| AB |
AB Familjebostäder Fastighetsnät
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
2025 |
37 066 |
7 435 |
|
AB Familjebostäder Fastighetsnät
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
37 066 |
| Vinst |
7 435 |
|
| AB |
AB Hjulstahem
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
2025 |
125 794 |
1 374 |
|
AB Hjulstahem
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
125 794 |
| Vinst |
1 374 |
|
| AB |
Aktiebolaget Familjebostäder
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
2025 |
2 744 797 |
143 699 |
|
Aktiebolaget Familjebostäder
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 744 797 |
| Vinst |
143 699 |
|
| AB |
Aktiebolaget Svensk Byggtjänst
|
Revisor |
Fusion
|
2025 |
191 221 |
2 421 |
|
Aktiebolaget Svensk Byggtjänst
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
191 221 |
| Vinst |
2 421 |
|
| AB |
ANDRITZ Fabrics and Rolls Scandinavia AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 365 |
−3 003 |
|
ANDRITZ Fabrics and Rolls Scandinavia AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 365 |
| Vinst |
−3 003 |
|
| AB |
Ankarhagen Bergslagen 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−357 |
|
Ankarhagen Bergslagen 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−357 |
|
| AB |
Ankarhagen Bergslagen 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Ankarhagen Bergslagen 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Ankarhagen Bergslagen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−474 |
|
Ankarhagen Bergslagen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−474 |
|
| AB |
Ankarhagen BP AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 242 |
3 844 |
|
Ankarhagen BP AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 242 |
| Vinst |
3 844 |
|
| AB |
Ankarhagen BP3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
570 |
|
Ankarhagen BP3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
570 |
|
| AB |
Ankarhagen Fast1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−115 |
|
Ankarhagen Fast1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−115 |
|
| AB |
Ankarhagen Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
18 000 |
0 |
|
Ankarhagen Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 000 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Ankarhagen Gaspedalen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 955 |
1 075 |
|
Ankarhagen Gaspedalen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 955 |
| Vinst |
1 075 |
|
| HB/KB |
Ankarhagen H24 Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Ankarhagen H24 Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Ankarhagen Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−4 000 |
|
Ankarhagen Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 000 |
|
| AB |
Ankarhagen Ilanda AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 177 |
14 |
|
Ankarhagen Ilanda AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 177 |
| Vinst |
14 |
|
| AB |
Ankarhagen Jordbromalm AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 178 |
121 |
|
Ankarhagen Jordbromalm AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 178 |
| Vinst |
121 |
|
| AB |
Ankarhagen Järnvägen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 232 |
394 |
|
Ankarhagen Järnvägen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 232 |
| Vinst |
394 |
|
| AB |
Ankarhagen Karlstadfastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
9 492 |
|
Ankarhagen Karlstadfastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 492 |
|
| AB |
Ankarhagen Klubban AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 392 |
467 |
|
Ankarhagen Klubban AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 392 |
| Vinst |
467 |
|
| AB |
Ankarhagen Likströmmen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
747 |
−19 |
|
Ankarhagen Likströmmen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
747 |
| Vinst |
−19 |
|
| AB |
Ankarhagen Nattvinden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 113 |
979 |
|
Ankarhagen Nattvinden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 113 |
| Vinst |
979 |
|
| AB |
Ankarhagen Storängen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 512 |
904 |
|
Ankarhagen Storängen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 512 |
| Vinst |
904 |
|
| AB |
Ankarhagen swuk AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 476 |
291 |
|
Ankarhagen swuk AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 476 |
| Vinst |
291 |
|
| AB |
Ankarhagen Telefonen AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 891 |
−423 |
|
Ankarhagen Telefonen AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 891 |
| Vinst |
−423 |
|
| AB |
Ankarhagen TL4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 675 |
555 |
|
Ankarhagen TL4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 675 |
| Vinst |
555 |
|
| AB |
Ankarhagen Tunbytorp AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 215 |
968 |
|
Ankarhagen Tunbytorp AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 215 |
| Vinst |
968 |
|
| AB |
Ankarhagen Tällekullen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 267 |
116 |
|
Ankarhagen Tällekullen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 267 |
| Vinst |
116 |
|
| AB |
Ankarhagen Ventum AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 137 |
290 |
|
Ankarhagen Ventum AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 137 |
| Vinst |
290 |
|
| HB/KB |
Ankarhagen Vinden Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Ankarhagen Vinden Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Ankarhagen Vintergatan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 856 |
−1 091 |
|
Ankarhagen Vintergatan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 856 |
| Vinst |
−1 091 |
|
| AB |
Ankarhagen Örsholmen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
331 |
−219 |
|
Ankarhagen Örsholmen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
331 |
| Vinst |
−219 |
|
| AB |
Ankarhagen Östanvinden 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 827 |
|
Ankarhagen Östanvinden 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 827 |
|
| HB/KB |
Ankarhagen Östanvinden Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Ankarhagen Östanvinden Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Ankarhagen Östanvindstorpet AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Ankarhagen Östanvindstorpet AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Atlag Sportcenter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Atlag Sportcenter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Birsta Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−783 |
|
Birsta Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−783 |
|
| AB |
Byggandets Samordning Aktiebolag
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
0 |
0 |
|
Byggandets Samordning Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Credentia AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
470 512 |
−83 879 |
|
Credentia AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
470 512 |
| Vinst |
−83 879 |
|
| AB |
Familjebostäder Årstaberg AB
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
2025 |
9 631 |
961 |
|
Familjebostäder Årstaberg AB
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 631 |
| Vinst |
961 |
|
| AB |
Flygod AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
357 |
22 |
|
Flygod AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
357 |
| Vinst |
22 |
|
| AB |
Furiren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 258 |
−3 242 |
|
Furiren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 258 |
| Vinst |
−3 242 |
|
| AB |
Försäkringsaktiebolaget Portea
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
|
|
|
|
Försäkringsaktiebolaget Portea
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren Hamngatan
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
32 140 |
|
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren Hamngatan
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
32 140 |
|
| AB |
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren i Stockholm
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
32 959 |
|
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren i Stockholm
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
32 959 |
|
| AB |
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren Jakobsbergsgatan
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren Jakobsbergsgatan
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren Malmskillnadsgatan
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Förvaltningsaktiebolaget Lästmakaren Malmskillnadsgatan
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Glottran AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−50 |
|
Glottran AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−50 |
|
| AB |
Goaskin AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
|
|
|
Goaskin AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| ÖV |
Heim GI, Svensk Filial
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heim GI, Svensk Filial
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1515 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 925 |
|
Heimstaden A Adepten 1515 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 925 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1516 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 040 |
|
Heimstaden A Adepten 1516 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 040 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1517 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 782 |
|
Heimstaden A Adepten 1517 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 782 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1518 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−12 073 |
|
Heimstaden A Adepten 1518 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−12 073 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1525 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 352 |
|
Heimstaden A Adepten 1525 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 352 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1526 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 792 |
|
Heimstaden A Adepten 1526 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 792 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1527 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
4 613 |
|
Heimstaden A Adepten 1527 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 613 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1532 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 120 |
|
Heimstaden A Adepten 1532 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 120 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1533 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 849 |
|
Heimstaden A Adepten 1533 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 849 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1534 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−16 442 |
|
Heimstaden A Adepten 1534 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−16 442 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1535 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 008 |
|
Heimstaden A Adepten 1535 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 008 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1536 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
−7 409 |
|
Heimstaden A Adepten 1536 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−7 409 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1537 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
312 |
|
Heimstaden A Adepten 1537 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
312 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1538 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
9 870 |
|
Heimstaden A Adepten 1538 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 870 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1542 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
2 082 |
|
Heimstaden A Adepten 1542 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 082 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1543 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
34 265 |
|
Heimstaden A Adepten 1543 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
34 265 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1585 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
36 |
|
Heimstaden A Adepten 1585 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
36 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1587 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
69 |
|
Heimstaden A Adepten 1587 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
69 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1588 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 464 |
|
Heimstaden A Adepten 1588 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 464 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1589 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
12 440 |
|
Heimstaden A Adepten 1589 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
12 440 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1593 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
527 |
|
Heimstaden A Adepten 1593 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
527 |
|
| AB |
Heimstaden A Adepten 1598 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
5 950 |
|
Heimstaden A Adepten 1598 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 950 |
|
| AB |
Heimstaden A Almgården 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
95 550 |
−40 525 |
|
Heimstaden A Almgården 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
95 550 |
| Vinst |
−40 525 |
|
| AB |
Heimstaden A Amiralsgatan 49 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 657 |
673 |
|
Heimstaden A Amiralsgatan 49 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 657 |
| Vinst |
673 |
|
| AB |
Heimstaden A Anemone Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
10 793 |
|
Heimstaden A Anemone Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 793 |
|
| AB |
Heimstaden A Berget 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 709 |
2 130 |
|
Heimstaden A Berget 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 709 |
| Vinst |
2 130 |
|
| AB |
Heimstaden A Berget 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
22 883 |
8 890 |
|
Heimstaden A Berget 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
22 883 |
| Vinst |
8 890 |
|
| AB |
Heimstaden A Bondesonen 23 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 652 |
1 391 |
|
Heimstaden A Bondesonen 23 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 652 |
| Vinst |
1 391 |
|
| AB |
Heimstaden A Borgen Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
373 |
|
Heimstaden A Borgen Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
373 |
|
| AB |
Heimstaden A Carolus 34 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
69 420 |
−25 375 |
|
Heimstaden A Carolus 34 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
69 420 |
| Vinst |
−25 375 |
|
| AB |
Heimstaden A Development Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
31 |
|
Heimstaden A Development Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
31 |
|
| AB |
Heimstaden A Disciple 1405 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
518 |
|
Heimstaden A Disciple 1405 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
518 |
|
| AB |
Heimstaden A Disciple 1406 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
9 986 |
|
Heimstaden A Disciple 1406 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 986 |
|
| AB |
Heimstaden A Disciple 1425 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
317 |
|
Heimstaden A Disciple 1425 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
317 |
|
| AB |
Heimstaden A Disciple 1426 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 285 |
|
Heimstaden A Disciple 1426 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 285 |
|
| AB |
Heimstaden A Disciple 1440 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−22 309 |
|
Heimstaden A Disciple 1440 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−22 309 |
|
| AB |
Heimstaden A Disciple 1441 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 631 |
|
Heimstaden A Disciple 1441 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 631 |
|
| AB |
Heimstaden A Disciple 1442 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
2 673 |
|
Heimstaden A Disciple 1442 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 673 |
|
| AB |
Heimstaden A Fastigheter i Haninge AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
73 397 |
95 962 |
|
Heimstaden A Fastigheter i Haninge AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
73 397 |
| Vinst |
95 962 |
|
| AB |
Heimstaden A Fastigheter i Malmö AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
84 748 |
−10 760 |
|
Heimstaden A Fastigheter i Malmö AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
84 748 |
| Vinst |
−10 760 |
|
| AB |
Heimstaden A Fastigheter i Skåne Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 891 |
|
Heimstaden A Fastigheter i Skåne Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 891 |
|
| AB |
Heimstaden A Fastigheter Parkmöllan i Malmö AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
34 073 |
−2 691 |
|
Heimstaden A Fastigheter Parkmöllan i Malmö AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
34 073 |
| Vinst |
−2 691 |
|
| AB |
Heimstaden A Filbert 1 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
127 009 |
|
Heimstaden A Filbert 1 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
127 009 |
|
| AB |
Heimstaden A Formannen 13-14 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
10 284 |
2 764 |
|
Heimstaden A Formannen 13-14 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 284 |
| Vinst |
2 764 |
|
| AB |
Heimstaden A Fredriksberg 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
21 805 |
7 268 |
|
Heimstaden A Fredriksberg 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
21 805 |
| Vinst |
7 268 |
|
| AB |
Heimstaden A Fyndet 15 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 686 |
|
|
Heimstaden A Fyndet 15 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 686 |
| Vinst |
|
|
| AB |
Heimstaden A Fyren AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
20 569 |
6 244 |
|
Heimstaden A Fyren AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
20 569 |
| Vinst |
6 244 |
|
| AB |
Heimstaden A Fänriken 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 103 |
3 313 |
|
Heimstaden A Fänriken 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 103 |
| Vinst |
3 313 |
|
| AB |
Heimstaden A Gyllenpalmsgatan 1-3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 354 |
1 544 |
|
Heimstaden A Gyllenpalmsgatan 1-3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 354 |
| Vinst |
1 544 |
|
| AB |
Heimstaden A Hacksta 1:27 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
43 828 |
−9 050 |
|
Heimstaden A Hacksta 1:27 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
43 828 |
| Vinst |
−9 050 |
|
| AB |
Heimstaden A Heleneborgsgatan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 593 |
3 871 |
|
Heimstaden A Heleneborgsgatan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 593 |
| Vinst |
3 871 |
|
| AB |
Heimstaden A Holding 1125 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
51 |
|
Heimstaden A Holding 1125 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
51 |
|
| AB |
Heimstaden A Holmen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
34 988 |
2 641 |
|
Heimstaden A Holmen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
34 988 |
| Vinst |
2 641 |
|
| AB |
Heimstaden A Hornavan 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 053 |
1 609 |
|
Heimstaden A Hornavan 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 053 |
| Vinst |
1 609 |
|
| AB |
Heimstaden A i Malmö Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
406 |
|
Heimstaden A i Malmö Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
406 |
|
| AB |
Heimstaden A Idet 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 103 |
1 138 |
|
Heimstaden A Idet 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 103 |
| Vinst |
1 138 |
|
| AB |
Heimstaden A Imröret AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
11 877 |
8 989 |
|
Heimstaden A Imröret AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 877 |
| Vinst |
8 989 |
|
| AB |
Heimstaden A Ingemar 6 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 849 |
−7 531 |
|
Heimstaden A Ingemar 6 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 849 |
| Vinst |
−7 531 |
|
| AB |
Heimstaden A Jakobsberg 2:1752 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
14 040 |
7 193 |
|
Heimstaden A Jakobsberg 2:1752 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
14 040 |
| Vinst |
7 193 |
|
| AB |
Heimstaden A Jakobsberg 2:2821 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 210 |
3 214 |
|
Heimstaden A Jakobsberg 2:2821 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 210 |
| Vinst |
3 214 |
|
| AB |
Heimstaden A Kapitalförvaltning Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
5 423 |
|
Heimstaden A Kapitalförvaltning Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
5 423 |
|
| HB/KB |
Heimstaden A Kolonnen 11 Handelsbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Heimstaden A Kolonnen 11 Handelsbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Heimstaden A Konsolidering 1368 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
11 124 |
|
Heimstaden A Konsolidering 1368 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
11 124 |
|
| AB |
Heimstaden A Konsolidering 1369 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
44 819 |
|
Heimstaden A Konsolidering 1369 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
44 819 |
|
| AB |
Heimstaden A Konsolidering 1373 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
787 |
|
Heimstaden A Konsolidering 1373 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
787 |
|
| AB |
Heimstaden A Konsolidering 1803 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
2 085 |
|
Heimstaden A Konsolidering 1803 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 085 |
|
| AB |
Heimstaden A Kornet 5 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 637 |
1 237 |
|
Heimstaden A Kornet 5 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 637 |
| Vinst |
1 237 |
|
| AB |
Heimstaden A Kronprinsen 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
345 095 |
102 440 |
|
Heimstaden A Kronprinsen 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
345 095 |
| Vinst |
102 440 |
|
| AB |
Heimstaden A Krysstaket 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 305 |
2 503 |
|
Heimstaden A Krysstaket 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 305 |
| Vinst |
2 503 |
|
| AB |
Heimstaden A Köpmangatan AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 141 |
1 631 |
|
Heimstaden A Köpmangatan AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 141 |
| Vinst |
1 631 |
|
| AB |
Heimstaden A Liljan 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 582 |
2 537 |
|
Heimstaden A Liljan 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 582 |
| Vinst |
2 537 |
|
| AB |
Heimstaden A Lotteriet 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 454 |
1 695 |
|
Heimstaden A Lotteriet 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 454 |
| Vinst |
1 695 |
|
| AB |
Heimstaden A Lägenheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
249 944 |
123 333 |
|
Heimstaden A Lägenheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
249 944 |
| Vinst |
123 333 |
|
| AB |
Heimstaden A Lägenheter Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
18 |
1 358 |
|
Heimstaden A Lägenheter Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
18 |
| Vinst |
1 358 |
|
| AB |
Heimstaden A Lärjungen 16 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
6 |
|
Heimstaden A Lärjungen 16 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
6 |
|
| AB |
Heimstaden A Lärjungen 17 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
679 |
|
Heimstaden A Lärjungen 17 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
679 |
|
| AB |
Heimstaden A Lärjungen 18 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
2 084 |
|
Heimstaden A Lärjungen 18 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 084 |
|
| AB |
Heimstaden A Lärjungen 39 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 115 |
|
Heimstaden A Lärjungen 39 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 115 |
|
| AB |
Heimstaden A Lärjungen 42 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
8 |
|
Heimstaden A Lärjungen 42 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
8 |
|
| AB |
Heimstaden A Lärjungen 92 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
7 355 |
|
Heimstaden A Lärjungen 92 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
7 355 |
|
| AB |
Heimstaden A Lärkträdet 16 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
63 032 |
−24 422 |
|
Heimstaden A Lärkträdet 16 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
63 032 |
| Vinst |
−24 422 |
|
| AB |
Heimstaden A Magdalena 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 255 |
4 822 |
|
Heimstaden A Magdalena 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 255 |
| Vinst |
4 822 |
|
| AB |
Heimstaden A Malmö Kornet 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 029 |
532 |
|
Heimstaden A Malmö Kornet 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 029 |
| Vinst |
532 |
|
| AB |
Heimstaden A Monumentet 29 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
7 759 |
7 695 |
|
Heimstaden A Monumentet 29 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 759 |
| Vinst |
7 695 |
|
| AB |
Heimstaden A Myntet 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
3 136 |
996 |
|
Heimstaden A Myntet 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 136 |
| Vinst |
996 |
|
| AB |
Heimstaden A Mörby Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 536 |
|
Heimstaden A Mörby Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 536 |
|
| AB |
Heimstaden A New York 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 970 |
6 136 |
|
Heimstaden A New York 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 970 |
| Vinst |
6 136 |
|
| AB |
Heimstaden A Nordan 12 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 451 |
3 873 |
|
Heimstaden A Nordan 12 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 451 |
| Vinst |
3 873 |
|
| AB |
Heimstaden A Nötskrikan 14 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 959 |
6 781 |
|
Heimstaden A Nötskrikan 14 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 959 |
| Vinst |
6 781 |
|
| AB |
Heimstaden A Plafonden 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 813 |
2 338 |
|
Heimstaden A Plafonden 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 813 |
| Vinst |
2 338 |
|
| AB |
Heimstaden A Primula Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
105 |
|
Heimstaden A Primula Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
105 |
|
| AB |
Heimstaden A Privatbostäder i Malmö Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
367 |
|
Heimstaden A Privatbostäder i Malmö Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
367 |
|
| AB |
Heimstaden A Pålen 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 472 |
1 463 |
|
Heimstaden A Pålen 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 472 |
| Vinst |
1 463 |
|
| AB |
Heimstaden A Sländan 7-8 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
5 332 |
11 159 |
|
Heimstaden A Sländan 7-8 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 332 |
| Vinst |
11 159 |
|
| AB |
Heimstaden A Strålkastaren 21 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 809 |
1 158 |
|
Heimstaden A Strålkastaren 21 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 809 |
| Vinst |
1 158 |
|
| AB |
Heimstaden A Ströskriften 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 578 |
2 092 |
|
Heimstaden A Ströskriften 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 578 |
| Vinst |
2 092 |
|
| AB |
Heimstaden A Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
44 373 |
−393 |
|
Heimstaden A Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
44 373 |
| Vinst |
−393 |
|
| AB |
Heimstaden A Tapeten 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
6 982 |
5 891 |
|
Heimstaden A Tapeten 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 982 |
| Vinst |
5 891 |
|
| AB |
Heimstaden A Täbyhus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
117 838 |
−29 679 |
|
Heimstaden A Täbyhus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
117 838 |
| Vinst |
−29 679 |
|
| AB |
Heimstaden A Uppland 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 617 |
425 |
|
Heimstaden A Uppland 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 617 |
| Vinst |
425 |
|
| AB |
Heimstaden A Uppland 10 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 776 |
303 |
|
Heimstaden A Uppland 10 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 776 |
| Vinst |
303 |
|
| AB |
Heimstaden A Violetten AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
2 633 |
2 801 |
|
Heimstaden A Violetten AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 633 |
| Vinst |
2 801 |
|
| AB |
Heimstaden A Vitbetan 29 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 023 |
3 834 |
|
Heimstaden A Vitbetan 29 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 023 |
| Vinst |
3 834 |
|
| AB |
Heimstaden A Vittsjöborg 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
16 816 |
−10 465 |
|
Heimstaden A Vittsjöborg 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
16 816 |
| Vinst |
−10 465 |
|
| AB |
Heimstaden A ÅBY 1:36 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
4 833 |
886 |
|
Heimstaden A ÅBY 1:36 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 833 |
| Vinst |
886 |
|
| AB |
Heimstaden A Åby 1:40 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
7 943 |
1 963 |
|
Heimstaden A Åby 1:40 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
7 943 |
| Vinst |
1 963 |
|
| AB |
Heimstaden A Åkern 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 315 |
807 |
|
Heimstaden A Åkern 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 315 |
| Vinst |
807 |
|
| AB |
Heimstaden A Åkern AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
5 561 |
1 958 |
|
Heimstaden A Åkern AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 561 |
| Vinst |
1 958 |
|
| AB |
Heimstaden A Ålgrytevägen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
8 669 |
1 916 |
|
Heimstaden A Ålgrytevägen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 669 |
| Vinst |
1 916 |
|
| AB |
Heimstaden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
141 000 |
−338 000 |
|
Heimstaden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
141 000 |
| Vinst |
−338 000 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
394 000 |
81 000 |
|
Heimstaden Bostad AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
394 000 |
| Vinst |
81 000 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 12 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
13 138 |
|
Heimstaden Bostad Invest 12 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
13 138 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 13 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
1 854 |
|
Heimstaden Bostad Invest 13 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 854 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 14 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 035 |
|
Heimstaden Bostad Invest 14 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 035 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 15 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 771 |
|
Heimstaden Bostad Invest 15 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 771 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 18 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−72 670 |
|
Heimstaden Bostad Invest 18 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−72 670 |
|
| AB |
Heimstaden Bostad Invest 8 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−103 875 |
|
Heimstaden Bostad Invest 8 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−103 875 |
|
| AB |
Heimstaden Castor AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
4 656 507 |
|
Heimstaden Castor AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 656 507 |
|
| AB |
Heimstaden Country Manager AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 360 |
|
Heimstaden Country Manager AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 360 |
|
| AB |
Heimstaden Drotsen AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
6 694 |
−5 269 |
|
Heimstaden Drotsen AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 694 |
| Vinst |
−5 269 |
|
| AB |
Heimstaden Eagle AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
49 668 |
−9 515 895 |
|
Heimstaden Eagle AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
49 668 |
| Vinst |
−9 515 895 |
|
| AB |
Heimstaden Exploatering AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
343 |
175 |
|
Heimstaden Exploatering AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
343 |
| Vinst |
175 |
|
| AB |
Heimstaden Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−6 454 |
|
Heimstaden Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 454 |
|
| AB |
Heimstaden Group Manager AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
699 000 |
14 982 |
|
Heimstaden Group Manager AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
699 000 |
| Vinst |
14 982 |
|
| AB |
Heimstaden i Skåne AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
8 |
2 038 |
|
Heimstaden i Skåne AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
8 |
| Vinst |
2 038 |
|
| AB |
Heimstaden Investment AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
45 019 |
|
Heimstaden Investment AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
45 019 |
|
| AB |
Heimstaden Services AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
79 138 |
−6 303 |
|
Heimstaden Services AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
79 138 |
| Vinst |
−6 303 |
|
| AB |
Heimstaden Services Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
12 704 |
434 |
|
Heimstaden Services Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
12 704 |
| Vinst |
434 |
|
| AB |
Heimstaden Sweden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
526 535 |
−6 306 |
|
Heimstaden Sweden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
526 535 |
| Vinst |
−6 306 |
|
| AB |
Heimstaden Tyskland AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−10 077 |
|
Heimstaden Tyskland AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 077 |
|
| AB |
Heimstaden Örnen Byggrätter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−28 |
|
Heimstaden Örnen Byggrätter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−28 |
|
| AB |
Hemmahamnen Kontor AB
|
Revisorssuppleant |
Aktiv
|
2025 |
23 402 |
2 728 |
|
Hemmahamnen Kontor AB
|
| Position |
Revisorssuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 402 |
| Vinst |
2 728 |
|
| AB |
Hemvist Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
122 140 |
|
Hemvist Förvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
122 140 |
|
| AB |
Jaminsk Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−50 |
|
Jaminsk Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−50 |
|
| AB |
Johlj AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 509 |
|
Johlj AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 509 |
|
| AB |
Järven 4 Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−2 095 |
|
Järven 4 Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 095 |
|
| HB/KB |
Kommanditbolag Stormgatan 20 i Karlstad
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Kommanditbolag Stormgatan 20 i Karlstad
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Krägga Herrgård AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
28 355 |
−8 927 |
|
Krägga Herrgård AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
28 355 |
| Vinst |
−8 927 |
|
| AB |
Longrun Capital 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−42 351 |
|
Longrun Capital 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−42 351 |
|
| AB |
Longrun Capital 1 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−31 750 |
|
Longrun Capital 1 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−31 750 |
|
| AB |
Longrun Capital 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
50 |
−614 |
|
Longrun Capital 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
50 |
| Vinst |
−614 |
|
| AB |
Longrun Capital 2 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Longrun Capital 2 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Luxora Fastigheter AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
52 605 |
3 737 |
|
Luxora Fastigheter AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
52 605 |
| Vinst |
3 737 |
|
| AB |
Luxora Invest AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 385 |
|
Luxora Invest AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 385 |
|
| AB |
MB Investment AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
25 858 |
5 705 |
|
MB Investment AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 858 |
| Vinst |
5 705 |
|
| AB |
Medley AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
485 960 |
26 040 |
|
Medley AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
485 960 |
| Vinst |
26 040 |
|
| AB |
Medley Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
52 469 |
−2 585 |
|
Medley Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
52 469 |
| Vinst |
−2 585 |
|
| AB |
Medley Utveckling AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
53 220 |
−3 378 |
|
Medley Utveckling AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
53 220 |
| Vinst |
−3 378 |
|
| AB |
Motala Zodiaken Fastighets AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
4 311 |
−283 |
|
Motala Zodiaken Fastighets AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 311 |
| Vinst |
−283 |
|
| AB |
Nivika Fastigheter AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
130 762 |
165 251 |
|
Nivika Fastigheter AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
130 762 |
| Vinst |
165 251 |
|
| AB |
Nkajen Förvaltning AB
|
Revisor |
Aktiv
|
2025 |
67 056 |
17 925 |
|
Nkajen Förvaltning AB
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
67 056 |
| Vinst |
17 925 |
|
| AB |
Nordiqus AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
725 000 |
733 000 |
|
Nordiqus AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
725 000 |
| Vinst |
733 000 |
|
| AB |
Nordiqus Holding 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 038 856 |
|
Nordiqus Holding 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 038 856 |
|
| AB |
Nordiqus Holding 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 941 279 |
|
Nordiqus Holding 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 941 279 |
|
| AB |
Nordiqus Infrastructure AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
278 000 |
364 000 |
|
Nordiqus Infrastructure AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
278 000 |
| Vinst |
364 000 |
|
| AB |
Nordisk Byggtjänst - Data Aktiebolag
|
Revisor |
Fusion
|
2024 |
0 |
0 |
|
Nordisk Byggtjänst - Data Aktiebolag
|
| Position |
Revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| HB/KB |
NVB Beckomberga Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
NVB Beckomberga Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
NVB Sköndalsbyggarna II AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 |
|
NVB Sköndalsbyggarna II AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 |
|
| HB/KB |
NVB Sköndalsbyggarna Två Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
NVB Sköndalsbyggarna Två Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Offentliga Hus i Norden AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
70 121 |
210 583 |
|
Offentliga Hus i Norden AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
70 121 |
| Vinst |
210 583 |
|
| AB |
Pangir Sunnanå 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 |
|
Pangir Sunnanå 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
Peab AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 047 000 |
1 796 000 |
|
Peab AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 047 000 |
| Vinst |
1 796 000 |
|
| AB |
Peab Anläggning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
15 038 837 |
5 686 |
|
Peab Anläggning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
15 038 837 |
| Vinst |
5 686 |
|
| AB |
Peab Byggservice Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
1 905 572 |
4 081 |
|
Peab Byggservice Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 905 572 |
| Vinst |
4 081 |
|
| AB |
Peab Finans Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
184 338 |
|
Peab Finans Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
184 338 |
|
| AB |
Peab Grundläggning Aktiebolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
580 237 |
9 792 |
|
Peab Grundläggning Aktiebolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
580 237 |
| Vinst |
9 792 |
|
| AB |
Peab Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
16 159 100 |
39 559 |
|
Peab Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
16 159 100 |
| Vinst |
39 559 |
|
| AB |
Pennstiftet 94 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Pennstiftet 94 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Pennstället 89 AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
0 |
57 |
|
Pennstället 89 AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
57 |
|
| AB |
Polhem Infra AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
73 |
|
Polhem Infra AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
73 |
|
| HB/KB |
Polhem Infra Kommanditbolag
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Polhem Infra Kommanditbolag
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Samhäll 44 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
|
|
Samhäll 44 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
|
|
| AB |
Sandser AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−50 |
|
Sandser AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−50 |
|
| AB |
SBB Fusion 2025 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−17 |
|
SBB Fusion 2025 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−17 |
|
| AB |
SBB Linden AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
208 925 |
|
SBB Linden AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
208 925 |
|
| AB |
SBB LSS Housing AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−148 410 |
|
SBB LSS Housing AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−148 410 |
|
| AB |
SBB Norden HoldCo 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
0 |
60 612 |
|
SBB Norden HoldCo 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
60 612 |
|
| AB |
SBB Orminge Väsjön 1 Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
827 |
−108 114 |
|
SBB Orminge Väsjön 1 Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
827 |
| Vinst |
−108 114 |
|
| AB |
SBB Residential Property AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
67 086 |
174 968 |
|
SBB Residential Property AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
67 086 |
| Vinst |
174 968 |
|
| AB |
SBB SocialCo HoldCo 1 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−368 806 |
|
SBB SocialCo HoldCo 1 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−368 806 |
|
| AB |
SBB SocialCo HoldCo 2 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
50 206 |
−232 472 |
|
SBB SocialCo HoldCo 2 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
50 206 |
| Vinst |
−232 472 |
|
| AB |
SBB SocialCo HoldCo 3 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
0 |
−492 638 |
|
SBB SocialCo HoldCo 3 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−492 638 |
|
| AB |
SBB SocialCo HoldCo 4 AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
27 846 |
−52 826 |
|
SBB SocialCo HoldCo 4 AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
27 846 |
| Vinst |
−52 826 |
|
| AB |
SBB Trivium HoldCo AB
|
Huvudansvarig revisor |
Ej aktiv
|
2024 |
3 |
398 756 |
|
SBB Trivium HoldCo AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 |
| Vinst |
398 756 |
|
| AB |
Secord Birger Management AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−48 |
|
Secord Birger Management AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−48 |
|
| AB |
Sveafastigheter AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2025 |
47 000 |
−108 000 |
|
Sveafastigheter AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
47 000 |
| Vinst |
−108 000 |
|
| AB |
SWECO AB (publ)
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
SWECO AB (publ)
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
SWECO International AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2024 |
115 731 |
671 |
|
SWECO International AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
115 731 |
| Vinst |
671 |
|
| AB |
SWECO Sverige AB
|
Huvudansvarig revisor |
Fusion
|
2025 |
9 156 670 |
49 005 |
|
SWECO Sverige AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 156 670 |
| Vinst |
49 005 |
|
| AB |
Tagehus Holding AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
12 562 |
−81 211 |
|
Tagehus Holding AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 562 |
| Vinst |
−81 211 |
|
| AB |
Tagehus Hotel AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
54 316 |
4 425 |
|
Tagehus Hotel AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
54 316 |
| Vinst |
4 425 |
|
| AB |
Tammsvik Konferens och Herrgård AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
36 480 |
−7 659 |
|
Tammsvik Konferens och Herrgård AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
36 480 |
| Vinst |
−7 659 |
|
| ÖV |
Tenson BV, Holland Filial
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Tenson BV, Holland Filial
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Tipton Brown AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−15 000 |
|
Tipton Brown AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−15 000 |
|
| AB |
TLBV Förvaltning AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
0 |
−17 495 |
|
TLBV Förvaltning AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−17 495 |
|
| AB |
TLBV Hospitality AB
|
Huvudansvarig revisor |
Aktiv
|
2025 |
2 613 |
−17 345 |
|
TLBV Hospitality AB
|
| Position |
Huvudansvarig revisor |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 613 |
| Vinst |
−17 345 |
|