| AB |
Fabrique Stockholm II AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
148 396 |
5 551 |
|
Fabrique Stockholm II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
148 396 |
| Vinst |
5 551 |
|
| AB |
Leva Kungslador AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
3 949 |
290 |
|
Leva Kungslador AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 949 |
| Vinst |
290 |
|
| AB |
Malmagen Förvaltning AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
14 |
|
Malmagen Förvaltning AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
14 |
|
| AB |
Oaxen Krog AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
3 741 |
500 |
|
Oaxen Krog AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 741 |
| Vinst |
500 |
|
| AB |
Personaltornet AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 103 |
82 |
|
Personaltornet AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 103 |
| Vinst |
82 |
|
| AB |
Rute Stenugnsbageri AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
4 306 |
580 |
|
Rute Stenugnsbageri AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 306 |
| Vinst |
580 |
|
| AB |
Santo da Roma AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
5 971 |
−11 134 |
|
Santo da Roma AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 971 |
| Vinst |
−11 134 |
|
| AB |
Second Cousin AB
|
Verklig Huvudman |
|
Konkurs
|
2023 |
11 131 |
−55 |
|
Second Cousin AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Konkurs
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
11 131 |
| Vinst |
−55 |
|
| AB |
Sockerkringlan AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
483 |
13 647 |
|
Sockerkringlan AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
483 |
| Vinst |
13 647 |
|
| AB |
The Cousins AB
|
Verklig Huvudman |
|
Konkurs
|
2023 |
18 519 |
−5 966 |
|
The Cousins AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Konkurs
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
18 519 |
| Vinst |
−5 966 |
|