| AB |
Aros Lift AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
19 604 |
28 |
|
Aros Lift AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 604 |
| Vinst |
28 |
|
| AB |
Fastighets AB Johannisberg
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
1 805 |
312 |
|
Fastighets AB Johannisberg
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 805 |
| Vinst |
312 |
|
| AB |
Fastighets AB Sjöhagen
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
19 104 |
3 366 |
|
Fastighets AB Sjöhagen
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
19 104 |
| Vinst |
3 366 |
|
| AB |
Fregatten Sju i Västerås Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
3 178 |
1 381 |
|
Fregatten Sju i Västerås Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 178 |
| Vinst |
1 381 |
|
| HB/KB |
Handelsbolaget Irsta-Lista 4:44
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Handelsbolaget Irsta-Lista 4:44
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Industrimålningsteknik IMT AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
6 807 |
276 |
|
Industrimålningsteknik IMT AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 807 |
| Vinst |
276 |
|
| AB |
Kesam AB
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
3 |
|
Kesam AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
MPA Fastigheter AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
4 |
7 069 |
|
MPA Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 |
| Vinst |
7 069 |
|
| AB |
MPA Fastigheter Syd AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
2 780 |
177 |
|
MPA Fastigheter Syd AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 780 |
| Vinst |
177 |
|
| AB |
MPA Grindtorp 2 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
5 629 |
2 278 |
|
MPA Grindtorp 2 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 629 |
| Vinst |
2 278 |
|
| AB |
MPA Grindtorp 4 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
11 961 |
3 120 |
|
MPA Grindtorp 4 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 961 |
| Vinst |
3 120 |
|
| AB |
MPA Grindtorp 8 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
3 937 |
1 012 |
|
MPA Grindtorp 8 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 937 |
| Vinst |
1 012 |
|
| AB |
MPA Gålnäs AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
6 714 |
2 518 |
|
MPA Gålnäs AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 714 |
| Vinst |
2 518 |
|
| AB |
MPA Industrial Coating AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
481 |
|
MPA Industrial Coating AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
481 |
|
| AB |
MPA Kesam AB
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
25 570 |
44 |
|
MPA Kesam AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
25 570 |
| Vinst |
44 |
|
| AB |
MPA Måleriproduktion Aktiebolag
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
23 708 |
17 016 |
|
MPA Måleriproduktion Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
23 708 |
| Vinst |
17 016 |
|
| AB |
MPA Måleriproduktion Coating AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
144 591 |
−681 |
|
MPA Måleriproduktion Coating AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
144 591 |
| Vinst |
−681 |
|
| AB |
MPA Måleriproduktion Investment Aktiebolag
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
1 731 |
1 030 |
|
MPA Måleriproduktion Investment Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 731 |
| Vinst |
1 030 |
|
| AB |
MPA Måleriproduktion Norrland AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
82 113 |
144 |
|
MPA Måleriproduktion Norrland AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
82 113 |
| Vinst |
144 |
|
| AB |
MPA Måleriproduktion Syd AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
27 247 |
67 |
|
MPA Måleriproduktion Syd AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
27 247 |
| Vinst |
67 |
|
| AB |
MPA Tunbytorp 1 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
3 391 |
446 |
|
MPA Tunbytorp 1 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 391 |
| Vinst |
446 |
|
| AB |
MPA Tunbytorp 2 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
2 090 |
492 |
|
MPA Tunbytorp 2 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 090 |
| Vinst |
492 |
|
| AB |
MPA Tunbytorp 3 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
1 937 |
643 |
|
MPA Tunbytorp 3 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 937 |
| Vinst |
643 |
|
| AB |
MPA Tunbytorp 4 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
6 380 |
1 537 |
|
MPA Tunbytorp 4 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 380 |
| Vinst |
1 537 |
|
| AB |
MPA Tunbytorp 5 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
768 |
67 |
|
MPA Tunbytorp 5 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
768 |
| Vinst |
67 |
|
| AB |
Snickaren 6 i Köping AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
21 |
|
Snickaren 6 i Köping AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
21 |
|
| HB/KB |
Snickaren 6 Kommanditbolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Snickaren 6 Kommanditbolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Vemmab Fastigheter AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
4 372 |
891 |
|
Vemmab Fastigheter AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 372 |
| Vinst |
891 |
|