| AB |
Everest International AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Everest International AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Företagsutveckling B Petersson Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−246 |
|
Företagsutveckling B Petersson Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−246 |
|
| AB |
Kvarnen AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
1 969 |
1 744 |
|
Kvarnen AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 969 |
| Vinst |
1 744 |
|
| AB |
Kvarnen Management AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Kvarnen Management AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Point Malung Sälen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
545 |
−336 |
|
Point Malung Sälen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
545 |
| Vinst |
−336 |
|
| AB |
Stadium Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
542 950 |
101 468 |
|
Stadium Aktiebolag
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
542 950 |
| Vinst |
101 468 |
|
| AB |
Stadium Fastigheter AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 400 |
1 430 |
|
Stadium Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 400 |
| Vinst |
1 430 |
|
| AB |
Stadium Outlet Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
2 542 912 |
16 913 |
|
Stadium Outlet Aktiebolag
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 542 912 |
| Vinst |
16 913 |
|
| AB |
Stadium Rental AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2025 |
6 334 |
746 |
|
Stadium Rental AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 334 |
| Vinst |
746 |
|
| AB |
Stadium Ski Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
38 206 |
272 |
|
Stadium Ski Aktiebolag
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
38 206 |
| Vinst |
272 |
|
| AB |
Stadium Solutions AB
|
Extern firmatecknare |
|
Fusion
|
2025 |
43 871 |
−165 |
|
Stadium Solutions AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
43 871 |
| Vinst |
−165 |
|
| AB |
Stadium Sports Camp AB (svb)
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
11 682 |
−1 |
|
Stadium Sports Camp AB (svb)
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 682 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Stadium Sweden Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
4 579 843 |
1 069 |
|
Stadium Sweden Aktiebolag
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 579 843 |
| Vinst |
1 069 |
|