| AB |
Addedo Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
179 396 |
21 986 |
|
Addedo Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
179 396 |
| Vinst |
21 986 |
|
| AB |
Addedo Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 905 |
29 722 |
|
Addedo Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 905 |
| Vinst |
29 722 |
|
| AB |
Addtek Holding International AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−438 704 |
|
Addtek Holding International AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−438 704 |
|
| AB |
Addtek International AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−18 295 |
|
Addtek International AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−18 295 |
|
| AB |
Ailongam Bidco AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
22 000 |
−1 126 000 |
|
Ailongam Bidco AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 000 |
| Vinst |
−1 126 000 |
|
| AB |
Ailongam Holdco AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 000 |
−1 128 000 |
|
Ailongam Holdco AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 000 |
| Vinst |
−1 128 000 |
|
| AB |
Aktiebolaget Strängbetong
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 480 317 |
−145 689 |
|
Aktiebolaget Strängbetong
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 480 317 |
| Vinst |
−145 689 |
|
| AB |
Anticimex Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 365 278 |
210 227 |
|
Anticimex Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 365 278 |
| Vinst |
210 227 |
|
| AB |
Anticimex Global AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
255 275 |
246 950 |
|
Anticimex Global AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
255 275 |
| Vinst |
246 950 |
|
| AB |
Anticimex Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 000 |
−2 000 |
|
Anticimex Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 000 |
| Vinst |
−2 000 |
|
| AB |
Anticimex International AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
179 |
−175 635 |
|
Anticimex International AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
179 |
| Vinst |
−175 635 |
|
| HB/KB |
Anticimex Services Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Anticimex Services Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Arena Tak AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
69 001 |
1 893 |
|
Arena Tak AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
69 001 |
| Vinst |
1 893 |
|
| AB |
Atle Investment Management AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−112 165 |
|
Atle Investment Management AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−112 165 |
|
| AB |
Axess Publishing AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
18 178 |
18 428 |
|
Axess Publishing AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 178 |
| Vinst |
18 428 |
|
| AB |
Balcks & Hjelmgrens Plåt och Smide AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
94 023 |
1 537 |
|
Balcks & Hjelmgrens Plåt och Smide AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
94 023 |
| Vinst |
1 537 |
|
| AB |
Barkens Skogs AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 526 |
1 |
|
Barkens Skogs AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 526 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Bokförlaget Stolpe AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
31 470 |
−968 |
|
Bokförlaget Stolpe AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
31 470 |
| Vinst |
−968 |
|
| ÖV |
Bostadsrättsföreningen Rindö Brygga 1
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Bostadsrättsföreningen Rindö Brygga 1
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Brand & Riskanalys - Aspegren Widlind AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
26 608 |
297 |
|
Brand & Riskanalys - Aspegren Widlind AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
26 608 |
| Vinst |
297 |
|
| AB |
Brandkonsulten BK AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
89 793 |
231 |
|
Brandkonsulten BK AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
89 793 |
| Vinst |
231 |
|
| AB |
Bricon AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
54 693 |
277 |
|
Bricon AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
54 693 |
| Vinst |
277 |
|
| AB |
Bro & Tak Isoleringar i Umeå Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
64 791 |
836 |
|
Bro & Tak Isoleringar i Umeå Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
64 791 |
| Vinst |
836 |
|
| AB |
BST Brandskyddsteamet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2024 |
1 184 923 |
−34 199 |
|
BST Brandskyddsteamet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 184 923 |
| Vinst |
−34 199 |
|
| AB |
BST Group AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 |
−2 585 |
|
BST Group AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 |
| Vinst |
−2 585 |
|
| AB |
BST Nordic AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
45 679 |
−193 908 |
|
BST Nordic AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
45 679 |
| Vinst |
−193 908 |
|
| AB |
BST Sweden Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
34 502 |
−102 |
|
BST Sweden Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
34 502 |
| Vinst |
−102 |
|
| AB |
Bure Equity AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
205 000 |
−4 703 000 |
|
Bure Equity AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
205 000 |
| Vinst |
−4 703 000 |
|
| AB |
Cavotec Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 353 |
−20 590 |
|
Cavotec Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 353 |
| Vinst |
−20 590 |
|
| AB |
Connys Bygg & Takservice Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
63 390 |
592 |
|
Connys Bygg & Takservice Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
63 390 |
| Vinst |
592 |
|
| AB |
Consolis Elements Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
167 |
0 |
|
Consolis Elements Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
167 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Convise AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
50 811 |
285 |
|
Convise AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
50 811 |
| Vinst |
285 |
|
| AB |
Crescit AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 763 |
|
Crescit AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 763 |
|
| AB |
Eltele Styrkan Ocez AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
12 301 |
281 |
|
Eltele Styrkan Ocez AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 301 |
| Vinst |
281 |
|
| AB |
Etac AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
970 897 |
153 441 |
|
Etac AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
970 897 |
| Vinst |
153 441 |
|
| AB |
Etac Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
502 841 |
−581 |
|
Etac Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
502 841 |
| Vinst |
−581 |
|
| AB |
Forax AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 584 |
0 |
|
Forax AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 584 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Formeno 4 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
14 878 |
|
Formeno 4 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
14 878 |
|
| AB |
Forostor 3 AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
8 415 |
|
Forostor 3 AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
8 415 |
|
| AB |
Grums Husplåt AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
20 704 |
417 |
|
Grums Husplåt AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
20 704 |
| Vinst |
417 |
|
| AB |
Halmstads Västplåt AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
34 357 |
1 560 |
|
Halmstads Västplåt AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
34 357 |
| Vinst |
1 560 |
|
| AB |
Haparandaholken AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Haparandaholken AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Hälsohuset för alla, Karlskrona AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
99 472 |
0 |
|
Hälsohuset för alla, Karlskrona AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
99 472 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Kalexa Advisory AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
574 |
301 |
|
Kalexa Advisory AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
574 |
| Vinst |
301 |
|
| AB |
Kalexa Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
2 786 |
|
Kalexa Förvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 786 |
|
| AB |
KETAB AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 458 |
699 |
|
KETAB AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 458 |
| Vinst |
699 |
|
| AB |
Kinnunens Plåtslageri AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
59 063 |
1 361 |
|
Kinnunens Plåtslageri AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
59 063 |
| Vinst |
1 361 |
|
| AB |
Kran og Industri Service KIS HoldCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−611 |
|
Kran og Industri Service KIS HoldCo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−611 |
|
| AB |
Kronobergs Tak AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
67 825 |
611 |
|
Kronobergs Tak AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
67 825 |
| Vinst |
611 |
|
| AB |
KteKonsult AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
13 003 |
250 |
|
KteKonsult AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 003 |
| Vinst |
250 |
|
| AB |
Kvidinge Stenkross Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
19 207 |
159 |
|
Kvidinge Stenkross Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 207 |
| Vinst |
159 |
|
| AB |
Larm & Teletjänst i Bromma AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
59 437 |
257 |
|
Larm & Teletjänst i Bromma AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
59 437 |
| Vinst |
257 |
|
| AB |
Lövhagen Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
85 |
−53 |
|
Lövhagen Fastighets AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
85 |
| Vinst |
−53 |
|
| AB |
Mabtech Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
186 758 |
−2 233 |
|
Mabtech Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
186 758 |
| Vinst |
−2 233 |
|
| AB |
Malungs Plåt & Bygg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
30 633 |
702 |
|
Malungs Plåt & Bygg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
30 633 |
| Vinst |
702 |
|
| AB |
MB Tak i Skövde AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
39 970 |
768 |
|
MB Tak i Skövde AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
39 970 |
| Vinst |
768 |
|
| AB |
Målsjön Skog AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
21 |
|
Målsjön Skog AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
21 |
|
| AB |
NCC Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
165 000 |
−111 000 |
|
NCC Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
165 000 |
| Vinst |
−111 000 |
|
| AB |
NCC Industry Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 186 970 |
−38 905 |
|
NCC Industry Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 186 970 |
| Vinst |
−38 905 |
|
| AB |
NCC Industry Nordic Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
158 113 |
115 429 |
|
NCC Industry Nordic Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
158 113 |
| Vinst |
115 429 |
|
| AB |
NCC International Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
87 915 |
248 |
|
NCC International Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
87 915 |
| Vinst |
248 |
|
| AB |
NCC Purchasing Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
32 874 |
266 |
|
NCC Purchasing Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
32 874 |
| Vinst |
266 |
|
| AB |
NCC Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
23 105 529 |
35 600 |
|
NCC Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 105 529 |
| Vinst |
35 600 |
|
| AB |
Nodica Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
481 000 |
1 000 |
|
Nodica Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
481 000 |
| Vinst |
1 000 |
|
| AB |
Nordiska Brand Farestveit AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
50 949 |
267 |
|
Nordiska Brand Farestveit AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
50 949 |
| Vinst |
267 |
|
| AB |
Nordstjernan Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
217 864 |
|
Nordstjernan Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
217 864 |
|
| AB |
Nordstjernan Kultur och Media AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−3 373 |
|
Nordstjernan Kultur och Media AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 373 |
|
| AB |
Norrö Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Norrö Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Oppigårds Bryggeri AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
80 832 |
10 130 |
|
Oppigårds Bryggeri AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
80 832 |
| Vinst |
10 130 |
|
| AB |
Outdoor Property Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
164 |
−6 336 |
|
Outdoor Property Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
164 |
| Vinst |
−6 336 |
|
| AB |
Plåtslageri 1 i Göteborg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
25 244 |
1 058 |
|
Plåtslageri 1 i Göteborg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 244 |
| Vinst |
1 058 |
|
| AB |
PPI Finland Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−817 192 |
|
PPI Finland Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−817 192 |
|
| AB |
PPI Förvaltning Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
104 032 |
−26 946 |
|
PPI Förvaltning Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
104 032 |
| Vinst |
−26 946 |
|
| AB |
PPI Infrastructure AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
66 231 |
−740 098 |
|
PPI Infrastructure AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
66 231 |
| Vinst |
−740 098 |
|
| AB |
PPI Infrastructure Holding 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−38 145 |
|
PPI Infrastructure Holding 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−38 145 |
|
| AB |
PPI Infrastructure Holding 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−100 393 |
|
PPI Infrastructure Holding 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−100 393 |
|
| AB |
PPI Infrastructure Holding 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−331 815 |
|
PPI Infrastructure Holding 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−331 815 |
|
| AB |
PPI Public Property Invest AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 931 |
2 054 |
|
PPI Public Property Invest AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 931 |
| Vinst |
2 054 |
|
| AB |
PPI Social Facilities AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
40 235 |
−1 344 535 |
|
PPI Social Facilities AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
40 235 |
| Vinst |
−1 344 535 |
|
| AB |
Presom Säkerhet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2024 |
13 348 |
3 039 |
|
Presom Säkerhet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 348 |
| Vinst |
3 039 |
|
| AB |
Ramnäs Skog AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
13 964 |
5 |
|
Ramnäs Skog AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 964 |
| Vinst |
5 |
|
| AB |
Ramudden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 451 448 |
−226 070 |
|
Ramudden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 451 448 |
| Vinst |
−226 070 |
|
| AB |
Ramudden Global (Group) AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
54 991 |
95 841 |
|
Ramudden Global (Group) AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
54 991 |
| Vinst |
95 841 |
|
| AB |
Ramudden Global AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−11 000 |
|
Ramudden Global AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−11 000 |
|
| AB |
Ramudden Global Products and Digital AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 797 |
−18 748 |
|
Ramudden Global Products and Digital AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 797 |
| Vinst |
−18 748 |
|
| AB |
Ramudden MidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
29 569 |
|
Ramudden MidCo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
29 569 |
|
| AB |
Ramudden Nordics and Baltics AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Ramudden Nordics and Baltics AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Restaurang Petri AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 219 |
−147 |
|
Restaurang Petri AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 219 |
| Vinst |
−147 |
|
| ÖV |
Riksbyggen Bostadsrättsförening S:t Erik nr 1
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Riksbyggen Bostadsrättsförening S:t Erik nr 1
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Röko AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
31 000 |
429 000 |
|
Röko AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
31 000 |
| Vinst |
429 000 |
|
| AB |
Samhäll 147 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−63 202 |
|
Samhäll 147 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−63 202 |
|
| AB |
Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Samhällsbyggnadsbolaget i Norden Holding AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
337 000 |
6 625 000 |
|
Samhällsbyggnadsbolaget i Norden Holding AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
337 000 |
| Vinst |
6 625 000 |
|
| AB |
Samuelssons Tak AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
59 437 |
838 |
|
Samuelssons Tak AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
59 437 |
| Vinst |
838 |
|
| AB |
Saturn BidCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Saturn BidCo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SBB i Norden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
54 177 |
−7 249 884 |
|
SBB i Norden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
54 177 |
| Vinst |
−7 249 884 |
|
| AB |
SKSP Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 083 |
0 |
|
SKSP Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 083 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Skysparc AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
263 553 |
9 507 |
|
Skysparc AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
263 553 |
| Vinst |
9 507 |
|
| AB |
Släryds Grus & Entreprenad Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
93 137 |
−208 |
|
Släryds Grus & Entreprenad Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
93 137 |
| Vinst |
−208 |
|
| AB |
SOLAR INVEST AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 229 |
1 |
|
SOLAR INVEST AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 229 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Solenergispecialisten i Norden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
54 214 |
239 |
|
Solenergispecialisten i Norden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
54 214 |
| Vinst |
239 |
|
| AB |
Solid Tak & Bygg i Västerås AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
69 275 |
1 836 |
|
Solid Tak & Bygg i Västerås AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
69 275 |
| Vinst |
1 836 |
|
| AB |
Specialfastigheter Gärdet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
32 651 |
421 |
|
Specialfastigheter Gärdet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
32 651 |
| Vinst |
421 |
|
| AB |
Specialfastigheter Sverige Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 296 |
3 802 |
|
Specialfastigheter Sverige Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 296 |
| Vinst |
3 802 |
|
| AB |
Svenska Filmbolaget Axess AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
14 544 |
−28 |
|
Svenska Filmbolaget Axess AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 544 |
| Vinst |
−28 |
|
| AB |
Säkerhetsfastigheter Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
8 |
|
Säkerhetsfastigheter Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
8 |
|
| AB |
Takringen i Norr AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
46 668 |
1 029 |
|
Takringen i Norr AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
46 668 |
| Vinst |
1 029 |
|
| AB |
Takteknik i Hälsingland AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
22 983 |
391 |
|
Takteknik i Hälsingland AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 983 |
| Vinst |
391 |
|
| AB |
Teqt Group AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
42 946 |
31 928 |
|
Teqt Group AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
42 946 |
| Vinst |
31 928 |
|
| AB |
TMA Centralen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
54 657 |
26 |
|
TMA Centralen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
54 657 |
| Vinst |
26 |
|
| AB |
Toarps Plåtslageri AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
53 264 |
2 804 |
|
Toarps Plåtslageri AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
53 264 |
| Vinst |
2 804 |
|
| AB |
Tonful AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−25 092 |
|
Tonful AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−25 092 |
|
| AB |
Upsala Plåtslageri AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
73 675 |
543 |
|
Upsala Plåtslageri AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
73 675 |
| Vinst |
543 |
|
| AB |
UTE Tak Stockholm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
62 718 |
1 545 |
|
UTE Tak Stockholm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
62 718 |
| Vinst |
1 545 |
|
| AB |
V.H.T. Byggplåt Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
23 488 |
2 636 |
|
V.H.T. Byggplåt Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
23 488 |
| Vinst |
2 636 |
|
| AB |
Västerås Takentreprenad AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
42 180 |
1 679 |
|
Västerås Takentreprenad AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
42 180 |
| Vinst |
1 679 |
|
| AB |
Västerås Takservice AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 970 |
94 |
|
Västerås Takservice AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 970 |
| Vinst |
94 |
|
| AB |
Västrike 2 Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
8 |
|
Västrike 2 Fastighets AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
8 |
|
| AB |
Västrike 3 Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Västrike 3 Fastighets AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Västrike Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
8 |
|
Västrike Fastighets AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
8 |
|
| AB |
Västrike Svaneberg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Västrike Svaneberg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Västtak AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
30 303 |
1 285 |
|
Västtak AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
30 303 |
| Vinst |
1 285 |
|
| AB |
WEWAB Trafiklösningar AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
84 718 |
−373 |
|
WEWAB Trafiklösningar AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
84 718 |
| Vinst |
−373 |
|
| AB |
Wicote Entreprenad Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
133 679 |
829 |
|
Wicote Entreprenad Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
133 679 |
| Vinst |
829 |
|
| AB |
Worxsafe AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
263 401 |
−1 622 |
|
Worxsafe AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
263 401 |
| Vinst |
−1 622 |
|
| AB |
Yubico AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 080 000 |
70 000 |
|
Yubico AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 080 000 |
| Vinst |
70 000 |
|
| AB |
Åkerlinds Plåt AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
45 006 |
1 696 |
|
Åkerlinds Plåt AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
45 006 |
| Vinst |
1 696 |
|
| AB |
Änggårdens Tak & Bygg AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
42 306 |
2 186 |
|
Änggårdens Tak & Bygg AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
42 306 |
| Vinst |
2 186 |
|