| AB |
Amplio I AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
650 |
195 276 |
|
Amplio I AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
650 |
| Vinst |
195 276 |
|
| AB |
Amplio I Debentures AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
143 |
1 744 |
|
Amplio I Debentures AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
143 |
| Vinst |
1 744 |
|
| AB |
Amplio I Equity AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
343 |
78 402 |
|
Amplio I Equity AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
343 |
| Vinst |
78 402 |
|
| AB |
Amplio I Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
4 801 |
|
Amplio I Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
4 801 |
|
| AB |
Amplio I Private Equity AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
9 774 |
1 509 |
|
Amplio I Private Equity AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
9 774 |
| Vinst |
1 509 |
|
| AB |
Amplio II AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−468 |
|
Amplio II AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−468 |
|
| AB |
Amplio II Co-invest AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−158 |
|
Amplio II Co-invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−158 |
|
| AB |
Amplio II Debentures AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−175 |
|
Amplio II Debentures AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−175 |
|
| AB |
Amplio II Equity AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 921 |
|
Amplio II Equity AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 921 |
|
| AB |
Amplio II Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−153 |
|
Amplio II Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−153 |
|
| AB |
Amplio II Private Equity AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
92 |
0 |
|
Amplio II Private Equity AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
92 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Amplio PE Mitt AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−78 |
|
Amplio PE Mitt AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−78 |
|
| AB |
Amplio PE Safe Bidco AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
2 025 |
127 |
|
Amplio PE Safe Bidco AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 025 |
| Vinst |
127 |
|
| AB |
Amplio PE Safe TopCo AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
Amplio PE Safe TopCo AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
Amplio PE Topp AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−78 |
|
Amplio PE Topp AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−78 |
|
| AB |
Amplio Private Equity AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
36 616 |
13 687 |
|
Amplio Private Equity AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
36 616 |
| Vinst |
13 687 |
|
| AB |
Amplio Private Equity Bullata AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−79 |
|
Amplio Private Equity Bullata AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−79 |
|
| AB |
Amplio Private Equity Majus AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−79 |
|
Amplio Private Equity Majus AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−79 |
|
| AB |
Anella Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−60 |
|
Anella Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−60 |
|
| AB |
Asurgent AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
298 669 |
−7 148 |
|
Asurgent AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
298 669 |
| Vinst |
−7 148 |
|
| AB |
Awiant AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
22 680 |
−364 |
|
Awiant AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
22 680 |
| Vinst |
−364 |
|
| AB |
B.R.A. Berghogens Rör AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
41 956 |
4 611 |
|
B.R.A. Berghogens Rör AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
41 956 |
| Vinst |
4 611 |
|
| AB |
Co-native AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
27 489 |
−27 262 |
|
Co-native AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
27 489 |
| Vinst |
−27 262 |
|
| AB |
Co-native Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
63 |
|
Co-native Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
63 |
|
| AB |
Edekyl & Värme AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
272 781 |
485 |
|
Edekyl & Värme AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
272 781 |
| Vinst |
485 |
|
| AB |
Elastic Move AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2025 |
58 158 |
−182 |
|
Elastic Move AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
58 158 |
| Vinst |
−182 |
|
| AB |
Elservice Strömsnäsbruk-Markaryd AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2024 |
20 822 |
526 |
|
Elservice Strömsnäsbruk-Markaryd AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
20 822 |
| Vinst |
526 |
|
| AB |
Ferla Energy AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
143 016 |
649 |
|
Ferla Energy AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
143 016 |
| Vinst |
649 |
|
| AB |
IT Infrastruktur Intressenter Sweden AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
6 602 |
17 508 |
|
IT Infrastruktur Intressenter Sweden AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 602 |
| Vinst |
17 508 |
|
| AB |
IT Infrastruktur Intressenter Sweden Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−20 |
|
IT Infrastruktur Intressenter Sweden Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−20 |
|
| AB |
Kylmontage Redotem Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
68 384 |
6 068 |
|
Kylmontage Redotem Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
68 384 |
| Vinst |
6 068 |
|
| AB |
Retune Group AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−48 |
|
Retune Group AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−48 |
|
| AB |
Retune Syd AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2024 |
2 152 |
−467 |
|
Retune Syd AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
2 152 |
| Vinst |
−467 |
|
| AB |
Ringmuren Förvaltning AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
5 281 |
2 925 |
|
Ringmuren Förvaltning AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 281 |
| Vinst |
2 925 |
|
| AB |
S R Intelligence AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
62 013 |
6 608 |
|
S R Intelligence AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
62 013 |
| Vinst |
6 608 |
|
| AB |
Segulah Petra Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−50 001 |
|
Segulah Petra Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−50 001 |
|
| AB |
Segulah Trade Mark AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
0 |
−63 |
|
Segulah Trade Mark AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−63 |
|
| AB |
Segulah V AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
670 |
5 753 |
|
Segulah V AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
670 |
| Vinst |
5 753 |
|
| AB |
Segulah V Equity AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
230 |
41 693 |
|
Segulah V Equity AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
230 |
| Vinst |
41 693 |
|
| AB |
Segulah V F&F AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 122 |
|
Segulah V F&F AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 122 |
|
| AB |
Segulah V Holding AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
424 964 |
|
Segulah V Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
424 964 |
|
| AB |
Segulah V Invest AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
1 000 |
195 946 |
|
Segulah V Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 000 |
| Vinst |
195 946 |
|
| AB |
Tedge Energy AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
3 000 |
122 |
|
Tedge Energy AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 000 |
| Vinst |
122 |
|
| AB |
Tedge Energy Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−113 |
|
Tedge Energy Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−113 |
|
| AB |
Tre E elteknik AB
|
Verklig Huvudman |
|
Fusion
|
2024 |
27 791 |
323 |
|
Tre E elteknik AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
27 791 |
| Vinst |
323 |
|
| AB |
Vrenen AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−15 |
|
Vrenen AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−15 |
|
| AB |
Värmex AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
72 535 |
−404 |
|
Värmex AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
72 535 |
| Vinst |
−404 |
|
| AB |
Xenit AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
259 598 |
244 |
|
Xenit AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
259 598 |
| Vinst |
244 |
|