| AB |
221 Diagnostics AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
0 |
|
221 Diagnostics AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Aktiebolaget Geveko
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
11 |
26 |
|
Aktiebolaget Geveko
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 |
| Vinst |
26 |
|
| AB |
Alvesta 13:28 AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
1 550 |
1 022 |
|
Alvesta 13:28 AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 550 |
| Vinst |
1 022 |
|
| AB |
Beata Cervin AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
500 |
0 |
|
Beata Cervin AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
500 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
CDAC Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 051 |
|
CDAC Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 051 |
|
| AB |
Ekets Group AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2024 |
10 502 |
7 898 |
|
Ekets Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
10 502 |
| Vinst |
7 898 |
|
| AB |
Ekets Precision AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
257 858 |
7 418 |
|
Ekets Precision AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
257 858 |
| Vinst |
7 418 |
|
| AB |
Ekets Ullman AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
281 559 |
1 290 |
|
Ekets Ullman AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
281 559 |
| Vinst |
1 290 |
|
| AB |
Ekets Uppåkra Mek AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
495 531 |
14 502 |
|
Ekets Uppåkra Mek AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
495 531 |
| Vinst |
14 502 |
|
| AB |
Fabelgatan Teknik AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Fabelgatan Teknik AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Fastighets AB Svanshall 13:5
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−428 |
|
Fastighets AB Svanshall 13:5
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−428 |
|
| AB |
Flickorna Lundgren på Skäret AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
10 456 |
−1 000 |
|
Flickorna Lundgren på Skäret AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 456 |
| Vinst |
−1 000 |
|
| AB |
Flundrarp Fastighets AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
285 |
−357 |
|
Flundrarp Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
285 |
| Vinst |
−357 |
|
| AB |
Flöinge Triple S AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Flöinge Triple S AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Geveko Group AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 853 |
|
Geveko Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 853 |
|
| AB |
Geveko Intermediary Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−1 |
|
Geveko Intermediary Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−1 |
|
| AB |
GT APS Investment AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−93 |
|
GT APS Investment AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−93 |
|
| AB |
Hamworthy Group AB
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Hamworthy Group AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Hamworthy Intermediary AB
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Hamworthy Intermediary AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Kimstad Invest AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−6 056 |
|
Kimstad Invest AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−6 056 |
|
| AB |
M. Industrial Gear Group AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
15 092 |
−14 301 |
|
M. Industrial Gear Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
15 092 |
| Vinst |
−14 301 |
|
| AB |
M. Industrial Gear Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
M. Industrial Gear Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Neptuniplan Maritime Group AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Neptuniplan Maritime Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Neptuniplan Maritime Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Neptuniplan Maritime Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Neptuniplan Maritime Intermediary AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Neptuniplan Maritime Intermediary AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Network Balance AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 251 |
−2 859 |
|
Network Balance AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 251 |
| Vinst |
−2 859 |
|
| AB |
Nummersten AB
|
Styrelseledamot, VD |
|
Aktiv
|
2025 |
9 |
11 657 |
|
Nummersten AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, VD |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 |
| Vinst |
11 657 |
|
| AB |
PontAlba Malmö AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
PontAlba Malmö AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Postviral Research Stockholm AB
|
Verklig Huvudman |
|
Likvidation
|
2023 |
0 |
0 |
|
Postviral Research Stockholm AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2023 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
SG Arild Group AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
2 838 |
|
SG Arild Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
2 838 |
|
| AB |
Solix Group (Malmö) AB
|
Styrelseledamot, VD, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
4 847 |
−3 959 |
|
Solix Group (Malmö) AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, VD, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 847 |
| Vinst |
−3 959 |
|
| AB |
Solix Group AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Solix Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Solix Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
10 |
7 |
|
Solix Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
10 |
| Vinst |
7 |
|
| AB |
Solix Investment AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Solix Investment AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
South End AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
1 364 |
1 217 |
|
South End AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 364 |
| Vinst |
1 217 |
|
| AB |
South End EV 11 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Likvidation
|
2024 |
5 078 |
3 541 |
|
South End EV 11 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 078 |
| Vinst |
3 541 |
|
| AB |
South End T&T AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
|
|
|
South End T&T AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
South End UTK 5 AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
500 |
−642 |
|
South End UTK 5 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
500 |
| Vinst |
−642 |
|
| AB |
Speed Tool Aktiebolag
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2025 |
46 178 |
864 |
|
Speed Tool Aktiebolag
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
46 178 |
| Vinst |
864 |
|
| AB |
Stengrundets Hälsa AB
|
Verklig Huvudman |
|
Likvidation
|
2024 |
1 558 |
0 |
|
Stengrundets Hälsa AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Likvidation
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
1 558 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Swepac Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
129 490 |
1 521 |
|
Swepac Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
129 490 |
| Vinst |
1 521 |
|
| AB |
Swepac Intressenter AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−10 |
|
Swepac Intressenter AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−10 |
|
| AB |
T&T Malmö HoldCo AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
T&T Malmö HoldCo AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Terratech AB
|
Extern firmatecknare |
|
Aktiv
|
2024 |
6 900 |
4 753 |
|
Terratech AB
|
| Befattning |
Extern firmatecknare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
6 900 |
| Vinst |
4 753 |
|
| AB |
Terratech Group AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2024 |
11 083 |
−8 593 |
|
Terratech Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
11 083 |
| Vinst |
−8 593 |
|
| AB |
Uppåkra Fastighets Aktiebolag
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2024 |
5 270 |
1 035 |
|
Uppåkra Fastighets Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2024 |
| Omsättning |
5 270 |
| Vinst |
1 035 |
|