| AB |
ACE Properties Acquisition A AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−32 035 |
|
ACE Properties Acquisition A AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−32 035 |
|
| AB |
ACE Properties Acquisition I AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
8 |
|
ACE Properties Acquisition I AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
8 |
|
| AB |
ACE Properties Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
120 |
|
ACE Properties Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
120 |
|
| AB |
Advokatfirman Hans Antonson AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 255 |
638 |
|
Advokatfirman Hans Antonson AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 255 |
| Vinst |
638 |
|
| AB |
Advokatfirman Marianne Ramel AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
−1 172 |
−990 |
|
Advokatfirman Marianne Ramel AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
−1 172 |
| Vinst |
−990 |
|
| AB |
AEAZ Bostäder AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 080 |
1 651 |
|
AEAZ Bostäder AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 080 |
| Vinst |
1 651 |
|
| AB |
Alstra Nordic AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2023 |
115 453 |
8 112 |
|
Alstra Nordic AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
115 453 |
| Vinst |
8 112 |
|
| AB |
ANMIRO AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−7 915 |
|
ANMIRO AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 915 |
|
| AB |
Argumentum Advokat AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 036 |
461 |
|
Argumentum Advokat AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 036 |
| Vinst |
461 |
|
| AB |
Argumentum Native Advokat AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 353 |
418 |
|
Argumentum Native Advokat AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 353 |
| Vinst |
418 |
|
| AB |
Besettle Finance AB
|
Revisor |
Konkurs
|
2023 |
182 789 |
−6 777 |
|
Besettle Finance AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
182 789 |
| Vinst |
−6 777 |
|
| AB |
Besettle Group AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
34 824 |
|
Besettle Group AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
34 824 |
|
| AB |
Björkeröds Maskinstation AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
51 964 |
−143 |
|
Björkeröds Maskinstation AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
51 964 |
| Vinst |
−143 |
|
| HB/KB |
Björkhusens Garvaren Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Björkhusens Garvaren Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Blue Cromos Management AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2023 |
539 |
−26 198 |
|
Blue Cromos Management AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
539 |
| Vinst |
−26 198 |
|
| AB |
bsv arkitekter & ingenjörer i Malmö AB
|
Revisor |
Fusion
|
2025 |
33 738 |
2 190 |
|
bsv arkitekter & ingenjörer i Malmö AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 738 |
| Vinst |
2 190 |
|
| HB/KB |
Byalaget Fastighets Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Byalaget Fastighets Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Byggnadsaktiebolaget Gösta Bengtsson
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
93 503 |
−2 434 |
|
Byggnadsaktiebolaget Gösta Bengtsson
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
93 503 |
| Vinst |
−2 434 |
|
| AB |
Börringe Kloster Aktiebolag
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
2025 |
39 028 |
14 |
|
Börringe Kloster Aktiebolag
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
39 028 |
| Vinst |
14 |
|
| AB |
CaanEl Elteknik i Malmö AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
83 509 |
2 538 |
|
CaanEl Elteknik i Malmö AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
83 509 |
| Vinst |
2 538 |
|
| AB |
Civil Construction Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
57 424 |
3 151 |
|
Civil Construction Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
57 424 |
| Vinst |
3 151 |
|
| AB |
Conny Freyers Bygg&Plåt AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
22 115 |
1 628 |
|
Conny Freyers Bygg&Plåt AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 115 |
| Vinst |
1 628 |
|
| AB |
Drivator Equity AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 463 |
5 535 |
|
Drivator Equity AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 463 |
| Vinst |
5 535 |
|
| AB |
Drivator Services AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 491 |
0 |
|
Drivator Services AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 491 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Emera AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
636 |
152 515 |
|
Emera AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
636 |
| Vinst |
152 515 |
|
| AB |
Emera Döbeln AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 977 |
2 422 |
|
Emera Döbeln AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 977 |
| Vinst |
2 422 |
|
| AB |
Emera Gasverket AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 825 |
675 |
|
Emera Gasverket AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 825 |
| Vinst |
675 |
|
| AB |
Emera Pärlan AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
395 |
2 |
|
Emera Pärlan AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
395 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Emera Sandstenen 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
852 |
315 |
|
Emera Sandstenen 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
852 |
| Vinst |
315 |
|
| AB |
Emera Sandstenen 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
494 |
93 |
|
Emera Sandstenen 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
494 |
| Vinst |
93 |
|
| AB |
Emera Åkerbo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Emera Åkerbo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
EnAir Ventilation AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
63 709 |
1 264 |
|
EnAir Ventilation AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
63 709 |
| Vinst |
1 264 |
|
| AB |
Fastighets AB Anderstorpsgården
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
252 |
−160 |
|
Fastighets AB Anderstorpsgården
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
252 |
| Vinst |
−160 |
|
| AB |
Fastighets AB Aurorus
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
48 467 |
−15 834 |
|
Fastighets AB Aurorus
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
48 467 |
| Vinst |
−15 834 |
|
| AB |
Fastighets AB Flogsta
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−17 458 |
|
Fastighets AB Flogsta
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−17 458 |
|
| AB |
Fastighets AB Juvelu
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
41 885 |
−18 647 |
|
Fastighets AB Juvelu
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
41 885 |
| Vinst |
−18 647 |
|
| AB |
Fastighets AB Luleporten
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 841 |
−4 284 |
|
Fastighets AB Luleporten
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 841 |
| Vinst |
−4 284 |
|
| AB |
Fastighets AB Nattkvarteret
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
16 984 |
−2 025 |
|
Fastighets AB Nattkvarteret
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 984 |
| Vinst |
−2 025 |
|
| AB |
Fastighets AB Skemyra
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
15 141 |
−2 278 |
|
Fastighets AB Skemyra
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
15 141 |
| Vinst |
−2 278 |
|
| AB |
Fastighets AB Tegeltorpet
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
17 019 |
−2 745 |
|
Fastighets AB Tegeltorpet
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
17 019 |
| Vinst |
−2 745 |
|
| AB |
Fastighets AB Trädsådden
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
30 968 |
−9 999 |
|
Fastighets AB Trädsådden
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
30 968 |
| Vinst |
−9 999 |
|
| HB/KB |
Fastighetsbolaget Kakelugnen Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Fastighetsbolaget Kakelugnen Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Flogsta Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
170 |
|
Flogsta Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
170 |
|
| AB |
Flogstabostäder AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
163 |
−40 |
|
Flogstabostäder AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
163 |
| Vinst |
−40 |
|
| AB |
Freyer Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 595 |
|
Freyer Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 595 |
|
| AB |
Furulunds Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
50 |
5 473 |
|
Furulunds Förvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
50 |
| Vinst |
5 473 |
|
| AB |
Furulunds Gård Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Furulunds Gård Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Furulunds Jordbruk AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 370 |
10 000 |
|
Furulunds Jordbruk AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 370 |
| Vinst |
10 000 |
|
| HB/KB |
Furulunds Jordbruk Handelsbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Furulunds Jordbruk Handelsbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Förvaltningsaktiebolaget Magnus Stenbock
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
2 058 |
3 |
|
Förvaltningsaktiebolaget Magnus Stenbock
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 058 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Gammelkvarnen Förvaltnings AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 |
|
Gammelkvarnen Förvaltnings AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Glassmedjan Invest AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 |
|
Glassmedjan Invest AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
GLF Genarp AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
115 591 |
4 293 |
|
GLF Genarp AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
115 591 |
| Vinst |
4 293 |
|
| AB |
GLF Pallet Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
4 996 |
|
GLF Pallet Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 996 |
|
| AB |
GLF TRÄAB AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
66 326 |
2 141 |
|
GLF TRÄAB AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
66 326 |
| Vinst |
2 141 |
|
| AB |
Green Furniture Concept AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
85 408 |
6 310 |
|
Green Furniture Concept AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
85 408 |
| Vinst |
6 310 |
|
| AB |
Gripen Betongelement AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
128 451 |
−14 252 |
|
Gripen Betongelement AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
128 451 |
| Vinst |
−14 252 |
|
| AB |
Gösta Bengtsson Bygg Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−9 936 |
|
Gösta Bengtsson Bygg Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−9 936 |
|
| AB |
Habo Golf Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 023 |
1 487 |
|
Habo Golf Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 023 |
| Vinst |
1 487 |
|
| AB |
Hawoc Investment AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
600 |
−1 694 |
|
Hawoc Investment AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
600 |
| Vinst |
−1 694 |
|
| AB |
Heim Kronan 1 i Luleå AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
8 911 |
−3 296 |
|
Heim Kronan 1 i Luleå AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 911 |
| Vinst |
−3 296 |
|
| AB |
Heimorten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 |
−8 451 |
|
Heimorten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 |
| Vinst |
−8 451 |
|
| AB |
Heimstaden Ansvaret AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 612 |
−373 |
|
Heimstaden Ansvaret AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 612 |
| Vinst |
−373 |
|
| AB |
Heimstaden Arlöv AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
27 430 |
−6 677 |
|
Heimstaden Arlöv AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
27 430 |
| Vinst |
−6 677 |
|
| AB |
Heimstaden Astrakanen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−15 574 |
|
Heimstaden Astrakanen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−15 574 |
|
| AB |
Heimstaden Backarna AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 250 |
4 659 |
|
Heimstaden Backarna AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 250 |
| Vinst |
4 659 |
|
| AB |
Heimstaden Banjon AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
15 058 |
−7 711 |
|
Heimstaden Banjon AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
15 058 |
| Vinst |
−7 711 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Beckasinen 10 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Beckasinen 10 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Berga AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
18 563 |
−2 144 |
|
Heimstaden Berga AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
18 563 |
| Vinst |
−2 144 |
|
| AB |
Heimstaden Bergamotten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−7 201 |
|
Heimstaden Bergamotten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 201 |
|
| AB |
Heimstaden Björkhusen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
545 |
−471 |
|
Heimstaden Björkhusen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
545 |
| Vinst |
−471 |
|
| AB |
Heimstaden Björnen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 638 |
535 |
|
Heimstaden Björnen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 638 |
| Vinst |
535 |
|
| AB |
Heimstaden Boken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
715 |
608 |
|
Heimstaden Boken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
715 |
| Vinst |
608 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Bostadsfinansiering AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
897 |
|
Heimstaden Bostad Bostadsfinansiering AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
897 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−62 604 |
|
Heimstaden Bostad Invest 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−62 604 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 16 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−6 218 |
|
Heimstaden Bostad Invest 16 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 218 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 19 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−16 803 |
|
Heimstaden Bostad Invest 19 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−16 803 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 262 |
|
Heimstaden Bostad Invest 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 262 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 20 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
52 703 |
|
Heimstaden Bostad Invest 20 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
52 703 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 21 A AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Bostad Invest 21 A AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 21 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Bostad Invest 21 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−39 833 |
|
Heimstaden Bostad Invest 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−39 833 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−273 758 |
|
Heimstaden Bostad Invest 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−273 758 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 5 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
24 713 |
|
Heimstaden Bostad Invest 5 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
24 713 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 6 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
642 |
|
Heimstaden Bostad Invest 6 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
642 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 7 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−298 367 |
|
Heimstaden Bostad Invest 7 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−298 367 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−96 840 |
|
Heimstaden Bostad Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−96 840 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Marken 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−112 |
|
Heimstaden Bostad Marken 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−112 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Marken 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 256 |
−4 504 |
|
Heimstaden Bostad Marken 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 256 |
| Vinst |
−4 504 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Marken 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 917 |
−5 672 |
|
Heimstaden Bostad Marken 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 917 |
| Vinst |
−5 672 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Parkering AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 822 |
42 |
|
Heimstaden Bostad Parkering AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 822 |
| Vinst |
42 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Portalen 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
5 |
|
Heimstaden Bostad Portalen 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Portalen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 983 |
|
Heimstaden Bostad Portalen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 983 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Skrinet 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
102 |
|
Heimstaden Bostad Skrinet 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
102 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Skrinet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
6 361 |
|
Heimstaden Bostad Skrinet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
6 361 |
|
| AB |
Heimstaden Bostäder AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 346 |
|
Heimstaden Bostäder AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 346 |
|
| AB |
Heimstaden Bostället AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−5 942 |
|
Heimstaden Bostället AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−5 942 |
|
| AB |
Heimstaden Bro 37 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 406 |
−2 578 |
|
Heimstaden Bro 37 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 406 |
| Vinst |
−2 578 |
|
| AB |
Heimstaden Brygghuset AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
23 885 |
−4 548 |
|
Heimstaden Brygghuset AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
23 885 |
| Vinst |
−4 548 |
|
| AB |
Heimstaden Brynjan 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 864 |
−392 |
|
Heimstaden Brynjan 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 864 |
| Vinst |
−392 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Brynjan Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Brynjan Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Brynäs AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 446 |
−1 477 |
|
Heimstaden Brynäs AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 446 |
| Vinst |
−1 477 |
|
| AB |
Heimstaden Brynäshem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
903 |
−483 |
|
Heimstaden Brynäshem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
903 |
| Vinst |
−483 |
|
| AB |
Heimstaden Burlöv AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 495 |
|
Heimstaden Burlöv AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 495 |
|
| AB |
Heimstaden Byalaget AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 375 |
|
Heimstaden Byalaget AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 375 |
|
| AB |
Heimstaden Carl 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 521 |
1 095 |
|
Heimstaden Carl 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 521 |
| Vinst |
1 095 |
|
| AB |
Heimstaden Carlshem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
63 892 |
−35 108 |
|
Heimstaden Carlshem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
63 892 |
| Vinst |
−35 108 |
|
| AB |
Heimstaden Christina AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 387 |
429 |
|
Heimstaden Christina AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 387 |
| Vinst |
429 |
|
| AB |
Heimstaden Cronholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 495 |
893 |
|
Heimstaden Cronholm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 495 |
| Vinst |
893 |
|
| AB |
Heimstaden Dacke AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 384 |
2 411 |
|
Heimstaden Dacke AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 384 |
| Vinst |
2 411 |
|
| AB |
Heimstaden Degeln AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 329 |
1 206 |
|
Heimstaden Degeln AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 329 |
| Vinst |
1 206 |
|
| AB |
Heimstaden Domus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 119 |
|
Heimstaden Domus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 119 |
|
| AB |
Heimstaden Dragarbrunn 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 024 |
−1 211 |
|
Heimstaden Dragarbrunn 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 024 |
| Vinst |
−1 211 |
|
| AB |
Heimstaden Drottninggatan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 170 |
−3 764 |
|
Heimstaden Drottninggatan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 170 |
| Vinst |
−3 764 |
|
| AB |
Heimstaden Duvan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
46 482 |
−50 431 |
|
Heimstaden Duvan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
46 482 |
| Vinst |
−50 431 |
|
| AB |
Heimstaden Enen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 839 |
−2 440 |
|
Heimstaden Enen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 839 |
| Vinst |
−2 440 |
|
| AB |
Heimstaden Eskilstuna AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
41 960 |
−18 170 |
|
Heimstaden Eskilstuna AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
41 960 |
| Vinst |
−18 170 |
|
| AB |
Heimstaden Fabriken Parkering AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 628 |
−928 |
|
Heimstaden Fabriken Parkering AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 628 |
| Vinst |
−928 |
|
| AB |
Heimstaden Falk AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 418 |
2 857 |
|
Heimstaden Falk AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 418 |
| Vinst |
2 857 |
|
| AB |
Heimstaden Falköping AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
53 078 |
9 920 |
|
Heimstaden Falköping AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
53 078 |
| Vinst |
9 920 |
|
| AB |
Heimstaden Fastigheter 2 Syd AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 093 |
3 005 |
|
Heimstaden Fastigheter 2 Syd AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 093 |
| Vinst |
3 005 |
|
| AB |
Heimstaden Fastigheter Öst&Väst AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−26 707 |
|
Heimstaden Fastigheter Öst&Väst AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−26 707 |
|
| AB |
Heimstaden Ferdinand AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
37 091 |
−10 232 |
|
Heimstaden Ferdinand AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
37 091 |
| Vinst |
−10 232 |
|
| AB |
Heimstaden Fjärdingen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 241 |
−356 |
|
Heimstaden Fjärdingen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 241 |
| Vinst |
−356 |
|
| AB |
Heimstaden FK AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 853 |
1 898 |
|
Heimstaden FK AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 853 |
| Vinst |
1 898 |
|
| AB |
Heimstaden Flottiljstaden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
14 701 |
−7 509 |
|
Heimstaden Flottiljstaden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
14 701 |
| Vinst |
−7 509 |
|
| AB |
Heimstaden Flygeln AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−8 461 |
|
Heimstaden Flygeln AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−8 461 |
|
| AB |
Heimstaden Folke 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 824 |
−1 682 |
|
Heimstaden Folke 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 824 |
| Vinst |
−1 682 |
|
| AB |
Heimstaden Forswhida AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 597 |
1 929 |
|
Heimstaden Forswhida AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 597 |
| Vinst |
1 929 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Frö Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Frö Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Fyristen 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 |
|
Heimstaden Fyristen 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
Heimstaden Fyristen 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
3 679 |
|
Heimstaden Fyristen 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 679 |
|
| AB |
Heimstaden Fyrklövern 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 880 |
−1 243 |
|
Heimstaden Fyrklövern 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 880 |
| Vinst |
−1 243 |
|
| AB |
Heimstaden Fyrklövern 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 260 |
−1 559 |
|
Heimstaden Fyrklövern 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 260 |
| Vinst |
−1 559 |
|
| AB |
Heimstaden Fyrklövern AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 546 |
−1 860 |
|
Heimstaden Fyrklövern AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 546 |
| Vinst |
−1 860 |
|
| ÖV |
Heimstaden Fålhagen Fastigheter ekonomisk förening
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Fålhagen Fastigheter ekonomisk förening
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Fäladen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
28 645 |
5 526 |
|
Heimstaden Fäladen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 645 |
| Vinst |
5 526 |
|
| AB |
Heimstaden Föreställningen 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
10 803 |
−2 273 |
|
Heimstaden Föreställningen 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
10 803 |
| Vinst |
−2 273 |
|
| AB |
Heimstaden Föreställningen Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−423 |
|
Heimstaden Föreställningen Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−423 |
|
| AB |
Heimstaden Gaveln AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 |
|
Heimstaden Gaveln AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Heimstaden GefleBo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
32 917 |
−14 638 |
|
Heimstaden GefleBo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
32 917 |
| Vinst |
−14 638 |
|
| AB |
Heimstaden Geflefastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
9 673 |
−2 595 |
|
Heimstaden Geflefastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
9 673 |
| Vinst |
−2 595 |
|
| AB |
Heimstaden Gitarren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
18 657 |
−8 043 |
|
Heimstaden Gitarren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
18 657 |
| Vinst |
−8 043 |
|
| AB |
Heimstaden Gnejsen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
16 578 |
−6 302 |
|
Heimstaden Gnejsen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 578 |
| Vinst |
−6 302 |
|
| AB |
Heimstaden Gnistan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 383 |
−352 |
|
Heimstaden Gnistan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 383 |
| Vinst |
−352 |
|
| AB |
Heimstaden Godvän AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 235 |
−4 947 |
|
Heimstaden Godvän AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 235 |
| Vinst |
−4 947 |
|
| AB |
Heimstaden Grävlingen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 966 |
2 968 |
|
Heimstaden Grävlingen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 966 |
| Vinst |
2 968 |
|
| AB |
Heimstaden Gästrike AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 141 |
−3 168 |
|
Heimstaden Gästrike AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 141 |
| Vinst |
−3 168 |
|
| AB |
Heimstaden Gävle AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 871 |
−442 |
|
Heimstaden Gävle AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 871 |
| Vinst |
−442 |
|
| AB |
Heimstaden Gävle Norr AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 369 |
−3 721 |
|
Heimstaden Gävle Norr AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 369 |
| Vinst |
−3 721 |
|
| AB |
Heimstaden Gävle Söder AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 935 |
−2 081 |
|
Heimstaden Gävle Söder AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 935 |
| Vinst |
−2 081 |
|
| AB |
Heimstaden Gökboet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 915 |
5 274 |
|
Heimstaden Gökboet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 915 |
| Vinst |
5 274 |
|
| AB |
Heimstaden Haak AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 049 |
260 |
|
Heimstaden Haak AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 049 |
| Vinst |
260 |
|
| AB |
Heimstaden Handwerker AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 643 |
1 683 |
|
Heimstaden Handwerker AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 643 |
| Vinst |
1 683 |
|
| AB |
Heimstaden Hedvig AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 265 |
467 |
|
Heimstaden Hedvig AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 265 |
| Vinst |
467 |
|
| AB |
Heimstaden Hildetorp 19 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 251 |
356 |
|
Heimstaden Hildetorp 19 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 251 |
| Vinst |
356 |
|
| AB |
Heimstaden Hildetorp 21 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 207 |
348 |
|
Heimstaden Hildetorp 21 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 207 |
| Vinst |
348 |
|
| AB |
Heimstaden Hjalmar AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
8 545 |
−6 155 |
|
Heimstaden Hjalmar AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 545 |
| Vinst |
−6 155 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Hjälmen 10 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Hjälmen 10 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Holding 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 158 |
|
Heimstaden Holding 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 158 |
|
| AB |
Heimstaden Holding Inre Hamnen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
13 |
|
Heimstaden Holding Inre Hamnen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 |
|
| AB |
Heimstaden Hovås Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 686 |
|
Heimstaden Hovås Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 686 |
|
| AB |
Heimstaden HovåsFast AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
23 362 |
−7 891 |
|
Heimstaden HovåsFast AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
23 362 |
| Vinst |
−7 891 |
|
| AB |
Heimstaden Håkan Mellersta AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 718 |
538 |
|
Heimstaden Håkan Mellersta AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 718 |
| Vinst |
538 |
|
| AB |
Heimstaden Högaborg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Heimstaden Högaborg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Höjden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−46 184 |
|
Heimstaden Höjden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−46 184 |
|
| AB |
Heimstaden i Kirseberg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 |
1 015 |
|
Heimstaden i Kirseberg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 |
| Vinst |
1 015 |
|
| AB |
Heimstaden i Möllevången AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
13 400 |
−2 348 |
|
Heimstaden i Möllevången AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 400 |
| Vinst |
−2 348 |
|
| AB |
Heimstaden i Uppsala AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 |
22 150 |
|
Heimstaden i Uppsala AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 |
| Vinst |
22 150 |
|
| AB |
Heimstaden Idegranen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
17 780 |
−16 840 |
|
Heimstaden Idegranen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
17 780 |
| Vinst |
−16 840 |
|
| AB |
Heimstaden Illustrationen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 739 |
−1 526 |
|
Heimstaden Illustrationen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 739 |
| Vinst |
−1 526 |
|
| AB |
Heimstaden Innerstaden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
162 |
−780 |
|
Heimstaden Innerstaden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
162 |
| Vinst |
−780 |
|
| AB |
Heimstaden Inre Hamnen 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−53 |
|
Heimstaden Inre Hamnen 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−53 |
|
| AB |
Heimstaden Inre Hamnen 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
212 |
|
Heimstaden Inre Hamnen 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
212 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Intagan Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Intagan Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Intendenten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 601 |
−808 |
|
Heimstaden Intendenten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 601 |
| Vinst |
−808 |
|
| AB |
Heimstaden Judith AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 313 |
−2 148 |
|
Heimstaden Judith AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 313 |
| Vinst |
−2 148 |
|
| AB |
Heimstaden Järnstången AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
449 |
−656 |
|
Heimstaden Järnstången AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
449 |
| Vinst |
−656 |
|
| AB |
Heimstaden Jöns AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 164 |
−3 061 |
|
Heimstaden Jöns AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 164 |
| Vinst |
−3 061 |
|
| AB |
Heimstaden Kanalhamnen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 920 |
−9 283 |
|
Heimstaden Kanalhamnen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 920 |
| Vinst |
−9 283 |
|
| AB |
Heimstaden Karna AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 849 |
1 952 |
|
Heimstaden Karna AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 849 |
| Vinst |
1 952 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Kasper Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Kasper Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Klintehus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 386 |
−3 792 |
|
Heimstaden Klintehus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 386 |
| Vinst |
−3 792 |
|
| AB |
Heimstaden Knut AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
909 |
252 |
|
Heimstaden Knut AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
909 |
| Vinst |
252 |
|
| AB |
Heimstaden Kometvakten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Heimstaden Kometvakten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kronan 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Kronan 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kronan 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Kronan 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kronan 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Kronan 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kronan 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Kronan 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kronan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−16 128 |
|
Heimstaden Kronan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−16 128 |
|
| AB |
Heimstaden Kronprinsen Topp 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Kronprinsen Topp 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kronprinsen Topp 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Kronprinsen Topp 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kronprinsen Topp Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Kronprinsen Topp Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Kryssmasten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 832 |
−1 212 |
|
Heimstaden Kryssmasten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 832 |
| Vinst |
−1 212 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Kråkorna Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Kråkorna Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Krönet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
8 635 |
−1 358 |
|
Heimstaden Krönet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 635 |
| Vinst |
−1 358 |
|
| AB |
Heimstaden Kusthus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
33 237 |
−5 592 |
|
Heimstaden Kusthus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 237 |
| Vinst |
−5 592 |
|
| AB |
Heimstaden Kärran AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 949 |
4 850 |
|
Heimstaden Kärran AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 949 |
| Vinst |
4 850 |
|
| AB |
Heimstaden Köpingen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
69 277 |
7 139 |
|
Heimstaden Köpingen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
69 277 |
| Vinst |
7 139 |
|
| AB |
Heimstaden Lambohov AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
21 536 |
−2 719 |
|
Heimstaden Lambohov AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
21 536 |
| Vinst |
−2 719 |
|
| AB |
Heimstaden Landskroon 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 653 |
6 194 |
|
Heimstaden Landskroon 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 653 |
| Vinst |
6 194 |
|
| AB |
Heimstaden Lastkajen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
9 457 |
−3 158 |
|
Heimstaden Lastkajen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
9 457 |
| Vinst |
−3 158 |
|
| AB |
Heimstaden Lejonet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 358 |
1 221 |
|
Heimstaden Lejonet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 358 |
| Vinst |
1 221 |
|
| AB |
Heimstaden Lembke AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 329 |
390 |
|
Heimstaden Lembke AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 329 |
| Vinst |
390 |
|
| AB |
Heimstaden Liljan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
24 113 |
−4 314 |
|
Heimstaden Liljan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
24 113 |
| Vinst |
−4 314 |
|
| AB |
Heimstaden Lina AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
47 840 |
−60 269 |
|
Heimstaden Lina AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
47 840 |
| Vinst |
−60 269 |
|
| AB |
Heimstaden Linhem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 326 |
−2 097 |
|
Heimstaden Linhem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 326 |
| Vinst |
−2 097 |
|
| AB |
Heimstaden Linkebo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 449 |
−5 686 |
|
Heimstaden Linkebo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 449 |
| Vinst |
−5 686 |
|
| AB |
Heimstaden Linköpingsblomman AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 471 |
−179 |
|
Heimstaden Linköpingsblomman AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 471 |
| Vinst |
−179 |
|
| AB |
Heimstaden Linus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
65 967 |
−44 456 |
|
Heimstaden Linus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
65 967 |
| Vinst |
−44 456 |
|
| AB |
Heimstaden Loke AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 264 |
3 599 |
|
Heimstaden Loke AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 264 |
| Vinst |
3 599 |
|
| AB |
Heimstaden Ludvigsro AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−897 |
|
Heimstaden Ludvigsro AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−897 |
|
| AB |
Heimstaden Lundavägen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 100 |
6 153 |
|
Heimstaden Lundavägen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 100 |
| Vinst |
6 153 |
|
| AB |
Heimstaden Låset AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−34 |
|
Heimstaden Låset AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−34 |
|
| AB |
Heimstaden Lägenheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−33 378 |
|
Heimstaden Lägenheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−33 378 |
|
| AB |
Heimstaden Magistraten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 284 |
764 |
|
Heimstaden Magistraten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 284 |
| Vinst |
764 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Malmen 13 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Malmen 13 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Mangelboden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
16 665 |
−4 487 |
|
Heimstaden Mangelboden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 665 |
| Vinst |
−4 487 |
|
| AB |
Heimstaden Maria 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 190 |
1 267 |
|
Heimstaden Maria 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 190 |
| Vinst |
1 267 |
|
| AB |
Heimstaden Maria 5 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
68 752 |
−33 558 |
|
Heimstaden Maria 5 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
68 752 |
| Vinst |
−33 558 |
|
| AB |
Heimstaden Maria 6 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 841 |
1 293 |
|
Heimstaden Maria 6 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 841 |
| Vinst |
1 293 |
|
| AB |
Heimstaden Maria 7 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 237 |
443 |
|
Heimstaden Maria 7 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 237 |
| Vinst |
443 |
|
| AB |
Heimstaden Mariehem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
54 718 |
−31 871 |
|
Heimstaden Mariehem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
54 718 |
| Vinst |
−31 871 |
|
| AB |
Heimstaden Markattan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 555 |
−2 080 |
|
Heimstaden Markattan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 555 |
| Vinst |
−2 080 |
|
| AB |
Heimstaden Moberg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
871 |
465 |
|
Heimstaden Moberg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
871 |
| Vinst |
465 |
|
| AB |
Heimstaden Munken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
125 963 |
−14 594 |
|
Heimstaden Munken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
125 963 |
| Vinst |
−14 594 |
|
| AB |
Heimstaden Mynta AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 116 |
5 396 |
|
Heimstaden Mynta AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 116 |
| Vinst |
5 396 |
|
| AB |
Heimstaden Måsen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 808 |
3 859 |
|
Heimstaden Måsen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 808 |
| Vinst |
3 859 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Möllan Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Möllan Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Möllegården AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
25 |
−97 |
|
Heimstaden Möllegården AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 |
| Vinst |
−97 |
|
| AB |
Heimstaden Möllekällan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
29 065 |
−8 273 |
|
Heimstaden Möllekällan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
29 065 |
| Vinst |
−8 273 |
|
| AB |
Heimstaden Mölleskogen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 363 |
−708 |
|
Heimstaden Mölleskogen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 363 |
| Vinst |
−708 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Möllevångsgatan Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Möllevångsgatan Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Mölndal AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
21 091 |
−19 298 |
|
Heimstaden Mölndal AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 091 |
| Vinst |
−19 298 |
|
| AB |
Heimstaden Nacken 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
19 886 |
−5 368 |
|
Heimstaden Nacken 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
19 886 |
| Vinst |
−5 368 |
|
| AB |
Heimstaden Nacken 1 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 876 |
|
Heimstaden Nacken 1 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 876 |
|
| AB |
Heimstaden Namnet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 713 |
−6 073 |
|
Heimstaden Namnet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 713 |
| Vinst |
−6 073 |
|
| AB |
Heimstaden Namnsdagen 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 837 |
−8 498 |
|
Heimstaden Namnsdagen 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 837 |
| Vinst |
−8 498 |
|
| AB |
Heimstaden Namnsdagen Parkering AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
760 |
35 |
|
Heimstaden Namnsdagen Parkering AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
760 |
| Vinst |
35 |
|
| AB |
Heimstaden Norra Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−3 425 |
|
Heimstaden Norra Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 425 |
|
| AB |
Heimstaden NorrFast Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 031 |
|
Heimstaden NorrFast Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 031 |
|
| AB |
Heimstaden Norrhem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 062 |
−1 748 |
|
Heimstaden Norrhem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 062 |
| Vinst |
−1 748 |
|
| AB |
Heimstaden Norrköping AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−39 |
|
Heimstaden Norrköping AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−39 |
|
| AB |
Heimstaden Norrland 11 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
30 058 |
−7 591 |
|
Heimstaden Norrland 11 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
30 058 |
| Vinst |
−7 591 |
|
| AB |
Heimstaden Nyboda 1:20 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Heimstaden Nyboda 1:20 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden Näset AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
13 052 |
−3 021 |
|
Heimstaden Näset AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 052 |
| Vinst |
−3 021 |
|
| AB |
Heimstaden Ormbunken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 268 |
−10 534 |
|
Heimstaden Ormbunken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 268 |
| Vinst |
−10 534 |
|
| AB |
Heimstaden Oscarstorp AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 717 |
−1 474 |
|
Heimstaden Oscarstorp AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 717 |
| Vinst |
−1 474 |
|
| AB |
Heimstaden Paraden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 274 |
−370 |
|
Heimstaden Paraden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 274 |
| Vinst |
−370 |
|
| AB |
Heimstaden Parkhagen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 078 |
445 |
|
Heimstaden Parkhagen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 078 |
| Vinst |
445 |
|
| AB |
Heimstaden Partille 11:61 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
31 044 |
−11 135 |
|
Heimstaden Partille 11:61 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
31 044 |
| Vinst |
−11 135 |
|
| AB |
Heimstaden Partille Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 327 |
|
Heimstaden Partille Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 327 |
|
| AB |
Heimstaden Paviljongen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−315 |
|
Heimstaden Paviljongen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−315 |
|
| AB |
Heimstaden Pelix AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 418 |
−1 424 |
|
Heimstaden Pelix AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 418 |
| Vinst |
−1 424 |
|
| AB |
Heimstaden Pollaren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
22 043 |
−8 689 |
|
Heimstaden Pollaren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
22 043 |
| Vinst |
−8 689 |
|
| AB |
Heimstaden Psilander 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
486 |
494 |
|
Heimstaden Psilander 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
486 |
| Vinst |
494 |
|
| AB |
Heimstaden Psilander 5 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
982 |
420 |
|
Heimstaden Psilander 5 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
982 |
| Vinst |
420 |
|
| AB |
Heimstaden Realförvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
549 |
|
Heimstaden Realförvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
549 |
|
| AB |
Heimstaden Ritaren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 163 |
−6 460 |
|
Heimstaden Ritaren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 163 |
| Vinst |
−6 460 |
|
| AB |
Heimstaden Rosenhill AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 014 |
1 319 |
|
Heimstaden Rosenhill AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 014 |
| Vinst |
1 319 |
|
| AB |
Heimstaden Ryd AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
25 199 |
−3 118 |
|
Heimstaden Ryd AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
25 199 |
| Vinst |
−3 118 |
|
| AB |
Heimstaden Rydsfastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
18 869 |
−2 085 |
|
Heimstaden Rydsfastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
18 869 |
| Vinst |
−2 085 |
|
| AB |
Heimstaden Röken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 172 |
−775 |
|
Heimstaden Röken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 172 |
| Vinst |
−775 |
|
| AB |
Heimstaden Sadeln AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 451 |
3 915 |
|
Heimstaden Sadeln AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 451 |
| Vinst |
3 915 |
|
| AB |
Heimstaden Safiren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
30 418 |
−5 663 |
|
Heimstaden Safiren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
30 418 |
| Vinst |
−5 663 |
|
| AB |
Heimstaden Sandfjärden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
32 495 |
−18 872 |
|
Heimstaden Sandfjärden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
32 495 |
| Vinst |
−18 872 |
|
| AB |
Heimstaden Sandviken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
49 162 |
−9 574 |
|
Heimstaden Sandviken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
49 162 |
| Vinst |
−9 574 |
|
| AB |
Heimstaden Sappheiros AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
33 211 |
2 233 |
|
Heimstaden Sappheiros AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
33 211 |
| Vinst |
2 233 |
|
| AB |
Heimstaden Satelliten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 |
−51 078 |
|
Heimstaden Satelliten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 |
| Vinst |
−51 078 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Skantze Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Skantze Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Skellefteå Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
9 489 |
|
Heimstaden Skellefteå Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 489 |
|
| AB |
Heimstaden Skrået AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 617 |
−305 |
|
Heimstaden Skrået AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 617 |
| Vinst |
−305 |
|
| AB |
Heimstaden Skydraget AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 476 |
5 891 |
|
Heimstaden Skydraget AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 476 |
| Vinst |
5 891 |
|
| AB |
Heimstaden Skyttegillet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
596 |
540 |
|
Heimstaden Skyttegillet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
596 |
| Vinst |
540 |
|
| AB |
Heimstaden Slagan Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−21 127 |
|
Heimstaden Slagan Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−21 127 |
|
| AB |
Heimstaden Slottsfabriken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
36 629 |
−14 844 |
|
Heimstaden Slottsfabriken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
36 629 |
| Vinst |
−14 844 |
|
| AB |
Heimstaden Smaragden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
21 218 |
−3 824 |
|
Heimstaden Smaragden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
21 218 |
| Vinst |
−3 824 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Smedjekullen Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Smedjekullen Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Solfångaren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 046 |
−7 779 |
|
Heimstaden Solfångaren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 046 |
| Vinst |
−7 779 |
|
| AB |
Heimstaden Solrosgården AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−526 |
|
Heimstaden Solrosgården AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−526 |
|
| AB |
Heimstaden Spånga Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
27 854 |
|
Heimstaden Spånga Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
27 854 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Stacken Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Stacken Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Stadsduvan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 436 |
−2 635 |
|
Heimstaden Stadsduvan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 436 |
| Vinst |
−2 635 |
|
| AB |
Heimstaden Steglitsan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 564 |
−576 |
|
Heimstaden Steglitsan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 564 |
| Vinst |
−576 |
|
| AB |
Heimstaden Stenbacken 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 501 |
86 |
|
Heimstaden Stenbacken 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 501 |
| Vinst |
86 |
|
| AB |
Heimstaden Stenbacken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 926 |
1 215 |
|
Heimstaden Stenbacken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 926 |
| Vinst |
1 215 |
|
| AB |
Heimstaden Stigslund AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 145 |
−2 334 |
|
Heimstaden Stigslund AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 145 |
| Vinst |
−2 334 |
|
| AB |
Heimstaden Stora Råby 33:23 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
18 154 |
−5 824 |
|
Heimstaden Stora Råby 33:23 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
18 154 |
| Vinst |
−5 824 |
|
| AB |
Heimstaden Storfågeln AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
24 879 |
−7 725 |
|
Heimstaden Storfågeln AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
24 879 |
| Vinst |
−7 725 |
|
| AB |
Heimstaden Strängnäs AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
28 969 |
−4 991 |
|
Heimstaden Strängnäs AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
28 969 |
| Vinst |
−4 991 |
|
| AB |
Heimstaden Studenthus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
38 468 |
−5 863 |
|
Heimstaden Studenthus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
38 468 |
| Vinst |
−5 863 |
|
| AB |
Heimstaden Studeo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
39 575 |
−10 616 |
|
Heimstaden Studeo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
39 575 |
| Vinst |
−10 616 |
|
| AB |
Heimstaden Styrkan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 222 |
340 |
|
Heimstaden Styrkan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 222 |
| Vinst |
340 |
|
| AB |
Heimstaden Svärdet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 595 |
−590 |
|
Heimstaden Svärdet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 595 |
| Vinst |
−590 |
|
| AB |
Heimstaden Syd Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
13 396 |
3 773 |
|
Heimstaden Syd Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 396 |
| Vinst |
3 773 |
|
| AB |
Heimstaden Säby AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 718 |
1 060 |
|
Heimstaden Säby AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 718 |
| Vinst |
1 060 |
|
| AB |
Heimstaden Söderbymalm Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−504 |
|
Heimstaden Söderbymalm Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−504 |
|
| AB |
Heimstaden SöderLund Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−203 |
|
Heimstaden SöderLund Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−203 |
|
| AB |
Heimstaden Södertull AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 269 |
−2 266 |
|
Heimstaden Södertull AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 269 |
| Vinst |
−2 266 |
|
| AB |
Heimstaden Teleborgen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
47 615 |
−20 823 |
|
Heimstaden Teleborgen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
47 615 |
| Vinst |
−20 823 |
|
| AB |
Heimstaden Tersmeden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 261 |
2 196 |
|
Heimstaden Tersmeden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 261 |
| Vinst |
2 196 |
|
| AB |
Heimstaden Tommy Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
3 |
|
Heimstaden Tommy Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Heimstaden Tornet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Heimstaden Tornet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Heimstaden Tujan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 090 |
−3 237 |
|
Heimstaden Tujan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 090 |
| Vinst |
−3 237 |
|
| AB |
Heimstaden Tulpanen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 051 |
−22 |
|
Heimstaden Tulpanen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 051 |
| Vinst |
−22 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−6 302 |
|
Heimstaden Turmalinen 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 302 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen 2 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
2 410 |
|
Heimstaden Turmalinen 2 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 410 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 317 |
|
Heimstaden Turmalinen 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 317 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen 3 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
199 |
|
Heimstaden Turmalinen 3 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
199 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 226 |
|
Heimstaden Turmalinen 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 226 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen 4 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−118 |
|
Heimstaden Turmalinen 4 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−118 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 169 |
−8 122 |
|
Heimstaden Turmalinen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 169 |
| Vinst |
−8 122 |
|
| AB |
Heimstaden Turmalinen Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−19 |
|
Heimstaden Turmalinen Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−19 |
|
| AB |
Heimstaden Tvåkronan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 |
|
Heimstaden Tvåkronan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Heimstaden Urmakaren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 359 |
3 497 |
|
Heimstaden Urmakaren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 359 |
| Vinst |
3 497 |
|
| AB |
Heimstaden Vaksala AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 098 |
−1 144 |
|
Heimstaden Vaksala AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 098 |
| Vinst |
−1 144 |
|
| AB |
Heimstaden Valla AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
1 811 |
−1 385 |
|
Heimstaden Valla AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 811 |
| Vinst |
−1 385 |
|
| AB |
Heimstaden Valthornet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
17 687 |
−8 152 |
|
Heimstaden Valthornet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
17 687 |
| Vinst |
−8 152 |
|
| AB |
Heimstaden Vattenkonsten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 390 |
−2 104 |
|
Heimstaden Vattenkonsten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 390 |
| Vinst |
−2 104 |
|
| AB |
Heimstaden Vaxholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−32 |
|
Heimstaden Vaxholm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−32 |
|
| AB |
Heimstaden Vildanden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
22 275 |
9 436 |
|
Heimstaden Vildanden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 275 |
| Vinst |
9 436 |
|
| AB |
Heimstaden Vrakbåten 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
21 779 |
9 279 |
|
Heimstaden Vrakbåten 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 779 |
| Vinst |
9 279 |
|
| AB |
Heimstaden Vrakbåten Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−925 |
|
Heimstaden Vrakbåten Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−925 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Vällingby 3 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Vällingby 3 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Heimstaden Vällingby 4 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Vällingby 4 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Vällingby AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
5 572 |
|
Heimstaden Vällingby AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 572 |
|
| AB |
Heimstaden Värnamo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
21 705 |
−4 612 |
|
Heimstaden Värnamo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 705 |
| Vinst |
−4 612 |
|
| AB |
Heimstaden Värnasand AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
22 685 |
−7 884 |
|
Heimstaden Värnasand AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 685 |
| Vinst |
−7 884 |
|
| AB |
Heimstaden Värnet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 238 |
−4 122 |
|
Heimstaden Värnet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 238 |
| Vinst |
−4 122 |
|
| AB |
Heimstaden Wachtmeister AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
40 654 |
−1 833 |
|
Heimstaden Wachtmeister AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
40 654 |
| Vinst |
−1 833 |
|
| AB |
Heimstaden Waldemar AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 844 |
1 199 |
|
Heimstaden Waldemar AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 844 |
| Vinst |
1 199 |
|
| AB |
Heimstaden Xestre 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 126 |
755 |
|
Heimstaden Xestre 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 126 |
| Vinst |
755 |
|
| AB |
Heimstaden Xestre 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 503 |
541 |
|
Heimstaden Xestre 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 503 |
| Vinst |
541 |
|
| AB |
Heimstaden Yrket AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 349 |
1 123 |
|
Heimstaden Yrket AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 349 |
| Vinst |
1 123 |
|
| AB |
Heimstaden Ystad AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 733 |
6 666 |
|
Heimstaden Ystad AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 733 |
| Vinst |
6 666 |
|
| AB |
Heimstaden Åkerkroken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
13 402 |
−4 317 |
|
Heimstaden Åkerkroken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 402 |
| Vinst |
−4 317 |
|
| AB |
Heimstaden Ägir AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 916 |
589 |
|
Heimstaden Ägir AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 916 |
| Vinst |
589 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Ängen 7 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Ängen 7 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Änkehuset AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 016 |
1 771 |
|
Heimstaden Änkehuset AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 016 |
| Vinst |
1 771 |
|
| AB |
Heimstaden Äppelboda AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 929 |
658 |
|
Heimstaden Äppelboda AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 929 |
| Vinst |
658 |
|
| AB |
Heimstaden Öja AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 685 |
2 730 |
|
Heimstaden Öja AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 685 |
| Vinst |
2 730 |
|
| AB |
Heimstaden Öresund AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 213 |
−10 565 |
|
Heimstaden Öresund AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 213 |
| Vinst |
−10 565 |
|
| AB |
Heimstaden Östen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
523 |
524 |
|
Heimstaden Östen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
523 |
| Vinst |
524 |
|
| HB/KB |
Heimstaden Österhus Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden Österhus Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden Östman AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 983 |
777 |
|
Heimstaden Östman AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 983 |
| Vinst |
777 |
|
| AB |
Heimstadens fastigheter i Malmö Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 |
−8 372 |
|
Heimstadens fastigheter i Malmö Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 |
| Vinst |
−8 372 |
|
| AB |
Hylltorpsplan Holding Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
493 |
|
Hylltorpsplan Holding Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
493 |
|
| AB |
iFACTS AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
42 090 |
1 740 |
|
iFACTS AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
42 090 |
| Vinst |
1 740 |
|
| AB |
Karlskroon Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 200 |
2 322 |
|
Karlskroon Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 200 |
| Vinst |
2 322 |
|
| AB |
Katrinehem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
123 663 |
−38 796 |
|
Katrinehem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
123 663 |
| Vinst |
−38 796 |
|
| AB |
Kattehem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 318 |
4 844 |
|
Kattehem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 318 |
| Vinst |
4 844 |
|
| AB |
Kep AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
260 007 |
6 455 |
|
Kep AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
260 007 |
| Vinst |
6 455 |
|
| HB/KB |
Kommanditbolag Heimstaden Hjälmaren 12
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolag Heimstaden Hjälmaren 12
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Heimstaden Aktern 1
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Heimstaden Aktern 1
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Heimstaden Bredablick 3
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Heimstaden Bredablick 3
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Heimstaden Böljan 34
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Heimstaden Böljan 34
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Heimstaden Drivan 18
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Heimstaden Drivan 18
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Heimstaden Nyby
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Heimstaden Nyby
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Heimstaden Slagan 1
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Heimstaden Slagan 1
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| HB/KB |
Kommanditbolaget Ladugårdsmarken nr. 1
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolaget Ladugårdsmarken nr. 1
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Kronohem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−813 |
|
Kronohem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−813 |
|
| AB |
Kvadratvalen Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
19 540 |
5 998 |
|
Kvadratvalen Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 540 |
| Vinst |
5 998 |
|
| AB |
Laetus AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 596 |
1 192 |
|
Laetus AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 596 |
| Vinst |
1 192 |
|
| HB/KB |
Landskroon Storken 26 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Landskroon Storken 26 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Legevedsgården AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 634 |
−3 904 |
|
Legevedsgården AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 634 |
| Vinst |
−3 904 |
|
| AB |
Leif Ekström Måleri AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 901 |
−2 242 |
|
Leif Ekström Måleri AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 901 |
| Vinst |
−2 242 |
|
| AB |
Lekmab Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−794 |
|
Lekmab Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−794 |
|
| AB |
Lera Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−18 416 |
|
Lera Fastighets AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−18 416 |
|
| AB |
Lingsdale Consulting AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 835 |
156 |
|
Lingsdale Consulting AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 835 |
| Vinst |
156 |
|
| AB |
Ljunglunden Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Ljunglunden Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Malmöbryggan Fastighetsekonomi Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 527 |
722 |
|
Malmöbryggan Fastighetsekonomi Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 527 |
| Vinst |
722 |
|
| AB |
Maltesholms Fisk AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 368 |
2 |
|
Maltesholms Fisk AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 368 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Maltesholms Konsult och Förvaltnings Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
30 226 |
1 345 |
|
Maltesholms Konsult och Förvaltnings Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
30 226 |
| Vinst |
1 345 |
|
| AB |
Mark o Pool o Grön Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 809 |
|
Mark o Pool o Grön Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 809 |
|
| AB |
MCMC Melving Invest AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 001 |
|
MCMC Melving Invest AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 001 |
|
| AB |
Mindified AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
21 642 |
731 |
|
Mindified AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 642 |
| Vinst |
731 |
|
| AB |
Mindified Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
626 |
|
Mindified Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
626 |
|
| AB |
Mindified Stockholm AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 691 |
343 |
|
Mindified Stockholm AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 691 |
| Vinst |
343 |
|
| AB |
Mjölnervallen Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 |
|
Mjölnervallen Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Navigator Communications AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
101 |
195 |
|
Navigator Communications AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
101 |
| Vinst |
195 |
|
| HB/KB |
Navigator Communications Kommanditbolag
|
Revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Navigator Communications Kommanditbolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Ninalpha AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 805 |
−9 980 |
|
Ninalpha AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 805 |
| Vinst |
−9 980 |
|
| AB |
Ninbeta AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 |
−1 635 |
|
Ninbeta AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 |
| Vinst |
−1 635 |
|
| AB |
Ningamma AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−4 838 |
|
Ningamma AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 838 |
|
| AB |
Nordhalla Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 |
|
Nordhalla Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Nordic Travel Clearing AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
86 917 |
98 |
|
Nordic Travel Clearing AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
86 917 |
| Vinst |
98 |
|
| AB |
Nordic Travel Clearing Holding AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
570 |
29 227 |
|
Nordic Travel Clearing Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
570 |
| Vinst |
29 227 |
|
| AB |
North Island Investment AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 416 |
|
North Island Investment AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 416 |
|
| AB |
NYMÖLLA JORDBRUK AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
13 418 |
−226 |
|
NYMÖLLA JORDBRUK AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 418 |
| Vinst |
−226 |
|
| AB |
Othea Bostadsaktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−94 |
|
Othea Bostadsaktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−94 |
|
| AB |
Othea Eslöv AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 548 |
−2 625 |
|
Othea Eslöv AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 548 |
| Vinst |
−2 625 |
|
| AB |
Othea Trelleborg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 340 |
−589 |
|
Othea Trelleborg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 340 |
| Vinst |
−589 |
|
| AB |
Paradvåningar Öresund AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 969 |
682 |
|
Paradvåningar Öresund AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 969 |
| Vinst |
682 |
|
| AB |
Pekroma AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
955 |
|
Pekroma AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
955 |
|
| AB |
Power Heat Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
406 |
8 755 |
|
Power Heat Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
406 |
| Vinst |
8 755 |
|
| AB |
Power Heat Piping South AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
118 131 |
−100 |
|
Power Heat Piping South AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
118 131 |
| Vinst |
−100 |
|
| AB |
Power Heat Plastic Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
24 250 |
2 570 |
|
Power Heat Plastic Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 250 |
| Vinst |
2 570 |
|
| AB |
Power Heat Sprinkler Nyköping AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 323 |
887 |
|
Power Heat Sprinkler Nyköping AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 323 |
| Vinst |
887 |
|
| AB |
PS Enterprise AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 |
34 |
|
PS Enterprise AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 |
| Vinst |
34 |
|
| AB |
PSIW Enterprise AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
25 |
|
PSIW Enterprise AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
25 |
|
| AB |
Remotive Labs AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 676 |
−640 |
|
Remotive Labs AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 676 |
| Vinst |
−640 |
|
| AB |
Ringborgens Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
7 |
|
Ringborgens Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Robosamla AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
336 |
|
Robosamla AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
336 |
|
| AB |
Råbelöf Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 438 |
|
Råbelöf Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 438 |
|
| HB/KB |
Råbelöf Ströö Handelsbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Råbelöf Ströö Handelsbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Råbelöfs Fideikommiss AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
19 731 |
7 398 |
|
Råbelöfs Fideikommiss AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 731 |
| Vinst |
7 398 |
|
| AB |
Råbelöfs Godsförvaltning Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
98 219 |
339 |
|
Råbelöfs Godsförvaltning Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
98 219 |
| Vinst |
339 |
|
| AB |
Rörmontören Syd AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
38 057 |
957 |
|
Rörmontören Syd AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 057 |
| Vinst |
957 |
|
| AB |
Silverskatten Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
11 521 |
3 689 |
|
Silverskatten Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 521 |
| Vinst |
3 689 |
|
| AB |
Skabholmen Invest AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 110 |
−2 349 |
|
Skabholmen Invest AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 110 |
| Vinst |
−2 349 |
|
| AB |
Skelleftebo Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
159 |
|
Skelleftebo Förvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
159 |
|
| AB |
Skeälven Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
21 385 |
−5 486 |
|
Skeälven Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
21 385 |
| Vinst |
−5 486 |
|
| AB |
Skånska aluminiumprodukter Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−46 |
|
Skånska aluminiumprodukter Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−46 |
|
| AB |
Snickerboa Förvaltnings AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
1 463 |
4 |
|
Snickerboa Förvaltnings AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 463 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
Sten Sture 2 Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
3 115 |
19 |
|
Sten Sture 2 Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 115 |
| Vinst |
19 |
|
| AB |
STJ Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 413 |
−170 159 |
|
STJ Förvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 413 |
| Vinst |
−170 159 |
|
| AB |
STJ Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
3 302 |
−224 702 |
|
STJ Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 302 |
| Vinst |
−224 702 |
|
| AB |
Stjernplan Entreprenad AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
|
|
|
|
Stjernplan Entreprenad AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Stjernplan Entreprenad Syd AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2022 |
186 358 |
170 |
|
Stjernplan Entreprenad Syd AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2022 |
| Omsättning |
186 358 |
| Vinst |
170 |
|
| AB |
Stjernplan Fastighetsutveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2023 |
89 724 |
−102 |
|
Stjernplan Fastighetsutveckling AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
89 724 |
| Vinst |
−102 |
|
| AB |
Stjernplan Lindö AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2024 |
5 347 |
−4 508 |
|
Stjernplan Lindö AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 347 |
| Vinst |
−4 508 |
|
| AB |
Stjernplan Rydsgård AB
|
Huvudansvarig revisor |
Konkurs
|
2023 |
0 |
−62 |
|
Stjernplan Rydsgård AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−62 |
|
| AB |
Sune Olsson Golv AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 098 |
−546 |
|
Sune Olsson Golv AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 098 |
| Vinst |
−546 |
|
| AB |
Svanvipan Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
17 310 |
5 671 |
|
Svanvipan Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
17 310 |
| Vinst |
5 671 |
|
| AB |
Sydbo Bostads AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Sydbo Bostads AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Sydbo Management AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
200 |
6 |
|
Sydbo Management AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
200 |
| Vinst |
6 |
|
| AB |
Sydbo Skjutsstallen 9 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Sydbo Skjutsstallen 9 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Sydbo Snickaren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Sydbo Snickaren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Sydbo Sten Sture AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Sydbo Sten Sture AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Sydmeko Industri AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 882 |
763 |
|
Sydmeko Industri AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 882 |
| Vinst |
763 |
|
| AB |
TerrVia Holding AB
|
Revisor |
Fusion
|
2025 |
0 |
1 391 |
|
TerrVia Holding AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 391 |
|
| AB |
THECA SYSTEMS AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 285 |
418 |
|
THECA SYSTEMS AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 285 |
| Vinst |
418 |
|
| AB |
Tiondeaugusti AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
18 |
|
Tiondeaugusti AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
18 |
|
| AB |
Tomelilla Yxan 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 437 |
−257 |
|
Tomelilla Yxan 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 437 |
| Vinst |
−257 |
|
| AB |
Tråden Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 994 |
1 831 |
|
Tråden Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 994 |
| Vinst |
1 831 |
|
| AB |
Tworev Förvaltning AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
341 |
|
Tworev Förvaltning AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
341 |
|
| AB |
UBA Glas & Fasad Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
107 982 |
601 |
|
UBA Glas & Fasad Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
107 982 |
| Vinst |
601 |
|
| AB |
UBA Montage Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 571 |
51 |
|
UBA Montage Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 571 |
| Vinst |
51 |
|
| AB |
Vallmolunden Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 506 |
3 785 |
|
Vallmolunden Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 506 |
| Vinst |
3 785 |
|
| AB |
Vardon Invest Aktiebolag
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
55 |
38 |
|
Vardon Invest Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
55 |
| Vinst |
38 |
|
| AB |
Vetlandia Bostäder AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
38 804 |
18 615 |
|
Vetlandia Bostäder AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 804 |
| Vinst |
18 615 |
|
| AB |
VIEW Arkitekter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 509 |
100 |
|
VIEW Arkitekter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 509 |
| Vinst |
100 |
|
| AB |
Vindmöllan Förvaltning AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
333 |
|
Vindmöllan Förvaltning AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
333 |
|
| AB |
Västrebrohem AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 574 |
3 768 |
|
Västrebrohem AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 574 |
| Vinst |
3 768 |
|
| AB |
We Construction AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
9 199 |
−921 |
|
We Construction AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 199 |
| Vinst |
−921 |
|
| AB |
We Construction Malmö AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
314 358 |
2 700 |
|
We Construction Malmö AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
314 358 |
| Vinst |
2 700 |
|
| AB |
We Construction PU AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 296 |
−6 298 |
|
We Construction PU AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 296 |
| Vinst |
−6 298 |
|
| AB |
We Construction Stockholm AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
134 921 |
9 145 |
|
We Construction Stockholm AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
134 921 |
| Vinst |
9 145 |
|
| AB |
We Construction Umeå AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
21 534 |
−1 836 |
|
We Construction Umeå AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
21 534 |
| Vinst |
−1 836 |
|
| AB |
We Construction Varberg AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
28 629 |
−3 132 |
|
We Construction Varberg AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 629 |
| Vinst |
−3 132 |
|
| AB |
Yazen Health AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2024 |
176 581 |
−42 093 |
|
Yazen Health AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
176 581 |
| Vinst |
−42 093 |
|
| AB |
Östrebro Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 908 |
5 516 |
|
Östrebro Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 908 |
| Vinst |
5 516 |
|