| AB |
Aktiebolaget Stockholm Sjöbotten 1
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
37 043 |
−2 016 |
|
Aktiebolaget Stockholm Sjöbotten 1
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
37 043 |
| Vinst |
−2 016 |
|
| AB |
Arnhult Invest AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−483 |
|
Arnhult Invest AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−483 |
|
| AB |
Arnia Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−158 000 |
|
Arnia Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−158 000 |
|
| AB |
Devyser Diagnostics AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2025 |
50 000 |
−12 000 |
|
Devyser Diagnostics AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
50 000 |
| Vinst |
−12 000 |
|
| AB |
Fröafall Invest AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−638 |
|
Fröafall Invest AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−638 |
|
| AB |
In focus & wb AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
3 |
0 |
|
In focus & wb AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Lidingöloppet Marknads AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2025 |
14 074 |
−112 |
|
Lidingöloppet Marknads AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
14 074 |
| Vinst |
−112 |
|
| AB |
Ljungsåsa 1: 241 Fastigheter AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
3 507 |
−12 |
|
Ljungsåsa 1: 241 Fastigheter AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 507 |
| Vinst |
−12 |
|
| AB |
Locellus AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−410 |
|
Locellus AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−410 |
|
| AB |
Locellus Förvaltning AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
264 |
193 330 |
|
Locellus Förvaltning AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
264 |
| Vinst |
193 330 |
|
| AB |
Locellus i Jönköping AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
33 |
107 |
|
Locellus i Jönköping AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 |
| Vinst |
107 |
|
| AB |
Locellus i Tranås AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 |
|
Locellus i Tranås AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 |
|
| AB |
Locellus i Växjö AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
1 |
−441 |
|
Locellus i Växjö AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 |
| Vinst |
−441 |
|
| AB |
Locellus Invest AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−2 183 |
|
Locellus Invest AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 183 |
|
| AB |
Logistea AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
119 000 |
28 000 |
|
Logistea AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
119 000 |
| Vinst |
28 000 |
|
| AB |
M2 Albert AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 800 |
|
M2 Albert AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 800 |
|
| AB |
M2 Anneli AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−37 |
|
M2 Anneli AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−37 |
|
| AB |
M2 Annika AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
20 011 |
|
M2 Annika AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
20 011 |
|
| AB |
M2 Anton AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
M2 Anton AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
M2 Asset Management AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
M2 Asset Management AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
M2 Astrid AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
409 114 |
|
M2 Astrid AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
409 114 |
|
| AB |
M2 Capital Management AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 314 414 |
|
M2 Capital Management AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 314 414 |
|
| AB |
M2 Commercial AB
|
Styrelsesuppleant |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−141 |
|
M2 Commercial AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−141 |
|
| AB |
M2 Förvaltning AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
588 |
19 |
|
M2 Förvaltning AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
588 |
| Vinst |
19 |
|
| AB |
M2 Gruppen AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
M2 Gruppen AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
M2 Gruppen Fastigheter AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−10 302 |
|
M2 Gruppen Fastigheter AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 302 |
|
| AB |
M2 Gruppen Kista AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
337 |
0 |
|
M2 Gruppen Kista AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
337 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
M2 Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
206 |
|
M2 Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
206 |
|
| AB |
M2 Knivsta AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
82 |
|
M2 Knivsta AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
82 |
|
| AB |
M2 Residential Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
M2 Residential Aktiebolag
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Meds Apotek AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
1 018 166 |
|
|
Meds Apotek AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 018 166 |
| Vinst |
|
|
| AB |
Nordic LEVEL Group AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
18 932 |
−12 153 |
|
Nordic LEVEL Group AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 932 |
| Vinst |
−12 153 |
|
| AB |
STHLM OXN Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
34 |
−12 |
|
STHLM OXN Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
34 |
| Vinst |
−12 |
|