| AB |
CHA Bastman Invest AB
|
Styrelseledamot, VD |
Aktiv
|
2025 |
0 |
240 |
|
CHA Bastman Invest AB
|
| Position |
Styrelseledamot, VD |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
240 |
|
| AB |
Hägern 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
3 592 |
−4 764 |
|
Hägern 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 592 |
| Vinst |
−4 764 |
|
| AB |
Nordic Real Estate Sweden AB
|
Extern firmatecknare |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−222 |
|
Nordic Real Estate Sweden AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−222 |
|
| AB |
Nordic Real Estate Sweden I AB
|
Extern firmatecknare |
Fusion
|
2025 |
0 |
−4 474 |
|
Nordic Real Estate Sweden I AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 474 |
|
| AB |
Nordic Real Estate Sweden II AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
32 614 |
−9 249 |
|
Nordic Real Estate Sweden II AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 614 |
| Vinst |
−9 249 |
|
| AB |
Rödstjärten 6 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
368 |
−411 |
|
Rödstjärten 6 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
368 |
| Vinst |
−411 |
|
| AB |
SNRE Borås Solskenet 5 AB
|
Extern firmatecknare |
Ej aktiv
|
2024 |
16 390 |
−4 589 |
|
SNRE Borås Solskenet 5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 390 |
| Vinst |
−4 589 |
|
| AB |
SNRE II Holding 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
SNRE II Holding 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SNRE II Holding 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
|
|
|
|
SNRE II Holding 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SNRE Örebro Väghyveln 5 AB
|
Extern firmatecknare |
Fusion
|
2025 |
9 373 |
1 224 |
|
SNRE Örebro Väghyveln 5 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 373 |
| Vinst |
1 224 |
|
| AB |
Storebrand Fastigheter AB
|
Styrelseledamot, VD |
Ej aktiv
|
2025 |
103 526 |
49 709 |
|
Storebrand Fastigheter AB
|
| Position |
Styrelseledamot, VD |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
103 526 |
| Vinst |
49 709 |
|
| ÖV |
Storebrand Real Estate AS, filial Sverige
|
VD |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Storebrand Real Estate AS, filial Sverige
|
| Position |
VD |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Svea 7 och 8 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
970 |
−1 085 |
|
Svea 7 och 8 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
970 |
| Vinst |
−1 085 |
|
| AB |
TGG Doppingen 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
292 |
−340 |
|
TGG Doppingen 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
292 |
| Vinst |
−340 |
|
| AB |
TGG Doppingen 10 och 11 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
899 |
−691 |
|
TGG Doppingen 10 och 11 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
899 |
| Vinst |
−691 |
|
| AB |
TGG Doppingen 13 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
470 |
−803 |
|
TGG Doppingen 13 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
470 |
| Vinst |
−803 |
|
| AB |
TGG Doppingen 15 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
486 |
−484 |
|
TGG Doppingen 15 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
486 |
| Vinst |
−484 |
|
| AB |
TGG Doppingen 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
444 |
−310 |
|
TGG Doppingen 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
444 |
| Vinst |
−310 |
|
| AB |
TGG Fastigheter AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
14 730 |
−4 252 |
|
TGG Fastigheter AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 730 |
| Vinst |
−4 252 |
|
| AB |
TGG Gnosjö Gårö AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
8 597 |
−10 872 |
|
TGG Gnosjö Gårö AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 597 |
| Vinst |
−10 872 |
|
| AB |
TGG Halmstad Getinge AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
4 502 |
−15 303 |
|
TGG Halmstad Getinge AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 502 |
| Vinst |
−15 303 |
|
| AB |
TGG HoldCo 1 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
659 |
−2 086 |
|
TGG HoldCo 1 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
659 |
| Vinst |
−2 086 |
|
| AB |
TGG HoldCo 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
2 149 |
−1 093 |
|
TGG HoldCo 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 149 |
| Vinst |
−1 093 |
|
| AB |
TGG HoldCo 3 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
1 396 |
−54 |
|
TGG HoldCo 3 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 396 |
| Vinst |
−54 |
|
| AB |
TGG Lärkan AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
277 |
−578 |
|
TGG Lärkan AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
277 |
| Vinst |
−578 |
|
| AB |
TGG Trollhättan Ejdern 9 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
265 |
−593 |
|
TGG Trollhättan Ejdern 9 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
265 |
| Vinst |
−593 |
|
| AB |
TGG Trollhättan Sälgen 12 och 13 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
519 |
−1 061 |
|
TGG Trollhättan Sälgen 12 och 13 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
519 |
| Vinst |
−1 061 |
|
| AB |
TGG Trollhättan Ärlan 2 AB
|
Extern firmatecknare |
Aktiv
|
2025 |
389 |
−537 |
|
TGG Trollhättan Ärlan 2 AB
|
| Position |
Extern firmatecknare |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
389 |
| Vinst |
−537 |
|