| AB |
Addtech AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
112 000 |
990 000 |
|
Addtech AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
112 000 |
| Vinst |
990 000 |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Kvarteret Vale
|
Revisor |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Kvarteret Vale
|
| Befattning |
Revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Ejendal Industries AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
219 698 |
|
Ejendal Industries AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
219 698 |
|
| AB |
Ejendal Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−30 |
|
Ejendal Invest AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−30 |
|
| AB |
Ejendals Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
2 006 141 |
141 967 |
|
Ejendals Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 006 141 |
| Vinst |
141 967 |
|
| AB |
Ejendals Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
7 945 |
219 442 |
|
Ejendals Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 945 |
| Vinst |
219 442 |
|
| AB |
Experium AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
25 201 |
4 940 |
|
Experium AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 201 |
| Vinst |
4 940 |
|
| AB |
Fjällinvest AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
89 572 |
7 378 |
|
Fjällinvest AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
89 572 |
| Vinst |
7 378 |
|
| AB |
Hammarbybacken AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
8 532 |
−8 820 |
|
Hammarbybacken AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 532 |
| Vinst |
−8 820 |
|
| AB |
Klövsjö Sportshop Fastighet AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 250 |
750 |
|
Klövsjö Sportshop Fastighet AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 250 |
| Vinst |
750 |
|
| AB |
OX2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
724 000 |
172 000 |
|
OX2 AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
724 000 |
| Vinst |
172 000 |
|
| AB |
OX2 Holding Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
508 |
|
OX2 Holding Group AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
508 |
|
| AB |
RaySearch Laboratories AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 103 000 |
188 000 |
|
RaySearch Laboratories AB (publ)
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 103 000 |
| Vinst |
188 000 |
|
| AB |
Rendelen 12 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2026 |
0 |
27 |
|
Rendelen 12 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
27 |
|
| AB |
Rendelen 152 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2026 |
0 |
237 |
|
Rendelen 152 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
237 |
|
| AB |
Sadeln Fjällgården Linbane AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
5 910 |
3 |
|
Sadeln Fjällgården Linbane AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 910 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Ski Invest Sälen AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 080 |
856 |
|
Ski Invest Sälen AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 080 |
| Vinst |
856 |
|
| AB |
SkiLodge Village Lindvallen AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
4 632 |
1 185 |
|
SkiLodge Village Lindvallen AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 632 |
| Vinst |
1 185 |
|
| AB |
SkiStar Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
3 230 451 |
311 475 |
|
SkiStar Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 230 451 |
| Vinst |
311 475 |
|
| AB |
SkiStar Fastighetsservice AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 |
|
SkiStar Fastighetsservice AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
SkiStar Snöproduktion AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Fusion
|
2025 |
112 658 |
8 188 |
|
SkiStar Snöproduktion AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
112 658 |
| Vinst |
8 188 |
|
| AB |
SkiStar Söderåstorget AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
SkiStar Söderåstorget AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Sälens Högfjällshotell Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
8 478 |
472 |
|
Sälens Högfjällshotell Aktiebolag
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 478 |
| Vinst |
472 |
|
| AB |
Tegefjäll Linbane AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
1 940 |
559 |
|
Tegefjäll Linbane AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 940 |
| Vinst |
559 |
|
| AB |
TOPEJA AB
|
Huvudansvarig revisor |
|
Aktiv
|
2025 |
100 458 |
−893 |
|
TOPEJA AB
|
| Befattning |
Huvudansvarig revisor |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
100 458 |
| Vinst |
−893 |
|