| AB |
Aktiebolaget Segulah
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
1 053 |
−15 226 |
|
Aktiebolaget Segulah
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 053 |
| Vinst |
−15 226 |
|
| ÖV |
ANNIKA OCH GABRIEL URWITZ´ STIFTELSE
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
ANNIKA OCH GABRIEL URWITZ´ STIFTELSE
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
CANCERFÖRENINGEN I STOCKHOLM
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
CANCERFÖRENINGEN I STOCKHOLM
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Norrmalmstorg SMA AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Norrmalmstorg SMA AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Proleukocyte AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−2 |
|
Proleukocyte AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−2 |
|
| AB |
Rörinspektion i Göteborg Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
|
|
|
Rörinspektion i Göteborg Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
|
| Vinst |
|
|
| AB |
Rörinspektion i Karlstad Aktiebolag
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
30 333 |
274 |
|
Rörinspektion i Karlstad Aktiebolag
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
30 333 |
| Vinst |
274 |
|
| AB |
Segulah Medical I AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−91 815 |
|
Segulah Medical I AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−91 815 |
|
| AB |
Segulah V Investment AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
13 395 |
13 394 |
|
Segulah V Investment AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 395 |
| Vinst |
13 394 |
|
| AB |
Segulah Venture AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−550 |
|
Segulah Venture AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−550 |
|
| ÖV |
STIFTELSEN CLAS GROSCHINSKYS MINNESFOND
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
STIFTELSEN CLAS GROSCHINSKYS MINNESFOND
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
SVEN OCH DAGMAR SALÉNS STIFTELSE
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
SVEN OCH DAGMAR SALÉNS STIFTELSE
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| ÖV |
SVEN OCH DAGMAR SALÉNS VETENSKAPS- OCH KULTURSTIFTELSE
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
SVEN OCH DAGMAR SALÉNS VETENSKAPS- OCH KULTURSTIFTELSE
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
Svenska Spol & Relininggruppen AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
7 006 |
−28 732 |
|
Svenska Spol & Relininggruppen AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
7 006 |
| Vinst |
−28 732 |
|
| ÖV |
TOBIASSTIFTELSEN
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
TOBIASSTIFTELSEN
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
VVSteknik Energi 023 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
45 744 |
490 |
|
VVSteknik Energi 023 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
45 744 |
| Vinst |
490 |
|
| AB |
VVSteknik Spol & Relining Sverige AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
68 644 |
1 174 |
|
VVSteknik Spol & Relining Sverige AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
68 644 |
| Vinst |
1 174 |
|