| AB |
A Måleri & Golv i Uppland AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
23 271 |
760 |
|
A Måleri & Golv i Uppland AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 271 |
| Vinst |
760 |
|
| AB |
AB Sture Larssons Måleri
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
33 208 |
1 217 |
|
AB Sture Larssons Måleri
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 208 |
| Vinst |
1 217 |
|
| AB |
Alvesta 14:28 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 841 |
337 |
|
Alvesta 14:28 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 841 |
| Vinst |
337 |
|
| AB |
Anläggarna i Kalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
54 332 |
307 |
|
Anläggarna i Kalmar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
54 332 |
| Vinst |
307 |
|
| AB |
Asfalt & Stenkontroll i Skillingaryd AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
5 201 |
264 |
|
Asfalt & Stenkontroll i Skillingaryd AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 201 |
| Vinst |
264 |
|
| AB |
Bengt Stenberg Måleri i Jönköping Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
32 479 |
5 |
|
Bengt Stenberg Måleri i Jönköping Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 479 |
| Vinst |
5 |
|
| AB |
Bengt Stenberg Måleri i Östhammar Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
15 003 |
140 |
|
Bengt Stenberg Måleri i Östhammar Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 003 |
| Vinst |
140 |
|
| AB |
Betongbolaget Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
16 001 |
1 410 |
|
Betongbolaget Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 001 |
| Vinst |
1 410 |
|
| AB |
Borgholm Gripen 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
28 |
28 |
|
Borgholm Gripen 3 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 |
| Vinst |
28 |
|
| AB |
BPK Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
6 210 |
426 |
|
BPK Fastighets AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 210 |
| Vinst |
426 |
|
| AB |
Card Network Solutions Europe AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2026 |
37 647 |
1 620 |
|
Card Network Solutions Europe AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
37 647 |
| Vinst |
1 620 |
|
| AB |
CH Fastigheter i Växjö Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 116 |
94 |
|
CH Fastigheter i Växjö Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 116 |
| Vinst |
94 |
|
| AB |
Climate Recovery Ind AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Konkurs
|
2023 |
6 464 |
−18 133 |
|
Climate Recovery Ind AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Konkurs
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
6 464 |
| Vinst |
−18 133 |
|
| AB |
DA Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
421 |
|
DA Förvaltning AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
421 |
|
| AB |
DCC Energi Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
22 609 |
|
DCC Energi Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
22 609 |
|
| AB |
DLA Agro Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
1 027 825 |
214 |
|
DLA Agro Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 027 825 |
| Vinst |
214 |
|
| AB |
EA Utveckling Västerås AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
4 176 |
1 040 |
|
EA Utveckling Västerås AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 176 |
| Vinst |
1 040 |
|
| AB |
EFG Calmarsund AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
122 004 |
|
EFG Calmarsund AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
122 004 |
|
| AB |
Elcowire AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
12 837 605 |
107 756 |
|
Elcowire AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 837 605 |
| Vinst |
107 756 |
|
| AB |
Elcowire Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Elcowire Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Entreprenad Aktiebolag STELE Förvaltning
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
1 382 |
1 656 |
|
Entreprenad Aktiebolag STELE Förvaltning
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 382 |
| Vinst |
1 656 |
|
| AB |
Entreprenad Aktiebolaget Stele
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
61 604 |
1 955 |
|
Entreprenad Aktiebolaget Stele
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
61 604 |
| Vinst |
1 955 |
|
| AB |
Eriksson och Ahlqvist AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
12 554 |
14 548 |
|
Eriksson och Ahlqvist AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 554 |
| Vinst |
14 548 |
|
| AB |
Eriksson och Ahlqvist Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
14 433 |
107 |
|
Eriksson och Ahlqvist Fastigheter AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 433 |
| Vinst |
107 |
|
| AB |
FAMAX Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
12 150 |
28 585 |
|
FAMAX Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 150 |
| Vinst |
28 585 |
|
| AB |
Fastighetsbolaget Vasatomten AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
7 248 |
1 695 |
|
Fastighetsbolaget Vasatomten AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 248 |
| Vinst |
1 695 |
|
| AB |
Finnvedens Bil AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2025 |
1 254 054 |
997 |
|
Finnvedens Bil AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 254 054 |
| Vinst |
997 |
|
| AB |
Finnvedens Lastvagnar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 657 466 |
83 475 |
|
Finnvedens Lastvagnar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 657 466 |
| Vinst |
83 475 |
|
| AB |
Forbus Holding Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 757 |
|
Forbus Holding Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 757 |
|
| AB |
Forgraf Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 478 |
|
Forgraf Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 478 |
|
| AB |
FuturePedia AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 050 |
|
FuturePedia AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 050 |
|
| AB |
Gerdmans Inredningar Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
354 447 |
−139 770 |
|
Gerdmans Inredningar Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
354 447 |
| Vinst |
−139 770 |
|
| AB |
GoJo Advokatbyrå AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 261 |
772 |
|
GoJo Advokatbyrå AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 261 |
| Vinst |
772 |
|
| AB |
Golv & Miljö i Ekängen AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
10 109 |
3 |
|
Golv & Miljö i Ekängen AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 109 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Grenåli i Kalmar AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
340 |
382 |
|
Grenåli i Kalmar AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
340 |
| Vinst |
382 |
|
| AB |
Gullins Måleri och Golv AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
37 458 |
516 |
|
Gullins Måleri och Golv AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
37 458 |
| Vinst |
516 |
|
| AB |
Hagblomgruppen AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
18 738 |
13 936 |
|
Hagblomgruppen AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 738 |
| Vinst |
13 936 |
|
| AB |
Hagblomgruppen Förvaltnings AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
13 904 |
|
Hagblomgruppen Förvaltnings AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 904 |
|
| AB |
Hagbloms Färghandel Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
28 146 |
6 |
|
Hagbloms Färghandel Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 146 |
| Vinst |
6 |
|
| AB |
Hagbloms Golv AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
53 177 |
1 |
|
Hagbloms Golv AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
53 177 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Hagbloms Golv i Växjö AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
298 |
770 |
|
Hagbloms Golv i Växjö AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
298 |
| Vinst |
770 |
|
| AB |
Hagbloms Lackering AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 683 |
3 |
|
Hagbloms Lackering AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 683 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Hagbloms Marint Måleri AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
180 |
1 |
|
Hagbloms Marint Måleri AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
180 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Hagbloms Måleri Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
24 601 |
217 |
|
Hagbloms Måleri Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 601 |
| Vinst |
217 |
|
| AB |
Hagbloms Måleri i Kalmar Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
51 434 |
4 |
|
Hagbloms Måleri i Kalmar Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
51 434 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
Hagbloms Måleri i Skaraborg AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
18 164 |
1 447 |
|
Hagbloms Måleri i Skaraborg AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 164 |
| Vinst |
1 447 |
|
| AB |
Hagbloms Tak & Fasadtvätt AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 167 |
0 |
|
Hagbloms Tak & Fasadtvätt AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 167 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Hagbloms Uthyrning AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Hagbloms Uthyrning AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Han sa Active Meeting AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 974 |
−1 933 |
|
Han sa Active Meeting AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 974 |
| Vinst |
−1 933 |
|
| AB |
Han sa Bygg AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
332 174 |
9 972 |
|
Han sa Bygg AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
332 174 |
| Vinst |
9 972 |
|
| AB |
Han sa Bygg Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
11 781 |
|
Han sa Bygg Förvaltning AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
11 781 |
|
| AB |
Han sa Bygg Invest 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 |
|
Han sa Bygg Invest 2 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Han sa Bygg Invest 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
7 |
|
Han sa Bygg Invest 3 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Han sa Bygg Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 673 |
|
Han sa Bygg Invest AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 673 |
|
| AB |
Han sa Bygg Maskin AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
10 616 |
135 |
|
Han sa Bygg Maskin AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 616 |
| Vinst |
135 |
|
| AB |
Han sa Byggservice AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
216 338 |
5 284 |
|
Han sa Byggservice AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
216 338 |
| Vinst |
5 284 |
|
| AB |
Han sa Fastigheter Emmaboda AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
336 |
−1 |
|
Han sa Fastigheter Emmaboda AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
336 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Han sa Fastigheter Karlskrona AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
7 |
|
Han sa Fastigheter Karlskrona AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Handelshuset P&E AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
4 337 |
193 |
|
Handelshuset P&E AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 337 |
| Vinst |
193 |
|
| AB |
Harryssons Golv och Måleri AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
23 437 |
358 |
|
Harryssons Golv och Måleri AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 437 |
| Vinst |
358 |
|
| AB |
Hatstore World AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
414 732 |
4 103 |
|
Hatstore World AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
414 732 |
| Vinst |
4 103 |
|
| AB |
HELOA fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 869 |
−304 |
|
HELOA fastighets AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 869 |
| Vinst |
−304 |
|
| AB |
Herb. Hagblom Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
67 961 |
284 |
|
Herb. Hagblom Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
67 961 |
| Vinst |
284 |
|
| AB |
HF Motorn 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 322 |
−724 |
|
HF Motorn 2 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 322 |
| Vinst |
−724 |
|
| AB |
HF Motorn 8 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 122 |
157 |
|
HF Motorn 8 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 122 |
| Vinst |
157 |
|
| AB |
HF Trekanten AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
HF Trekanten AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
HG 1923 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
79 |
|
HG 1923 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
79 |
|
| AB |
HG Fastigheter i Kalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
4 395 |
0 |
|
HG Fastigheter i Kalmar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 395 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Hörle Wire AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
218 155 |
179 |
|
Hörle Wire AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
218 155 |
| Vinst |
179 |
|
| AB |
Hörle Wire Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
10 304 |
716 |
|
Hörle Wire Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 304 |
| Vinst |
716 |
|
| AB |
Industri Aktiebolaget Forbus
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
494 |
1 492 |
|
Industri Aktiebolaget Forbus
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
494 |
| Vinst |
1 492 |
|
| AB |
Inquinova AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
3 329 |
−2 200 |
|
Inquinova AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 329 |
| Vinst |
−2 200 |
|
| AB |
Ipsen Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
540 |
5 853 |
|
Ipsen Invest AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
540 |
| Vinst |
5 853 |
|
| AB |
J L Bilar i Kalmar Service AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
15 627 |
348 |
|
J L Bilar i Kalmar Service AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 627 |
| Vinst |
348 |
|
| AB |
J.L. Bilar i Kalmar Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
188 780 |
9 964 |
|
J.L. Bilar i Kalmar Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
188 780 |
| Vinst |
9 964 |
|
| AB |
Jämshögs Måleri Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
5 782 |
133 |
|
Jämshögs Måleri Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 782 |
| Vinst |
133 |
|
| AB |
Kalmar Biogas AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
15 121 |
1 158 |
|
Kalmar Biogas AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 121 |
| Vinst |
1 158 |
|
| AB |
Kalmar Bisonoxen 15 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 939 |
656 |
|
Kalmar Bisonoxen 15 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 939 |
| Vinst |
656 |
|
| AB |
Kalmar Vattenskärning AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
7 687 |
488 |
|
Kalmar Vattenskärning AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 687 |
| Vinst |
488 |
|
| AB |
Kalmarsund Invest Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 501 |
3 744 |
|
Kalmarsund Invest Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 501 |
| Vinst |
3 744 |
|
| AB |
KIKKO AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 461 |
|
KIKKO AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 461 |
|
| AB |
KvarnMolle AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−412 |
|
KvarnMolle AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−412 |
|
| AB |
KvarnMolle Dahlbergs AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 |
|
KvarnMolle Dahlbergs AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 |
|
| AB |
Lackeby Products AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
170 056 |
26 277 |
|
Lackeby Products AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
170 056 |
| Vinst |
26 277 |
|
| AB |
Lasses Bil- och MC-service i Kalmar AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
6 454 |
1 391 |
|
Lasses Bil- och MC-service i Kalmar AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 454 |
| Vinst |
1 391 |
|
| AB |
Liljedahl Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
10 421 |
333 429 |
|
Liljedahl Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 421 |
| Vinst |
333 429 |
|
| AB |
Linnie AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
353 |
3 033 |
|
Linnie AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
353 |
| Vinst |
3 033 |
|
| AB |
Lundblads Golv AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
9 236 |
194 |
|
Lundblads Golv AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 236 |
| Vinst |
194 |
|
| AB |
Lundblads Golv i Västervik AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
20 905 |
0 |
|
Lundblads Golv i Västervik AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 905 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Lundblads Måleri Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
26 211 |
183 |
|
Lundblads Måleri Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
26 211 |
| Vinst |
183 |
|
| AB |
Maskin Öst AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Konkurs
|
2019 |
69 078 |
−5 377 |
|
Maskin Öst AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Konkurs
|
| Bokslut |
2019 |
| Omsättning |
69 078 |
| Vinst |
−5 377 |
|
| AB |
MEA Förskola i Kalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
5 136 |
259 |
|
MEA Förskola i Kalmar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 136 |
| Vinst |
259 |
|
| AB |
MEPOL AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
516 |
8 878 |
|
MEPOL AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
516 |
| Vinst |
8 878 |
|
| AB |
MG Property AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 505 |
16 |
|
MG Property AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 505 |
| Vinst |
16 |
|
| AB |
MG Property Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−990 |
|
MG Property Invest AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−990 |
|
| AB |
Miljödata i Karlskrona Aktiebolag
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
58 743 |
8 139 |
|
Miljödata i Karlskrona Aktiebolag
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
58 743 |
| Vinst |
8 139 |
|
| AB |
Molins Fastighetsutveckling Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−17 |
|
Molins Fastighetsutveckling Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−17 |
|
| AB |
Molins Förvaltning i Kalmar Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
35 903 |
49 |
|
Molins Förvaltning i Kalmar Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
35 903 |
| Vinst |
49 |
|
| AB |
Molins Helgen 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
1 237 |
7 |
|
Molins Helgen 1 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 237 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Molins Lokaler AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 299 |
5 068 |
|
Molins Lokaler AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 299 |
| Vinst |
5 068 |
|
| AB |
Molins Spannlandet AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
644 |
7 |
|
Molins Spannlandet AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
644 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Molins Videt i Kalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2024 |
2 553 |
22 |
|
Molins Videt i Kalmar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 553 |
| Vinst |
22 |
|
| AB |
More Biogas Drift Småland AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
8 991 |
220 |
|
More Biogas Drift Småland AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 991 |
| Vinst |
220 |
|
| AB |
More Biogas Småland AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
53 054 |
6 109 |
|
More Biogas Småland AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
53 054 |
| Vinst |
6 109 |
|
| AB |
MPG Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
5 936 |
−3 289 |
|
MPG Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 936 |
| Vinst |
−3 289 |
|
| AB |
MPT Sweden Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
32 885 |
−145 |
|
MPT Sweden Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 885 |
| Vinst |
−145 |
|
| AB |
MRT System AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
386 |
−1 171 |
|
MRT System AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
386 |
| Vinst |
−1 171 |
|
| AB |
My i Kalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
5 282 |
|
My i Kalmar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 282 |
|
| AB |
Måleribolaget i Karlshamn AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
7 177 |
151 |
|
Måleribolaget i Karlshamn AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 177 |
| Vinst |
151 |
|
| AB |
Måleribolaget i Östergötland AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
37 176 |
145 |
|
Måleribolaget i Östergötland AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
37 176 |
| Vinst |
145 |
|
| AB |
NMB Måleribolag i Norrköping AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
13 036 |
1 |
|
NMB Måleribolag i Norrköping AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 036 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Nordanå Transport Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
259 |
123 |
|
Nordanå Transport Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
259 |
| Vinst |
123 |
|
| AB |
Nordic Stream AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
28 753 |
−456 |
|
Nordic Stream AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 753 |
| Vinst |
−456 |
|
| AB |
Norrstävlö Gård Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
69 142 |
4 345 |
|
Norrstävlö Gård Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
69 142 |
| Vinst |
4 345 |
|
| AB |
Optimera Detaljhandel AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
726 618 |
32 218 |
|
Optimera Detaljhandel AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
726 618 |
| Vinst |
32 218 |
|
| AB |
OTAB-gruppen AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
507 |
−592 |
|
OTAB-gruppen AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
507 |
| Vinst |
−592 |
|
| AB |
Persona Grata Informationssystem Aktiebolag
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 |
|
Persona Grata Informationssystem Aktiebolag
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 |
|
| AB |
Pontuz Löfgren AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
30 928 |
4 180 |
|
Pontuz Löfgren AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
30 928 |
| Vinst |
4 180 |
|
| AB |
Prospecta Fastighetskapital AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 649 |
32 |
|
Prospecta Fastighetskapital AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 649 |
| Vinst |
32 |
|
| AB |
Prospecta Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
76 |
4 975 |
|
Prospecta Förvaltning AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
76 |
| Vinst |
4 975 |
|
| AB |
Qstar Försäljning Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2026 |
6 102 775 |
83 930 |
|
Qstar Försäljning Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
6 102 775 |
| Vinst |
83 930 |
|
| AB |
Ragn-Sellsföretagen AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
65 452 |
51 633 |
|
Ragn-Sellsföretagen AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
65 452 |
| Vinst |
51 633 |
|
| AB |
Real Rail Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Real Rail Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Recharge Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
79 139 |
−86 785 |
|
Recharge Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
79 139 |
| Vinst |
−86 785 |
|
| AB |
Rendelen 200 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
5 755 |
|
Rendelen 200 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 755 |
|
| AB |
Runelandhs Försäljnings Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
125 066 |
3 719 |
|
Runelandhs Försäljnings Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
125 066 |
| Vinst |
3 719 |
|
| AB |
Ryssebacken Fastighets Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
12 370 |
1 782 |
|
Ryssebacken Fastighets Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 370 |
| Vinst |
1 782 |
|
| AB |
Samskip AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
59 046 |
4 066 |
|
Samskip AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
59 046 |
| Vinst |
4 066 |
|
| AB |
Samskip Multimodal AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
406 527 |
6 726 |
|
Samskip Multimodal AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
406 527 |
| Vinst |
6 726 |
|
| AB |
Samskip Multimodal Åkeri AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
141 802 |
694 |
|
Samskip Multimodal Åkeri AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
141 802 |
| Vinst |
694 |
|
| AB |
Sandahl Terminals AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
3 323 |
378 |
|
Sandahl Terminals AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 323 |
| Vinst |
378 |
|
| AB |
Sandahls Cargo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
3 550 |
1 175 |
|
Sandahls Cargo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 550 |
| Vinst |
1 175 |
|
| AB |
Sandahls Equipment AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
44 950 |
24 149 |
|
Sandahls Equipment AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
44 950 |
| Vinst |
24 149 |
|
| AB |
Sandahls Express Norrköping AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
5 292 |
−2 |
|
Sandahls Express Norrköping AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 292 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
Sandahls Fulload AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 763 |
2 |
|
Sandahls Fulload AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 763 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Sandahls Grus & Asfalt Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
601 532 |
38 |
|
Sandahls Grus & Asfalt Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
601 532 |
| Vinst |
38 |
|
| AB |
Sandahls Logistik AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 618 396 |
8 181 |
|
Sandahls Logistik AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 618 396 |
| Vinst |
8 181 |
|
| AB |
Sandahls Specialbetong AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
13 381 |
434 |
|
Sandahls Specialbetong AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 381 |
| Vinst |
434 |
|
| AB |
Sandahls Transport & Miljö AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
210 159 |
26 |
|
Sandahls Transport & Miljö AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
210 159 |
| Vinst |
26 |
|
| AB |
Sandahls Vårgårda AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
298 010 |
7 737 |
|
Sandahls Vårgårda AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
298 010 |
| Vinst |
7 737 |
|
| AB |
Sandahls Warehouse Gryttje AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
9 |
|
Sandahls Warehouse Gryttje AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 |
|
| AB |
Sandahls Warehouse Limmared AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
13 432 |
87 |
|
Sandahls Warehouse Limmared AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 432 |
| Vinst |
87 |
|
| AB |
Sandahlsbolagen Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
51 188 |
12 046 |
|
Sandahlsbolagen Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
51 188 |
| Vinst |
12 046 |
|
| AB |
SEA TEKNIK AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
45 425 |
3 012 |
|
SEA TEKNIK AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
45 425 |
| Vinst |
3 012 |
|
| AB |
Signicat AB
|
Revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
154 565 |
26 677 |
|
Signicat AB
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
154 565 |
| Vinst |
26 677 |
|
| AB |
Skogsmarken i Kalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
11 |
8 |
|
Skogsmarken i Kalmar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 |
| Vinst |
8 |
|
| AB |
SPL Powerlines Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
46 |
−1 365 |
|
SPL Powerlines Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
46 |
| Vinst |
−1 365 |
|
| AB |
StenStures Måleri AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
3 061 |
1 |
|
StenStures Måleri AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 061 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Swedish Agro Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−44 297 |
|
Swedish Agro Holding AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−44 297 |
|
| AB |
Swedish Agro Machinery AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 170 792 |
1 796 |
|
Swedish Agro Machinery AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 170 792 |
| Vinst |
1 796 |
|
| AB |
Swedish Agro Machinery Property AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
8 027 |
−2 156 |
|
Swedish Agro Machinery Property AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 027 |
| Vinst |
−2 156 |
|
| AB |
Swedish DLA Agro AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 054 291 |
−39 706 |
|
Swedish DLA Agro AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 054 291 |
| Vinst |
−39 706 |
|
| AB |
Sävsjö Transport Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
157 865 |
301 |
|
Sävsjö Transport Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
157 865 |
| Vinst |
301 |
|
| AB |
Tage Rejmes Bil Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
86 298 |
46 597 |
|
Tage Rejmes Bil Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
86 298 |
| Vinst |
46 597 |
|
| AB |
Tage Rejmes i Linköping Bil Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2025 |
1 087 911 |
7 097 |
|
Tage Rejmes i Linköping Bil Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 087 911 |
| Vinst |
7 097 |
|
| AB |
Tage Rejmes i Norrköping Bil Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2025 |
876 979 |
6 807 |
|
Tage Rejmes i Norrköping Bil Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
876 979 |
| Vinst |
6 807 |
|
| AB |
Tage Rejmes i Örebro Bilaktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2025 |
1 281 653 |
12 929 |
|
Tage Rejmes i Örebro Bilaktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 281 653 |
| Vinst |
12 929 |
|
| AB |
THL Transportservice Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
69 895 |
1 990 |
|
THL Transportservice Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
69 895 |
| Vinst |
1 990 |
|
| AB |
Tullaren Förvaltning i Värnamo AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
5 547 |
359 |
|
Tullaren Förvaltning i Värnamo AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 547 |
| Vinst |
359 |
|
| AB |
Tågfrakt Produktion Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
53 777 |
3 612 |
|
Tågfrakt Produktion Sverige AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
53 777 |
| Vinst |
3 612 |
|
| AB |
V2E Nordics AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
8 527 |
196 |
|
V2E Nordics AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 527 |
| Vinst |
196 |
|
| AB |
Vilomix Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
171 544 |
8 750 |
|
Vilomix Sweden AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
171 544 |
| Vinst |
8 750 |
|
| AB |
VS-Installation i Kalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
33 589 |
2 067 |
|
VS-Installation i Kalmar AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
33 589 |
| Vinst |
2 067 |
|
| AB |
Wibion AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Wibion AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
WIP, Wireless Independent Provider AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
23 984 |
665 |
|
WIP, Wireless Independent Provider AB (publ)
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
23 984 |
| Vinst |
665 |
|
| AB |
Östra Sönnarslöv Traktorservice Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
302 661 |
−4 532 |
|
Östra Sönnarslöv Traktorservice Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
302 661 |
| Vinst |
−4 532 |
|