| AB |
A-Tooling Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
38 457 |
−289 |
|
A-Tooling Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 457 |
| Vinst |
−289 |
|
| AB |
AGES Falkenberg AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
53 522 |
−6 |
|
AGES Falkenberg AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
53 522 |
| Vinst |
−6 |
|
| AB |
AGES Hörle AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
382 893 |
3 814 |
|
AGES Hörle AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
382 893 |
| Vinst |
3 814 |
|
| AB |
AGES Industri AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
7 639 |
−2 064 |
|
AGES Industri AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 639 |
| Vinst |
−2 064 |
|
| AB |
AGES Kulltorp AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
105 663 |
−204 |
|
AGES Kulltorp AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
105 663 |
| Vinst |
−204 |
|
| AB |
AGES Shared Services AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
16 253 |
−31 |
|
AGES Shared Services AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 253 |
| Vinst |
−31 |
|
| AB |
AGES Värnamo AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
277 162 |
−287 |
|
AGES Värnamo AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
277 162 |
| Vinst |
−287 |
|
| AB |
APM August Pettersson AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
20 116 |
545 |
|
APM August Pettersson AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 116 |
| Vinst |
545 |
|
| AB |
Argynnis Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
22 785 |
−5 540 |
|
Argynnis Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 785 |
| Vinst |
−5 540 |
|
| AB |
Argynnis Handel Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Argynnis Handel Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Binar Industrial Solutions AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 166 |
|
Binar Industrial Solutions AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 166 |
|
| AB |
Binar Iterocon AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
0 |
|
Binar Iterocon AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Binar Solutions AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
60 549 |
−30 |
|
Binar Solutions AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
60 549 |
| Vinst |
−30 |
|
| AB |
Binar Technology AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
8 339 |
197 |
|
Binar Technology AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 339 |
| Vinst |
197 |
|
| AB |
CRHFR Holding och Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
38 |
|
CRHFR Holding och Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
38 |
|
| AB |
Debe Flow Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
368 289 |
2 126 |
|
Debe Flow Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
368 289 |
| Vinst |
2 126 |
|
| AB |
Debe Infra Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
3 898 |
2 |
|
Debe Infra Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 898 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Drying Solution Sweden Holding AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−11 |
|
Drying Solution Sweden Holding AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 |
|
| AB |
EHL Profiles AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
694 |
|
EHL Profiles AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
694 |
|
| AB |
EHL Prolist AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
244 721 |
8 450 |
|
EHL Prolist AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
244 721 |
| Vinst |
8 450 |
|
| AB |
Elke Förvaltning AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
395 |
260 |
|
Elke Förvaltning AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
395 |
| Vinst |
260 |
|
| AB |
Engineering the future i GGVV AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
23 |
0 |
|
Engineering the future i GGVV AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Forneby Fastighets AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
6 387 |
1 667 |
|
Forneby Fastighets AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 387 |
| Vinst |
1 667 |
|
| AB |
Grimslöv Partners AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
2 462 |
0 |
|
Grimslöv Partners AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 462 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Grimslöv Trä & List AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
66 872 |
0 |
|
Grimslöv Trä & List AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
66 872 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Grimslövs Fastighets AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
1 479 |
9 |
|
Grimslövs Fastighets AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 479 |
| Vinst |
9 |
|
| AB |
Hörle Automatic Fastighets Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
3 632 |
−127 |
|
Hörle Automatic Fastighets Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 632 |
| Vinst |
−127 |
|
| AB |
Hörle Automatic Gruppen Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−49 |
|
Hörle Automatic Gruppen Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−49 |
|
| AB |
Inmotec AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
21 955 |
−43 |
|
Inmotec AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 955 |
| Vinst |
−43 |
|
| AB |
Inmotec Fastigheter AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Inmotec Fastigheter AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
IRCON Drying Systems Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
102 388 |
1 286 |
|
IRCON Drying Systems Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
102 388 |
| Vinst |
1 286 |
|
| AB |
ITAB Group Support AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
176 026 |
−8 857 |
|
ITAB Group Support AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
176 026 |
| Vinst |
−8 857 |
|
| AB |
Lexplore AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
5 748 |
−11 737 |
|
Lexplore AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 748 |
| Vinst |
−11 737 |
|
| AB |
Lexplore Nordic AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
13 116 |
5 049 |
|
Lexplore Nordic AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 116 |
| Vinst |
5 049 |
|
| AB |
MagComp AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
9 061 |
2 479 |
|
MagComp AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 061 |
| Vinst |
2 479 |
|
| AB |
Marbäck fastighets AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
1 066 |
6 |
|
Marbäck fastighets AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 066 |
| Vinst |
6 |
|
| AB |
Matsco Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
11 668 |
−361 |
|
Matsco Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 668 |
| Vinst |
−361 |
|
| AB |
MaxiDoor Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2024 |
176 053 |
2 139 |
|
MaxiDoor Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
176 053 |
| Vinst |
2 139 |
|
| AB |
Modulpac Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
307 510 |
22 667 |
|
Modulpac Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
307 510 |
| Vinst |
22 667 |
|
| AB |
Modulpac Montering AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
18 806 |
461 |
|
Modulpac Montering AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 806 |
| Vinst |
461 |
|
| AB |
Nordic Flow Group AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
637 |
|
Nordic Flow Group AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
637 |
|
| AB |
Optolexia AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
693 |
−16 117 |
|
Optolexia AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
693 |
| Vinst |
−16 117 |
|
| AB |
Pemtec AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
138 810 |
−1 095 |
|
Pemtec AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
138 810 |
| Vinst |
−1 095 |
|
| AB |
Pomona-gruppen Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
26 949 |
44 261 |
|
Pomona-gruppen Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
26 949 |
| Vinst |
44 261 |
|
| AB |
Pomona-gruppen Invest AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−90 861 |
|
Pomona-gruppen Invest AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−90 861 |
|
| AB |
Pomona-gruppen Invest II AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−9 251 |
|
Pomona-gruppen Invest II AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−9 251 |
|
| AB |
Pomona-gruppen Invest III AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
289 730 |
|
Pomona-gruppen Invest III AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
289 730 |
|
| AB |
PrimeKey Intressenter AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
PrimeKey Intressenter AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Prolist Nordic AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
41 201 |
−58 |
|
Prolist Nordic AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
41 201 |
| Vinst |
−58 |
|
| AB |
Public Safety Livery Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
Public Safety Livery Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Pure Capital AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
37 |
−363 |
|
Pure Capital AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
37 |
| Vinst |
−363 |
|
| AB |
Scandinavian Critical Infrastructure Protection Group-SCIPG AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−22 |
|
Scandinavian Critical Infrastructure Protection Group-SCIPG AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−22 |
|
| AB |
Sintek Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Sintek Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Sintek Industrial Property Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Sintek Industrial Property Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| HB/KB |
SKINNTICKAN KOMMANDITBOLAG
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
SKINNTICKAN KOMMANDITBOLAG
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Standby Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
136 505 |
−91 |
|
Standby Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
136 505 |
| Vinst |
−91 |
|
| AB |
Standby Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
16 538 |
|
Standby Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
16 538 |
|
| AB |
Suntech Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
0 |
|
Suntech Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
TerraRoc Nordic AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
48 516 |
21 |
|
TerraRoc Nordic AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
48 516 |
| Vinst |
21 |
|
| AB |
TRIAB Tri Innovations Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
36 947 |
−165 |
|
TRIAB Tri Innovations Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
36 947 |
| Vinst |
−165 |
|
| AB |
UB Verktyg Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
15 046 |
−257 |
|
UB Verktyg Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 046 |
| Vinst |
−257 |
|
| AB |
Växjöfabriken Produktions Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
69 824 |
−354 |
|
Växjöfabriken Produktions Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
69 824 |
| Vinst |
−354 |
|
| AB |
Östlings Verktygs AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
22 083 |
−3 757 |
|
Östlings Verktygs AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 083 |
| Vinst |
−3 757 |
|