| AB |
Arbesko Aktiebolag
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
100 843 |
50 |
|
Arbesko Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
100 843 |
| Vinst |
50 |
|
| AB |
BB Safety International AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2026 |
160 515 |
33 |
|
BB Safety International AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
160 515 |
| Vinst |
33 |
|
| AB |
Bergman & Beving Safety AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2026 |
401 014 |
181 510 |
|
Bergman & Beving Safety AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
401 014 |
| Vinst |
181 510 |
|
| AB |
Guide Gloves AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2026 |
319 381 |
15 |
|
Guide Gloves AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
319 381 |
| Vinst |
15 |
|
| AB |
Luna AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
553 972 |
10 467 |
|
Luna AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
553 972 |
| Vinst |
10 467 |
|
| AB |
Tengtools AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2026 |
23 100 |
100 337 |
|
Tengtools AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
23 100 |
| Vinst |
100 337 |
|
| AB |
Tengtools International Sweden AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2026 |
130 469 |
21 606 |
|
Tengtools International Sweden AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
130 469 |
| Vinst |
21 606 |
|
| AB |
Zekler Safety AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2026 |
62 607 |
4 209 |
|
Zekler Safety AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
62 607 |
| Vinst |
4 209 |
|