |
Fastighets AB Tenräj
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
3 012 |
−1 966 |
|
Fastighets AB Tenräj
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 012 |
| Vinst |
−1 966 |
|
| AB |
Fastighets AB Vallentunastudenten
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
2 866 |
−1 872 |
|
Fastighets AB Vallentunastudenten
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 866 |
| Vinst |
−1 872 |
|
| AB |
Fastighets Barkarbyhusen Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 264 |
|
Fastighets Barkarbyhusen Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 264 |
|
| AB |
Fastighets Nyköping Stockrosen Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 946 |
|
Fastighets Nyköping Stockrosen Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 946 |
|
| AB |
Fastighets Stockholm Spånga 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 290 |
|
Fastighets Stockholm Spånga 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 290 |
|
| AB |
Fastighets Stockholm Spånga 8 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 040 |
|
Fastighets Stockholm Spånga 8 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 040 |
|
| AB |
Fastighets Stockholm Spånga 9 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 151 |
|
Fastighets Stockholm Spånga 9 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 151 |
|
| AB |
Fastighets Vallentuna Kastanjen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
4 416 |
−868 |
|
Fastighets Vallentuna Kastanjen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 416 |
| Vinst |
−868 |
|
| AB |
Fastighetsaktiebolaget Älvsunda 7:11
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 |
−135 |
|
Fastighetsaktiebolaget Älvsunda 7:11
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 |
| Vinst |
−135 |
|
| AB |
Fastighetsbolaget Svampbläcket AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 556 |
−1 180 |
|
Fastighetsbolaget Svampbläcket AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 556 |
| Vinst |
−1 180 |
|
| AB |
Fastighetsbolaget Tröinge 6:126 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−1 |
|
Fastighetsbolaget Tröinge 6:126 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Fastighetsbolaget Överstycket 15 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 286 |
−693 |
|
Fastighetsbolaget Överstycket 15 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 286 |
| Vinst |
−693 |
|
| AB |
Fastighetsbolaget Överstycket 15 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Fastighetsbolaget Överstycket 15 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Fastighetspartner Bromsten AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 258 |
|
Fastighetspartner Bromsten AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 258 |
|
| AB |
Fullerö 4 Parkeringsverksamhet AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
689 |
0 |
|
Fullerö 4 Parkeringsverksamhet AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
689 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Fullerö Bostäder 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
20 912 |
−4 018 |
|
Fullerö Bostäder 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 912 |
| Vinst |
−4 018 |
|
| AB |
Fyrislundhuset Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
21 120 |
|
Fyrislundhuset Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
21 120 |
|
| AB |
Förvärvsbolag Axet 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−592 |
|
Förvärvsbolag Axet 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−592 |
|
| AB |
Förvärvsbolag Hornet 18 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 659 |
|
Förvärvsbolag Hornet 18 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 659 |
|
| AB |
Förvärvsbolag Norrköping Bladet 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−529 |
|
Förvärvsbolag Norrköping Bladet 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−529 |
|
| AB |
Förvärvsbolag Norrköping Kärven 9 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−400 |
|
Förvärvsbolag Norrköping Kärven 9 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−400 |
|
| AB |
Förvärvsbolag Norrköping Åkern 9 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 437 |
|
Förvärvsbolag Norrköping Åkern 9 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 437 |
|
| AB |
Förvärvsbolag Storken 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−685 |
|
Förvärvsbolag Storken 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−685 |
|
| ÖV |
Föräldrakooperativet Röhran Ek För
|
Revisor |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Föräldrakooperativet Röhran Ek För
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Gunhild 5 A ekonomisk förening
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 A ekonomisk förening
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Gunhild 5 B Ekonomisk förening
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 B Ekonomisk förening
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Gunhild 5 C ekonomisk förening
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 C ekonomisk förening
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
Gunhild 5 D Ekonomisk förening
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Gunhild 5 D Ekonomisk förening
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Hansastaden Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−37 |
|
Hansastaden Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−37 |
|
| AB |
Holding Senapsfabriken kv 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
14 |
−6 |
|
Holding Senapsfabriken kv 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 |
| Vinst |
−6 |
|
| AB |
Hotel Finland Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−6 472 |
|
Hotel Finland Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 472 |
|
| AB |
Hyllie Gärde Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
24 252 |
|
Hyllie Gärde Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
24 252 |
|
| AB |
Inre Hamnen Bostäder 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
19 254 |
208 |
|
Inre Hamnen Bostäder 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
19 254 |
| Vinst |
208 |
|
| AB |
Inre Hamnen Bostäder 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−780 |
|
Inre Hamnen Bostäder 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−780 |
|
| AB |
JV Slättö Peab Finland 1 Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
5 803 |
|
JV Slättö Peab Finland 1 Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 803 |
|
| AB |
JV Slättö Peab Finland AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−11 288 |
|
JV Slättö Peab Finland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 288 |
|
| AB |
Kajpromenaden 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Kajpromenaden 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Kajpromenaden 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Kajpromenaden 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Kalmartjädern AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 678 |
−941 |
|
Kalmartjädern AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 678 |
| Vinst |
−941 |
|
| AB |
Kanikenäsholmen Hyresrätter Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
227 |
|
Kanikenäsholmen Hyresrätter Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
227 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−73 |
|
Klinga Logistikpark 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−73 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark 3 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−74 |
|
Klinga Logistikpark 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−74 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
32 096 |
|
Klinga Logistikpark AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
32 096 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark Fastighet 1 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−579 |
|
Klinga Logistikpark Fastighet 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−579 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark Fastighet 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−470 |
|
Klinga Logistikpark Fastighet 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−470 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark Fastighet 4 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 577 |
|
Klinga Logistikpark Fastighet 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 577 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark Holding 2 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
2 743 |
|
Klinga Logistikpark Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 743 |
|
| AB |
Klinga Logistikpark Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 631 |
|
Klinga Logistikpark Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 631 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Klippudden Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Enbäret 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 768 |
−655 |
|
Klippudden Fastigheter Enbäret 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 768 |
| Vinst |
−655 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Fältskären 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 123 |
−1 563 |
|
Klippudden Fastigheter Fältskären 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 123 |
| Vinst |
−1 563 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Hajen 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 877 |
−610 |
|
Klippudden Fastigheter Hajen 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 877 |
| Vinst |
−610 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Kardanen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 228 |
−8 829 |
|
Klippudden Fastigheter Kardanen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 228 |
| Vinst |
−8 829 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Månstenen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 663 |
205 |
|
Klippudden Fastigheter Månstenen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 663 |
| Vinst |
205 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Plommonträdet 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
681 |
−923 |
|
Klippudden Fastigheter Plommonträdet 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
681 |
| Vinst |
−923 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Rapsen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
7 209 |
−2 516 |
|
Klippudden Fastigheter Rapsen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 209 |
| Vinst |
−2 516 |
|
| AB |
Klippudden Fastigheter Syd AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
41 606 |
−60 075 |
|
Klippudden Fastigheter Syd AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
41 606 |
| Vinst |
−60 075 |
|
| AB |
Klippudden Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 099 |
|
Klippudden Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 099 |
|
| AB |
Klippudden Holding 11 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−35 |
|
Klippudden Holding 11 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−35 |
|
| AB |
Klippudden Holding 14 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 816 |
|
Klippudden Holding 14 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 816 |
|
| AB |
Klippudden Holding 15 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
11 |
|
Klippudden Holding 15 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
11 |
|
| AB |
Klippudden Holding 16 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
11 |
|
Klippudden Holding 16 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
11 |
|
| AB |
Klippudden Holding 18 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
798 |
11 695 |
|
Klippudden Holding 18 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
798 |
| Vinst |
11 695 |
|
| AB |
Klippudden Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−284 |
|
Klippudden Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−284 |
|
| AB |
Klippudden Holding 20 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 271 |
|
Klippudden Holding 20 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 271 |
|
| AB |
Klippudden Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−441 |
|
Klippudden Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−441 |
|
| AB |
Klippudden Holding 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−778 |
|
Klippudden Holding 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−778 |
|
| AB |
Klippudden Holding 8 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−560 |
|
Klippudden Holding 8 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−560 |
|
| AB |
Klippudden Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 013 |
|
Klippudden Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 013 |
|
| AB |
Klippudden i Kalmar AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 579 |
−814 |
|
Klippudden i Kalmar AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 579 |
| Vinst |
−814 |
|
| AB |
Klippudden Samhällsfastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 388 |
−12 135 |
|
Klippudden Samhällsfastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 388 |
| Vinst |
−12 135 |
|
| AB |
Klippudden Skolfastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 082 |
−5 500 |
|
Klippudden Skolfastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 082 |
| Vinst |
−5 500 |
|
| AB |
Kungsmyntan Örebro AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
9 050 |
−2 301 |
|
Kungsmyntan Örebro AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 050 |
| Vinst |
−2 301 |
|
| AB |
Kv Växthuset 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 788 |
−126 |
|
Kv Växthuset 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 788 |
| Vinst |
−126 |
|
| AB |
Lillsidan Förskola Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−81 |
|
Lillsidan Förskola Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−81 |
|
| AB |
Lillsidan Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−36 |
|
Lillsidan Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−36 |
|
| AB |
Linköpings Terminal AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 401 |
−2 753 |
|
Linköpings Terminal AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 401 |
| Vinst |
−2 753 |
|
| AB |
Linköpings Terminal MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Linköpings Terminal MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Luleåkronan Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
619 |
−376 |
|
Luleåkronan Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
619 |
| Vinst |
−376 |
|
| AB |
MalVal Byggnads AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−11 168 |
|
MalVal Byggnads AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 168 |
|
| AB |
Movette Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
9 629 |
−1 623 |
|
Movette Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 629 |
| Vinst |
−1 623 |
|
| AB |
Märsta 21:21 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−367 |
|
Märsta 21:21 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−367 |
|
| AB |
Norrköping Asken 2 och 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
2 111 |
−1 514 |
|
Norrköping Asken 2 och 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 111 |
| Vinst |
−1 514 |
|
| AB |
Norrköping Axet 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
2 866 |
−148 |
|
Norrköping Axet 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 866 |
| Vinst |
−148 |
|
| AB |
Norrköping Bladet 12 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
1 186 |
−77 |
|
Norrköping Bladet 12 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 186 |
| Vinst |
−77 |
|
| AB |
Norrköping Hornet 18 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
13 508 |
−1 451 |
|
Norrköping Hornet 18 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 508 |
| Vinst |
−1 451 |
|
| AB |
Norrköping Kolonien 18-19 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 436 |
−588 |
|
Norrköping Kolonien 18-19 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 436 |
| Vinst |
−588 |
|
| AB |
Norrköping Kärven 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
1 748 |
−209 |
|
Norrköping Kärven 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 748 |
| Vinst |
−209 |
|
| AB |
Norrköping Storken 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
1 928 |
−91 |
|
Norrköping Storken 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 928 |
| Vinst |
−91 |
|
| AB |
Norrköping Åkern 10 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 498 |
−197 |
|
Norrköping Åkern 10 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 498 |
| Vinst |
−197 |
|
| AB |
Norrköping Åkern 11 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 606 |
−684 |
|
Norrköping Åkern 11 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 606 |
| Vinst |
−684 |
|
| AB |
Norrköping Åkern 9 AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
4 264 |
−253 |
|
Norrköping Åkern 9 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 264 |
| Vinst |
−253 |
|
| AB |
Nykvarn Hyresrätter 2 Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−68 |
|
Nykvarn Hyresrätter 2 Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−68 |
|
| AB |
Nykvarn Hyresrätter 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
11 887 |
3 507 |
|
Nykvarn Hyresrätter 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 887 |
| Vinst |
3 507 |
|
| AB |
Nykvarn Hyresrätter 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
413 |
|
Nykvarn Hyresrätter 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
413 |
|
| AB |
Nykvarn Hyresrätter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−293 |
|
Nykvarn Hyresrätter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−293 |
|
| AB |
Nykvarn Hyresrätter Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−383 |
|
Nykvarn Hyresrätter Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−383 |
|
| AB |
Nykvarn Omsorg Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
318 |
11 |
|
Nykvarn Omsorg Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
318 |
| Vinst |
11 |
|
| AB |
Nykvarn Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
821 |
−702 |
|
Nykvarn Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
821 |
| Vinst |
−702 |
|
| AB |
Nykvarn Parkering Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−68 |
|
Nykvarn Parkering Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−68 |
|
| AB |
Nykvarn Retail AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 256 |
−48 |
|
Nykvarn Retail AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 256 |
| Vinst |
−48 |
|
| AB |
Nykvarn Retail Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−54 |
|
Nykvarn Retail Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−54 |
|
| AB |
Nykvarn Stadsradhus AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−227 |
|
Nykvarn Stadsradhus AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−227 |
|
| AB |
Peab Kirstinpuisto 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 317 |
|
Peab Kirstinpuisto 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 317 |
|
| AB |
Peab Kirstinpuisto 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 428 |
|
Peab Kirstinpuisto 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 428 |
|
| AB |
Peab Plootu 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 595 |
|
Peab Plootu 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 595 |
|
| AB |
Peab Riikintaalerig AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−3 645 |
|
Peab Riikintaalerig AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 645 |
|
| AB |
Polgatan 7 Fastighetsbolag AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−197 |
|
Polgatan 7 Fastighetsbolag AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−197 |
|
| AB |
Prim Fastighets AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−622 |
|
Prim Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−622 |
|
| AB |
Prim Fastighets Medlem 1 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 091 |
|
Prim Fastighets Medlem 1 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 091 |
|
| AB |
Prim Fastighets Medlem 2 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−5 168 |
|
Prim Fastighets Medlem 2 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−5 168 |
|
| AB |
Päronträdet Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 647 |
−8 188 |
|
Päronträdet Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 647 |
| Vinst |
−8 188 |
|
| AB |
Segelflygaren Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
643 |
−642 |
|
Segelflygaren Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
643 |
| Vinst |
−642 |
|
| AB |
SFII Bygg AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−49 |
|
SFII Bygg AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−49 |
|
| AB |
Silhuetten Medlem 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−81 |
|
Silhuetten Medlem 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−81 |
|
| AB |
Silhuetten Medlem 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−81 |
|
Silhuetten Medlem 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−81 |
|
| AB |
Silhuetten Medlem 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−49 |
|
Silhuetten Medlem 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−49 |
|
| AB |
Silhuetten Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
110 |
−34 |
|
Silhuetten Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
110 |
| Vinst |
−34 |
|
| AB |
SIV Fullerö AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
16 |
|
SIV Fullerö AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
16 |
|
| AB |
SIV FullTen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 418 |
|
SIV FullTen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 418 |
|
| AB |
SIV FullTen Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−199 |
|
SIV FullTen Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−199 |
|
| AB |
Skanörs Fastighetsutveckling AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
13 |
|
Skanörs Fastighetsutveckling AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 |
|
| AB |
Skanörs Fastighetsutveckling Byggnads AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 |
|
Skanörs Fastighetsutveckling Byggnads AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
Skövde Hene 21:1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
333 |
236 |
|
Skövde Hene 21:1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
333 |
| Vinst |
236 |
|
| AB |
Slättö ARS AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
8 135 |
−5 979 |
|
Slättö ARS AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 135 |
| Vinst |
−5 979 |
|
| AB |
Slättö Bostad AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 425 |
|
Slättö Bostad AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 425 |
|
| AB |
Slättö Bostad Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 773 |
|
Slättö Bostad Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 773 |
|
| AB |
Slättö Bostad Järfälla AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
991 |
|
Slättö Bostad Järfälla AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
991 |
|
| AB |
Slättö Bostad Klippan AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−22 862 |
|
Slättö Bostad Klippan AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−22 862 |
|
| AB |
Slättö Bostad Körebro Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−12 663 |
|
Slättö Bostad Körebro Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−12 663 |
|
| AB |
Slättö Bostad Stam AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−408 |
|
Slättö Bostad Stam AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−408 |
|
| AB |
Slättö Bostad Strängnäs AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−5 451 |
|
Slättö Bostad Strängnäs AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−5 451 |
|
| AB |
Slättö Bostad Vallentuna AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 450 |
|
Slättö Bostad Vallentuna AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 450 |
|
| AB |
Slättö Bostäder 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
145 |
|
Slättö Bostäder 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
145 |
|
| AB |
Slättö Bostäder Norrköping Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−354 |
|
Slättö Bostäder Norrköping Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−354 |
|
| AB |
Slättö Bostäder Norrköping Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−593 |
|
Slättö Bostäder Norrköping Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−593 |
|
| AB |
Slättö Bostäder Norrköping Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−703 |
|
Slättö Bostäder Norrköping Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−703 |
|
| AB |
Slättö Captain TopCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 241 |
|
Slättö Captain TopCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 241 |
|
| AB |
Slättö Core Bostad Holding Finland AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Slättö Core Bostad Holding Finland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö Core Bostadsholding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
25 |
−7 388 |
|
Slättö Core Bostadsholding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 |
| Vinst |
−7 388 |
|
| AB |
Slättö Core Bostadsholding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−231 |
|
Slättö Core Bostadsholding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−231 |
|
| AB |
Slättö Core Bostadsholding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−118 |
|
Slättö Core Bostadsholding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−118 |
|
| AB |
Slättö Core Bostadsholding 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Slättö Core Bostadsholding 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö Core Bostadsholding 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 138 |
|
Slättö Core Bostadsholding 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 138 |
|
| AB |
Slättö Core Förvaltningsbostäder AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 965 |
|
Slättö Core Förvaltningsbostäder AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 965 |
|
| AB |
Slättö Core Lärkan AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 038 |
7 804 |
|
Slättö Core Lärkan AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 038 |
| Vinst |
7 804 |
|
| AB |
Slättö Core Mariefred Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
10 658 |
−2 111 |
|
Slättö Core Mariefred Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 658 |
| Vinst |
−2 111 |
|
| AB |
SLÄTTÖ CORE NYAB 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−112 |
|
SLÄTTÖ CORE NYAB 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−112 |
|
| AB |
SLÄTTÖ CORE NYAB 17 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−46 |
|
SLÄTTÖ CORE NYAB 17 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−46 |
|
| AB |
SLÄTTÖ CORE NYAB 18 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−46 |
|
SLÄTTÖ CORE NYAB 18 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−46 |
|
| AB |
SLÄTTÖ CORE NYAB 19 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−46 |
|
SLÄTTÖ CORE NYAB 19 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−46 |
|
| AB |
Slättö Core NYAB 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Core NYAB 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Core NYAB 20 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−52 |
|
Slättö Core NYAB 20 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−52 |
|
| AB |
SLÄTTÖ CORE NYAB 9 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 010 |
|
SLÄTTÖ CORE NYAB 9 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 010 |
|
| AB |
Slättö Core Partners AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
22 085 |
|
Slättö Core Partners AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
22 085 |
|
| AB |
Slättö Core Pedagogen 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
835 |
7 |
|
Slättö Core Pedagogen 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
835 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Slättö Core Pedagogen 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
767 |
−19 |
|
Slättö Core Pedagogen 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
767 |
| Vinst |
−19 |
|
| AB |
Slättö Core Pedagogen 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
931 |
−131 |
|
Slättö Core Pedagogen 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
931 |
| Vinst |
−131 |
|
| AB |
Slättö Core Plus AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 714 |
27 065 |
|
Slättö Core Plus AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 714 |
| Vinst |
27 065 |
|
| AB |
Slättö Core Plus Feeder AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
79 |
1 |
|
Slättö Core Plus Feeder AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
79 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Slättö Core Plus Feeder II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
142 |
0 |
|
Slättö Core Plus Feeder II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
142 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö Core Plus Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
363 |
115 759 |
|
Slättö Core Plus Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
363 |
| Vinst |
115 759 |
|
| AB |
Slättö Core Plus Idun AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 638 |
|
Slättö Core Plus Idun AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 638 |
|
| AB |
Slättö Core Plus InvestCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
230 |
|
Slättö Core Plus InvestCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
230 |
|
| AB |
Slättö Core Plus InvestCo II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
41 |
|
Slättö Core Plus InvestCo II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
41 |
|
| AB |
Slättö Core Plus InvestCo III AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−11 099 |
|
Slättö Core Plus InvestCo III AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 099 |
|
| AB |
Slättö Core Sicklaön Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 328 |
|
Slättö Core Sicklaön Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 328 |
|
| AB |
Slättö Core Sicklaön Property AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
31 445 |
−417 |
|
Slättö Core Sicklaön Property AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
31 445 |
| Vinst |
−417 |
|
| AB |
Slättö Core Sicklaön Property MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
0 |
−8 145 |
|
Slättö Core Sicklaön Property MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−8 145 |
|
| AB |
Slättö Core Snickaren 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 381 |
21 |
|
Slättö Core Snickaren 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 381 |
| Vinst |
21 |
|
| AB |
Slättö Core Telegrafen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 401 |
|
Slättö Core Telegrafen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 401 |
|
| AB |
Slättö Cykelfabriken AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
666 |
−3 022 |
|
Slättö Cykelfabriken AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
666 |
| Vinst |
−3 022 |
|
| AB |
Slättö Eden AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
18 |
|
Slättö Eden AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
18 |
|
| AB |
Slättö Evolv VAII Finland Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
2 |
894 |
|
Slättö Evolv VAII Finland Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 |
| Vinst |
894 |
|
| AB |
Slättö Evolv VAII Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Evolv VAII Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Fastpartner Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−56 763 |
|
Slättö Fastpartner Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−56 763 |
|
| AB |
Slättö Fastpartner II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−242 |
|
Slättö Fastpartner II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−242 |
|
| AB |
Slättö Fastpartner Spånga AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 626 |
−107 190 |
|
Slättö Fastpartner Spånga AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 626 |
| Vinst |
−107 190 |
|
| AB |
Slättö Feeders HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−58 |
|
Slättö Feeders HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−58 |
|
| AB |
Slättö GH Light AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö GH Light AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Grade 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 466 |
|
Slättö Grade 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 466 |
|
| AB |
Slättö Grade AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−396 |
|
Slättö Grade AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−396 |
|
| AB |
Slättö H Star AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö H Star AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 724 |
|
Slättö Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 724 |
|
| AB |
Slättö Hotel VAII AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 987 |
|
Slättö Hotel VAII AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 987 |
|
| AB |
Slättö Hotel VAII Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−298 |
|
Slättö Hotel VAII Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−298 |
|
| AB |
Slättö Hotel VAII Invest Finland AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
484 |
|
Slättö Hotel VAII Invest Finland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
484 |
|
| AB |
Slättö Hotel VAII Invest Sverige AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
62 |
|
Slättö Hotel VAII Invest Sverige AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
62 |
|
| AB |
Slättö Juho TopCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Juho TopCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Klinga Logistikpark AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−13 628 |
|
Slättö Klinga Logistikpark AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−13 628 |
|
| AB |
Slättö LSS AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 267 |
|
Slättö LSS AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 267 |
|
| AB |
Slättö LSS HoldCo 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 574 |
|
Slättö LSS HoldCo 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 574 |
|
| AB |
Slättö LSS HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−631 |
|
Slättö LSS HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−631 |
|
| AB |
Slättö LSS Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 922 |
|
Slättö LSS Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 922 |
|
| AB |
Slättö LSS II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
15 |
|
Slättö LSS II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
15 |
|
| AB |
Slättö LSS MidCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 332 |
|
Slättö LSS MidCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 332 |
|
| AB |
Slättö LSS MidCo Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 366 |
|
Slättö LSS MidCo Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 366 |
|
| AB |
Slättö LSS MidCo Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−13 244 |
|
Slättö LSS MidCo Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−13 244 |
|
| AB |
Slättö Luleå MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Luleå MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Norrtälje Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
141 |
|
Slättö Norrtälje Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
141 |
|
| AB |
Slättö Norrtälje Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
56 |
|
Slättö Norrtälje Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
56 |
|
| AB |
Slättö NYAB 21 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 226 |
|
Slättö NYAB 21 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 226 |
|
| AB |
Slättö NYAB 22 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−35 |
|
Slättö NYAB 22 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−35 |
|
| AB |
Slättö NYAB 23 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Slättö NYAB 23 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö NYAB 24 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−45 |
|
Slättö NYAB 24 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−45 |
|
| AB |
Slättö Nybrofast Samariten AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Fusion
|
2025 |
22 003 |
6 795 |
|
Slättö Nybrofast Samariten AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 003 |
| Vinst |
6 795 |
|
| AB |
Slättö Nybrofast Samariten Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Nybrofast Samariten Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Nybrofast Samariten MergeCo AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Slättö Nybrofast Samariten MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
38 390 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
38 390 |
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−293 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−293 |
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
701 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
701 |
|
| AB |
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
85 |
|
Slättö Omsorgsfastigheter PropCo II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
85 |
|
| AB |
Slättö PU 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
25 965 |
|
Slättö PU 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
25 965 |
|
| AB |
Slättö PU 11 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 206 |
|
Slättö PU 11 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 206 |
|
| AB |
Slättö PU 12 Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 007 |
|
Slättö PU 12 Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 007 |
|
| AB |
Slättö PU 13 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
65 |
|
Slättö PU 13 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
65 |
|
| AB |
Slättö PU 16 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 864 |
|
Slättö PU 16 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 864 |
|
| AB |
Slättö PU 17 Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−31 |
|
Slättö PU 17 Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−31 |
|
| AB |
Slättö PU 18 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
2 |
−531 |
|
Slättö PU 18 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 |
| Vinst |
−531 |
|
| AB |
Slättö PU 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−88 |
|
Slättö PU 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−88 |
|
| AB |
Slättö PU 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 398 |
|
Slättö PU 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 398 |
|
| AB |
Slättö PU 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
307 |
|
Slättö PU 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
307 |
|
| AB |
Slättö PU 7 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
29 |
|
Slättö PU 7 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
29 |
|
| AB |
Slättö PU Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−13 973 |
|
Slättö PU Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−13 973 |
|
| AB |
Slättö Sam Alingsås 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 770 |
|
Slättö Sam Alingsås 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 770 |
|
| AB |
Slättö Sam Alingsås 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−73 |
|
Slättö Sam Alingsås 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−73 |
|
| AB |
Slättö Sam Bergvreten 1:19 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
2 034 |
−902 |
|
Slättö Sam Bergvreten 1:19 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 034 |
| Vinst |
−902 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 290 |
|
Slättö Sam Borås 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 290 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
81 |
|
Slättö Sam Borås 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
81 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−751 |
|
Slättö Sam Borås 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−751 |
|
| AB |
Slättö Sam Borås 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−732 |
|
Slättö Sam Borås 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−732 |
|
| AB |
Slättö Sam Bronsåldern 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 822 |
−2 086 |
|
Slättö Sam Bronsåldern 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 822 |
| Vinst |
−2 086 |
|
| AB |
Slättö Sam Chokladhjulet 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 365 |
−1 135 |
|
Slättö Sam Chokladhjulet 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 365 |
| Vinst |
−1 135 |
|
| AB |
Slättö Sam Doktorn 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 732 |
−1 616 |
|
Slättö Sam Doktorn 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 732 |
| Vinst |
−1 616 |
|
| AB |
Slättö Sam Fjällhavren 3&4 och Påskliljan 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
2 517 |
−17 280 |
|
Slättö Sam Fjällhavren 3&4 och Påskliljan 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 517 |
| Vinst |
−17 280 |
|
| AB |
Slättö Sam Förvärv Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
77 |
|
Slättö Sam Förvärv Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
77 |
|
| AB |
Slättö Sam Förvärv Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
77 |
|
Slättö Sam Förvärv Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
77 |
|
| AB |
Slättö Sam Gylleby 1:22 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
7 702 |
−438 |
|
Slättö Sam Gylleby 1:22 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 702 |
| Vinst |
−438 |
|
| AB |
Slättö Sam Joneberg 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 221 |
−1 750 |
|
Slättö Sam Joneberg 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 221 |
| Vinst |
−1 750 |
|
| AB |
Slättö Sam Kassakvittot 3 och 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 176 |
−480 |
|
Slättö Sam Kassakvittot 3 och 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 176 |
| Vinst |
−480 |
|
| AB |
Slättö Sam Köpstaden 6:29 och 6:30 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 212 |
−2 133 |
|
Slättö Sam Köpstaden 6:29 och 6:30 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 212 |
| Vinst |
−2 133 |
|
| AB |
Slättö Sam LSS/HVB Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−168 |
|
Slättö Sam LSS/HVB Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−168 |
|
| AB |
Slättö Sam Medicinaren 22 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
21 080 |
−30 506 |
|
Slättö Sam Medicinaren 22 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 080 |
| Vinst |
−30 506 |
|
| AB |
Slättö Sam Odenslunda 1:653 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 977 |
−331 |
|
Slättö Sam Odenslunda 1:653 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 977 |
| Vinst |
−331 |
|
| AB |
Slättö Sam Oxelbergen 1:5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
8 146 |
1 377 |
|
Slättö Sam Oxelbergen 1:5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 146 |
| Vinst |
1 377 |
|
| AB |
Slättö Sam Seniorboende Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 065 |
|
Slättö Sam Seniorboende Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 065 |
|
| AB |
Slättö Sam Seniorboende Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 845 |
|
Slättö Sam Seniorboende Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 845 |
|
| AB |
Slättö Sam Sjökarby 1:5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 928 |
−54 |
|
Slättö Sam Sjökarby 1:5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 928 |
| Vinst |
−54 |
|
| AB |
Slättö Sam Skola Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−497 |
|
Slättö Sam Skola Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−497 |
|
| AB |
Slättö Sam Skolsta 10:20 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 596 |
−304 |
|
Slättö Sam Skolsta 10:20 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 596 |
| Vinst |
−304 |
|
| AB |
Slättö Sam Skörden 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
13 553 |
−7 256 |
|
Slättö Sam Skörden 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 553 |
| Vinst |
−7 256 |
|
| AB |
Slättö Sam Smedby 19:291 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
17 621 |
−2 044 |
|
Slättö Sam Smedby 19:291 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
17 621 |
| Vinst |
−2 044 |
|
| AB |
Slättö Sam Snickaren 8 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 409 |
−957 |
|
Slättö Sam Snickaren 8 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 409 |
| Vinst |
−957 |
|
| AB |
Slättö Sam Tråsättra 1:879 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 587 |
−377 |
|
Slättö Sam Tråsättra 1:879 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 587 |
| Vinst |
−377 |
|
| AB |
Slättö Sam Tuna 3:182 Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
12 214 |
−3 878 |
|
Slättö Sam Tuna 3:182 Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 214 |
| Vinst |
−3 878 |
|
| AB |
Slättö Sam Vatthagen 1:110 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 537 |
−1 181 |
|
Slättö Sam Vatthagen 1:110 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 537 |
| Vinst |
−1 181 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 807 |
|
Slättö Sam Äldreboende Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 807 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
15 371 |
|
Slättö Sam Äldreboende Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
15 371 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−9 705 |
|
Slättö Sam Äldreboende Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−9 705 |
|
| AB |
Slättö Sam Äldreboende/HVB AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 137 |
|
Slättö Sam Äldreboende/HVB AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 137 |
|
| AB |
Slättö Sam Öland 2 Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
23 322 |
−5 370 |
|
Slättö Sam Öland 2 Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 322 |
| Vinst |
−5 370 |
|
| AB |
Slättö Samfastigheter HoldCo AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−41 007 |
|
Slättö Samfastigheter HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−41 007 |
|
| AB |
Slättö SD4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−25 |
|
Slättö SD4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−25 |
|
| AB |
Slättö Senap Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
6 |
780 |
|
Slättö Senap Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 |
| Vinst |
780 |
|
| AB |
Slättö Strawberry 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
61 |
|
Slättö Strawberry 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
61 |
|
| AB |
Slättö Strawberry Falkenberg AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
50 |
|
Slättö Strawberry Falkenberg AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
50 |
|
| AB |
Slättö Strawberry JV AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 058 |
|
Slättö Strawberry JV AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 058 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−335 |
|
Slättö Sveaviken Bostad 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−335 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−11 284 |
|
Slättö Sveaviken Bostad 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 284 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 056 |
|
Slättö Sveaviken Bostad 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 056 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 592 |
|
Slättö Sveaviken Bostad 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 592 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−83 |
|
Slättö Sveaviken Bostad 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−83 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−26 114 |
|
Slättö Sveaviken Bostad AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−26 114 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−832 |
|
Slättö Sveaviken Bostad Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−832 |
|
| AB |
Slättö Sveaviken Bostad Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 748 |
|
Slättö Sveaviken Bostad Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 748 |
|
| AB |
Slättö Tältet AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Slättö Tältet AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö Utvecklingsservice AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Slättö Utvecklingsservice AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö VA Bostadsrätter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Slättö VA Bostadsrätter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö VAI Partners AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
431 |
|
Slättö VAI Partners AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
431 |
|
| AB |
Slättö VAII Bob AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−11 |
|
Slättö VAII Bob AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 |
|
| AB |
Slättö VAII Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
47 801 |
|
Slättö VAII Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
47 801 |
|
| AB |
Slättö VAII Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−794 |
|
Slättö VAII Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−794 |
|
| AB |
Slättö VAII Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
60 |
|
Slättö VAII Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
60 |
|
| AB |
Slättö VAII Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
15 565 |
|
Slättö VAII Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
15 565 |
|
| AB |
Slättö VAII Hotel Invest Finland 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAII Hotel Invest Finland 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö VAII Hotel Invest Finland AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAII Hotel Invest Finland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö VAII Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−122 |
|
Slättö VAII Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−122 |
|
| AB |
Slättö VAII InvestCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−34 |
|
Slättö VAII InvestCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−34 |
|
| AB |
Slättö VAII NYAB 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Slättö VAII NYAB 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö VAII Partners AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−34 |
|
Slättö VAII Partners AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−34 |
|
| AB |
Slättö VAIII Denmark HoldCo 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAIII Denmark HoldCo 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö VAIII Denmark HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−37 |
|
Slättö VAIII Denmark HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−37 |
|
| AB |
Slättö VAIII FC AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−510 |
|
Slättö VAIII FC AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−510 |
|
| AB |
Slättö VAIII Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−453 |
|
Slättö VAIII Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−453 |
|
| AB |
Slättö VAIII InvestCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−34 |
|
Slättö VAIII InvestCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−34 |
|
| AB |
Slättö VAIII NYAB 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAIII NYAB 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö VAIII Partners AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−33 |
|
Slättö VAIII Partners AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−33 |
|
| AB |
Slättö VAIII Sweden Residential 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAIII Sweden Residential 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö VAIII Sweden Residential 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
25 923 |
|
Slättö VAIII Sweden Residential 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
25 923 |
|
| AB |
Slättö VAIII Sweden Residential 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−139 |
|
Slättö VAIII Sweden Residential 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−139 |
|
| AB |
Slättö VAIII Sweden Residential 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−719 |
|
Slättö VAIII Sweden Residential 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−719 |
|
| AB |
Slättö VAIII Sweden Residential HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAIII Sweden Residential HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö VAIII Sweden Social Infra HoldCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö VAIII Sweden Social Infra HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Valfisken Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 579 |
|
Slättö Valfisken Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 579 |
|
| AB |
Slättö Vallentuna Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
9 438 |
−3 940 |
|
Slättö Vallentuna Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 438 |
| Vinst |
−3 940 |
|
| AB |
Slättö Vallentuna Holdco AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Vallentuna Holdco AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Vallentuna Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
86 |
0 |
|
Slättö Vallentuna Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
86 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö Vallentuna ProjectCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Slättö Vallentuna ProjectCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Slättö Value Add I AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 448 |
−44 961 |
|
Slättö Value Add I AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 448 |
| Vinst |
−44 961 |
|
| AB |
Slättö Value Add II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
25 |
−5 500 |
|
Slättö Value Add II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 |
| Vinst |
−5 500 |
|
| AB |
Slättö Value Add III AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−77 059 |
|
Slättö Value Add III AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−77 059 |
|
| AB |
Slättö VII DTH 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
71 088 |
|
Slättö VII DTH 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
71 088 |
|
| AB |
Slättö VII Holding 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−13 792 |
|
Slättö VII Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−13 792 |
|
| AB |
Slättö VII Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
39 035 |
|
Slättö VII Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
39 035 |
|
| AB |
Slättö VII Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
20 478 |
|
Slättö VII Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
20 478 |
|
| AB |
Slättö VII Holding 4 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
443 |
|
Slättö VII Holding 4 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
443 |
|
| AB |
Slättö VII Holding 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Slättö VII Holding 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Slättö VII Holding 6 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
55 977 |
|
Slättö VII Holding 6 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
55 977 |
|
| AB |
Slättö VII Medlem 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
301 |
|
Slättö VII Medlem 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
301 |
|
| AB |
Slättö VII Medlem 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
48 |
|
Slättö VII Medlem 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
48 |
|
| AB |
Slättö VII Medlem 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
331 |
|
Slättö VII Medlem 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
331 |
|
| AB |
Slättö VII Project Development AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 380 |
|
Slättö VII Project Development AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 380 |
|
| AB |
Solnavägen Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 858 |
|
Solnavägen Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 858 |
|
| AB |
Stationshuset i Rinkabyholm AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 091 |
−104 |
|
Stationshuset i Rinkabyholm AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 091 |
| Vinst |
−104 |
|
| AB |
Stockrosen Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−31 |
|
Stockrosen Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−31 |
|
| AB |
Strömbrytaren AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 044 |
|
Strömbrytaren AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 044 |
|
| AB |
SVII LB 1 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−33 |
|
SVII LB 1 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−33 |
|
| AB |
SVII LB 2 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 455 |
|
SVII LB 2 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 455 |
|
| AB |
T9 Nynäshamn AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
8 208 |
−1 592 |
|
T9 Nynäshamn AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 208 |
| Vinst |
−1 592 |
|
| AB |
Tallbohov Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 020 |
|
Tallbohov Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 020 |
|
| AB |
Tallbohov Järfälla Jakobsberg 18:38 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
2 391 |
−13 300 |
|
Tallbohov Järfälla Jakobsberg 18:38 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 391 |
| Vinst |
−13 300 |
|
| AB |
Tallbohov Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
113 |
61 |
|
Tallbohov Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
113 |
| Vinst |
61 |
|
| AB |
Tenräj Project Development AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 869 |
|
Tenräj Project Development AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 869 |
|
| AB |
Tibble Hyresrätter 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
72 |
|
Tibble Hyresrätter 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
72 |
|
| AB |
Torghusen Holding i Uppsala AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
89 |
|
Torghusen Holding i Uppsala AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
89 |
|
| AB |
V-verket Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
779 |
22 |
|
V-verket Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
779 |
| Vinst |
22 |
|
| AB |
VAIII Bostad Stockholm AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
VAIII Bostad Stockholm AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Vault SPV 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
159 467 |
|
Vault SPV 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
159 467 |
|
| AB |
VS Pildammen Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 975 |
|
VS Pildammen Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 975 |
|
| AB |
Vårdkasen 1:5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 769 |
3 196 |
|
Vårdkasen 1:5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 769 |
| Vinst |
3 196 |
|
| AB |
Vårdkasen 1:5 MergeCo AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
|
|
|
|
Vårdkasen 1:5 MergeCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Vätet 5 i Norrköping AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
147 |
−920 |
|
Vätet 5 i Norrköping AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
147 |
| Vinst |
−920 |
|
| AB |
Yard Eskilstuna Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
11 550 |
−425 |
|
Yard Eskilstuna Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 550 |
| Vinst |
−425 |
|
| AB |
Yard Eskilstuna Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
202 |
−1 122 |
|
Yard Eskilstuna Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
202 |
| Vinst |
−1 122 |
|
| AB |
Yard Eskilstuna Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
235 |
−171 |
|
Yard Eskilstuna Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
235 |
| Vinst |
−171 |
|
| AB |
Yard Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
643 |
221 007 |
|
Yard Holding 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
643 |
| Vinst |
221 007 |
|
| AB |
Yard Holding 3 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
180 |
−5 161 |
|
Yard Holding 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
180 |
| Vinst |
−5 161 |
|
| AB |
Yard Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 586 |
9 891 |
|
Yard Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 586 |
| Vinst |
9 891 |
|
| AB |
Yard Järfälla Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 470 |
−3 314 |
|
Yard Järfälla Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 470 |
| Vinst |
−3 314 |
|
| AB |
Yard Luleå Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
10 781 |
100 |
|
Yard Luleå Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 781 |
| Vinst |
100 |
|
| AB |
Yard Luleå Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
202 |
−679 |
|
Yard Luleå Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
202 |
| Vinst |
−679 |
|
| AB |
Yard Luleå Parkering AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
544 |
−7 |
|
Yard Luleå Parkering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
544 |
| Vinst |
−7 |
|
| AB |
Yard Valfisken Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
11 348 |
1 323 |
|
Yard Valfisken Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 348 |
| Vinst |
1 323 |
|
| AB |
Yard Valfisken Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
180 |
−76 |
|
Yard Valfisken Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
180 |
| Vinst |
−76 |
|
| AB |
Yard Örebro Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
17 017 |
736 |
|
Yard Örebro Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
17 017 |
| Vinst |
736 |
|
| AB |
Yard Örebro Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
202 |
−1 013 |
|
Yard Örebro Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
202 |
| Vinst |
−1 013 |
|
| AB |
Yard Örebro Parkering Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
802 |
0 |
|
Yard Örebro Parkering Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
802 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Yard Östersund Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
202 |
−2 035 |
|
Yard Östersund Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
202 |
| Vinst |
−2 035 |
|
| AB |
Yard Östersund Söder Fastighets AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
19 557 |
1 829 |
|
Yard Östersund Söder Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 557 |
| Vinst |
1 829 |
|
| AB |
Örebro Segelflygaren AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−30 |
|
Örebro Segelflygaren AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−30 |
|
| AB |
Örnsro trästad 1 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−28 |
|
Örnsro trästad 1 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−28 |
|
| AB |
Örnsro trästad 2 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−31 |
|
Örnsro trästad 2 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−31 |
|