| AB |
Brunzell Business AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
3 840 |
|
Brunzell Business AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 840 |
|
| AB |
Netlight AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 380 |
|
Netlight AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 380 |
|
| AB |
Netlight Consulting AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 207 215 |
189 157 |
|
Netlight Consulting AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 207 215 |
| Vinst |
189 157 |
|
| AB |
Netlight Employees AB (publ)
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
406 |
|
Netlight Employees AB (publ)
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
406 |
|
| AB |
Netlight Holding 2 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 |
|
Netlight Holding 2 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 |
|
| AB |
NL3A Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−101 |
|
NL3A Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−101 |
|
| AB |
NL3B Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−102 |
|
NL3B Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−102 |
|
| AB |
NL4 Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
375 949 |
|
NL4 Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
375 949 |
|
| AB |
NL5A Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
NL5A Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
NL5B Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
NL5B Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
NL6 Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
NL6 Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Smauet AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
13 |
|
Smauet AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 |
|