| AB |
ATN Fastigheter AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
422 |
695 |
|
ATN Fastigheter AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
422 |
| Vinst |
695 |
|
| AB |
eWorks Nordic AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
179 |
−5 |
|
eWorks Nordic AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
179 |
| Vinst |
−5 |
|
| EF |
Gustafsson, Stefan
|
Innehavare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Gustafsson, Stefan
|
| Befattning |
Innehavare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Laseronline Europe AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
6 565 |
3 |
|
Laseronline Europe AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 565 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Metalsign Sweden AB
|
Styrelseledamot, VD |
|
Aktiv
|
2026 |
282 |
−535 |
|
Metalsign Sweden AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, VD |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
282 |
| Vinst |
−535 |
|
| AB |
Mora Pulverlackering AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2026 |
3 395 |
−145 |
|
Mora Pulverlackering AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
3 395 |
| Vinst |
−145 |
|
| AB |
Orsa Fiskecenter AB
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
29 712 |
429 |
|
Orsa Fiskecenter AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
29 712 |
| Vinst |
429 |
|
| AB |
Pure Sweed AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Pure Sweed AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SignsOnDemand 1998 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
60 872 |
19 208 |
|
SignsOnDemand 1998 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
60 872 |
| Vinst |
19 208 |
|
| AB |
SignsOnDemand Production North AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
24 800 |
466 |
|
SignsOnDemand Production North AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
24 800 |
| Vinst |
466 |
|
| AB |
SkyltDirect AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
66 071 |
17 099 |
|
SkyltDirect AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
66 071 |
| Vinst |
17 099 |
|
| AB |
SkyTech AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
14 928 |
26 366 |
|
SkyTech AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 928 |
| Vinst |
26 366 |
|
| AB |
SkyTech Hatchery AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
3 752 |
167 |
|
SkyTech Hatchery AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 752 |
| Vinst |
167 |
|
| AB |
Stegus Control AB
|
Styrelseledamot, VD |
|
Aktiv
|
2026 |
779 |
−1 000 |
|
Stegus Control AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, VD |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
779 |
| Vinst |
−1 000 |
|
| AB |
Stora Huset i Mora AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
1 416 |
0 |
|
Stora Huset i Mora AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 416 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Stora huset i Sika AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
2 100 |
591 |
|
Stora huset i Sika AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 100 |
| Vinst |
591 |
|
| AB |
Stora Huset i Örjastäppan AB
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
583 |
7 |
|
Stora Huset i Örjastäppan AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
583 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Vive Ut Vivas AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
Vive Ut Vivas AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Vägfas AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
12 765 |
93 |
|
Vägfas AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 765 |
| Vinst |
93 |
|