| AB |
Aediculae AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−12 |
|
Aediculae AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−12 |
|
| AB |
Dalafast AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 359 |
|
Dalafast AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 359 |
|
| AB |
Dalafast Lantmätaren AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
3 007 |
−54 |
|
Dalafast Lantmätaren AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 007 |
| Vinst |
−54 |
|
| AB |
Dalafast Mariabacken AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
2 112 |
−145 |
|
Dalafast Mariabacken AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 112 |
| Vinst |
−145 |
|
| AB |
Dalafast Stortallen AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
18 487 |
2 673 |
|
Dalafast Stortallen AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
18 487 |
| Vinst |
2 673 |
|
| AB |
Dalafast Tallkronan AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
4 785 |
390 |
|
Dalafast Tallkronan AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 785 |
| Vinst |
390 |
|
| AB |
Dalafast Tallriket AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
2 219 |
−116 |
|
Dalafast Tallriket AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
2 219 |
| Vinst |
−116 |
|
| AB |
Dalafast Tallslänten AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
1 065 |
0 |
|
Dalafast Tallslänten AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 065 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Eventures Investment Partners AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
25 381 |
|
Eventures Investment Partners AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
25 381 |
|
| AB |
Falun Riset 4 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
6 239 |
875 |
|
Falun Riset 4 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 239 |
| Vinst |
875 |
|
| AB |
Fastighets AB Ögir 7
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 689 |
−33 |
|
Fastighets AB Ögir 7
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 689 |
| Vinst |
−33 |
|
| AB |
Grantiljan Invest AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 367 |
|
Grantiljan Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 367 |
|
| AB |
Linteum Förvaltning AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
8 919 |
6 |
|
Linteum Förvaltning AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
8 919 |
| Vinst |
6 |
|
| AB |
Linteum Invest AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
18 380 |
|
Linteum Invest AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
18 380 |
|
| AB |
Lintio AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
−14 |
|
Lintio AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
−14 |
|
| EF |
Lundberg, Thure
|
Innehavare |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
Lundberg, Thure
|
| Befattning |
Innehavare |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
NM Finans AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
1 036 |
4 |
|
NM Finans AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 036 |
| Vinst |
4 |
|
| AB |
NM MoCargo fastighet AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
336 |
0 |
|
NM MoCargo fastighet AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
336 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Norrmyren Group AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
17 |
−3 235 |
|
Norrmyren Group AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
17 |
| Vinst |
−3 235 |
|
| AB |
Norrmyren Holding AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
12 753 |
|
Norrmyren Holding AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
12 753 |
|
| AB |
Norrmyren Industri AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
735 |
0 |
|
Norrmyren Industri AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
735 |
| Vinst |
0 |
|
| AB |
Norrmyren Regal 2 AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
93 |
−963 |
|
Norrmyren Regal 2 AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
93 |
| Vinst |
−963 |
|
| AB |
NP12 Stadsön AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
4 655 |
85 |
|
NP12 Stadsön AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 655 |
| Vinst |
85 |
|
| AB |
Odenskog Industrifastigheter AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
6 322 |
312 |
|
Odenskog Industrifastigheter AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
6 322 |
| Vinst |
312 |
|
| AB |
Thure Lundberg AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
33 |
|
Thure Lundberg AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
33 |
|