| AB |
Boatsystem Group Sweden AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
55 412 |
0 |
|
Boatsystem Group Sweden AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
55 412 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Bockepall AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
9 969 |
|
Bockepall AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
9 969 |
|
| AB |
Bockepall Förvaltningsaktiebolag
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
230 |
3 209 |
|
Bockepall Förvaltningsaktiebolag
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
230 |
| Vinst |
3 209 |
|
| AB |
Bolagsgruppen Lotorp AB
|
Styrelseledamot, VD |
Aktiv
|
2024 |
1 533 |
66 521 |
|
Bolagsgruppen Lotorp AB
|
| Position |
Styrelseledamot, VD |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 533 |
| Vinst |
66 521 |
|
| AB |
Bon Air Sweden AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
13 553 |
488 |
|
Bon Air Sweden AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
13 553 |
| Vinst |
488 |
|
| AB |
Bospor Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
100 |
7 |
|
Bospor Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Candor Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
100 |
9 582 |
|
Candor Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
9 582 |
|
| AB |
CeHa Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
1 605 |
10 800 |
|
CeHa Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 605 |
| Vinst |
10 800 |
|
| AB |
Cronatek Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
100 |
10 471 |
|
Cronatek Aktiebolag
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
10 471 |
|
| AB |
El & Fordonsteknik i Uppsala Aktiebolag
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
40 513 |
0 |
|
El & Fordonsteknik i Uppsala Aktiebolag
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
40 513 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Gustafs Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
3 972 |
1 775 |
|
Gustafs Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 972 |
| Vinst |
1 775 |
|
| AB |
Gustafs Scandinavia Aktiebolag
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
130 548 |
6 622 |
|
Gustafs Scandinavia Aktiebolag
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
130 548 |
| Vinst |
6 622 |
|
| AB |
Hydema Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
|
|
|
|
Hydema Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Kvartselektronik Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
1 277 |
9 493 |
|
Kvartselektronik Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 277 |
| Vinst |
9 493 |
|
| AB |
LoCollection Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
116 |
17 081 |
|
LoCollection Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
116 |
| Vinst |
17 081 |
|
| AB |
LoCollection Italia AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
100 |
23 157 |
|
LoCollection Italia AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
23 157 |
|
| AB |
LoDog Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
LoDog Holding AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
LoGrate Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
116 |
8 783 |
|
LoGrate Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
116 |
| Vinst |
8 783 |
|
| AB |
LoPR Förvaltning AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
|
|
|
|
LoPR Förvaltning AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Loreberg Förvaltnings AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Loreberg Förvaltnings AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Lotorp Holding AB
|
Styrelseledamot, VD |
Aktiv
|
2024 |
10 |
15 000 |
|
Lotorp Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, VD |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
10 |
| Vinst |
15 000 |
|
| AB |
Mitt i Prick Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Mitt i Prick Aktiebolag
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Moesjoen Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
|
|
|
|
Moesjoen Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
NOA Aluminium Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
100 |
0 |
|
NOA Aluminium Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Pharmaxim AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
194 848 |
1 610 |
|
Pharmaxim AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
194 848 |
| Vinst |
1 610 |
|
| AB |
Pharmaxim Brands AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
4 561 |
3 |
|
Pharmaxim Brands AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
4 561 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
Pharmaxim Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
100 |
2 474 |
|
Pharmaxim Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
2 474 |
|
| AB |
PIAC Invest AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
2 570 |
263 |
|
PIAC Invest AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 570 |
| Vinst |
263 |
|
| AB |
SAGA Components AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
152 479 |
4 738 |
|
SAGA Components AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
152 479 |
| Vinst |
4 738 |
|
| AB |
SAGA Components Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
Aktiv
|
2024 |
134 |
10 413 |
|
SAGA Components Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
134 |
| Vinst |
10 413 |
|
| AB |
Skruvia AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
66 782 |
0 |
|
Skruvia AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
66 782 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Skruvia Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
1 400 |
445 |
|
Skruvia Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 400 |
| Vinst |
445 |
|
| AB |
Skruvia Lotorp AB
|
Styrelseledamot, VD |
Aktiv
|
2024 |
88 |
3 838 |
|
Skruvia Lotorp AB
|
| Position |
Styrelseledamot, VD |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
88 |
| Vinst |
3 838 |
|
| AB |
Trofé Försäljnings Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
62 487 |
1 151 |
|
Trofé Försäljnings Aktiebolag
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
62 487 |
| Vinst |
1 151 |
|
| AB |
Trofé Holding AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2024 |
100 |
0 |
|
Trofé Holding AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
100 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Waterline Design AB
|
Styrelseledamot |
Aktiv
|
2025 |
528 |
1 |
|
Waterline Design AB
|
| Position |
Styrelseledamot |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
528 |
| Vinst |
1 |
|
| AB |
Wiki of Scandinavia AB
|
Styrelsesuppleant |
Aktiv
|
2024 |
0 |
0 |
|
Wiki of Scandinavia AB
|
| Position |
Styrelsesuppleant |
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|