| AB |
Anta Defensiv AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
42 |
|
Anta Defensiv AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
42 |
|
| AB |
Anta Offensiv AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
84 |
|
Anta Offensiv AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
84 |
|
| ÖV |
AXLING & BESKOWS FÖRVALTNINGSFASTIGH AB:S PENSIONSSTIFTELSE
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
|
- |
- |
|
AXLING & BESKOWS FÖRVALTNINGSFASTIGH AB:S PENSIONSSTIFTELSE
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
|
| Omsättning |
- |
| Vinst |
- |
|
| AB |
BC Svensson Offensiv AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
83 |
|
BC Svensson Offensiv AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
83 |
|
| AB |
Carl Axling AB
|
Styrelsesuppleant |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
1 417 |
|
Carl Axling AB
|
| Befattning |
Styrelsesuppleant |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
1 417 |
|
| AB |
Eva Axling AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
14 668 |
|
Eva Axling AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
14 668 |
|
| AB |
Eva Axling Fastighets AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
0 |
21 |
|
Eva Axling Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
0 |
| Vinst |
21 |
|
| AB |
Finningevägen Fastighets AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
9 652 |
369 |
|
Finningevägen Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
9 652 |
| Vinst |
369 |
|
| AB |
Fjällfågeln Fastighets AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
12 975 |
29 |
|
Fjällfågeln Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
12 975 |
| Vinst |
29 |
|
| AB |
GG Brushanen 3 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
235 |
−45 |
|
GG Brushanen 3 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
235 |
| Vinst |
−45 |
|
| AB |
GG Gorsinge AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
964 |
3 |
|
GG Gorsinge AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
964 |
| Vinst |
3 |
|
| AB |
GG Ladan 10 AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
976 |
38 |
|
GG Ladan 10 AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
976 |
| Vinst |
38 |
|
| AB |
GG Rogge AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
3 455 |
95 |
|
GG Rogge AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 455 |
| Vinst |
95 |
|
| AB |
GG Strängnäs AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
972 |
33 |
|
GG Strängnäs AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
972 |
| Vinst |
33 |
|
| AB |
GG Zinken AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
4 272 |
286 |
|
GG Zinken AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 272 |
| Vinst |
286 |
|
| AB |
Gunnar Graflunds Blå AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
4 760 |
680 |
|
Gunnar Graflunds Blå AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
4 760 |
| Vinst |
680 |
|
| AB |
Gunnar Graflunds Fastighets AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
11 022 |
599 |
|
Gunnar Graflunds Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
11 022 |
| Vinst |
599 |
|
| AB |
Gunnar Graflunds Fastighets Aktiebolag
|
Styrelseledamot |
|
Ej aktiv
|
2020 |
14 951 |
−1 778 |
|
Gunnar Graflunds Fastighets Aktiebolag
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Ej aktiv
|
| Bokslut |
2020 |
| Omsättning |
14 951 |
| Vinst |
−1 778 |
|
| AB |
Gunnar Graflunds Luna AB
|
Verklig Huvudman |
|
Aktiv
|
2025 |
396 |
149 |
|
Gunnar Graflunds Luna AB
|
| Befattning |
Verklig Huvudman |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
396 |
| Vinst |
149 |
|
| AB |
Gunnar Graflunds Priorn AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
3 497 |
3 208 |
|
Gunnar Graflunds Priorn AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
3 497 |
| Vinst |
3 208 |
|
| AB |
Gunnar Graflunds Trädgård AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
1 428 |
−218 |
|
Gunnar Graflunds Trädgård AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
1 428 |
| Vinst |
−218 |
|
| AB |
Lantbrukaren Fastighets AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
5 995 |
726 |
|
Lantbrukaren Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
5 995 |
| Vinst |
726 |
|
| AB |
Sanda Sommargården AB
|
Styrelseledamot |
|
Aktiv
|
2025 |
57 |
−222 |
|
Sanda Sommargården AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
57 |
| Vinst |
−222 |
|
| AB |
Vallbyvägen Fastighets AB
|
Styrelseledamot, Ordförande |
|
Aktiv
|
2025 |
13 995 |
1 743 |
|
Vallbyvägen Fastighets AB
|
| Befattning |
Styrelseledamot, Ordförande |
| Kontrollerar |
|
| Status |
Aktiv
|
| Bokslut |
2025 |
| Omsättning |
13 995 |
| Vinst |
1 743 |
|