| AB |
Ferdinand & Räven AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
351 |
183 |
|
Ferdinand & Räven AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
351 |
| Vinst |
183 |
|
| AB |
Havskompaniet AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
357 |
51 |
|
Havskompaniet AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
357 |
| Vinst |
51 |
|
| HB/KB |
Havskompaniet Handelsbolag
|
Verklig Huvudman |
|
Ej aktiv
|
|
- |
- |
|
Havskompaniet Handelsbolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Kakel Kök & Bar AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
31 704 |
13 |
|
Kakel Kök & Bar AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
31 704 |
| Vinst |
13 |
|
| AB |
Mat & Citron AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
4 926 |
354 |
|
Mat & Citron AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 926 |
| Vinst |
354 |
|
| AB |
MPC Restaurang AB
|
Styrelseledamot |
|
Fusion
|
2024 |
0 |
−3 |
|
MPC Restaurang AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Fusion
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−3 |
|
| AB |
Park Sturegatan Restaurang AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
75 |
286 |
|
Park Sturegatan Restaurang AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
75 |
| Vinst |
286 |
|
| AB |
R.K Konsult AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2026 |
1 046 |
130 |
|
R.K Konsult AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2026 |
| Omsättning |
1 046 |
| Vinst |
130 |
|
| AB |
Storgatans Nöje & Konferens AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
9 335 |
172 |
|
Storgatans Nöje & Konferens AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
9 335 |
| Vinst |
172 |
|