| AB |
AB Falkenären
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−706 |
|
AB Falkenären
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−706 |
|
| AB |
Basisten Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 473 |
|
Basisten Holding AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 473 |
|
| AB |
Björs Träslöv 13:4 SPV AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−26 |
|
Björs Träslöv 13:4 SPV AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−26 |
|
| AB |
EOMA AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
166 |
240 |
|
EOMA AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
166 |
| Vinst |
240 |
|
| AB |
Expressgrus i Halmstad AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 |
|
Expressgrus i Halmstad AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 |
|
| AB |
GFE Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−10 |
|
GFE Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 |
|
| AB |
Halmstad Basen 7 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
384 |
−72 |
|
Halmstad Basen 7 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
384 |
| Vinst |
−72 |
|
| AB |
Halmstad Basen 8 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
1 031 |
5 |
|
Halmstad Basen 8 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 031 |
| Vinst |
5 |
|
| AB |
Halmstad Parkterassen AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 128 |
|
Halmstad Parkterassen AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 128 |
|
| AB |
Industriförvaltning i Söndrum AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
2 725 |
−638 |
|
Industriförvaltning i Söndrum AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 725 |
| Vinst |
−638 |
|
| AB |
JTST1888 Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
6 |
|
JTST1888 Holding AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
6 |
|
| AB |
Leken Utveckling AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−41 |
|
Leken Utveckling AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−41 |
|
| ÖV |
LJUNGBERGSKA STIFTELSEN
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
LJUNGBERGSKA STIFTELSEN
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
MACNAT Construction AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
4 036 |
|
MACNAT Construction AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 036 |
|
| AB |
MACNAT Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
105 131 |
|
MACNAT Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
105 131 |
|
| AB |
MACNAT Property AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 487 |
|
MACNAT Property AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 487 |
|
| AB |
MACNAT Property Development AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−210 |
|
MACNAT Property Development AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−210 |
|
| AB |
MACNAT PU Holding 1 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−1 |
|
MACNAT PU Holding 1 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Macnat Vård Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 |
|
Macnat Vård Holding AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 |
|
| AB |
MTA Bygg & Anläggning AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 281 372 |
6 984 |
|
MTA Bygg & Anläggning AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 281 372 |
| Vinst |
6 984 |
|
| AB |
MTA Bygg & Anläggning i Varberg AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 |
|
MTA Bygg & Anläggning i Varberg AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 |
|
| AB |
MTA Bygg & Anläggning Skåne AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
263 242 |
3 218 |
|
MTA Bygg & Anläggning Skåne AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
263 242 |
| Vinst |
3 218 |
|
| AB |
MTA Maskin AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
33 387 |
−4 |
|
MTA Maskin AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
33 387 |
| Vinst |
−4 |
|
| AB |
MTA Trollängen Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−9 672 |
|
MTA Trollängen Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−9 672 |
|
| AB |
MTA-PU Halland AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
21 |
0 |
|
MTA-PU Halland AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
21 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
MTAF nr 1 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−410 |
|
MTAF nr 1 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−410 |
|
| AB |
MTAF nr 26 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
11 750 |
−301 |
|
MTAF nr 26 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 750 |
| Vinst |
−301 |
|
| AB |
MTAF nr 27 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−67 |
|
MTAF nr 27 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−67 |
|
| AB |
MTAF nr 7 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
3 242 |
−485 |
|
MTAF nr 7 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
3 242 |
| Vinst |
−485 |
|
| AB |
MTAF nr 8 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−4 |
|
MTAF nr 8 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−4 |
|
| AB |
MTAF nr 9 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−41 |
|
MTAF nr 9 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−41 |
|
| AB |
Parkterassen E2 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Parkterassen E2 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Parkterassen E2 mark AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
Parkterassen E2 mark AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Propertybox 1 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−272 |
|
Propertybox 1 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−272 |
|
| AB |
Snickeriet 10 Fastighets AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
2 071 |
−371 |
|
Snickeriet 10 Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 071 |
| Vinst |
−371 |
|
| AB |
Styrdal Holding AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
10 |
|
Styrdal Holding AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
10 |
|
| AB |
Tylösand Utveckling AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−10 |
|
Tylösand Utveckling AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 |
|